İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Çengeldere Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Çengeldere Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Aslında Beykoz firmalar arasındayız. Fakat Beykoz Çengeldere mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Beykoz Çengeldere mahallesi hurdacı firmaları içinde lideriz. Çengeldere hurdacısı olarak her tür hurda eşyanızı almaktayız İstanbul hurdacıları içindeki Hursan Metal hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam ediyor. Anlık İstanbul Beykoz Çengeldere hurda fiyatlarıyla hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Beykoz hurdacı firma olarak hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Anadolu yakası Beykoz Çengeldere mahallesi etrafında ikinci el eşya ve hurda malzeme alımı yapmaktayız Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

Hursan Metal firmamız ile İstanbul Beykoz mahallesinde hizmet veriyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Anadolu yakası etrafında devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile uzman ekiplerimizi göndermekteyiz Beykoz Çengeldere mahallesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikamız var.

Beykoz Çengeldere Mahallesi Hurdacıları

Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Metal cevherlerinin ocaktan kazılıp işlenmesi pahalıdır. Ham maddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Hurdaların dönüştürülmesi üretimde tüketilen enerji miktarından yüzde doksan daha az olacaktır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Gereksiz enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açar. Metallerin geri dönüşümü yapılırken harcanılan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun doğaya zarar vermesini önlüyor.

İstanbul Geri dönüşüm firması doğal kaynakların lüzumsuz sarfiyatını önler. Yeryüzünde bulunan doğal kaynakların miktarı azdır. Bri kaç tanesi yeterli olsada artan nüfusla insanların doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda artıyor. Hurda madenlerin geri dönüştürülmesi ana kaynağı kurtarmamızı sağlar. Böylelikle yeraltındaki kaynakları gelecek nesillere saklayabiliriz.

Yurdumuzda senelik bir milyon 200 bin ton endüstriyel atık, yirmi 6 milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıbbi atık atılıyor. Ortaya çıkan bu malzemelerin yüzde oniki’sini cam hurdaları, yüzde dört civarını hurda metal, %43’ünü kartonlar, %27’sini plastiklerden oluşan hurdalar oluşturuyor. Maatteessüf, bu değerli atıkların dörtte beşi dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Bu malzemelerin piyasa değeri 1.5 milyar ₺’dir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu miktarın elimizden gelen kadarını Türkiye bütçesine kazandırmaya çalışmaktadır.

Çengeldere bölgesinde hizmet veriyoruz. Atıkları eriterek çocuklarımızın geleceğini korumaktayız. Çengeldere mahallesinde her türlü hurda alan hurdacılar arasındayız. Sizlerde her türlü hurda malzeme satmak amacıyla numaramızı çaldırabilirsiniz. Beykoz hurdacısı olarak Anadolu yakası bölgesinde her çeşit hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacısı Hursan Metal hizmetinizdedir! Çengeldere hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Beykoz Çengeldere çevresinde yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmet sunuyoruz. İstanbul merkezinin gelişen mahallesi Çengeldere daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Beykoz Çengeldere mahalle merkezinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Çengeldere Hurdacı Telefon Numarası

Çengeldere hurdacılık hurda alım satımı faaliyetleri yürüttüğümüz alanlar içindedir. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak sebebiyle operatörlerimizi aramalısınız. İstanbul Beykoz Çengeldere hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Hemen arayın günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı satın.

Çengeldere Hurda Alan Hurdacılar

Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaç edindik. Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, hurda kalay, çelik hurdası alan Çengeldere mahallesinde hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Çengeldere mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Hurdalarınızı geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir su ile temas ederse korozyona uğruyor. Böylece metalin değerini düşürmektedir.

İstanbul Beykoz Çengeldere geri dönüşüm firması Hursan Metal her tür hurda malzeme alım satımı yapıyor. Hurda sarı alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı sarı hurdası, ve çinko, kurşun, bakır, kablo hurda, hurda alüminyum,demir alımında fiyat listeleri sunmaktayız. Çengeldere hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana çıkmaktayız.

Çengeldere Kablo Hurda Alımı

Çengeldere mahallesinde TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Müşterilerde hızlıca edinilebilen Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde anında peşin para ödeme yapıyoruz. Kullanım alanları itibariyle hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Adresten tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü Hursan Metal şirketimizle sadece hurda alımıyla uğraşmıyoruz.

Hurda kablolar içindeki bakır tel sebebi ile hurda kablo alan yerler için büyük önem taşır. Bunun yanı sıra hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablolar alım satımı için anlık fiyatı öneriyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde kablo hurdası piyasasından pahalı fiyat sunuyoruz. Çengeldere hurdacısı olarak genellikle hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo alımı için adresinize geliyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Çengeldere mahallesinde hurdacı firma arayanlara hizmet avantajlı fiyatlar gönderiyoruz. .

Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satanlar iletişim kurabilirsiniz. İçindeki iletkenin türüne göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Çengeldere ttr kablo hurdası kg fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz gönderiyoruz. Çengeldere mahallesinin tamamında hurda kablo almaktayız. Sitemizdeki kablo hurda alanlar metni okuyabilirsiniz.

Çengeldere Hurda Sac Alım Satımı

Elimizde her türlü 2.el trapez sac bulunuyor. Sac hurda alıyoruz. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Çengeldere mahallesinde hurda levha, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Çengeldere Hurda Kurşun Alımı

Kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Çengeldere kurşun hurdası alım satımı hizmetleri sunduğumuz mahallelerden biridir. Sitemizdeki Çengeldere çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami kurşunu sökümü yapıyoruz. Cevher şeklindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir.

Çengeldere Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Çengeldere bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alan hurdacılar gönderisini mükemmel olacaktır. Bu sitede yayımlanan Çengeldere hurda nikel ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Çinko hurdası alan hurdacılar gönderimizi okumak iyi gelir. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Çengeldere Krom Hurda Alan Firma

Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. İstanbul Hurda krom kilo fiyatı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı paylaşımımıza mutlaka bir göz atın.

201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Oldukça sert bir maden yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır.

Çengeldere Mahallesinde Hurda Alüminyum Alımı

Bizlere güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu, alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Çengeldere mahallesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımında tartımı güvenilir bir biçimde yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda nakit alınır. Alüminyum alan hurdacı içerikli metine göz atın. Siz kıymetli müşterilerimizin destekleriyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Beykoz Çengeldere hurda alüminyum alanlar arasındayız. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alabilmek için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda Çengeldere hurdacısıyız.

Çengeldere Mahallesi Demir Hurdası Alım Satımı

Demir, yer yüzünde en çok alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki İstanbul Beykoz Çengeldere toplama demir hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Anlık güncel hurda demir ton fiyatı edinmek sebebi ile zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir fiyatları bölümünü incelerseniz şahane olur. Çengeldere etrafında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Çengeldere mahallesinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Sizlerinde bildiği üzere her cins pencere demiri, demir trabzan, demir kapı alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı demir hurdası konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın.

Çengeldere Hurda Bakır Alımı

Bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar konumuzda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Çengeldere Mahallesinde hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadına varın. Sitemizde paylaşılmış olan Çengeldere soyma bakır hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. İstanbul Beykoz Çengeldere bakır hurda alan yerler içindeyiz. Çengeldere içinde hurda bakır alıyoruz. Çengeldere Mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için arayın. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alımında nakit ödeme yapıyoruz.

Çengeldere Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Pirinç hurdaya halk dilinde renginden ötürü hurda sarı denilmektedir. Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. İstanbul Beykoz Çengeldere hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Çengeldere mahallesinin her yerinde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz.

Aslına bakarsanız hurda sarı adıyla hurda türü yoktur. Bu neden ile Çengeldere Mahallesi sarı hurdası alım satımı yapan firmayız. Beykoz Sarı pirinç hurdası alanlar konulu metine bir göz atın. Hursan Metal bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı pirinç radyatör, sarı hurda fosfor hurda, hurda bronz alım satımında lider konumdadır. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana türleri bulunabiliyor.

Çengeldere Hurdacılar Sitesi

Çengeldere mahallesi hurdacılar sitesindeki dükkanımızla hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Hemşerilerimize her haliyle güzel bir İstanbul Beykoz Çengeldere oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Çengeldere Hurda Raf Alanlar

Çoğunlukla resterasyon yapan mandıralardan elde ettiğimiz market rafı hurdası, ürün reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından seçilen yeni durumdaki 2.el raf hurdası satan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda depo rafı alıyoruz. Hurda raf alanlar yazısını okumak hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Buradaki Çengeldere hurda çelik raf ton fiyatını telegram grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Hurda raf alım satımıhakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Çengeldere 2.el hurda raf fiyatı edinmek nedeniyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Çengeldere Mahallesi Akü Hurda Alan Hurdacılar

Otomobillerde enerji ihtiyacında sıkça kullanılmaktadır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası diyoruz. Beykoz Hurda akü alan hurdacı firma linkine tıklamalısınız.

Akü içerdiği kurşunlu akü suyu ayrılabildiğinden hurdacı firmalar için kıymetlidir. Akü hurdası alımı linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla Hursan Metal ve benzeri işletme içerisinde geri dönüştürme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan firmalar içindedir. Akü başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolanan depolardır.

Çengeldere Bina Yıkımı

Çok önce fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri gibi tüm hurda malzemeleri satın almaktayız. Yıkım hurdaları bina yıkım işleri yapmaktayız.

Yıkım esnasında önem verilen güvenlik önlemleri Beykoz Çengeldere kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yenilenecek dükkanların tekrar inşa edilmesi sebebiyle yıkımlarını yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Çengeldere Hurdacı

Nerdeyse on altı senedir geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 Çengeldere hurdacı firması firmamız vasıtası ile hafta sonları bile iş yerimizdeyiz. Bu sürenin bahşettiği profesyonellikle sektörün teknolojisine ayak uydurarak yeni hizmetlerimize devam ediyoruz.

Çengeldere Mahallesi Hurda Klima Alan Yerler

Klima hurdası Çengeldere bölgesinde en çok alınan elektronik hurdaları içinde yer alır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Çengeldere etrafında klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. Bozuk hurda kombi alan yerler içerisindeyiz.

Çengeldere Mahallesinde Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Beykoz Belediyesi tarafından belirlenen moloz bırakma alanlarına taşınıyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak molozun taşınması titizlik ile tarafımızdan yapılıyor.

Güncel Çengeldere Hurda Fiyatları

Çengeldere hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri hurda borsasında hızlıca değişkenlik gösteriyor. Hurda fiyatları içerikli makaleye göz gezdirebilirsiniz Şundan fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken kilo fiyatından daha fazla fiyatla hurda alımı yapıyoruz. Güncel ton fiyatına erişmek nedeniyle bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

Çengeldere Araba Hurdası Alan Firma

Çengeldere hizmet veriyoruz. Ara sıra Çengeldere etrafında araç hurdası alıyoruz. Fakat hurda otomobil vergiden düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Elbette sizlere araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı otomobil hurdası, hurda yük vagonu, çeki demiri hurdası patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda motor ve benzeri hurdalara fiyat almak için hemen arayın.

Çengeldere Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, yük asansörleri, alçı mikseri, harç mikseri az kullanılmış iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Bunun ile birlikte işi bırakmak mecburiyetinde kalmış nalburlardan edindiğimiz Çengeldere çevresinde yıkılmış ev binalarından ayrılan hala kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alımı yapıyoruz.

Çengeldere Fabrika Sökümü Yapıyoruz

İşe başlamadan yıkılacak fabrika binasının detaylı bir biçimde gezilerek uygun aletler ve araçların ayarlanması uygundur. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Böylece Beykoz hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde meşhur olduk. Uzun süredir on binlerce fabrika bozumu ihaleleri aldık. Çengeldere Mahallesinde fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz.

Çengeldere Hurda Jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör bulunur. Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

En Yakın Çengeldere Hurdacı Telefonu

Hursan Metal firmamızla Çengeldere çevresinde hurda almaktayız. Çengeldere hurdacısı olan firmamızla adresinizden her cins hurda alım satımı yapıyoruz. Bu nedenle atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Çengeldere genelinde servis ediyoruz. En yakın Çengeldere mahallesi hurdacı deposu hizmetleri ile hurda malzeme alım satımında adresinize geliyoruz.

Çengeldere Mahallesi İkinci El Ev Eşyası

En ekonomik fiyatlara kullanılmış ve ikinci el mobilya alabilirsiniz. Çok az kullanılmış olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir durumdaki koltuk, kanepenizi istediğiniz konuma gelerek almaktayız. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla bulaşık makinası hurdası alan yerler konusunda bilgi veren gönderisini inceleyin Sahibinden satılık öğrenci masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyaları alınır satılır. İyi durumda ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile bize ait numaralarla etkileşimde bulunarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Çengeldere Kullanılmış Restoran Aletleri Alanlar

İyi durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı iki kapaklı dolaplar alınır. Profesyonel lokanta aletleri almaktayız. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz küvet, paslanmaz krom evye, davlumbaz, salata ve meze dolapları, sanayi tipi 3 gözlü ocak ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini yakından inceleyebilmeniz amacı ile siz değerli müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Kullanılmış paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma tezgahı satan yerler firmamızı arayabilir.

Çengeldere Nikel Hurda Alımı

Bu bölgede turbo nikel hurda, anot nikel hurda, %95 şablon nikel , %99 hurda nikel şablon alım satımında hurda nikel borsasından yüksek kilo fiyatı sunuyoruz. Bu nedenle hurda nikel taşınırken gayet dikkat ile çalışmalıyız. İstanbul Beykoz ile Çengeldere nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içermektedir.

0 (535) 043 31 17