İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Cumayeri Hurdacı

Cumayeri Hurdacı

Düzce Cumayeri bölgesi yakınlarında hurda eşyalarınızın fotoğraflarını iletmek nedeni ile çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hursan Metal adıyla hizmetlerimize devam ediyoruz. Yurdumuzun dört bir tarafından, her çeşit hurda alıyoruz.

Güncel Cumayeri hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaktayız. Daha önce görmediğiniz hizmetlerimizi sunuyoruz. Sürdürdüğümüz tüm faaliyetlere buradan ulaşabilirsiniz. En deneyimli Düzce Cumayeri hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz. Tonajlı hurda eşya alışverişinde yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Düzce hurdacı firmalar arasındayız.

Düzce Cumayeri Hurdacıları

Cumayeri hurdacı firması olarak Düzce ilinin her yerinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda atıklarınız için uygun araçlarımızı gönderiyoruz. Cumayeri mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Atıkları eriterek insanlarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satışı yapmak için telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Cumayeri hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Düzce Cumayeri içerisinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Düzce ilinin naif ilçesi Cumayeri öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Cumayeri için değil, her şehirde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Cumayeri Hurdacı Telefonu

Düzce Cumayeri yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Boşa süre harcamadan arayıp günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Düzce Cumayeri hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle mobil hattımızı aramanız yeterlidir.

Cumayeri Hurda Bakır Alan Hurdacı

Hurda bakır alan yerler sitemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Sayfamızdaki Cumayeri yanık bakır hurdası ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Düzce Cumayeri bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Cumayeri hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Hurda kızıl talaş, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Cumayeri içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır hurdası alan Cumayeri hurdacı numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Kırkambar bakır hurda,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, hurda bakır bobin alanlar içindeyiz.

Cumayeri Demir Hurdası Alan Firma

Hursan Metal Cumayeri ilçesinde hurda demir alımı yapıyor. Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir kapı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alırız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar gönderisini okursanız güzel bir şey yapacaksınız. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatı istemek amacıyla şimdi arayın. Hurda demir alanlar bağlantısına tıklayınız. Hurda demir, Cumayeri ilçesinde en fazla bulunan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Düzce Cumayeri toplama demir hurdası ton fiyatlarını abonelerimize ücretsiz ulaştırıyoruz. Cumayeri ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası ticareti yapıyoruz.

Cumayeri Kablo Hurdası Alan Firmalar

Düzce Cumayeri bölgesinin tümünde TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncülük yapıyoruz. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde değerinden pahalı fiyat teklifi veriyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Cumayeri ttr kablo hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Müşterilerde çoğunlukla bulunan %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar,50% bakırlı hurda kablolar ticaretinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Adresten hurda antigron kablo, enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Sitemizdeki kablo alan hurdacılar metne bir göz atabilirsiniz. Düzce Cumayeri hurdacı firma olarak genellikle antigron hurda kablo, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapmaktayız. Bunların yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları alım satımı sırasında en güncel fiyatı teklif ediyoruz. Kullanılış biçimlerine göre yer altı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablo, hava kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir.

Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeni ile hurdacılar için önem teşkil eder. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Cumayeri hurdacı firmayız. Çünkü sadece hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Ek olarak hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası fiyatı öğrenmek için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Düzce Cumayeri ilçesinin tamamında kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Cumayeri Sac Hurdası Alım Satımı

Depolarımızda bir tek deliği bulunmayan ikinci el trapez sac hurda vardır. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Bağ gumelesi tavanı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır. Cumayeri Düzce çevresinin tamamında sac levha, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, fiyatları istemek amacıyla.

Cumayeri Hurda Alım Satımı

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Cumayeri yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Zararınızı önlemek amacıyla hurdanızı hemen paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın kıymetinin inmesine sebep olmaktadır.

Hurda raf almak amacıyla adresinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Hurda zamak, torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi amaç edindik.

Düzce Cumayeri ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal hurdacılık her çeşit ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı çatı minare kurşunu, demir hurda, çinko, hurda alüminyum, hurda bakır, kablo hurda ve sarı hurdası alımlarına özel piyasadan daha fazla fiyat teklifi vermekteyiz. Cumayeri hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz.

Cumayeri Hurda Çinko Alım Satımı

Bu sayfadaki Cumayeri hurda çinko ton fiyatları sürekli güncellenmektedir. Çinko hurda kilo fiyatı çinko hurdası konusunda bilgi edinmek için bölümünün linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Cumayeri bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Cumayeri Hurda Krom Alanlar

Sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Buradaki Düzce Cumayeri hurda krom tank kilo fiyatını dileyenlere saat başı gönderiyoruz.

Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı makalemizi gezmelisiniz. 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Cumayeri Kurşun Hurdası Alanlar

Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurda alan yerler yazımıza mutlaka bir göz atın. Cumayeri Düzce kurşun hurdası alımı hizmetleri verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Sitemizdeki Cumayeri çatı minare kurşunu fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Minare kurşunu, Kurşun levha hurdası, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yaparız. Kurşun hala kullanılan eski madenlerden biridir.

Cumayeri Hurda Alüminyum Alanlar

Bu sayfada yayınlanan Cumayeri alüminyum hurda fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Her tür hurda alüminyum alınır. Bize verdiğiniz destek sebebiyle saygılar sunarız. Düzce Cumayeri alüminyum hurdası alan yerler arasında öncüyüz.

Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alabilmek için irtibata geçmenizi istiyoruz. Cumayeri ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası alımında tartımı teknolojik aletlerle yapmaktayız. İş yerimize destek olanların desteğiyle her gün deneyim kazanıyoruz.

Güvenilir bir şekilde alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu, alüminyum radyatör yapıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası alıyoruz. Her çeşit alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz.

Cumayeri Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı Firma

Cumayeri ilçenin tümünde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Buradaki Cumayeri sarı pirinç fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda sarı pirinç alanlar konulu metne göz atın. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Aslını söylemek lazım ise hurda sarı diye adlandırılmış hurda türü varolmamıştır. Bu sebep ile Cumayeri sarı pirinç hurdası alımı yapan firmayız.

Pirinç metali halk dilinde sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Hursan Metal firmamız tüm bu hurdaların alımına ek olarak sarı hurda bronz araiş hurdası ticaretinde öncü firmadır. Bununla birlikte hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Cumayeri hurdacı firmamız her nevi hurda alımı yerinize geliyor.

Cumayeri Hurda Cam Alan Hurdacı Firma

Cam saydam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıda olan suları geçirmeyen amorf ve organik olmayan sert bir malzemedir. Son zamanlarda şeffaf otomobil camları, meyve suyu şişesi benzeri cam hurdaları bulunabilmekte. Cumayeri etrafında hurda cam alanlar içindeyiz.

Cumayeri Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Düzce Cumayeri etrafında hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize geliriz. Hurda kumaş firesi almaktayız. Parti malı parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı alım satımında anında ödeme yapıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda pantolonluk, gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, ceket kumaşı, hurda eteklik satışı yapmak için telefonlarımızı vakit kaybetmeden arayınız. Cumayeri kiloyla hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Buradaki Düzce Cumayeri hurda kumaş ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Cumayeri 2. El Cafe Ekipmanı Alanlar

Temiz kullanılan bulaşık makinaları, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alıp satmaktayız. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, lokanta tipi ocaklar, aspiratör, dilendirici küveti, evye, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri vb endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile alıcıları depomuzu gezmeye davet ediyoruz. Temiz tabak kurutma makinesi, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satanlar bizimle irtibata geçebilir.

Cumayeri Klima Hurda Alan Yerler

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. 2.el Klima Cumayeri ilçesinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Cumayeri bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır.

Cumayeri Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmamıza göre bina molozlarının nakliyesi itina ile firmamız tarafından yapılıyor. Yıkım molozları Cumayeri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce bildirilen arazilere naklediliyor. Cumayeri hurdacı Hursan Metal tarafından alınacak tüm hurdaların depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır.

Cumayeri 2.el Hurda Raf Fiyatları

Sayfamızda bulunan Düzce Cumayeri 2.el market rafı kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda raf alımı makalemizi incelemelisiniz. Hurda raf Cumayeri satmak nedeniyle telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Çoğunlukla yenilen toptancılardan satın aldığımız ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, mağaza rafları içinden bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2. el hurda raf satan firmalar içerisindeyiz.

Cumayeri Hurda Nikel Alan Hurdacılar

Bu ilçede anot hurda nikel, %95 , 99 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda alımı yapıyoruz. Düzce Cumayeri nikel hurdaları alıyoruz. Bu neden ile nikel hurdası alındığında oldukça özen ile davranmalıyız. Nikel hurda zehirli olabilir.

Cumayeri Hurda Beyaz Eşya

Uygun fiyatlarla sıfır, ikinci el ev eşyası alabilirsiniz. 2.el personel koltukları, öğrenci masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler için iş yerimize ait hatları arayınız. Titizlikle kullandığınız 2. el olarak satılabilecek bir durumdaki mobilyalarınızı konumunuzdan satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgi için hurda çamaşır makinesi alan firma konusunda detaylı bilgi paylaşılmış olan paylaşıma bakınız Yeni gibi ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizituşlayabilirsiniz.

Cumayeri Jeneratör Hurdası Alımı

Her türde iyi durumda 2.el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru işletmeyiz.

Cumayeri Bina Yıkımı

Çıkacak hurda malzemeler bina yıkımı yapıyoruz. Hurda karşılığı yıkım gerçekleştirilirken belirtilen tüm tedbirler Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurdanızı satın almaktayız. Cumayeri kentsel dönüşümü sebebiyle yıkılacak evlerin uygun biçimde imar edilmesi amacıyla yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Aynen fabrika sökümünde olduğu üzere hurdalar karşılığı bina yıkım işleri yapıyoruz.

Cumayeri 2.El İnşaat Malzemesi

İnşatlarda yük asansörleri, boya makinesi, harç makinesi, alçı mikseri ikinci el demir iskele, plywood hurda satılıktır. Yıkılmış iş yeri vb binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, çelik kapı, pencereler alıyoruz. Ayrıca ne yazık ki iflas eden satıcılardan edindiğimiz

Cumayeri Kağıt Hurda Alımı

Cumayeri kağıt hurda aldığımız ilçeler içindedir. Bu sayfadaki Cumayeri kağıt hurdası ton fiyatlarını arzu edene güncel olarak yollanmaktadır Cumayeri kağıt hurda alan firmalar arasındaki Hursan Metal yardımıyla toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satışı yapabilirsiniz. İlçede A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt, beyaz kağıt alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen sayesinde sizlere piyasa değerinden daha fazla kazanma avantajı sunuyoruz. derinden çok fiyata hurda kuşe kağıt, peçete hurdası, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alımı yapıyoruz.

Cumayeri Plastik Hurdası Alan Yerler

Düzce ve Cumayeri bölgesinin tamamından abs plastik hurda, hurda jelatin, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal fiyatları istemek amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere denir.

Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Cumayeri hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Cumayeri hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Düzce Cumayeri hurda naylon ton fiyatlarını dileyenlere her gün yolluyoruz En avantajlı fiyatlarla şeffaf beyaz naylon hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen almaktayız.

7/24 Hizmet Veren Cumayeri Hurdacı

7/24 açık Cumayeri hurdacı firması olan firmamızla zamana takılmadan iş yerimizdeyiz. Bu sürenin sağladığı güvenle makine sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. Yaklaşık yirmi bir yıldır hurda alım satım yapıyoruz.

Cumayeri Hurda Araç Alanlar

Elbette sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ara sıra Cumayeri etrafında hurda araç alıyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek vagon hurdası, kazalı hurda otomobil, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, hurda motor . Ama hurda araba vergiden düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Cumayeri Hurda Akü Alım Satımı

Akü hurdası içerdiği kurşun içeren suyu nedeniyle geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir. Akü hurdası alan yerler hakkında bilgi bi şey öğrenmek için linkine tıklayınız. Bu sebep ile depomuz vb. kendisine ait geri dönüştürme tesisi bulunan depolar sulu ve kuru akü alımı yapan hurdacılar içindedir. Taşıtlarda elektrik kaynağı kullanılır. Biraz müddet sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Akü diğer ismiyle batarya şarjlı piller benzeri enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Anlık Güncel Cumayeri Hurda Fiyatları

Daha kesin hurda fiyatları konuya bir göz atabilirsiniz Güncel kilo fiyatına ulaşabilmek sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Bir kez daha söylemekte fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında daha fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz. Cumayeri hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listesi hurda piyasasında an be an güncellenmektedir.

Cumayeri Fabrika Sökümü

Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan imalathanenin detaylı bir biçimde incelenmesi gerekiyor. Uzun süredir onlarca fabrika yıkımı ihalesini aldık. Güvenli bir biçimde fabrika ve tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. Düzce Cumayeri fabrika sökümü yapımında deneyimliyiz. Yıkım yapanların bahsettiği gibi kolay bir iş değildir.

En Yakın Cumayeri Hurdacı Numarası

Hursan Metal hurdacılık olarak Cumayeri genelinde her çeşit hurda eşya alıyoruz. En yakın Cumayeri hurdacı firma hizmeti ile hurda alıp satarken yerinize gelmekteyiz. Bu biçimde size en yakın hurda alan yer Cumayeri çevresinde servisler veriyoruz. Cumayeri hurdacı şirketi arasındaki ekiplerimizle yerinden hurda malzeme almaya başladık.

Cumayeri Hurdacılar Sitesi

Cumayeri hurdacılar sitesindeki hurda dükkanımızla atık hurda geri dönüşüm yapmaya başladık. Sadece bu hurdanızın geri dönüşümünü yapmıyoruz. Hemşerilerimize daha yaşanılır bir Cumayeri bırakmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

0 (535) 043 31 17