İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Çobanlar Hurdacı

Çobanlar Hurdacı

Afyonkarahisar Çobanlar merkezinde hurda malzeme ve ikinci el eşyalar için hurdanızın değerini piyasasından daha yüksek fiyatlarla ödemekteyiz. Afyonkarahisar Çobanlar merkez hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Afyonkarahisar hurdacı firması olan firmamız Hursan Metal hizmet vermeye devam ediyor. Günlük Afyonkarahisar Çobanlar hurda fiyatlandırma ile hurda alımı hizmeti veriyoruz.

Çobanlar hurdacı şirketleri içerisinde lider konumdayız. Her nevi hurda alımında öncüyüz. Çobanlar bölgesinin her tarafında uzun süredir yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle araçlarımızı göndermekteyiz.

Şu anda Afyonkarahisar Çobanlar hurdacı firmasıyız. Ancak Çobanlar merkezinde de hizmet vermekteyiz. Hursan Metal şirketimiz ile Afyonkarahisar bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Tonajlı miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Afyonkarahisar hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Afyonkarahisar Çobanlar hurdacı olarak hurdanızı adresinizden alıyoruz. Çobanlar merkezi yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz.

Çobanlar Hurdacı Firma

Çobanlar hurdacı firması mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Çobanlar ilçesinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her tür hurda satmak nedeniyle çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Afyonkarahisar merkezinin tatlı ilçesi Çobanlar gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Afyonkarahisar Çobanlar ilçesinde değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Çobanlar merkezinde hizmet veriyoruz. Metalleri eriterek hepimizin geleceğini kurtarmaktayız. Çobanlar hurdacısı olarak Afyonkarahisar genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdanız için yakın çevredeki hurda nakil personellerimizi göndermeyi sürdürmekteyiz.

Türkiye’de senede 100.000 ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi 5 milyon ton evsel atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu malzemelerin yüzde 43’ünü kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, yüzde 12’sini cam hurdası türleri, %4’ünü metaller oluşturuyor. Aksi gibi, bu malzemelerin dörtte 5’i dönüştürülemeden boşa gitmektedir. Bu malzemelerin değeri 1.6 milyar TL tutmaktadır. Hursan Metal benzeri Afyonkarahisar Çobanlar hurdacı firmaları ülkemizin zararına giden bu paranın elimizden geldiği kadarını Türkiye bütçesine kazandırmaya çalışmaktayız.

Çobanlar Hurdacı Telefon Numarası

Çobanlar hurdacılık hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içinde yer almaktadır. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile firmamızı arayabilirsiniz.

Çobanlar hurdacı numarası bu sayfanın altında kolayca arayabileceğiniz konumdadır. Hemen arayın yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın.

Çobanlar Sac Hurdası Alım Satımı

Hali hazırda deliksiz 2. el trapez sac hurda var. Şantiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alan firmalar içindeyiz. Çobanlar ilçesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez, hurda galvanizli boru, satmak nedeniyle iletişim kurabilirsiniz.

Çobanlar Hurda Bakır Alımı

Çobanlar içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan Çobanlar hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

Buradaki Afyonkarahisar Çobanlar soyma bakır hurdası kg fiyatını uygulamamızı kullananlara bedelsiz ulaştırılmaktadır. Afyonkarahisar Çobanlar hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alan hurdacıyız.

TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alınır. Hurda bakır alanlar yazımızda geniş bilgilendirme mevcut. Çobanlar bakır hurda fiyatları için arayın.

Çobanlar Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun yağmur oluğu, Hurda kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda, Cami kurşunu alıyoruz. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi renktedir. Hurda kurşun alanlar gönderisini okumak iyi gelecektir. Çobanlar Afyonkarahisar kurşun hurdası alımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerden biridir. Buradaki Çobanlar kurşun hurda kilo fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenler arasında olduğu söyleniyor.

Çobanlar Hurda Alanlar

Hurda paslanmaz alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek sürekli müşteriler kazanmayı amaç edindik. Afyonkarahisar Çobanlar hurdacı firması olan Hursan Metal her nevi hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor.

Tonajlı kablo hurdası ve bakır hurdası, hurda alüminyum, sarı hurda, çinko, toplama demir, kurşun alımı yaparken yükseltilmiş fiyatlar sunuyoruz. Çobanlar hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz. Çobanlar yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Hurdanızı geç kalmadan nakit paraya çevirin. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın piyasa fiyatını düşürmektedir. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

Çinko Hurda Alan Hurdacılar

Çobanlar çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızda paylaşılan Afyonkarahisar Çobanlar çatı söküm çinkosu fiyat listesini bip grubumuza katılarla paylaşıyoruz. Hurda çinko alımı paylaşımımızı okursanız şahane olacaktır. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda ton fiyatı için arayın.

Çobanlar Krom Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Çobanlar krom hurdası fiyat listesini grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alımı sayfasının olduğu bağlantıya tıklayınız.

Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

Çobanlar Pirinç Sarı Hurda Alımı

Çobanlar ilçenin tümünde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Dolayısıyla Çobanlar sarı hurdası alan firmalar arasındayız. Sizlerinde bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır.

Hursan Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurda, bronz hurda alım satımıyla iştigal ediyor. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinir.

İtirafta bulunmak lazım ise sarı hurda adıyla hurda türü bulunmamaktadır. Buradaki Afyonkarahisar Çobanlar pirinç sarı ton fiyatlarını kayıt olanlara günlük yollanmaktadır. Sitemizde bulunan hurda sarı alanlar konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Afyonkarahisar Çobanlar hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor. Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor.

Çobanlar Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası için nakit ödeme veriyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. Sizlerin desteğiyle daha hızlı büyüyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Sayfamızdaki Çobanlar alüminyum hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Çobanlar bölgesinde alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımında tartımı gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Afyonkarahisar Çobanlar alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefon etmenizi beklemekteyiz. Her tür hurda alüminyum alınır. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alan firmayız.

Çobanlar Hurda Demir Alımı

Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı talep etmek için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı demir hurda hakkında bilgi bi şey öğrenmek için içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın. Çobanlar çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda demir ticareti yapıyoruz. Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir kapı, pencere demiri, demir trabzan alıyoruz. Demir hurdası, yeryüzünde çokça satılan madenler içindedir. Sitemizdeki Afyonkarahisar Çobanlar demir kilo fiyatı biraz önce güncellenmiştir.

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı bağlantısına tıklamalısınız. Hurdacı firmamız Çobanlar şehrinin her yerinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

Çobanlar Kablo Hurda Alımı

Çünkü Hursan Metal ismiyle sırf hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Hurda kablolar içerisindeki bakır tel sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için önem arzeder. Tonajlı hurda kablo alırken piyasadan daha yüksek fiyatlar veriyoruz. Afyonkarahisar Çobanlar ilçesinde hurda kablo almaktayız. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler hemen arayın. Piyasada sıklıkla ele geçen %40 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini peşin ödüyoruz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Çobanlar bakır kablo kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Yerinden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdası alımı yapıyoruz. Afyonkarahisar Çobanlar genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alımında uzmanız.

Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Detaylı sitemizde bulunan hurda kablo alan hurdacı yazıyı ziyaret edin.

Bunun yanısıra tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alımında ederinin üstünde fiyatı veriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Çobanlar hurdacı firmayız. Çobanlar hurdacı firma olarak her çeşit antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız.

Bundan başka çok damarlı hurda kablo alımı amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılmaktadır. Genel olarak alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, koaksiyel kablo, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur.

Çobanlar Hurda Plastik Alımı

Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin adıdır. Çobanlar hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden öne çıkan Çobanlar hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Çobanlar hurda naylon fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri çeşitleri vardır. Afyonkarahisar ile Çobanlar bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası, polistren kristal hurdası alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. İyi fiyata mavi kapak hurdası, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz.

Çobanlar Hurda Kağıt Alım Satımı

Yüksek hurda kağıt fiyatıyla kağıt peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, kullanılmış gazete, karton bardak alıyoruz. İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra titizlik sayesinde size daha çok oranda kazanma avantajı veriyoruz. Çobanlar hurda kağıt alanlar arasındaki firmamız hizmetleriyle toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli fiyatı isteyebilirsiniz. Kağıt hurdası alımı için konumunuza geliyoruz. Sitemizde yer alan Çobanlar karton hurdası fiyat listesi güncellenmiştir

Çobanlar Akü Hurdası Alan En Yakın Firma

Aküler başka bir deyişle batarya şarjlı piller gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Bir müddet sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denir. Taşıtlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır.

Akü hurdası içinde bulunan kurşun içeren suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir. Hurda akü fiyatları konusunun olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Bu sebep ile Çobanlar hurdacısı vb. fabrika bünyesinde geri dönüşüm atölyesi olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan tesisler arasındadır.

Çobanlar Bina Yıkımı

Çobanlar kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yenilenmesi gereken evlerin istenildiği şekilde yapılması nedeni ile yıkılmasını yapıyoruz. Yıkımlarda belirtilen tüm tedbirler Yıkım bitiminde çıkma pimapen, sökülen çelik kapılar, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurda eşyayı almaktayız. Bina yıkımı hurdaları bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yukarıda fabrika sökümünde yaptığımız gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Çobanlar Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Afyonkarahisar Çobanlar fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylı biçimde incelenerek ihtiyaç duyulan ekipmanların ayarlanması doğru olur. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık. Hurdacı firmaların dile getirdiği biçimde kolay bir iş sayılmaz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika bozumu ihalelerini tamamladık. Güvenli şekilde fabrikaları söküyoruz.

2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile kapatılan esnaflardan aldığımız İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri, boya tabancası, alçı karıştırma makinesi 2.el seyyar iskele, hurda plywood bulunur. Yıkılan lokanta binalarından sökülmüş hala kullanılabilir 2. el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz.

2. El Mutfak Aletleri Alım Satımı

İkinci el tabak kurutma makinesi, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satan firmalar bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi kullanılmış olan pansiyon tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz. Depomuzdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, restoran tipi set üstü ocak, aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, küvet, yemek dilendiricileri ve benzeri kafe restoran tipi mutfak alet edavatını incelemeniz amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Sanayi tipi 2.el lokanta mutfağında kullanılan malzemeleri alıyoruz.

Parça Kumaş Alım Satımı

Tonajlı gabardin kumaş, örme kumaş, pantolon kumaşı, hurda kot kumaş, hurda eteklik, hurda ceketlik alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayınız. Çobanlar kilosuyla kumaş hurdası alan yerler içerisinde en iyi fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Buradaki Çobanlar kumaş hurdası fiyat listesini arzu edenlere güncel olarak yollanmaktadır. Çobanlar ilçesinin tümünde hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı hurdası, şifon kumaş, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş alımlarında belirttiğiniz yere geliyoruz.

Kiloyla poplin kumaş kırpıntısı, hurda çamaşır kumaşı, hurda kumaş topu, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, hurda penye, dokuma kumaş hurdası alım satımında peşin para ödeme yapmaktayız. Hurda kumaş firesi alıyoruz.

Hurda Cam Kırığı Alanlar

Bu dönemde renkli ve şeffaf cam şişe, kırılmış araç camları vb. cam hurdası oldukça fazla eritiliyor. Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı maddeyi muhafaza eden organik olmayan sert maddedir. Çobanlar çevresinde cam hurda alan yerler içindeyiz.

Hurda Nikel Alan Hurdacı

Dolayısı ile nikel hurdalar alınırken elden geldiğince dikkatle hareket etmeliyiz. Çobanlar nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. İlçe genelinde %99 şablon nikel hurdalar – %95 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurdası, turbo nikel alımı yapıyoruz.

Çobanlar Hurdacı Sitesi

Çobanlar sanayi sitesi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Daha fazla güzel bir Çobanlar yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Çobanlar hurdacılar sitesi B bloktaki hurda alım tesisimizle hurda alımı ve satımı işine başladık. Sadece bunları almıyoruz.

Çobanlar 2.el Hurda Raf Fiyatları

Sayfamızdaki Çobanlar 2.el raf ton fiyatını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Hurda raf alanlar paylaşımımıza göz atabilirsiniz. Çobanlar raf hurdası almak amacıyla sitemizdeki numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz. Çoğunlukla restorasyon yapan şarküterilerden elde ettiğimiz teşhir reyonları, hurda çelik raflar, market rafı hurdaları, demir raflar, teşhir rafları içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el hurda raf satışı yapıyoruz.

Klima Hurdası Alımı

İkinci el klima Çobanlar çevresinde oldukça fazla satılan hurdalar içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Çobanlar etrafında hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. 2.el Kombi alan yerler içindeyiz.

Çobanlar Moloz Nakliyesi

Çobanlar hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınan her nevi hurdaların depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Molozlar Çobanlar Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce bildirilen arazilere naklediliyor. Bina yıkımından sonra antlaşmaya göre molozun nakliyesi titiz bir biçimde yapılır.

En Yakın Çobanlar Hurdacı

Hursan Metal şirketimizle Çobanlar genelinde hurda malzeme almaktayız. Bu hizmetler ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Çobanlar etrafında hizmet ediyoruz. Çobanlar en yakın hurdacı hizmetiyle her türlü hurda alıp satarken adresinize uzman çalışanlarımızı yolluyoruz. Çobanlar hurdacısı olan firmamızla kapıdan hurda malzeme almaya başladık.

7/24 Hurda Alan Çobanlar Hurdacı Firma

Sektörde uzun zamandır Çobanlar hurdacı olmanın sağladığı deneyimle teknolojimizi geliştirerek artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Çobanlar hurdacı firması olarak 7/24 sektöre hizmet veriyoruz. Neredeyse yedi yıldır geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz.

Çobanlar Jeneratör Hurdası Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alırken en iyi fiyatları biz sunuyoruz. Endüstriyel yüksek kw ikinci el jeneratör satıyoruz.

2.El Eşya

Kısa süre kullanılan 2el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı dilediğiniz yerden alıyoruz. Eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgi için hurda buzdolabı alımı yapan firma konulu içeriğe erişebilirsiniz İyi durumda ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla firmamıza ait telefonları arayarak irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, patron masaları satacaklara bedelini nakit ödemekteyiz. En makul fiyatlarla yeni gibi ve 2. el ev mobilyaları alabilirsiniz.

Çobanlar Güncel Hurda Fiyatları

En güncel hurda fiyatına erişmek sebebi ile bizi arayın. Çobanlar hurdacısı olarak hurda alım satımında kullanılan fiyat listeleri hızlıca değişiklik göstermektedir. Sitemizdeki hurda fiyatları metni okuyabilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken borsa fiyatından daha fazla ton fiyatı uyguluyoruz.

Hurda Araç Alan Yerler

Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Zaman zaman Çobanlar etrafında hurda araç alım satım hizmeti vermekteyiz.

Lakin otomobil hurdası trafikten düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Pek tabi size hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı araç hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17