İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Sultançiftliği Mahallesi Hurdacı

Sultançiftliği Mahallesi Hurdacı

Sultançiftliği mahallesinde hurdacısı olarak hurdalarınızı adresinizden alıyoruz Çekmeköy Sultançiftliği mahallesi geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Günlük Çekmeköy Sultançiftliği hurda fiyatlandırma ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. Çekmeköy Sultançiftliği hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Hali hazırda Çekmeköy firmasıyız. Lakin Çekmeköy Sultançiftliği mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Hursan Geri Dönüşüm şirketimiz ile Çekmeköy Sultançiftliği bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Sultançiftliği mahallesi bölgesinde kullanılmış ev eşyası ve hurda alım satımı yapmaktayız Hursan Geri Dönüşüm şirketimiz ile Çekmeköy Sultançiftliği bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Anadolu yakası Çekmeköy ilçesi çevresinde her zaman yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı göndermekteyiz

Her çeşit hurda alıyoruz. Çekmeköy Sultançiftliği mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lideriz.

Çekmeköy Sultançiftliği Hurdacı Firmalar

Çekmeköy Sultançiftliği mahallesi hurdacısı mı arıyorsunuz? Anadolu yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. Sizlerde her tür hurda satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı rehberinize kaydedebilirsiniz. İstanbul ilinin eşsiz ilçesi Çekmeköy merkezine bağlı, Sultançiftliği mahallesi ilk hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sultançiftliği mahallesinde deneyimli bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Çekmeköy genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Çekmeköy hurdacısı olarak Anadolu yakasının her yerinde her çeşit hurda alım satımı yapmaktayız.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Hurda maden geri dönüştürülürken harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun iklime zarar vermesinin önüne geçmektedir.

Geri dönüşüm firmaları doğal kaynakları korur. Yer kabuğundaki doğal kaynakların miktarı azdır. Bir kaçı yeterli olsada artan nüfusla tüketimde artmaktadır. Atık metalleri geri dönüştererek doğal kaynakların korunmasını sağlamaktayız. Bu sayede yeraltı kaynaklarını çocuklarımıza aktarabiliriz.

İstanbul Çekmeköy Geri dönüşüm enerji tasarrufunu sağlıyor. Bir metal cevherinin madenden yeryüzüne çıkarılarak işlenmesi zahmetlidir. En baştan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanmaktadır. Hurda metalin geri dönüştürülmesi 90/100 çok daha azdır.

Yurdumuzda yıllık olarak yirmi 5 milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıpsal atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan malzemelerin %4 civarını metal malzemeler, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası, yüzde oniki’sini cam hurdası, yüzde 43’ünü karton hurdaları oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atılan atıkların %82’si çöpe gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler ülkemizin yılda 1 milyar altı yüz altmış milyon Türk Lirası zararına neden oluyor. Geri dönüşümcüler ülkemizi zarara uğratan bu paranın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarabilmeye çalışıyoruz.

Sultançiftliği Hurdacı Telefonu

Çekmeköy Sultançiftliği mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Çekmeköy Sultançiftliği mahallesi adresten hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içindedir. Anadolu yakasındaki Çekmeköy Sultançiftliği hurdacı iletişim numarasını bir fihristinize yazın Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle bizleri aramanız gereklidir. Hemen arayarak güncel hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Sultançiftliği Hurda Alanlar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Çekmeköy Sultançiftliği hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimizle ön plana geçiyoruz.

Çekmeköy Sultançiftliği mahallesi çevresindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Geri Dönüşüm her tür hurda alıyor. Hurda krom alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Hurda antimon zamak, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Sultançiftliği mahallesinde yerinden hurda alımı yaptığımız mahalleler içerisindedir.

Sultançiftliği Hurda Kablo Alan Hurdacılar

Kablo hurdaları içerdiği bakır sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Sultançiftliği mahallesinde ilçesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Kullanıldığı biçimlere göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları çeşitleri vardır. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çekmeköy Sultançiftliği hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Satıcılarda çoğunlukla bulunan 40% bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları alırken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Lakin tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdası için piyasasının üstünde fiyatı vermekteyiz. İstanbul Çekmeköy Sultançiftliği mahallesi hurdacı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız.

Çekmeköy kablo hurda alanlar hakkındaki konuya göz gezdirebilirsiniz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında hurda kablo borsası daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar elinde olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca çok damarlı kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Sultançiftliği mahallesi hurdacısı Hursan Geri Dönüşüm her türlü iç tesisat kablo hurdası, antikron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımında hizmet vermiyoruz.

Sultançiftliği Sac Hurda Alımı

Firmamızda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda vardır. Şantiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sultançiftliği mahallesinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda oluklu sac galvaniz hurdası, trapez, galvanizli boru hurda, fiyatları öğrenmek nedeni ile. Hurda sac alıyoruz.

Sultançiftliği Kurşun Hurdası Alanlar

İstanbul Çekmeköy Sultançiftliği kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Kurşun kullanılan en eski madendir. Kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi hurda kurşunu için yüksek fiyat veriyoruz. Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi renkli haliyle göze çarpıyor. Kurşun hurda alanlar bağlantısına tıklamalısınız..

Sultançiftliği Mahallesinde Hurda Çinko Alımı

Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz. Sultançiftliği mahallesi etrafında hurda çinko alıyoruz. Çekmeköy Çinko hurdası fiyatı hurda çinko konusunda bilgi edinmek amacı ile sayfasının olduğu linke tıklayabilirsiniz.

Sultançiftliği Mahallesi Krom Hurdası Alımı

Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Hurda krom fiyatları yazısına göz atmak istersiniz. Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Sultançiftliği mahallesinde krom alan hurdacı firma için ziyaret ettiyseniz telefonlarımızı arayabilirsiniz

Sultançiftliği Alüminyum Hurdası Alımı

Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava almaktayız. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel alımı yapan hurdacı firmasıyız. İstanbul Çekmeköy Sultançiftliği hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Firmamıza destek olanların yardımıyla sürekli profesyonelleşiyoruz. Her türlü hurda alüminyum nakit alınır. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için telefonlaronızı beklemekteyiz. Çekmeköy ilçesinde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımında hurda tartımını dilediğiniz yerde yapıyoruz. Sitemizdeki alüminyum alan hurdacılar içeriğe bir göz atabilirsiniz. Bize verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız.

Sultançiftliği Demir Hurda Alanlar

Hursan Geri Dönüşüm Çekmeköy Sultançiftliği genelinde demir hurdası ticareti yapmaktadır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alan yerler bölümüne bakmak istemelisiniz. Unutmayın ki her türden demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz.

Güncel demir hurda fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Çekmeköy Sultançiftliği etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Demir hurdası, yeryüzünde en fazla bulunabilen madenler arasındadır.

Sultançiftliği Mahallesinde Bakır Hurdası Alımı

Sultançiftliği bakır hurda fiyat listesi için telefonumuzu arayabilirsiniz. Sultançiftliği genelinde bakır hurda almaktayız. Hurda antikron granür bakır, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alıyoruz. Kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Çekmeköy Bakır hurdası alanlar sayfamızda geniş bilgilendirme mevcut. İstanbul Çekmeköy Sultançiftliği mahallesinde bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Çekmeköy Sultançiftliği mahallesindeki hurdacı iş yerimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

Sultançiftliği Hurda Sarı Pirinç Alımı

Aslında sarı hurda adıyla hurda türü yoktur. Bu yüzden Çekmeköy Sultançiftliği sarı pirinç hurdası alan firmalar arasındayız.

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç hurdaya halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle bilinmektedir.

Hurda sarı satanlarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Sultançiftliği mahallesi genelinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz.

Hursan Geri Dönüşüm şirketi bu hurdaların yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alım satımında en iyi fiyat bilgisini vermektedir. Çekmeköy Sultançiftliği hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alımı yapmaktadır. Daha detaylı bilgiye sahip olmak amacıyla sarı pirinç alan hurdacılar makaleyi inceleyin.

Sultançiftliği Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Olması gerektiği gibi iyi bir İstanbul Çekmeköy Sultançiftliği için fazlasıyla çalışıyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. Hepsi için bizimle iletişim kurun. Sultançiftliği mahallesi hurdacılar sitesi altıncı blok içerisindeki hurda alım iş yerimizle atıl hurda eşya ticareti işlerine başladık.

Sultançiftliği İkinci El Hurda Raf

Genellikle kapanan kasaplardan elde ettiğimiz çelik raf hurdaları, ürün reyonları, market rafları, hurda mağaza rafları, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir 2. el market rafları satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alım satımı işimizin bir parçasıdır. Raf hurda fiyatı bölümümüze göz atmalısınız. Sultançiftliği 2.el hurda raf satışı yapmak amacı ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

Sultançiftliği Hurda Akü Alımı

Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu sebebi ile hurdacı firmalar için değerlidir. Dolayısı ile hurdacı firmamız gibi şirket bünyesinde geri dönüştürme atölyesi bulunan depolar sulu ve kuru akü alım satımı yapabiliyor. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı piller gibi enerji depolanan elektrik deposudur. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacı amacı ile kullanılır. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye hurda akü denir. Hurda akü alımı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız.

Sultançiftliği Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Aynen fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası vb. her cinsten hurda eşyayı satın alıyoruz. Çekmeköy Sultançiftliği kentsel dönüşümü nedeni ile yıkılacak dükkanların yeniden inşa edilmesi nedeni ile yıkımını yapıyoruz. Yıkımlarda istenen tedbir önlemleri

Sultançiftliği Karton Hurda Alan Firmalar

Bölgede hurda kitap defter, renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra titizlik ile satıcıya ederinden daha yüksek kazanma olanağı veriyoruz. Sultançiftliği kağıt hurda alıp satanlar arasındaki şirketimiz ile kırpıntı kağıt hurda, koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası fiyatları sorabilirsiniz.

Avantajlı fiyata kağıt peçete, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alıyoruz. Çekmeköy Sultançiftliği mahallesi karton hurda ticareti yaptığımız ilçeler içerisindedir.

7/24 Alo Sultançiftliği Hurdacı

7/24 hurda alan Sultançiftliği mahallesinde hurdacı dükkanımız yardımı ile haftasonları dahil atık hurda malzeme alıyoruz. Tam iki bin altı yılından bugünlere dek geri dönüşümde hizmetimizi sunuyoruz. Sizlerin verdiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz.

Sultançiftliği Klima Hurda Alımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Çekmeköy Sultançiftliği mahallesi etrafında 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Çekmeköy Sultançiftliği çevresinde en çok satılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. 2.el Kombi alan hurdacı fimayız.

Sultançiftliği Hurda ve Moloz Nakliyesi

Hursan Geri Dönüşüm tarafından satın alınacak tüm hurdanın tesisimize taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak molozların nakliyesi itina ile firmamızca yapılıyor. Yıkım molozları Çekmeköy Belediyesi’nce önceden planan alana taşınıyor.

Güncel Sultançiftliği Mahallesi Hurda Fiyatları

Çekmeköy Sultançiftliği mahallesinde hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatları günlük değişiklik gösteriyor. Güncel ton fiyatına ulaşmak amacı ile bizimle irtibat kurmanız gereklidir. Şundan yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında ton fiyatından daha fazla fiyat teklifi veriyoruz. Hurda fiyatları 2022 konulu metine bir göz atabilirsiniz

Çekmeköy Sultançiftliği Mahallesi Araba Hurdası Alan Firmalar

Tabiki de sizlere otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Fakat hurda araç evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek hurda vagon, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, çekme belgeli hurda otomobil, hurda motor . Bazen Çekmeköy Sultançiftliği mahallesinde araç hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Sultançiftliği Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Sultançiftliği mahallesi hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinde öncü Sultançiftliği hurdacı firmasıyız. İstanbul ve Sultançiftliği mahallesinin tümünden jelatin hurda, abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren fiyatları istemek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlarla kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe alıyoruz.

Sultançiftliği Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi

Birde malesef iflas eden esnaflardan aldığımız Müteahhitler tarafından kullanılan inşaat vinci, boya tabancası, alçı makinesi, harç pompası ikinci el demir iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış iş yeri ve benzeri binalardan temin edilmiş hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, kapı, pimapenler alım satımı yapıyoruz.

Sultançiftliği Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İşe başlamadan yıkıma hazırlanan imalathanenin incelikle dolaşılması gerekiyor. Çekmeköy Sultançiftliği mahallesinde fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Sektörde yüzlerce fabrika bozumu ihalelerini tamamladık. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde ünlü olduk.

Sultançiftliği 2. El Jeneratör Satanlar

Çalışmayan jeneratör hurdası alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasında en yakın firmayız. Endüstriyel yüksek kw 2.el jeneratör bulunur.

Sultançiftliği Mahallesine En Yakın Hurdacı Firması

En yakın Çekmeköy Sultançiftliği hurdacı deposu servisi ile hurda malzeme alım satımı amacı ile yerinize gelmekteyiz. Hursan Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Çekmeköy Sultançiftliği mahallesinin tamamında hurda malzeme alımı işi yapıyoruz. Çekmeköy Sultançiftliği hurdacı sitesi bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile konumdan hurda alım satımı yapıyoruz. Bu hizmetler ile müşterilere en yakın hurdacı firma Çekmeköy Sultançiftliği mahallesi mahallesinde hizmetler sunmaktan mutluluk duyarız.

Sultançiftliği Mahallesinde 2.El Eşya

Kısa süreliğine kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı belirttiğiniz yere gelerek iyi fiyata alıyoruz. Her çeşit 2. el TV, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere ait numaralar ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Sultançiftliği mahallesi bölgesinin tamamında yeni gibi, ikinci el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz. Sahibinden satılık büro ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası satın almak amacı ile dükkanımıza ait numaraları aramanız yeterli olacaktır.

Sultançiftliği Mahallesi Nikel Hurda Alımı

İl genelinde %95 şablon nikel – %99 nikel şablon, turbo nikel, anot nikel alımı yapıyoruz. Sultançiftliği mahallesinde nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satıldığında oldukça özen ile davranmalıyız. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içermektedir.

Sultançiftliği Hurda Cam Kırığı Alımı

0 (535) 043 31 17