İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Demre Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Demre Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

En iyi Demre hurdacı firma olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Demre ilçesinde hurdanızın edeceği parayı sormak nedeniyle 7/24 bize ulaşmanız yeterlidir. Hursan Maden adı ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Türkiyemiz’in dört bir tarafından, her çeşit hurda alımında profesyoneliz.

Miktarı yüksek bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası satımında piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Antalya hurdacı olarak Demre ilçesinde hizmet veriyoruz. En doğru Demre hurda alım listesiyle hizmet ediyoruz. Eşsiz hizmetlerimizi sunmaktayız. Tüm çalışmalarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Demre Hurdacıları

Demre bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek milletimizin geleceğine yatırım yapmaktayız. Sizde her çeşit hurda satmak amacıyla şirketimizi tuşlamalısınız. Demre hurdacı olarak Antalya ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurda eşyanızın yüklenmesi için en yakın araçlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Demre hurdacısı mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Antalya Demre ilçesinde benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Antalya ilinin sempatik ilçesi Demre gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Antalya Demre bölgesinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Geri dönüşüm ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Bir metal cevherinin madenlerden çıkarılarak işlenmesi zordur. Ham maddeyi sıfırdan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdanın geri dönüştürülmesi %90 daha az olacaktır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin ana sebebidir. Geri dönüşüme kullanılan düşük enerji emisyonun iklime ve çevreye zararının önüne geçiyor.

Doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önler. Doğal kaynakların miktarı bellidir. Bir kaçı yeterli olsada artan nüfusla dünyanın tüketimi de her geçen gün artıyor. Atık metali geri dönüştererek ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltı kaynaklarını gelecek nesillerede aktarıyoruz.

Demre Hurdacı Numarası

Antalya Demre hurdacılık her çeşit hurda alım satımı hizmetleri sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Demre hurdacı telefonu sitemizin altında kolayca arayabileceğiniz konumdadır. Hemen arayarak güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satmak amacıyla çağrı merkezimizi aramalısınız.

Demre Kablo Hurda Alım Satımı

Antalya Demre hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablolar alım satımında uzmanız. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablo, hurda enya kablolar, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Antalya Demre hurdacı firma olarak her çeşit antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

Antalya Demre ilçesinin tamamında hurda kablo alıyoruz. Satıcılarda kolayca ticareti yapılan Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı hurda kablo alışverişinde nakit ödeme yapıyoruz. İçerisindeki telin türüne bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Demre hurda kablo kg fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Her cins hurda kabloyu alan alan Demre hurdacı arayanlar için buradayız. . Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasadan fazla fiyat sunuyoruz.

Bunun yanı sıra enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alımında en güzel fiyat listesini biz veriyoruz. Hurda kablo içindeki telin madeni yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için büyük önem taşır. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Sitemizdeki kablo alan hurdacı yazıyı okuyun. Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, koaksiyel kablolar, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır.

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler hemen arayın. Ek olarak hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdaları fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektronik eşyalarda kullanılıyor.

Demre Çinko Hurdası Alım Satımı

Antalya, Demre çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Demre çatı söküm çinkosu kg fiyatını arzu edenlere bedelsiz gönderiyoruz. Çinko hurdası ton fiyatı konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü satışı yapmak için arayabilirsiniz.

Demre Hurda Sarı Alımı

Demre ilçenin tümünde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor.

Antalya Demre hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor. Pirinç hurdalar halk ağzıyla rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı ismi verilmiştir. Hursan Maden şirketimiz bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası alımında öncü firmadır. Gerçeği demek gerekirse sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır.

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Demre hurda sarı pirinç ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı alanlar başlıklı metine göz gezdirebilirsiniz. Bu neden ile Demre sarı hurdası alım satımı alan hurdacıyız.

Demre Hurda Krom Alım Satımı

Oldukça sert yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz.

Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Demre hurda krom tank fiyatlarını isteyene güncel olarak ulaştırılmaktadır. Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Krom hurda alım satımı yazısını geziniz.

Demre Hurda Sac Alım Satımı

Depolarımızda yeni gibi 2.el trapez sac var. Depo tavanı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Hurda sac alıyoruz. Antalya Demre etrafında sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatı talep etmek için.

Demre Hurda Alan Yerler

Yüksek tonajlı hurda sarı ve çatı minare kurşunu, ekstra demir, çinko hurdası, hurda alüminyum, bakır, kablo aldığımızda yüksek fiyatlar sunuyoruz. Demre hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve uzman kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz. Demre geri dönüşüm firması Hursan Maden her nevi demir hurdası alıyor. Antimon zamak hurdası, hurda makina, çelik hurda, hurda kalay alıyoruz. Hep beraber kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Demre yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Topladığınız hurdayı şimdi paraya çevirmelisiniz. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece metalin piyasa değerleri düşmektedir. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda krom almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız.

Demre Hurda Bakır Alım Satımı

TTR hurda bakır kırması, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alıyoruz. Demre hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Sayfamızdaki Antalya Demre soyma bakır hurdası fiyat listesi güncellendi. Antalya Demre bakır hurda alan yerler arasındayız. Demre içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır bobin hurda, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde detaylı bilgi var. Hurda bakır alan Demre hurdacı firmamızı şimdi arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Demre Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenler içinde olduğu biliniyor. Antalya ile Demre hurda kurşun alımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Bu sayfadaki Demre kurşun hurdası ton fiyatları biraz önce güncellenmiştir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurdası, Cami kurşun hurdası alıyoruz. Dünyada cevher olarak bulunan metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Hurda kurşun fiyatı konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz.

Demre Hurda Alüminyum Alım Satımı

Demre ilçesinin tümünde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımı güvenilir bir biçimde yapıyoruz. İş yerimize güvenenlerin desteğiyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek yapmaktayız. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş almak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her tür alüminyum hurdası nakit alınır. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen sebebi ile sonsuz teşekkürler. Sayfamızda yer alan Demre hurda alüminyum ton fiyatını isteyene bedelsiz yollanmaktadır. Her nevi alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alıyoruz. Antalya Demre hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası Demre hurdacı firmasıyız.

Demre Demir Hurda Alanlar

Hurda demir, yer yüzünde en fazla satılan metaller içerisindedir. Sitemizde bulunan Demre demir hurda fiyat listesini her gün yollamaktayız. Demre etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alımı yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları gönderimizi okumak isteyebilirsiniz.

Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alımı yapılır. Hursan Maden Antalya Demre ilçesinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar makalemize bakmak isteyebilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Demre Hurdacı Firması

Sektörün sağladığı kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 Demre hurdacı dükkânımız yardımı ile zamana takılmadan iş yerimizdeyiz. Nerdeyse iki bin yediden beri hurdacılığa hizmet veriyoruz.

Demre Hurda Nikel Alan En Yakın Yerler

Dolayısıyla nikel hurdalar alım satımı yapılırken elimizden geldiğince hassas çalışmalıyız. İlçe genelinde turbo nikel, %95 – %99 şablon nikel, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. Demre nikel hurdaları alıyoruz.

Demre Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacılar

Parça kumaş hurdası alıyoruz. Toptan hurda parti kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurda, hurda çamaşır kumaşı alıp satıyoruz.

Demre çevresinin tamamında şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş alımı için dilediğiniz adrese araç gönderiyoruz. Spot kot kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş satışı yapmak amacı ile bu sayfadaki numarayı zaman kaybetmeden arayın.

Buradaki Antalya Demre hurda kumaş fiyat listesini talep edenlere saat başı ulaştırılmaktadır. Antalya Demre kiloayla tartım yaparak kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz.

Demre Kullanılmış Restoran Ekipmanı Alan Hurdacı

2.el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satanlar bizimle irtibata geçebilir. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel set üstü mekap, krom meze dolapları, evye, davlumbaz, krom küvet, endüstriyel aspiratör vs endüstriyel tipi otel ve mutfak aletlerini yakından inceleyebilmek için alıcıları depolarımıza davet etmekteyiz. Titiz kullanılmış tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, bulaşık makinaları, buz makinesi alınır. Endüstriyel tipte ikinci el lokanta mutfağı aletleri almaktayız.

En Yakın Demre Hurdacı Telefon Numarası

Demre en yakın hurdacı firması servisi ile hurda alımında bulunduğunuz yere gelmekteyiz. Hursan Maden olarak Demre ilçesinin her yerinden hurda alıyoruz. Demre hurdacı firma firmamızla kapınızdan her cins hurda malzeme satım hizmeti vermeye başladık. Bu hizmetle müşterilere en yakın hurda alan yer Demre genelinde servisler veriyoruz.

Demre 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, boya tabancası, harç makinesi, alçı mikseri ikinci el demir iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Demre çevresinde yıkılan yurt binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el kapı, pencere, mutfak dolapları alıyoruz. Bunun ile birlikte batmış iş yerlerinden edindiğimiz

Anlık Güncel Demre Hurda Fiyatları

Şunu söylemekte fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda alım satımlarında daha yüksek fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Sayfamızdakigüncel hurda fiyatları yazıyı ziyaret edin Demre hurdacı firma hurda alımında kullanılan kilo fiyatları hızlıca değişkenlik göstermektedir. Doğru ton fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle iletişim kurabilirsiniz.

Demre Otomobil Hurdası Alan Firmalar

Elbette size araç hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Demre hizmet ediyoruz. Fakat araç hurdası trafikten çekme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan römork, çekme belgeli otomobil hurdası, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdası, motor hurdası . Çok yoğun olmadığımızda Demre çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz.

Demre Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm nedeni ile eskimiş dükkanların uygun şekilde imar edilmesi sebebi ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığında yıkım gerçekleştirilirken gerekli tüm önlemler

Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkım bittiğinde hurda pimapen, sökülen kapılar, yer döşemeleri vb. her türlü hurdayı değerinde almaktayız. Aynı fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere çıkacak hurda karşılığı bina yıkımı başarı ile gerçekleştiriyoruz.

Demre Hurda Plastik Alan Hurdacı

Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyatla mavi kapak hurdası, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alımı ile ilgileniyoruz.

Demre hurda plastik alımı yapanlar içinden ön planda olan Demre hurdacısıyız. Sayfamızdaki Demre naylon hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle her hafta paylaşıyoruz Antalya ve Demre ilçesinin tamamından jelatin, plastik abs, polipropilen moblen, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

Demre Klima Hurda Alan Yerler

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Demre ilçesinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. 2.el Klima Demre çevresinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir.

Demre Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak molozun nakliyesi itina ile yapılır. Yıkım molozu Demre Belediyesi’nce imzalanan kararla planlanan araziye dökülür. Demre hurdacı Hursan Maden firmamız tarafından alınan her cins hurda eşyalarınızın şirketimize ait depoya nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

Demre Hurda Raf Alan Yerler

Sitemizdeki Demre 2.el market rafı ton fiyatları güncellenmiştir. Raf hurda alan yerler yazısını incelerseniz harika olur. Raf hurdası Demre alımı sebebiyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Özellikle kapatılan toptancılardan elde ettiğimiz mağaza rafları, hurda çelik raflar, hurda market rafı, orta reyonlar, hurda demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan ikinci el market rafları satıyoruz.

Demre Hurda Akü Alan Yerler

Akü diğer adıyla biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda aküler barındırdığı kurşun içeren suyu ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Taşıtlarda elektrik ihtiyacını karşılamak için kullanılır. Kullanımdan sonra kullanılmaz hale gelen akülere hurda akü denir. Akü hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile Antalya Demre hurdacı Hursan Maden ve benzeri kendine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapıyor.

Demre Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Demre hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimizin aracığıyla hizmetler ediyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Siz eşsiz dostlara yaşanır bir Antalya Demre yaratmak için çok çalışıyoruz.

Demre Cam Hurdası Alanlar

Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde sert yapıya sahibi suları muhafaza eden amorf katı malzemelerdir. Demre etrafında cam hurdası alanlar arasında faaliyet veriyoruz. Genellikle renkli ve şeffaf soda şişesi, araba camları cinslerde cam hurda türleri oldukça fazla alınıyor.

Demre Hurda Karton Alanlar

Hurda karton alıyoruz. Sayfamızdaki Demre karton hurdası kg fiyatını arzu edenlere bedelsiz gönderilmektedir Demre hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki işletmemiz verdiği hizmetler sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, koli hurdası satabilirsiniz. Piyasadan fazla kilo fiyatı ile kağıt bardak, kuşe kağıt, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alıyoruz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra duyarlılıkla satıcılara daha yüksek kazanma olanağı sunuyoruz.

Demre Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaların sökümünü yapıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde nam saldık. Yıllardır onlarca fabrika bozum ihalesi aldık. Hurdacıların bahsettiği biçimde kolay bir iş değildir. Demre fabrika sökümü profesyonelleşmenin tecrübesine sahibiz. Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak tesisin detaylıca dolaşılması gerekmektedir.

Demre Jeneratör Hurdası Alanlar

2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi işletmeyiz. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen farkı bulunamayan 2. el jeneratör alımı için arayın.

Demre Beyaz Eşya Hurdası

Sıfır gibi 2. El TV, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek için telefon numaramızıtuşlayabilirsiniz. Titizlikle kullanılmış olan 2el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı adresinizden satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için çamaşır makinesi hurdası alan hurdacılar başlıklı içeriğimize ulaşın Sahibinden satılık çalışma koltukları, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler yeteri miktarda bulunur. Demre yeni gibi, 2. el masa, sandalye satın alabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17