İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Cide Hurdacı Hurda Alımı

Cide Hurdacı Hurda Alımı

Cide hurdacı firması olarak Cide ilçesinin her nevi hurda alımı yapmaktayız. Kastamonu Cide merkezinde az kullanılmış ev eşyaları ve hurda alıyoruz. Cide etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekip göndermekteyiz.

Cide yakınlarında hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikamız mevcuttur. Güncel Cide hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapıyoruz. Kastamonu geri dönüşüm firması olan firmamız hizmetlerine devam ediyor. Hursan Metal firmamızla Kastamonu Cide hizmetimize devam ediyoruz.

Cide hurdacı firmaları içinde lideriz. Her çeşit hurda alıyoruz. Kastamonu Cide hurdacı olarak hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Kastamonu hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Şu an Kastamonu Cide hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Kastamonu Cide merkezinde de hizmet veriyoruz.

Cide Hurdacı Firmalar

Cide merkezde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek hepimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Cide hurdacı mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Kastamonu Cide bölgesinde benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Kastamonu ilinin tatlı ilçesi Cide sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Kastamonu Cide ilçesinde değil, her yerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Cide hurdacı olarak Kastamonu ilinin her yerinde her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için yakında hazır bulunan hurda alım ekibimizi göndermeyi sürdürüyoruz. Sizlerde her çeşit çinko hurdası satışı yapmak amacı ile bizi aramalısınız.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Gereksiz enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Geri dönüşümünde kullanılan düşük enerji miktarı emisyonun iklime zararının önüne geçmektedir.

Kastamonu Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Metal cevherlerinin ocaktan çıkarılarak işlenmesi zordur. Ham maddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Hurdanın geri dönüşümü %90 çok daha azdır.

Doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynakların bir sınırı vardır. Birkaçı yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla dünyanın tüketimi de her gün artıyor. Hurda madenleri geri dönüşümü doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek nesillerede saklayabiliriz.

Cide Hurdacı Telefonu

Cide adresten hurda alımı hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Kastamonu Cide hurdacı numarası sitemizin içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bu neden ile hurda atık satmak sebebi ile telefon numaramızı arayabilirsiniz. Hemen arayın güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

Cide Sac Hurda Alanlar

Hurda sac alıyoruz. Ek bina çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Şu anda kullanılmamış 2.el trapez sac bulunuyor. Kastamonu Cide ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurda, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, alımı nedeniyle iletişim kurabilirsiniz.

Cide Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır alan Cide hurdacı şirketimizi kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır alan hurdacı alanında geniş bilgilendirme mevcut. Kırkambar bakır hurda,hurda bakır boru, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Bu sayfadaki Kastamonu Cide yanık bakır hurdası fiyatları haftada bir güncellenmektedir. Kastamonu Cide bakır hurda alan yerler içindeyiz. antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Cide genelinde bakır hurda almaktayız. Cide bakır hurda fiyat listesi için telefonlarımızı arayın.

Hurda Kurşun Alımı

Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami çatı söküm kurşunu alım satımı yapıyoruz. Kurşun metalinin hala kullanılan eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Dünyada cevher halinde bulunan kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun alanlar sayfamızı okursanız şahane olacaktır. Cide kurşun hurdası alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Cide hurda kurşun fiyatlarını her gün gönderiyoruz.

Cide Hurda Alanlar

Cide kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurda malzemeleri hemen nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece metallerin kıymeti düşebilir. Cide ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her nevi ikinci el eşya alım satımı yapıyor.

Tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımlarında Cide hurdacısından daha yüksek fiyat teklifi vermekteyiz. Cide hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile ön plana çıkıyoruz. Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, çelik hurda, kalay hurdası almaktayız. Hep beraber daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda demir alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Cide Hurda Çinko Alan Firmalar

Bu sayfadaki Cide çinko hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Çinko hurda alan hurdacılar bölümüne bir göz atın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Cide çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Cide Krom Hurda Alan Hurdacı

Oldukça sert bir metal yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır. Hurda nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Sitemizde yayınlanmış olan Cide krom hurdası kg fiyatını arzu edene saat başı ulaştırılmaktadır.

Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurdası alanlar paylaşımını okuyunuz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

Cide Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Bu nedenle Cide sarı hurdası alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Piyasada hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri vardır. Cide hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır.

Cide ilçesinde hurda sarı alıyoruz. Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Aslını demek lazım ise sarı hurdası isminde hurda türü varolmamıştır.

Sitemizdeki Cide pirinç sarı kg fiyatı günceldir. Sitemizdeki hurda pirinç sarı metini inceleyin. Firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurda almaktadır.

Cide Alüminyum Hurda Alımı

Cide ilçesinin tamamında alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımı için hurda tartımını müşterinin gözünün önünde yapmaktayız. Her nevi alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Buradaki Kastamonu Cide hurda alüminyum kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Kesin sitemizdeki hurda alüminyum alan yerler yazıyı okuyabilirsiniz. Alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası alıyoruz. Hurdasını satanların sayesinde her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alabilmek için irtibata geçmenizi diliyoruz. Kastamonu Cide alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Şirketimize güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Her tür alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Bununla birlikte alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda yapmaya özen gösteriyoruz.

Hurda Demir Alan Firmalar

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları paylaşımına bir göz bakmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Sizinde bildiği gibi her türden pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı alım satımı yapılır. Cide ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda ticareti yapıyoruz. Firmamız Cide genelinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatı talep etmek amacıyla bize ulaşın. Demir hurda alım satımı yazımıza göz bakınırsanız iyi bir şey yaparsınız. Demir, Cide bölgesinde çokça çıkarılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Cide inşaat demiri fiyat listesini uygulamamızı kullananlara günlük gönderilmektedir.

Cide Kablo Hurdası Alımı

Satıcılarda sıklıkla edinilen Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablolar alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Kablolar iletken olarak sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Bundan başka hurda alüminyum kablo için bize ulaşabilirsiniz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Cide hurdacı firmayız. . Kastamonu Cide kablo hurdası alanlar arasındayız. Sayfamızdaki kablo alan hurdacı yazıyı inceleyebilirsiniz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablo satmayı isteyenler bizi arayabilir. Hurda kablo içindeki telin madeni nedeniyle hurdacılar için önem teşkil eder.

İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızdaki Cide kablo kilo fiyatını abonelerimize bedelsiz gönderilmektedir. Kastamonu Cide hurdacısı olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Kastamonu Cide hurdacı firma olarak özellikle antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Her yerden hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdaları tek damar kablo hurdası alıyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde kablo hurdası borsasından pahalı teklifler veriyoruz. Kullanıldığı alanlara göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken en doğru fiyatları vermekteyiz. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Çünkü Hursan Metal şirketimiz ile sırf hurda alımıyla ilgilenmiyoruz.

Cide Plastik Hurdası Alanlar

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Güncel fiyata hurda şeffaf naylon, mavi kapak, pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen hurda almaktayız. Kastamonu ve Cide ilçesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye denir. Cide hurda plastik alan firmalar içinde bulunan işletmeyiz. Sayfamızdaki Cide hurda plastik fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız.

Cide Karton Hurda Alım Satımı

Cide kağıt hurda alıp satanlar içindeki firmamız Hursan Metal sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası kilo fiyatı öğrenebilirsiniz. Daha fazla fiyatlarla kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, karton bardak, hurda gazete alımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Karton hurdası almaktayız. Sayfamızdaki Cide hurda karton ve kağıt kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır İlçenin her yerinde renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter alım satımlarında uyguladığımız fazladan duyarlılık ile hurda satıcılarına çok daha yüksek oranda kâr elde etme imkanı veriyoruz.

Akü Hurda Alımı

Zamanla şarj olmaz akülere akü hurdası denir. Akü başka bir deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolanan depolardır. Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar nedeni ile geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Hurda akü alanlar konusunun olduğu linke tıklayınız. Bu neden ile şirketimiz ve benzeri kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olan firmalar kuru akü ve sulu akü alan fabrikalar arasındadır. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır.

Cide Bina Yıkımı

Daha önce fabrika sökümünde yaptığımız üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında gerekli güvenlik önlemleri Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri her türlü hurdaları satın almaktayız. Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Cide kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenecek ev ve işyerlerinin tekrar inşa edilmesi amacı ile yıkımını yapıyoruz.

Cide Fabrika Sökümü

Fabrika sökenlerin anlattığı şekilde kolay bir iş olmamıştır. Sektörde on binlerce fabrika sökümü ihaleleri gerçekleştirdik. Kastamonu Cide fabrika sökümü tecrübeye sahibiz. Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak imalathanenin titizlikle dolaşılarak uygun projenin ayarlanması doğru bir çalışma olur. Güvenilir şekilde fabrikaları söküyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde lider bir konumdayız.

Cide 2.El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca iflas etmek zorunda kalan nalburlardan satın almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, alçı mikseri, boya tabancası, harç pompası 2.el iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Yıkılan öğrenci yurdu benzeri binalardan sökülen yeni gibi 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencereler alıyoruz.

2.el Cafe Malzemesi Alan Hurdacılar

Temiz kullanılmış buz makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolap, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alınır. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makineleri, tabak kurulama tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar satan yerler bizimle irtibat kurabilir. Depomuzda bulunan teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, restorant tipi yemek ocağı, lokanta tipi aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, paslanmaz salata reyonları vs kafe restoran tipi otel ve mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacı ile sizi depolarımıza davet ediyoruz. Endüstriyel tipte ikinci el restaurant mutfağı malzemeleri alıyoruz.

Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı

Sitemizdeki Cide kumaş hurdası fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. Spota düşmüş hurda gabardin, örme kumaş, pantolonluk kumaş, spot kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş satışı yapmak amacıyla buradaki telefon numarasını hemen aramalısınız. Kastamonu Cide etrafında hurda jesica kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımı için çağırdığınız yere ekiplerimizi göndermekteyiz. Cide kiloyla hurda kumaş alan hurdacılar içerisinde en yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz.

Kumaş fire hurdası alıyoruz. Spota düşmüş iç çamaşırı kumaş parçası, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, parça nevresim hurdası, baskı altı hurda kumaş, parça mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurda alımı yapmaktayız.

Hurda Cam Kırığı Alımı

Bu dönemde renkli ve şeffaf çıkma araç camı, içecek şişesi biçiminde cam hurda tonajlı geri dönüşüme gönderiliyor. Cide etrafında hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Bu dönemde renkli ve şeffaf çıkma araç camı, içecek şişesi biçiminde cam hurda tonajlı geri dönüşüme gönderiliyor.

Hurda Nikel Alanlar

İlçe genelinde %95 ve %99 şablon nikel, anot hurda nikel, nikel turbo hurda alıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Dolayısıyla hurda nikel taşınırken elimizden geldiğince hassas çalışmalıyız. Cide nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

Cide Hurdacı Sitesi

Şimdiki halinden yaşanılır bir şehir oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Cide sanayi bölgesi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Cide hurdacılar sitesi C blok içerisindeki dükkanımızla hurda alım servisleri veriyoruz.

İkinci El Raf Fiyatları

Çoğunlukla iflas eden fabrikalar tarafından satılan çelik raflar, market rafları, teşhir reyonları, demir raf hurdaları, mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satıyoruz. Bu sitede yayımlanan Kastamonu Cide 2.el raf fiyat listesi sürekli güncelleniyor. Raf hurda kilo fiyatı paylaşımımıza göz atmak istemelisiniz. Cide raf hurdası satmak sebebiyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Cide Klima Hurda Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Cide bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir. Klima hurdası Cide ilçesinde çok alımı yapılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar arasındayız.

Cide Moloz Dökümü

Yıkım molozları Cide Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan alana naklediliyor. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmaya göre yıkım molozunun taşınması güvenlikle yapılır.

En Yakın Cide Hurdacı Telefonu

En yakın Cide hurdacı firması olarak hurda eşya alırken yerinize deneyimli ekip yolluyoruz. Cide hurdacıları içinde olan firmamızla yerinden hurda alımı yapıyoruz. Hursan Metal firmamızla Cide ilçesinde hurda malzeme almaktayız. Böylelikle müşterilere en yakın hurdacı Cide ilçesinin her yerinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz.

7/24 Hurda Alan Cide Hurdacı

Nerdeyse bin dokuz yüz doksan sekiz yılından bugüne kadar hurdacılığa hizmetimizi sürdürüyoruz. Bu sürenin sağladığı kurumsallaşmalarla sektörün teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Cide hurdacı olan şirketimizle zamana takılmadan sektörde çalışmaktayız.

Cide Jeneratör Hurda Alım Satımı

Sanayi tipi sıfır gibi 2. el jeneratör alıyoruz. Çalışmayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan firmayız alırken en iyi fiyatı veriyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en iyi hurdacı firmasıyız.

2.El Eşya

Sıfırdan farkı olmayan 2. El buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli ev eşyası, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak amacı ile çağrı merkezimiz ile etkileşim kurabilirsiniz. Cide içinde kullanılmış, 2.el ev mobilyaları satabilirsiniz. Kullanılmış ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları bulunmaktadır. Titizlik ile kullanılmış olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek temizlikteki mobilyalarınızı konumunuza gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgi için bulaşık makinesi hurdası alan hurdacı konusunda bilgi paylaşılmış gönderiyi ziyaret ediniz

Cide Hurda Fiyatları

Doğru hurda kilo fiyatına ulaşabilmek nedeniyle bizimle irtibat kurmanız zorunludur. Sayfamızdaki hurda fiyatları konuya bir göz gezdirebilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken oldukça yüksek fiyatlar tavsiye ediyoruz. Cide hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı hurda piyasasında hızlı bir biçimde değişmektedir.

Araç Hurdası Alanlar

Bazı dönemlerde Cide etrafında hurda otomobil alımı yapıyoruz. Cide hurda alımında hizmetimizi sürdürmekteyiz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan römork, kazalı hurda otomobil, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası için arayabilirsiniz. Tabiki de size hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Ama hurda araba evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

0 (535) 043 31 17