İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Çıldır Hurdacı Telefon Numarası

Çıldır Hurdacı Telefon Numarası

Çıldır hurdacı firması olarak hurda alım satımı yapıyoruz. Türkiyemiz’in bütün illerinden, her türlü hurda alımı yapıyoruz. Güncel Ardahan Çıldır hurda alım listesiyle hizmetimizi sürdürmekteyiz. Diğerlerinden farklı hizmetlerimizi sunuyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz. Hursan Geri Dönüşüm şirketimiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Ardahan hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Çıldır şehir merkezinde hangi hurdaları alıp almadığımızı sormak amacıyla aşağıdaki telefon numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ardahan Çıldır Hurdacı Firmalar

Çıldır hurdacı olarak Ardahan bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın alımı için uygun araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Çıldır genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek çocuklarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Sizde her türlü hurda satmak amacıyla telefonlarımızı telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. Çıldır hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Ardahan Çıldır ilçesinde benzersiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunuyoruz. Ardahan merkezinin değişen ilçesi Çıldır öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Ardahan Çıldır bölgesinde değil, tüm ilçelerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Ülkemizde yıllık 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi beş milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıbbi atık atılıyor. Bu atık malzemelerin yüzde kırk üçünü hurda kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, %12’sini cam hurdaları, %4’ünü maden hurdası oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu malzemelerin %80’i dönüştürülmeden çöplere gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler ülkemizin senede 1.6 milyar TL zararına yol açmaktadır. Geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına giden bu miktarın elimizden geldiği kadarını kurtarmaya çalışmaktadır.

Doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynaklarının miktarı bellidir. Bazıları yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla dünyanın tüketimi de artıyor. Hurdaları geri dönüşümü ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltındaki madenleri çocuklarımıza aktarmayı başarabiliriz.

Çıldır Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bir metalin madenden çıkarılarak işlenmesi zahmet gerektirir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi üretiminde harcanan enerji miktarından 90/100 daha azdır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Yüksek enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin sebebidir. Maden hurdaları geri dönüştürülürken tüketilen enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun doğaya zarar vermesinin önüne geçiyor.

Çıldır Hurdacı Numarası

Ardahan Çıldır hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içinde yer alır. Bu sebep ile hurda atık fiyatı öğrenmek için hizmet numaramızı aramanız yeterlidir.

Ardahan Çıldır hurdacı numarası sayfamızın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı nakite döndürebilirsiniz.

Çıldır Krom Hurdası Alım Satımı

Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda alan hurdacı firma konusunun linkine tıklayınız.

Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Çıldır krom tank hurdası fiyatları güncellendi. Oldukça sert bir metal yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor.

Çıldır Hurda Alüminyum Alım Satımı

Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı için telefonunuzu diliyoruz. İş yerimize destek olanların yardımıyla daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Her türde alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alıyoruz.

Sitemizde yer almakta olan Çıldır hurda alüminyum kilo fiyatı bugün güncellenmiştir. Sayfamızda bir süre önceden yazılan alüminyum hurdası alanlar metini ziyaret edin. Her tür alüminyum hurda alımı yapılır. İş yerimize verdiğiniz önem için sonsuz teşekkürler.

Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Ek olarak hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası alıyoruz. Ardahan Çıldır alüminyum hurdası alanlar içinde öncüyüz. Çıldır ilçesinin her yerinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel alımında tartımları gözünüzün önünde yapıyoruz.

Çıldır Sarı Pirinç Hurda Alımı

Hursan Geri Dönüşüm hurdacılık tüm bu çeşitlerin ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurda, bronz hurdası almaktadır. Sayfamızda yer almakta olan Çıldır hurda sarı fiyatları dün güncellendi. Sarı pirinç hurda alanlar başlıklı yazıyı ziyaret edin. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Bu neden ile Çıldır sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Ardahan Çıldır hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Çıldır ilçesinin her yerinde hurda sarı almaktayız. Ayrıca hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Gerçekte sarı hurdası isminde hurda türü bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı hurda türleri vardır.

Çıldır Kablo Hurda Alımı

Çıldır hurdacısı Hursan Geri Dönüşüm her nevi antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu alıyoruz. Bulunduğu yerden hurda enya kablo, antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdaları almaktayız.

Hurda kablo alanlar başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Çıldır ttr kablo hurdası fiyat listesini güncel olarak ulaştırıyoruz.

Kablo hurdaları içindeki bakır tel sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için kıymetlidir. Ardahan Çıldır hurdacısı olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablo, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında en yüksek fiyatı vermekteyiz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablolar satmayı isteyenler şimdi arayın.

Çıldır kablo hurdası alımı yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablolar alan Çıldır hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet ediyoruz. . Genelde alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Çünkü Hursan Geri Dönüşüm olarak yalnızca hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz.

Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Ek olarak hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Piyasada bolca edinilen 30% bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Çıldır Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Çıldır çevresinin her yerinden çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Çıldır hurda çinko levha kilo fiyatını dileyene bedelsiz yollanmaktadır. Çinko hurdası alan hurdacı hakkında bilgi edinmek için bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satımı için telefon numaramıza ulaşın.

Çıldır Hurda Sac Alan Yerler

Ardiye çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Firmamızda tek bir deliği bulunmayan ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur. Çıldır ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih edebilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çıldır Demir Hurdası Alım Satımı

Çıldır ilçe genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla konusunun olduğu linke tıklayınız. Hatırlatmak isteriz her türden demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alım satımı yapılır.

Güncel demir hurdası fiyatı istemek amacıyla fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir fiyatları yazımızı dolaşmalısınız. Çıldır ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda bulunan madenler içindedir. Sitemizdeki Çıldır hurda demir kilo fiyatı sürekli güncellenmektedir.

Çıldır Hurda Alımı

Tonajlı kablo hurda, bakır, alüminyum, çinko hurda, ekstra demir, çatı minare kurşunu ve sarı hurdası alımında yüksek fiyat listeleri sunuyoruz. Çıldır hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız. Çıldır yerinden hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Hurdanızı gecikmeden elinizden çıkarın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece hurdanızın piyasadaki değerleri düşüyor. Çıldır hurdacı firması olan Hursan Geri Dönüşüm hurdacılık her türlü ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Hurda bakır alımı için kapınıza geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Zamak hurdası, makina artığı, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Birlikte kazançlı hurda ticareti yaparak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

Çıldır Hurda Kurşun Alanlar

Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşun hurdası alırız. Kurşun cevheri mavimsi renge sahiptir. Kurşun hurda alan hurdacı sayfamıza mutlaka bir göz atın. Ardahan ili Çıldır kurşun hurdası alım satımı için yerinize geldiğimiz yerler içerisindedir. Buradaki Çıldır hurda Cami kurşunu fiyatlarını isteyene her gün göndermekteyiz. Kurşunun kullanılan eski madenler arasında olduğu düşünülüyor.

Çıldır Hurda Bakır Alım Satımı

Sayfamızdaki Çıldır bakır hurdası kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Ardahan Çıldır bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Çıldır hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Çıldır hurda bakır fiyat listesi için arayın. Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır.

Bakır alan hurdacı bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Çıldır içinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurdası, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çıldır Kırık Cam Hurda Alanlar

Cam tam yada yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıya sahibi suları geçirmeyen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Genelde şeffaf ve renkli oto camları, kola şişesi biçimlerinde hurda cam baya fazla geri dönüşüme gönderiliyor. Çıldır ilçesi çevresinde cam hurda alan yerler arasındayız.

Çıldır Akü Hurdası Alım Satımı

Araçlarda elektrik ihtiyaçlarını karşılamak nedeniyle sıkça bulunmaktadır. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü denir. Akü hurda alan hurdacı paylaşımımıza göz atmanız pişman olmayacaksınız. Dolayısıyla hurdacı firmamız ve benzeri şirket içinde geri dönüşüm atölyesi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yaparlar. Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren suyu geri dönüştürülebildiğinden hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan enerji deposudur.

Çıldır 2.el Ev Eşyası

Her türlü ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. Sahibinden satılık büro ofis mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları temin edilir. Çok az kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi evinize gelerek değerinde alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası için iyi fiyat vermekteyiz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla buzdolabı hurdası alan hurdacı başlıklı sitemizi ziyaret ediniz Ardahan Çıldır bölgesinde sıfır gibi, ikinci el ev mobilyaları satın alabilirsiniz.

Çıldır Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Çıldır çevresinde çok alınan hurda malzemeler içindedir. İkinci el kombi alan firmalar içerisindeyiz. Çıldır ilçesinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır.

Çıldır Moloz Dökümü

Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya göre ortaya çıkan molozun nakliye işi titizlikle yapılmaktadır. Çıldır hurdacı tarafından alınan tüm hurdanın işyerimizi taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Çıldır Belediyesi Fen işleri tarafından daha önce bildirilen araziye naklediliyor.

Çıldır Nikel Hurda Alım Satımı

Ardahan Çıldır ilçesinde anot nikel hurda, %95 şablon nikel hurda ve %99 şablo nikel hurdası, turbo nikel hurda alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınırken oldukça hassasiyetle davranmalıyız. Çıldır nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir.

Çıldır Hurda Raf Alanlar

Çoğunlukla ekipmanını yenileyen baharatçılardan aldığımız çelik raf hurdaları, demir raflar, ürün teşhir reyonları, teşhir rafları, hurda market rafı içlerinden personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız. Sayfamızda yayımlanmış olan Çıldır hurda çelik raf fiyatlarını isteyene ücretsiz yollamaktayız. Raf hurda alımı gönderimizi okumak konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Raf hurdası Çıldır satışı yapmak için iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Çıldır Kumaş Hurdası Alımı

Parti malı kot kumaşı, pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Ardahan Çıldır kilosu ile kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız.

Sayfamızdaki Çıldır kumaş hurdası ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Ardahan Çıldır çevresinin tümünde viskon kumaş, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda şifon, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda süprem kumaşı alımları için yerinize gelmekteyiz.

Tonajlı hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, spot kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alımlarında nakit parayla ödeme yapılır. Ardahan Çıldır ilçesinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz.

Çıldır 2.el Mutfak Aletleri Alan Hurdacılar

İşyerimize mevcut olan döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, restorant tipi ocaklar, hücreli aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, krom küvet, krom dinlendirici ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını yakından incelemek için alıcıları depolarımıza davet ediyoruz. Endüstriyel restaurant mutfağı malzemeleri alıyoruz. Kısa zaman kullanılan lokanta tipi bulaşık makinası, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, tezgah altı 3 kapaklı dolap, pizza hazırlama dolabı, tezgah alıp satıyoruz. Temiz bakır tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma tezgahı satanlar bu sitedeki numaraları arayabilirsiniz.

Çıldır Hurda Jeneratör Satanlar

Hurda jeneratör alan firmayız için nakit para ödeme yapmaktayız. Endüstriyel yıpranmamış 2. el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satanlar içinde en yakın firmayız.

Çıldır Otomobil Hurdası Alanlar

Ara sıra Çıldır bölgesinde hurda otomobil alıyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araç hurdası, römork, hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası . Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

En Yakın Çıldır Hurdacı Telefon Numarası

Çıldır en yakın hurdacı firma hizmeti ile her tür hurda eşya nakliyesi yapmak için yerinize işinin ehli personel yolluyoruz. Hursan Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Çıldır etrafında her çeşit hurda eşya alıyoruz. Böylece size en yakın hurda alan yer Çıldır etrafında servisler ediyoruz. Çıldır hurdacı firması olarak adresten hurda alımı ve satımı yapıyoruz.

Çıldır Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonel bir şekilde fabrika ve tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. İnsanların bahsettiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

Böylece hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde öncü olduk. İlk önce sökülecek üretim yerinin incelikle incelenmesi gerekiyor. Çıldır fabrika sökümü işi gerekli araç gerece sahip olmanın tecrübesine sahibiz. Daha önce çok sayıda fabrika bozum ihaleleri tamamladık.

Çıldır Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firma

Ardahan ve Çıldır bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin satmak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çıldır plastik hurdası alımı yapan firmalar içinde bulunan işletmeyiz. Sayfamızdaki Ardahan Çıldır plastik fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En ideal fiyata kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak, pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe almaktayız.

Çıldır Kağıt Hurdası Alım Satımı

Değerinden yüksek fiyata karton bardak, kuşe kağıt, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alıyoruz. Bölgenin her yerinde hurda kitap defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız fazladan duyarlılık sayesinde satıcılara daha çok oranda kazanma olanağı sunuyoruz. Hurda karton almaktayız. Buradaki Çıldır karton hurdası ton fiyatlarını arzu edene bedelsiz yollamaktayız Çıldır hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki iş yerimiz ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, koli hurdası satımı yapabilirsiniz.

Çıldır 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, harç makinesi, boya makinesi, alçı sıva mikseri ikinci el seyyar iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Bununla birlikte kapanan esnaflardan satın aldığımız Çıldır ilçesinde yıkılan fabrika benzeri binalardan temin edilmiş kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, kapı, pimapenler alım satımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Çıldır Hurdacı Firma

7/24 Çıldır hurdacı iş yerimiz vasıtasıyla günün her saatinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. 2015 yılından beri hurdacılık faaliyetleri ile yirmi dört saat hizmet etmeye devam ediyoruz. Sizlerin bahşettiği kurumsallaşma vasıtası ile alet sayımızı arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Çıldır Bina Yıkımı

Yıkım sırasında bilinen güvenlik önlemleri Çok önce fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkım işi bedelsiz yapıyoruz. Kentsel dönüşüm sebebi ile yenilenmesi gereken apartmanların tekrar yapılması amacıyla yıkımını gerçekleştiriyoruz. Hurda bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler gibi her türde hurda malzemeyi almaktayız.

Çıldır Hurda Fiyatları

En doğru hurda ton fiyatına ulaşmak nedeni ile irtibata geçebilirsiniz. Çıldır hurdacı hurda alım esnasında kullanılan fiyat listeleri çabucak değişiyor. Tekrar etmekte yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında daha yüksek kilo fiyatı veriyoruz. Kesin sitemizdeki hurda fiyatları yazıyı ziyaret edin

Çıldır Hurdacılar Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Çıldır hurdacılar sitesi içindeki firmamız iş birliği ile hurda malzeme ticareti gerçekleştiriyoruz. Her hali ile yaşanır bir şehir yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz.

0 (535) 043 31 17