İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Daday Hurdacı

Daday Hurdacı

Ülkemizin dört bir noktasından, hurda alıyoruz. En iyi Daday hurdacı firma olarak belirttiğiniz yere geliriz. Güncel Daday hurda alım satım fiyatlarıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Benzersiz faaliyetler yürütmekteyiz. Vermekte olduğumuz tüm hizmetleri okuduğunuz gönderiden detaylı takip edebilirsiniz.

Hursan Metal ismimiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Miktarı yüksek hurda eşya alışverişinde piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Kastamonu hurdacı firmalar içindeyiz. Daday bölgesinde hurda satmak amacıyla hurdacı numaramızla irtibata geçebilirsiniz.

Kastamonu Daday Hurdacı Firmalar

Daday bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda malzemeleri eriterek çocuklarımızın faydası için çalışıyoruz. Sizde her tür hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle numaramızı aramalısınız. Daday hurdacı firması olarak Kastamonu bölgesinde her türlü hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda eşyalar için çevrenizdeki araçlarımızı gönderiyoruz. Daday hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Daday içerisinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Kastamonu merkezinin en yaşanılası ilçesi Daday ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Daday bölgesinde değil, bütün Türkiye’de hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Daday Hurdacı Telefonu

Daday yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içerisindedir. Daday hurdacı telefon numarası sitemizin içinde bir tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Boş yere zaman harcamadan arayın yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. Bu neden ile hurda atık fiyatı talep etmek amacı ile operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

Daday Kurşun Hurda Alımı

Kurşun kullanılmakta olan madendir. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü kurşun hurdası alırız. Kurşun cevheri mavimsi renklidir. Hurda kurşun alan yerler paylaşımımızı okumalısınız. Daday Kastamonu kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Daday kurşun hurda ton fiyatlarını grubumuzdakilere ücretsiz ulaştırılmaktadır.

Daday Krom Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Hurda krom kilo fiyatı gönderisine göz atmalısınız. 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank ticaretiyle ilgileniyoruz. Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Nikel metaliyle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Daday hurda krom ton fiyatı bugün güncellendi.

Daday Hurda Alan Yerler

Tonajlı hurda alüminyum, hurda bakır, toplama demir, hurda kablo, çinko hurda,sarı, ve çatı minare kurşunu alımı yaparken yüksek fiyat listeleri uygulamaktayız. Daday hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve uzman kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız. Daday adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Zarar etmeyi önlemek için biriktirdiğiniz hurdaları geç kalmadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda suyla temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Bu sebepten hurda malzemenin değerleri düşebilir. Daday geri dönüşüm firması Hursan Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Hurda bakır alımı için evinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alanlar arasındayız. Hurda zamak antimon, makina artığı, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Hep beraber kazançlı ticaret gerçekleştirerek devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

Daday Sac Hurdası Alanlar

Şantiye çatısı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır. Daday etrafında hurda levha, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, trapez sac, hurda galvanizli boru, ticareti nedeniyle arayabilirsiniz. Depomuzda her çeşit 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

Daday Hurda Çinko Alanlar

Sayfamızdaki Daday hurda çinko levha ton fiyatını saat başı göndermekteyiz. Hurda çinko alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alımı için çağrı merkezimize iletişim kurabilirsiniz. Daday bölgesinde hurda çinko alıyoruz.

Daday Hurda Alüminyum Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Her tür alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek yapmaktayız. Kastamonu Daday alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alıyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş almak için telefonlarınızı bekliyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel alan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Daday hurda alüminyum ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki hurda alüminyum makaleye bir göz atın. Daday ilçesinin tümünde hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Şirketimize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Hurdalarını bize satanların desteğiyle her geçen gün tecrübe elde ediyoruz.

Daday Demir Hurda Alan Firmalar

Hurdacı firmamız Daday ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları paylaşımımızı incelemek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar. Bildiğiniz üzere her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı alımı yapıyoruz.

Anlık güncel demir hurdası fiyatı istemek amacı ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları linkine tıklayınız. Daday etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Hurda demir, dünya genelinde en fazla bulunabilen metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Kastamonu Daday demir fiyatlarını bip grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız.

Daday Hurda Bakır Alımı

Bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası alıyoruz. Buradaki Daday hurda bakır ton fiyatlarını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Kastamonu Daday bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Daday içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır konumuzda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Daday bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Bakır hurdası alan Daday hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, Bakır talaş hurda, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

Daday Hurda Kablo Alımı

Kullanım alanları itibariyle yeraltı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Ancak hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alım satımında en güzel fiyat listesini vermekteyiz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebi ile elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Daday genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alım satımında uzmanız. Kastamonu Daday etrafında kolayca satılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini nakitle ödüyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine bağlı olarak ve de kaplamadaki malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Daday bakır kablo kg fiyatını abonelerimiz ile ücretsiz paylaşıyoruz. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz.

Tonajlı kablo hurdası alırken değerinden fazla teklifler sunuyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kastamonu Daday ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satacak olanlar bize ulaşın. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Daday hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet veriyoruz. Daday hurdacı firma olarak her nevi antigron kablolar, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası alımı için buradayız. Hurda kablolar içindeki bakır tel sebebi ile hurdacılık yapanlar için büyük önem taşır.

Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Kablo alan hurdacılar içerikli yazıya bir göz atın.

Daday Hurda Sarı Pirinç Alımı

Pirinç metaline yöresel olarak renginden dolayı sarı hurda denmektedir. Gerçeği söylemek gerekir ise sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda bulunmamaktadır. Sitemizdeki Daday hurda sarı pirinç ton fiyatlarını arzu edenlere her gün yolluyoruz. Güncel sitemizdeki hurda pirinç sarı alan yerler içeriği ziyaret edin. Hursan Metal tüm bu çeşitlerin yanında hurda sarı hurda bronz araiş almaktadır. Piyasada sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır.

Daday hurdacı depomuz her nevi hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Bu yüzden Daday sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Daday ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz.

Daday Cam Hurda Alan Hurdacılar

Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeleri tutabilen organik olmayan katı maddelerdir. Daday ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Genellikle renkli ve şeffaf sökülmüş otomobil camı, şişesi biçiminde hurda camlar baya fazla bulunuyor.

Daday Hurda Plastik Alımı

Kastamonu ile Daday ilçesinin her yerinden hurda jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası satışı yapmak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyatla pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda poşet, pimapen, hurda şeffaf naylon almaktayız.

Daday plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden öne çıkan Daday hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Daday naylon hurdası ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara saat başı ulaştırılmaktadır Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir.

Daday Hurda Nikel Alan Hurdacı Firma

Nikel hurdası kükürt ile arsenik içermektedir. Bu ilçede anot nikel, %95 ile %99 hurda nikel şablon, nikel turbo hurda alım satımında borsasının üzerinde ton fiyatı veriyoruz. Daday nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden nikel hurdası alım satımı yapılırken oldukça dikkatle davranılmalıdır.

Daday Hurda Klima Alanlar

Klima hurdası Daday bölgesinde en çok alınıp satılan elektronik hurdaları arasındadır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Daday ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. 2.el Kombi alan hurdacı firmayız.

Daday Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Daday Belediyesi tarafından planlanan araziye nakil ediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının nakliye işi titiz bir biçimde firmamız tarafından yapılıyor.

Daday Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Daday hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki firmamız sunduğu hizmetlerle toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz. Daday kağıt hurdası ticareti yaptığımız yerler arasında yer alır. Bu sayfadaki Kastamonu Daday hurda karton fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz Değerinden yüksek liste fiyatlarıyla bristol hurda, kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda peçete, gazete hurdası alıyoruz. Bölgenin her yerinde beyaz kağıt, renkli kağıt, kitap, defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılık sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere çok daha yüksek kazanma şansı iletiyoruz.

Daday İkinci El Mutfak Malzemesi Alımı

Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, dinlendirici, sanayi tipi set üstü meykap vb. endüstriyel mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. 2. El sanayi tipi lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. Kullanılmış krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü dolaplar alım satımı yapmaktayız.

Daday Parça Kumaş Alım Satımı

Toptan hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için bizi şimdi arayın. Spot tekstil artığı hurda kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurda, iç çamaşırı kumaş parçası alım satımında kapınızda ödeme yapıyoruz. Parça kumaş hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Kastamonu Daday kumaş hurdası ton fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Daday kiloayla tartım yaparak kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Daday bölgesinde jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası alım satımında yerinize geliyoruz.

Daday İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, harç pompası, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış lokanta vs. binalardan ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, mutfak dolabı, kapı satıyoruz. Bununla birlikte batmış esnaflardan satın almış olduğumuz

Daday Bina Yıkımı

Daday kentsel dönüşüm sebebiyle eskimiş binaların tekrar inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımdan sonra sökülen laminant parkeler, sökülen çelik kapı hurdaları, hurda pimapen vb. tüm hurdanızı satın almaktayız. Bir üstte fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi başarıyla gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında istenen tüm tedbirler

En Yakın Daday Hurdacı Telefon Numarası

Daday hurdacı şirketi firmamız ile adresten hurda almaya başladık. Hursan Metal şirketimizle Daday ilçesinde her tür hurda malzeme almaktayız. Daday en yakın hurdacı firma hizmeti ile her türden hurda metal alıp satmak için ayağınıza gelmekteyiz. Bu hizmetimiz ile sizlere en yakın hurdacı firma Daday etrafında hizmetler ediyoruz.

Daday 2.el Raf Hurdası

Hurda depolama rafları alımı işimizin bir parçasıdır. Bu sayfadaki Daday 2.el market rafı fiyat listesini uygulamamızı kullananlara günlük ulaştırılmaktadır. Raf hurdası alan hurdacı firma bağlantısına tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Daday satın almak amacıyla sitemizdeki numaraya ulaşabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen baharatçılar tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdası, çelik raflar, demir raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el raf satışı yapıyoruz.

Daday Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkım yapanların dile getirdiği biçimde kolay bir işlem sayılmaz. Evvela yıkılacak imalathanenin titizlikle incelenerek uygun ekipmanın seçilmesi uygun olur. Daday fabrika sökümü yapıyoruz.

Uzun yıllardır yüzlerce fabrika söküm ihalesini aldık. Güvenli biçimde fabrikaları söküyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında başarılı bir yerdeyiz.

7/24 Açık Daday Hurdacı

7/24 hizmet veren Daday hurdacı firması olarak zamana takılmadan geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Geçen senelerin bahşettiği kurumsallaşmayla geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tam tamına on beş senedir geri dönüşüm faaliyetleri veriyoruz.

Daday 2.el Ev Eşyası

Az kullanılmış 2. el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak için bize ait cep telefonlarıyla iletişime geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Kısa bir süre ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki mobilyalarınızı konumunuza gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgi için hurda buzdolabı alan hurdacı firma başlıklı makaleye bakın Kastamonu Daday içerisinde kullanılmış, 2. el yatak odası takımları alabilirsiniz. İkinci el patron masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası alınır.

Daday Akü Hurda Alım Satımı

Atıl aküler içindeki kurşun içeren suyu ayrıştırıldığından hurdacılar için değerlidir. Biraz zaman sonra enerji depolamaz akülere hurda akü denir. Otomobillerde elektrik ihtiyaçları nedeniyle kullanılır. Akümülatör başka deyişle batarya şarjlı piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Akü hurda alımı hakkında bilgi edinmek amacıyla sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla Daday hurdacı iş yerimiz vb. kendine ait geri dönüştürme atölyesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler arasındadır.

Daday Hurdacılar Sitesi

Daday hurdacılar sitesi yedinci blokta bulunan dükkânımızın sayesinde hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Her haliyle yaşanabilir bir şehir için yılmadan çaba sarfediyoruz.

Daday 2. El Jeneratör Satanlar

Sanayi tipi yeni ürün gibi 2.el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz.

Daday Hurda Araba Alan Yerler

Tabiki de sizlere otomobil hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Daday yakınlarında hurda araba alım satımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek römork, hasarlı araç hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası . Lakin araba hurdası trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

Güncel Anlık Daday Hurda Fiyatları

Anlık hurda kilo fiyatına ulaşmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda alım satımında pazar fiyatından fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Daday hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları hurda borsasında an be an değişiyor. Sayfamızdakihurda fiyatları yazıyı inceleyin

0 (535) 043 31 17