İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Dalaman Hurdacı Telefonu

Dalaman Hurdacı Telefonu

Aslında Dalaman hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Dalaman merkezinde de hizmet veriyoruz. Muğla Dalaman merkezindeki Dalaman hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. Dalaman hurdacı firmalar arasında lideriz. Dalaman meydanında çevresinde hurda metal dönüşümü yapan şirketiz. Dalaman hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız.

Günlük Dalaman hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz. Hursan Geri Dönüşüm olarak Muğla bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. Muğla Dalaman merkezde olduğu gibi hurda alım satımı için adresinize ekiplerimizi göndermekteyiz.

Muğla hurdacısı olan firmamız Hursan Geri Dönüşüm hizmetlerine devam ediyor. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Dalaman merkezinin her yerinde hurda ve 2.el eşya alımlarında nakit ödemeler yapıyoruz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Muğla hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Muğla Dalaman Hurdacısı

Dalaman hurdacı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Muğla Dalaman içerisinde yep yeni bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Sizde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. Muğla merkezinin sempatik ilçesi Dalaman 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Muğla Dalaman çevresinde değil, bütün illerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Dalaman hurdacı firması olarak Muğla ilinin her yerinde hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın nakliyesi için yakın çevredeki hurda alım elemanlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Dalaman merkezde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda plastik ve metalleri eriterek vatandaşlarımızın yararı için çalışıyoruz.

Dalaman Hurdacı Numarası

Dalaman yerinden hurda alımı hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasında yer almaktadır. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile iş yerimizi aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Muğla Dalaman hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Dalaman Krom Hurda Alımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Hurda krom fiyatı yazısını okumak konusunda bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Sitemizdeki Dalaman krom hurdası kilo fiyatını dileyene saat başı gönderiyoruz.

Hurda Demir Alanlar

Anlık demir hurdası ton fiyatı talep etmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı paylaşımını gezmek iyi gelecektir. Demir, dünya genelinde en fazla bulunabilen metaller içindedir. Sitemizdeki Dalaman demir hurdası fiyatlarını grubumuzda her gün paylaşıyoruz. Unutmayın ki her tür pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni alırız.

Hursan Geri Dönüşüm Dalaman bölgesinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar gönderimizi incelemek iyi gelir. Dalaman çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

Dalaman Çinko Hurdası Alan Yerler

Muğla, Dalaman bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Buradaki Dalaman hurda çinko ton fiyatını saat başı yollamaktayız. Çinko hurda alan yerler çinko hurdası konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü kilo fiyatı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Dalaman Sarı Hurda Alanlar

Pirinç hurdaya yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda olarak anılmaktadır. Aslında sarı hurda isminde hurda cinsi varolmamıştır. Dalaman ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Hursan Geri Dönüşüm firmamız bu hurdaların ticaretinde hurda sarı radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımıyla iştigal ediyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Bu nedenle Dalaman sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız.

Müşterilerde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Muğla Dalaman sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda pirinç sarı alanlar hakkındaki makaleyi okuyabilirsiniz. Dalaman hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı yapmaktadır.

Dalaman Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşun hurda alıyoruz. Kurşun metalinin eski madenler içerisinde olduğu biliniyor. Dalaman Muğla hurda kurşun alıp satmak için adresinize geldiğimiz yerler içerisindedir. Sayfamızdaki Muğla Dalaman kurşun hurdası kilo fiyatını dileyenlere her gün yollamaktayız. Doğada cevher halinde elde edilen metal kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Hurda kurşun alım satımı bölümümüzü dolaşmak iyi gelecektir.

Sac Hurda Alanlar

Firmamızda bir tek deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurdası vardır. Sac hurda alan şirketler arasındayız. Dalaman etrafında hurda sac onduline, sac varil, galvaniz sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, ticareti amacıyla arayınız. Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Dalaman Kablo Hurda Alım Satımı

Muğla Dalaman hurdacısı Hursan Geri Dönüşüm firmamız özellikle hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablolar alım satımı için buradayız. Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablo alan Dalaman hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet etmeye devam ediyoruz. . Kablolar elektrik akımı iletiminde elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Üstelik alüminyum kablo hurdası alımı amacıyla arayabilirsiniz. Bununla birlikte enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz. Kullanılış yerlerine göre hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır.

Hurda kablo içindeki bakır madeni sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez kablo satanlar bize ulaşın. Konumdan hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Sitemizdeki hurda kablo konuya göz gezdirebilirsiniz.

Dalaman bölgesinin her yerinden %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo alımında uzmanız. Dalaman ilçesinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. İçindeki telin cinsine bağlı olarak ve de kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Dalaman hurda bakır kablo kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Muğla Dalaman etrafında kolayca toplanan %40 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablolar alımında hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Dalaman Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alıyoruz. Soyma bakır hurda, hurda bakır levha, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, Bakır talaş hurdası, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır. Bu sayfadaki Muğla Dalaman bakır hurdası kg fiyatını isteyenlere günlük yollamaktayız. Muğla Dalaman bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Dalaman bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır hurdası alan Dalaman hurdacı numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Hurda bakır alanlar konumuzda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Dalaman bakır hurdası fiyat listesi için telefonumuzu arayın.

Dalaman Alüminyum Hurdası Alan En Yakın Firma

Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum jant için nakit ödeme yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum alınır. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alabilmek için aramanızı bekliyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası ticareti amacıyla arayın.

Her türden alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız.

Muğla Dalaman hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Buradaki Dalaman alüminyum ton fiyatını arzu edenlere güncel olarak yollamaktayız. Dalaman ilçesinin tamamında hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı sizinle yapmaya özen gösteriyoruz. Bize hurda satanların yardımıyla her geçen gün deneyim kazanıyoruz.

Dalaman Hurda Alan Firma

Muğla Dalaman hurdacı firma olan Hursan Geri Dönüşüm her türlü hurda inşaat demiri alımı gerçekleştiriyor. Hurda çelik alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı hedef edindik. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedef edindik.

Dalaman kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Zararınızı önlemek için topladığınız hurdaları hemen satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin kıymetini düşürüyor. Yüksek tonajlı hurda kablo ve hurda bakır, alüminyum hurdası, hurda sarı, çinko hurda, demir, çatı minare kurşunu alımlarında fiyatlar sunmaktayız. Dalaman hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız.

Hurda Klima Alan Firmalar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Klima Dalaman çevresinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. 2.el Kombi alan firmalar arasındayız. Dalaman çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Dalaman Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Dalaman Belediyesi tarafından daha önce belirlenen yere nakliyesi yapılıyor. Bina yıkımı sonrasında antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınması itina ile yapılır. Hursan Geri Dönüşüm tarafından satın alınan tüm hurdaların firmaya ait alana nakliyesi ücretsiz yapılır.

Hurda Nikel Alımı

Hurda nikel arsenik içerdiğinden zehirli bir metaldir. Muğla Dalaman nikel hurda alımı yapıyoruz. İlçe genelinde anot nikel hurda, nikel turbo hurda, %95 – %99 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu sebeple nikel hurdalar alım satımında çok hassas hareket edilmelidir.

Dalaman Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yukarıda fabrika sökümünde olduğu gibi hurdalar karşılığı bina yıkım işi başarı ile gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yeniden inşa edilecek dükkanların yenilenerek imar edilmesi amacı ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında gerekli güvenlik önlemleri Yıkımda çıkma laminant parkeler, sökülen çelik kapı hurdaları, hurda pimapen benzeri her türde hurdayı satın almaktayız.

Dalaman Hurdacı Sitesi

Çocuklarımıza yaşanabilir bir Muğla Dalaman oluşturmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu türdeki malzemelerinizin geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Dalaman hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı tesisimizle geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Dalaman oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda eşya alımında ayrım yapmadan alım yapıyoruz.

Hurda Cam Alanlar

Cam tam veya yarısaydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvıları geçirmeyen amorf ve organik olmayan katı bir malzemedir. Dalaman etrafında cam hurdası alanlar içindeyiz. Genellikle şeffaf ve renkli cam şişe, oto camları türlerde hurda camlar bulunabilmekte.

Dalaman Araç Hurdası Alan Hurdacı

Tabiki de sizlere hurda otomobil alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Dalaman hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Ama hurda otomobil vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan yük vagonu, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri, ağır hasarlı hurda araç, hurda motor satışı yapmak için arayabilirsiniz. Zaman zaman Dalaman yakınlarında hurda otomobil alım hizmeti veriyoruz.

2. El Mutfak Ekipmanları Alan En Yakın Hurdacı

Dükkanımızdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, restoran tipi 4 gözlü ocak, krom paslanmaz salata ve meze dolapları, davlumbaz, krom paslanmaz evye, küvet, aspiratör ve benzeri lokanta tipi mutfak malzemelerini incelemek amacıyla sizleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makinesi, tabak kurutma tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolap satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sanayi tipi 2. El cafe ve lokanta mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. İyi kullanılmış buz makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinaları alıyoruz.

Dalaman Kumaş Alımı

Parti malı hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş alımı için bizi vakit geçirmeden arayabilirsiniz. Muğla Dalaman kilosuyla kumaş hurda alan yerler içindeyiz.

Sitemizdeki Dalaman hurda kumaş ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Dalaman etrafında hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında yerinize geliyoruz.

Spot parça mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda kumaş topu, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş alıp satmaktayız. Parça kumaş hurdası alıyoruz.

Dalaman Anlık Hurda Fiyatları

Daha güncel yeni hurda akü fiyatları konuya göz atın Doğru fiyat listesine ulaşmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Dalaman hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listeleri Dalaman hurdacılar sitesinde anlık değişiklik göstermektedir. Şundan yarar görüyoruz ki tonajlı hurda alım satımında daha yüksek ton fiyatları uyguluyoruz.

2.el Raf Hurdası

Özellikle ekipmanını yenileyen şarküteriler tarafından satılan teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raflar, mağaza rafı hurdaları, demir raf hurdaları arasından bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2. el market rafları satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Muğla Dalaman ikindi el raf hurdası kilo fiyatını her gün gönderiyoruz. Hurda raf fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla bölümünün olduğu linke tıklayınız. Dalaman 2. el hurda raf alım satımı için iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Karton Hurda Alanlar

Dalaman kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki işletmemiz sayesinde toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satabilirsiniz. Karton, kağıt hurda alımı için konumunuza geliyoruz. Bu sitede paylaşılan Muğla Dalaman hurda kağıt ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara günlük yollanmaktadır Avantajlı fiyata hurda kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alan yerler içindeyiz. İlçenin tümünde beyaz kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan titizlik sayesinde sizlere çok daha fazla kâr elde etme imkanı yöneltiyoruz.

Hurda Plastik Alan Firmalar

Muğla şehri Dalaman bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen, jelatin, polistren kristal hurdası alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Dalaman hurda plastik alanlar içerisinde lider konumda olan Dalaman hurdacısıyız. Buradaki Muğla Dalaman plastik hurdası kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri çeşitleri vardır. En avantajlı fiyata mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satımı ile ilgileniyoruz.

Beyaz Eşya Hurdası

İyi durumda ikinci el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, set üstü ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart satın almak amacıyla işletmemizle irtibata geçebilirsiniz. Az ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi peşin ücretle satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alan hurdacı firma konusunda detaylı bilgi yazılmış içeriğe ulaşın Temiz kullanılmış ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları temin edilir. Dalaman çok temiz kullanılmış, 2.el koltuklar alabilirsiniz.

7/24 Açık Dalaman Hurdacı Firma

7/24 açık Dalaman hurdacı depomuz aracılığı ile zamana takılmadan hurda eşya ticareti yapıyoruz. 1999’dan bu günlere hurdacılıkla hizmete devam ediyoruz. Sektörde uzun yıllar geçirmenin bahşettiği profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

Hurda Akü Alımı

Otomobillerde enerji kaynağı bulunmaktadır. Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran suyu ayrıştırıldığından değerlidir. Akü hurda alan yerler bölümümüze bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Dolayısıyla Dalaman hurdacı ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi olan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alımı yapan tesisler içindedir. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denir. Akü başka bir deyişle batarya şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır.

En Yakın Dalaman Hurdacı Numarası

Dalaman hurdacı bünyesinde çalışan personelimiz ile konumdan hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Hursan Geri Dönüşüm şirketimizle Dalaman ilçesinin her yerinden hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetlerle size en yakın hurda alan yerler Dalaman ilçesinde servisler veriyoruz. En yakın Dalaman hurdacı servisi ile her cins hurda metal tartımı yapmak nedeni ile adresinize araç yolluyoruz.

Jeneratör Hurda Alımı

Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alan yerlerdeniz alırken iyi fiyatı vermekteyiz. 2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör satılır.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca işi bırakan nalburlardan edindiğimiz Şantiyelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı karıştırma makinesi, harç makinesi az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılan elbiseci vs. binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, kapı, pencereler alıyoruz.

Dalaman Fabrika Sökümü

Dalaman fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Profesyonelce tesislerin sökümlerini gerçekleştiriyoruz.

Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde öncü konumdayız. Daha önce onlarca fabrika bozum ihalesini güvenle yerine getirdik. Evvela yıkımı yapılacak mülkün detaylı şekilde dolaşılarak ihtiyaç duyulan araçların ayarlanması gerekiyor. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş sayılmaz.

0 (535) 043 31 17