İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Çilimli Hurdacı

Çilimli Hurdacı

Çilimli bölgesinde hurdanızın edeceği parayı sormak sebebiyle gece gündüz şirket numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Anlık Düzce Çilimli hurda fiyat listeleri ile hizmet veriyoruz. Benzersiz faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Bütün çalışmalarımızı buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz. Çilimli hurdacı firması olarak gün geçtikçe büyüyoruz. Hursan Metal adıyla çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Ülkemizin dilediğiniz noktasından, her nevi hurda satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda eşya alımında piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Düzce hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Çilimli Hurdacı Firmalar

Çilimli bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları yeniden işleyerek insanlığın geleceğini kurtarmaktayız. Çilimli hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Başardınız. Düzce Çilimli içerisinde benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Düzce şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Çilimli daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Çilimli için değil, her ilçede hurda alım hizmeti vermekteyiz. Çilimli hurdacı olarak Düzce genelinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurdanın transferi için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit kablo hurdası satışı nedeniyle telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Türkiye’de senede 100.000 ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 26 milyon ton evsel atık atılıyor. Çöpe atılmış olan atık malzemenin yüzde 43’ünü kağıt türevleri, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurdalar, %12’sini hurda camlar, yüzde dört civarını hurda metal oluşturuyor. Ne yazık ki, bu atılan malzemelerin yüzde sekseni dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Bu atıkların değeri 1 milyar altı yüz milyon ₺’dir. geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu paranın mümkün olduğu kadarını kurtarabilmeye çalışmaktadır.

Çilimli Hurdacı Numarası

Çilimli adresten her nevi hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak üzere telefonumuzu aramanız gereklidir. Boşa zaman harcamadan arayın anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Çilimli hurdacı numarası bu sayfanın içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Çilimli Hurda Alan Yerler

Müşteri memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Çilimli yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurdalarınızı şimdi paraya çevirmelisiniz. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir su ile temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdaların değeri düşebilir.

Düzce Çilimli geri dönüşüm firması Hursan Metal her çeşit hurda atık alımı yapıyor. Yüksek tonajlı hurda kablo ve hurda bakır, alüminyum hurda, sarı hurda, hurda çinko, demir, kurşun hurdası alımlarında değerinden daha fazla fiyat listeleri vermekteyiz. Çilimli hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda atık alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Çilimli Hurda Krom Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom fiyatları bölümüne bir bakınmak isteyebilirsiniz. Sert yapısından dolayı zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Sitemizdeki Çilimli hurda krom tank kg fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Çilimli Bakır Hurdası Alımı

Çilimli içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Çilimli hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın keyifli hizmetin tadına varın. Hurda bakır bobin, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır.

Bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgilendirme mevcut. Sayfamızdaki Çilimli soyma bakır hurdası kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Düzce Çilimli bakır hurda alan yerler içindeyiz. Çilimli bakır hurda kilo fiyatı için arayın.

Çilimli Sarı Hurda Alan Hurdacı Firma

Aslında sarı hurdası adıyla hurda cinsi bulunmamaktadır. Hursan Metal şirketi bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı fosfor, bronz hurdası alım satımıyla iştigal ediyor.

Bununla birlikte kırkambar hurda sarı, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri kıymetlidir. Çilimli ilçesinin her yerinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Bu nedenle Çilimli sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Sitemizdeki Düzce Çilimli hurda sarı pirinç kg fiyatını arzu edene güncel olarak ulaştırılmaktadır. Pirinç sarı alan hurdacı hakkında yazılmış içeriğe göz atın. Düzce Çilimli hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti yapıyor.

Çilimli Hurda Demir Alım Satımı

Unutmayın ki her türlü demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler gönderimizi gezmek iyi gelecektir. Anlık hurda demir kilo fiyatları öğrenmek amacıyla bize ulaşın. Hurda demir alımı bölümümüzü okuyunuz. Hurda demir, Çilimli ilçesinde bol miktarda bulunan metaller içerisindedir. Burada yayımlanan Çilimli extra demir hurda kg fiyatını abonelerimize saat başı gönderilmektedir. Hursan Metal Çilimli ilçe genelinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Çilimli ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Çilimli Alüminyum Hurdası Alımı

Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası alıyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı için telefonlarınızı bekliyoruz.

Çilimli ilçesinde hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel alırken tartımları teknolojik aletlerle yapmaktayız. Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapılır. Düzce Çilimli hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız.

Bize hurda satanların destekleriyle durmadan tecrübe kazanıyoruz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda Çilimli hurdacı firmaları içindeyiz. Bu sayfadaki Çilimli alüminyum hurda kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. Alüminyum alan hurdacılar konulu yazıyı okuyun Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz.

Çilimli Parça Kumaş Alımı

Çilimli ilçesinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda abiyelik, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş alım satımında yerinize araçlarımızı gönderiyoruz. Düzce Çilimli ilçesinde kumaş hurdası alıyoruz. Parti malı hurda atlet kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, hurda mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurda alıp satmaktayız.

Parti malı spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı alımı için bizi çok geçmeden arayın. Düzce Çilimli kilo ile tartarak kumaş hurda alanlar içindeyiz. Sayfamızdaki Çilimli hurda kumaş fiyatlarını dileyenlere bedelsiz yolluyoruz.

Çilimli 2.el Restoran Ekipmanı Alım Satımı

Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, tezgah, otel tipi çamaşır makinası, tezgah altı üç kapaklı dolap, pizza dolapları, buz makineleri alıp satmaktayız. 2.el endüstriyel tip restoran ekipmanları alıyoruz. 2. El krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilir. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, endüstriyel aspiratör, evye, krom küvet, davlumbaz, paslanmaz krom salata dolapları, restoran tipi 3 gözlü ocak ve benzeri endüstriyel mutfak malzemesini incelemek amacıyla alıcıları depolarımıza davet ediyoruz.

Çilimli Kurşun Hurda Alım Satımı

Düzce ili Çilimli kurşun hurdası alım satımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Düzce Çilimli çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Cevher halindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alan hurdacı sayfamıza göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Metal kurşunun en eski madenler içinde olduğu dünüşünülmektedir. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız.

Çilimli Sac Hurda Alan En Yakın Firmalar

Sac hurdası alımı yapıyoruz. Elimizde bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Çilimli ilçesinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, satışı yapmak sebebiyle irtibat kurabilirsiniz. Kış bahçesi çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çilimli Kablo Hurda Alımı

Kablo hurdaları içindeki bakır yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Müşterilerde sıklıkla edinilen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları alırken değerini elden ödüyoruz. Düzce Çilimli hurdacı firması olarak genellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası borsası fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Çilimli hurdacı firması olarak TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar ticaretinde deneyimliyiz. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdaları satanlar şimdi bizi arayabilir. Ayrıca hurda çok damarlı kablo fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile makinelerde kullanılmaktadır. Çünkü sırf hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz.

İçindeki iletkenin cinsine göre ve kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Çilimli ttr kablo hurdası fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. Genelde çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Çilimli hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. . Bunların yanı sıra tek damar kablolar, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo alımı esnasında değerinin üstünde fiyatları veriyoruz.

Düzce Çilimli ilçesinde hurda kablo alan yerler arasında piyasanın üstünde ton fiyatını veriyoruz. Kablo alan hurdacı konulu metni inceleyin. Yerinden hurda tek damar kablolar alım satımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz.

Çilimli Çinko Hurdası Alım Satımı

Çilimli çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Çilimli nikel hurdası ton fiyatlarını isteyene saat başı gönderilmektedir. Çinko hurdası alan hurdacı firmalar hurda çinko hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası kilo fiyatı için arayabilirsiniz.

Çilimli Az Kullanılmış Jeneratör Alan Yerler

Hurda jeneratör alan şirketler içindeyiz. 2.el jeneratör satanlar arasındayız. Her türde yüksek kw 2. el jeneratör alınır.

Çilimli Bina Yıkımı

Çilimli kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılması gereken apartmanların yeniden inşa edilmesi sebebi ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Üst taraftaki bölümde ifade ettiğimiz fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda belirtilen tüm tedbirler Yıkım bitiminde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri her türden hurda malzemeleri değerinde almaktayız. Bina yıkım hurdası bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

En Yakın Çilimli Hurdacı Numarası

Çilimli hurdacısı içinde çalışan ekiplerimizle adresinizden hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Hursan Metal hurda alım firması olarak Çilimli ilçesinde her nevi hurda malzeme alıyoruz. En yakın Çilimli hurdacı deposu olarak her tür hurda eşya nakliyesi yapmak amacıyla arzu ettiğiniz yere profesyonel ekip yolluyoruz. Bu hizmetlerle sizlere en yakın hurda alan yer Çilimli etrafında hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız.

Çilimli Hurda Nikel Alanlar

Düzce Çilimli ilçesinde nikel turbo hurda, anot nikel, %99 hurda nikel şablon , %95 şablon nikel alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz. Çilimli hurda nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satıldığında elden geldiğince dikkatle davranılmalıdır. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir.

Çilimli Kağıt Hurdası Alımı

Karton, kağıt hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Düzce Çilimli hurda kağıt fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz Daha fazla fiyata kağıt bardak, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, peçete hurdası alıyoruz. Düzce Çilimli kağıt hurda alıp satanlar içindeki Hursan Metal ile çalışarak koli hurdası, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt satımı yapabilirsiniz. İlçede renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen ile hurda satıcılarına çok daha fazla kazanma imkanı veriyoruz.

Çilimli İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte kapatılan şirketlerden edindiğimiz Şantiyelerde yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası, alçı makinesi 2.el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıyoruz. Çilimli bölgesinde yıkılan apartman benzeri binalardan temin edilen yeni ayarında ikinci el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

Çilimli Hurda Akü Alım Satımı

Aküler diğer adıyla batarya şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Hurda aküler içindeki kurşun içeren akü suyu sebebi ile geri dönüşüm tesisleri için değerlidir. Taşıtlarda elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır. Akü hurdası alımı bölümümüzü gezmelisiniz. Bu nedenle Hursan Metal ve benzeri şirket bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alan yerler içerisindedir. Biraz süre sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü denir.

Çilimli Plastik Hurda Alan Hurdacı Firma

Düzce il Çilimli ilçesinin tamamından polipropilen moblen hurda, abs plastik hurda, polistren, hurda jelatin satışı yapmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Çilimli plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden ön planda olan Çilimli hurdacısıyız. Buradaki Çilimli plastik hurdası kg fiyatını kayıt olanlara her gün ulaştırmaktayız En ideal fiyata kırmızı, mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alıyoruz.

Çilimli 2.el Hurda Raf Fiyatları

Genelde resterasyon yapan mağazalardan satın aldığımız hurda çelik raf, teşhir reyonları, demir raflar, market rafı hurdası, teşhir rafları arasından seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2. el raf satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Buradaki Çilimli ikindi el raf hurdası ton fiyatını abonelerimizle anlık bir şekilde paylaşıyoruz. Raf hurdası alımı hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayın. Raf hurdası Çilimli satmak amacıyla mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

Çilimli Hurda Beyaz Eşya

Çilimli Düzce ilçesinde çok temiz kullanılan ve ikinci el salon takımı satıyoruz. Yeniden farksız 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart hurdası satın almak için telefon numaralarımıarayabilirsiniz. İkinci el sekreter masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltuğu temin edilir. Çok az kullanılan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikteki mobilyaları dilediğiniz konuma gelerek satın alıyoruz. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla bulaşık makinası hurdası alım satımı hakkında detaylı bilgi paylaşılan yazımızı ziyaret ediniz

Çilimli Cam Hurdası Alanlar

Cam yarısaydam yada saydam genellikle kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvıları muhafaza eden amorf sert malzemelerdir. Son zamanlarda renkli içecek şişesi, kırık oto camları vs. cam hurdası bulunabiliyor. Çilimli yakınlarında hurda cam alan hurdacılar arasındayız.

7/24 Hizmet Veren Çilimli Hurdacı

Neredeyse 29 senedir hurda hurda alım satımı yapmaktayız. Sektörde uzun zaman geçirmenin sağladığı güven sayesinde teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Çilimli hurdacı firması olan şirketimiz ile cumartesi pazar bile iş yerimizdeyiz.

Çilimli Hurdacılar Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Çilimli hurdacılar sitesindeki hurda alım tesisimiz ile hizmetler veriyoruz. Yalnızca bu türden hurdaları almıyoruz. Daha yaşanabilir bir Düzce ve daha çok güzel Çilimli oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz.

Çilimli Fabrika Sökümü

Güvenilir bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Çilimli fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde meşhur olduk. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Uzun zamandır on binlerce fabrika yıkım ihalelerini aldık. Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek fabrikanın detaylı bir biçimde gezilerek gerekli araçların seçilmesi doğru bir çalışma olur.

Güncel Çilimli Hurda Fiyatları

Anlık hurda demir fiyatları başlıklı yazıya bir göz atabilirsiniz En doğru fiyata ulaşabilmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Çilimli hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listeleri hızlı bir şekilde değişmekte. Şundan fayda görüyoruz yüksek tonajlı hurdaların alımında borsadan fazla fiyatlar tavsiye ediyoruz.

Çilimli Hurda Klima Alan Yerler

Çilimli bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Çilimli ilçesinde çok alınıp satılan hurda malzemeler arasında yer alır. Bozuk hurda kombi alan yerler içindeyiz.

Çilimli Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması itinayla firmamız tarafından yapılıyor. Çilimli hurdacı Hursan Metal tarafından alınan her nevi hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozları Çilimli Belediyesi tarafından daha önceden belirlenen yerlere taşınır.

Çilimli Araba Hurdası Alan Yerler

Çilimli hizmetimizi sürdürmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Çilimli yakınlarında hurda araba alım hizmeti veriyoruz. Lakin hurda otomobil vergiden düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Elbette sizlere hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek parçalanmış hurda araç, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, hurda vagon, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17