İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Çorlu Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Çorlu Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Şu an Çorlu hurdacı firmalar arasındayız. Fakat Tekirdağ Çorlu merkezinde de hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Çorlu hurdacı şirketleri içinde öncüyüz. Her nevi hurda satışı amacıyla arayın.

Tekirdağ Çorlu şehir merkezinde hurdacı firmalar içerisindeyiz. Tekirdağ geri dönüşüm firması olan firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. Güncel Tekirdağ Çorlu hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaktayız.

Hursan Metal şirketimiz ile Tekirdağ Çorlu meydanının tüm sokaklarında hizmetimizi sürdürüyoruz. Hurdacı firması olarak her cins hurda eşyanızı almaktayız. Çorlu genelinde yıllardır yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla uzman ekiplerimizi göndermekteyiz. Tonajlı alımlarda Tekirdağ Çorlu piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Tekirdağ hurdacısı olarak Çorlu meydanında hizmet veriyoruz. Tekirdağ Çorlu merkez hurdacı firması olarak Çorlu ilçesinin hurdacılık yapıyoruz. Çorlu merkezinin çevresinde hurda eşyalar ve kullanılmış ev eşyası için hurdanızın ederini peşin ödemekteyiz.

Çorlu Hurdacıları

Çorlu genelinde faaliyet gösteriyoruz. Atık metal ve plastikleri işlemden geçirerek insanlarımızın geleceğini koruyoruz. Çorlu hurdacısı mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Çorlu ilçesinde yep yeni bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Tekirdağ ilinin en yaşanılası ilçesi Çorlu daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Çorlu için değil, tüm Türkiye’de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Çorlu hurdacı olarak Tekirdağ ilçelerinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanın taşınması için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda çinko satışı için çağrı merkezimizi aramalısınız.

Türkiye’de yıllık olarak 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi beş milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıpsal atık çöplere gidiyor. Çöpe atılmış olan malzemelerin yüzde 4’ünü metaller, %12’sini camlar, yüzde kırk üçünü hurda kartonlar, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurdalar oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin yüzde yetmiş beşi dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Bu atıkların piyasadaki değeri 1 milyar 5 yüz milyon Türk Lirası tutmaktadır. Hursan Metal gibi Tekirdağ Çorlu geri dönüşüm firmaları boşa giden bu miktarın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarmaya çalışmaktayız.

Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Ham metalin madenden çıkartılarak işlenmesi pahalı bir iştir. Sıfırdan hammadde üretmek için gayet çok enerji harcanıyor. Hurda malzemenin geri dönüşümü 90/100 daha az olacaktır.

Doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önler. Yer altı kaynakları insanlığa yetersizdir. Birkaçı yeterli olsada nüfus ile birlikte dünyanın tüketimi de artmaya devam etmektedir. Atık metalleri geri dönüşümü doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Böylelikle yeraltı kaynaklarını gelecek nesillerede aktarmaktayız.

Geri dönüşüm firması olanlar karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlar. Yüksek miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğine sebep olur. Madenler geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji bu emisyonun doğaya verdiği zararın önüne geçmektedir.

Çorlu Hurdacı Numarası

Çorlu hurdacı numarası sitemizin içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayın en iyi hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Çorlu hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içindedir. Bu yüzden hurda fiyatları istemek sebebi ile hizmet numaramızı aramanız gereklidir.

Sac Hurdası Alım Satımı

Depolarımızda tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Çorlu etrafında hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, alımı amacı ile arayın. Sac hurdası alıyoruz.

Çorlu Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl talaş, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır boru, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Çorlu hurda bakır fiyatlarını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. Tekirdağ Çorlu bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Çorlu içerisinde bakır hurda alıyoruz. Bakır hurdası alanlar makalemizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır alan Çorlu hurdacı telefonunu kolayca arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Çorlu bakır hurdası fiyatları için arayın.

Hurda Kurşun Alanlar

Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Minare kurşun hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası satışı yapmak için firmamızı tuşlamanız yeterlidir. Çorlu hurda kurşun için kapınıza geldiğimiz ilçeler içerisindedir. Sayfamızdaki Çorlu çatı minare kurşunu fiyatları her hafta güncelleniyor. Dünyada cevher şeklinde elde edilen metal kurşun mavimsi rengiyle bilinir. Kurşun hurda alan yerler sayfamızı incelerseniz iyi bir iş yaparsınız. Metal kurşunun eski madenlerden biri olduğu bilinmektedir.

Çorlu Hurda Alan Yerler

Hurda alüminyum alımı için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alanlar içindeyiz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı amaç edindik. Çorlu adresten hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacıyla hurda eşyalarınızı gecikmeden satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su ile temas ettiğinde korozyona uğruyor. Bu nedenle hurdanın kıymetleri düşmektedir.

Yüksek tonajlı sarı hurdası ve kurşun hurdası, demir, çinko hurda, hurda alüminyum, bakır, kablo hurdası alımlarında değerinden yüksek fiyat listeleri veriyoruz. Çorlu hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimizle öne geçiyoruz. Çorlu geri dönüşüm firması Hursan Metal her nevi hurda alımı gerçekleştiriyor.

Çorlu Çinko Hurda Alımı

Çorlu çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Çorlu hurda çinko ton fiyatını whatsapp grubuna bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurda fiyatı bağlantısına tıklayınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz.

Hurda Krom Alan En Yakın Hurdacılar

310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Çorlu krom hurdası ton fiyatını her gün göndermekteyiz. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacılar yazımızı okuyunuz. Sert yapısı gereği zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

Çorlu Hurda Sarı Alanlar

Doğruyu söylemek lazım ise sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi varolmamıştır. Pirinç metali halk ağzıyla renginden dolayı hurda sarı olarak anılmaktadır. Tekirdağ Çorlu hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alımı için adresinize geliyor. Sitemizde yayımlanmış olan Tekirdağ Çorlu pirinç sarı kilo fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Hurda sarı alan yerler içerikli metni okuyabilirsiniz. Bununla beraber kırkambar sarı hurda, sarı hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri bulunabilir.

Hursan Metal hurdacılık tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş hurdası alımıyla iştigal ediyor. Bu sebep ile Çorlu sarı hurdası alan firmalar arasındayız. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde hurda sarı türleri vardır. Çorlu ilçesinin her yerinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz.

Çorlu Alüminyum Hurda Alımı

Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum jant ticaretiyle uğraşan firmayız. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör satışı için iletişim kurabilirsiniz. Tekirdağ Çorlu hurda alüminyum alanlar arasındayız. Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Hurda satanların desteğiyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı için aramanızı diliyoruz. Sitemizdeki Tekirdağ Çorlu alüminyum hurda ton fiyatı sürekli güncellenmektedir. Sitemizdekihurda alüminyum içeriği okuyun. Her türlü alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alıyoruz. Çorlu bölgesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil alımı yaparken hurda tartımını güvenle gerçekleştiriyoruz.

Çorlu Demir Hurda Alımı

Çorlu çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı yazımızı inceleyiniz.

Demir hurdası, Çorlu genelinde en çok kullanılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Tekirdağ Çorlu extra demir hurda kg fiyatını günlük yollamaktayız. Bildiğiniz üzere her tür demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu için peşin para ödeme yapan firmayız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma gönderimize mutlaka bir göz atın. Firmamız Çorlu ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor.

Çorlu Hurda Kablo Alımı

Bundan başka hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletken olarak sıkça kullanılmaktadır. Satıcılarda sıklıkla edinilen 50% bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini peşinen ödüyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çorlu hurdacı firmayız. . İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Çorlu kablo fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Çorlu hurdacısı Hursan Metal firmamız her nevi hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık kablolar satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz. Hurda kablolar içerdiği bakır nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir.

Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken piyasadan yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdaları alım satımı için ederinin üstünde fiyat listesini gönderiyoruz.

Çorlu bölgesinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo alım satımına öncülük ediyoruz. Güncel sayfamızda daha önce yazılmış hurda kablo alanlar yazıyı okuyabilirsiniz. Yerinden antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablolar tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çorlu ilçesinin tümünde kablo hurdası alan firmayız. Genel olarak yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablo, hava kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz.

Plastik Hurdası Alanlar

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri vardır. Tekirdağ ile Çorlu ilçesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda fiyatları istemek sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Çorlu hurda plastik alan yerler içinde lider konumdaki işletmeyiz. Sitemizdeki Çorlu plastik hurdası kilo fiyatını abonelerimize her gün ulaştırmaktayız. En yüksek fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda poşet, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alıyoruz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

Çorlu Karton Hurdası Alan Hurdacılar

Çorlu karton hurdası alım satımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Bu sayfadaki Tekirdağ Çorlu karton hurda kg fiyatını her gün gönderiyoruz Piyasadan fazla ton fiyatı ile hurda kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak hurdası, gazete hurdası alıyoruz. Bölgede defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız extra müşkülpesent sayesinde size ederinden daha yüksek kazanç elde etme imkanı sunuyoruz. Çorlu kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki firmamız Hursan Metal yardımıyla hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı fiyatı sorabilirsiniz.

Akü Hurdası Alım Satımı

Uzun süre sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası denmektedir. Taşıtlarda elektrik ihtiyacı nedeni ile kullanılabiliyor. Atıl aküler içinde bulunan kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırılabildiğinden hurdacılar için kıymetlidir. Akümülatör diğer adıyla batarya şarjlı piller gibi enerji depolanan elektrik kaynağıdır. Hurda akü alan yerler konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayın. Dolayısı ile şirketimiz vb. fabrika içinde geri dönüşüm tesisi bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yaparlar.

Çorlu Bina Yıkımı

Yukarıdaki fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında önem verilen tüm tedbirler Çorlu kentsel dönüşüm içerisinde yenilenmesi gereken ev ve işyerlerinin tekrar inşa edilmesi sebebiyle yıkımını yapıyoruz.

Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri gibi her türlü hurda malzemeleri değerinde almaktayız.

Çorlu Fabrika Sökümü

Fabrika sökerken yıkımı yapılacak fabrika binasının etraflıca incelenmesi gerekiyor. Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Güvenlice fabrika söküyoruz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika söküm ihalelerini tamamladık. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde lider yerdeyiz. Çorlu Tekirdağ fabrika söküm işi deneyime sahibiz.

Çorlu 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, harç pompası, alçı sıva makinesi, boya makinesi az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood mevcuttur. Dolayısı ile iflas eden depolardan satın almış olduğumuz Yıkılmış elbiseci binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, mutfak dolapları, demir kapı alıyoruz.

Çorlu İkinci El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alımı

İyi kullanılan restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı alıyoruz. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, restorant tipi ocaklar, aspiratör, evye, davlumbaz, krom paslanmaz küvet, krom paslanmaz dinlendirici vs endüstriyel mutfak alet edavatını yakından görmek amacı ile almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. Endüstriyel cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılacak olan aletleri alım satımı yapıyoruz. 2.el çelik tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma tezgahı satanlar buradaki numaraları arayabilirsiniz.

Hurda Kumaş Alımı

Çorlu etrafında şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alımları için yerinize gelecek araçlarımız var. Kumaş fire hurdası almaktayız. Parti malı hurda çamaşır kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, parça kumaş hurda, mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurda için peşin para ödeme yapıyoruz.

Yüksek tonajlı gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı, spot kot kumaşı, hurda eteklik, hurda ceketlik kumaş alımı için telefon numaramızı zaman geçirmeden aramalısınız. Çorlu kilosuyla hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Bu sayfada yayımlanan Çorlu hurda kumaş kilo fiyatını telegram grubu üyelerimize her gün gönderiyoruz.

Çorlu Kırık Cam Hurda Alanlar

Cam saydam veya yarısaydam oldukça sert ve kırılgan yapıda bulunan su geçirmeyen inorganik amorf sert malzemelerdir. Çorlu ilçesi çevresinde hurda cam alan yerler içerisinde bulunuyoruz. Genelde renkli çıkma otomobil camı, meyve suyu şişesi türde hurda camlar oldukça fazla geri dönüşüme gönderiliyor.

Çorlu Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Dolayısı ile hurda nikel alımında oldukça hassasiyet ile davranmalıyız.

Tekirdağ ile Çorlu nikel hurdası alıyoruz. Bu ilçede anot nikel hurda, %99 şablon nikel , %95 şablo nikel hurdası, hurda turbo nikel alım satımında en yüksek fiyatları veriyoruz.

Çorlu Hurdacı Sitesi

Çorlu hurdacılar sitesindeki depomuzun vasıtası ile hurda malzeme alımı ve satımı servisleri ediyoruz. Müşterilerimize temiz bir Tekirdağ ve her haliyle temiz Çorlu bırakmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz. Çorlu OSB organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Çorlu 2.el Hurda Raf

Bu sayfadaki Tekirdağ Çorlu ikindi el raf hurdası kilo fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Hurda raf alanlar konusunda bilgi almak için sayfasının olduğu bağlantıya tıklayınız. Çorlu hurda raf satın almak nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Genellikle iflas eden pastahanelerden temin ettiğimiz mağaza raf hurdası, çelik raf hurdaları, market rafı hurdaları, teşhir reyonları, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2. el raf satan hurdacılar arasındayız.

Çorlu Klima Hurda Alım Satımı

Klima hurdası Çorlu ilçesinde en fazla alımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Çorlu etrafında 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Hurda kombi alanlar arasındayız.

Çorlu Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlaşmaya göre molozun nakliyesi titizlik ile yapılır. Yıkım molozu Çorlu Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce belirlenen alana dökülür. Çorlu hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurda malzemenin iş yerimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

En Yakın Çorlu Hurdacı

En yakın Çorlu hurdacı ismi ile her cins hurda alımında ayağınıza gelmekteyiz. Bu hizmet ile size en yakın hurda alanlar Çorlu bölgesinde hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Çorlu hurdacıları arasında içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile konumdan hurda malzeme almaya başladık. Hursan Metal şirketimizle Çorlu genelinde hurda satımı yapmaktayız.

7/24 Hurda Alan Çorlu Hurdacı

Tam tamına bin dokuz yüz doksan altı yılından bu yana hurda alımında hizmet veriyoruz. Yılların sağladığı güvenle araç parkurumuzu arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Çorlu hurdacı firması depomuz sayesinde zaman farketmeden sektörde çalışmaktayız.

Çorlu 2.el jeneratör Alan Firmalar

Her türlü yeni ürün gibi 2.el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacı firmayız. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alımında en iyi fiyatla ödemeler yapıyoruz.

İkinci El Ev Eşyası

Kısa süreliğine ikinci el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi yerinizden alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Detaylı bilgi için çamaşır makinası hurdası alım satımı hakkında detaylı bilgi içeren makalemizi okuyabilirsiniz 2.el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, personel masaları, sekreter koltukları satılır. Uygun fiyatlara sıfır gibi ve 2. el oturma odası tk. alabilirsiniz. Az kullanılmış 2.el masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek sebebi ile firmamıza ait çağrı merkezi telefon numaraları ile etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz.

Çorlu Anlık Hurda Fiyatları

Çorlu hurdacı firma hurda alırken uygulanılan kilo fiyatı saatlik olarak değişkenlik göstermektedir. Şundan fayda görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken piyasadan daha fazla fiyat teklifi veriyoruz. En güncel fiyata ulaşmak nedeniyle bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yeni hurda fiyatları başlığıyla paylaşılmış konuyu okuyun

Hurda Araç Alan Yerler

Bu sektörde hizmet ediyoruz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Çorlu etrafında hurda araba alımı yapıyoruz.

Fakat hurda otomobil vergiden muafiyet alma işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Pek tabi size otomobil hurdası alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdası, yük vagonu, hurda motor .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17