İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Çayeli Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Çayeli Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Hali hazırda Çayeli hurdacı işletmeleri arasındayız. Elbette ki Çayeli merkezinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Çayeli hurdacı firmaları içerisinde en iyi işletmesiyiz. Rize Çayeli hurdacı firması olarak hurdanızı adresinizden almaktayız. Rize hurdacı firması olan firmamız hizmetlerine devam ediyor. Günlük Rize Çayeli hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapmaktayız.

Çayeli hurdacı firması olarak Çayeli merkezinin her yerinde her çeşit hurda alıyoruz. Çayeli merkezinde temiz kullanılmış eşyalar ve hurda malzemeler alımı yapmaktayız. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

Hursan Metal şirketimizle Çayeli hizmetimize devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Rize hurdacısı olarak Çayeli bölgesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Rize Çayeli genelinde yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Çayeli bölgesinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan şirketiz.

Çayeli Hurdacı Firmalar

Çayeli hurdacısı mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Çayeli merkezinde benzersiz bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Sizde her nevi kablo hurdası satışı sebebi ile şirketimizi cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Rize ilinin sempatik ilçesi Çayeli gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Rize Çayeli ilçesinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Çayeli merkezde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri eriterek sizlerin geleceğini korumaktayız. Çayeli hurdacı firması olarak Rize ilinin tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda eşyalar için müsait hurda alım araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz.

Ülkemizde senelik 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, 25 milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıbbi atık atılıyor. Ortaya çıkan atık malzemelerin yüzde onikisini cam türevleri, %4 kadarını metal hurdalar, yüzde kırk üçünü kağıt türevleri, %27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin %82’si çöplere gitmektedir. Bu atıklar Türkiye’yin bir yılda 1 milyar 5 yüz altmış milyon ₺ zararına sebep oluyor. Bizim gibi Çayeli firmalar çöpe giden bu miktarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmak amacıyla emek veriyoruz.

Rize Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufunu sağlıyor. Metal cevherlerinin madenden çıkartılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi zahmetlidir. İşlenebilir hammaddeyi en baştan üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Hurda malzemelerin dönüştürülmesi yüzde 90 daha azdır.

Büyük bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Bazı metaller bol gözükse de artan nüfusla insanların tüketimide her gün artmaktadır. Atık madenin geri dönüşümü doğal kaynakları korumamıza yardımcı olur. Böylelikle yeraltı kaynaklarını geleceğe aktarmayı başarabiliriz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Gereksiz enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin ana sebebidir. Madenlerin geri dönüşümü yapılırken kullanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun iklimlere verdiği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Çayeli Hurdacı Numarası

Rize Çayeli hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında kolayca çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Çayeli adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içerisindedir. Dolayısıyla hurda satmak üzere mobil hattımızı aramanız gereklidir. Şimdi arayıp en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satın.

Krom Hurdası Alan Hurdacılar

Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Buradaki Rize Çayeli krom tank hurdası fiyatları günceldir. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı sayfamıza kesinlikle bir göz atın.

Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz. Gayet sert yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Demir Hurdası Alımı

Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir kapı, pencere demiri, demir trabzan alırız. Çayeli ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Hurda demir, dünyada en çok bulunabilen metaller içerisinde yer alır. Sayfamızdaki Çayeli hurda demir fiyatlarını grubumuza üye olanlara ücretsiz göndermekteyiz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları bölümünü ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları öğrenmek sebebi ile şimdi arayın. Demir hurda fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın. Hursan Metal Çayeli ilçe genelinde demir hurdası ticareti yapıyor.

Çinko Hurda Alımı

Sitemizdeki Rize Çayeli nikel hurdası kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko kilo fiyatı sayfamıza mutlaka göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Çayeli ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Çayeli Sarı Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Pirinç hurdaya bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Çayeli ilçesinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Ek olarak kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri bulunabilir. İtiraf etmek lazımsa hurda sarı adında hurda çeşidi yoktur. Rize Çayeli hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti yapıyor.

Sayfamızdaki Çayeli pirinç sarı fiyat listesini grubumuza üye olanlara her gün gönderiyoruz. Daha kesin sitemizdeki sarı pirinç hurda alanlar içeriği okuyun. Hursan Metal firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor, bronz hurda alımı yapıyor. Bu nedenle Çayeli sarı pirinç hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır.

Çayeli Kurşun Hurda Alımı

Kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerden biridir. Çayeli kurşun hurdası alım satımı için yerinize geldiğimiz bölgelerden biridir. Sayfamızda paylaşılmış olan Çayeli çatı minare kurşunu fiyat listesi güncellenmiştir. Cevher halindeki kurşun metali mavimsi renklidir. Hurda kurşun fiyatı linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu hurda fiyatıfiyatları öğrenmek için telefonlarımızı tuşlayın.

Çayeli Sac Hurdası Alım Satımı

Müştemilat çatısı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çayeli ilçesinde sac hurda levha, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatları istemek amacı ile. Hurda sac alımı yapanlar içerisindeyiz. Elimizde sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac var.

Çayeli Hurda Kablo Alanlar

Sitemizdeki kablo alan hurdacı yazıyı inceleyin. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken değerinden oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Yerinden enya kablo hurdası, hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz.

Ancak tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablolar alım satımı için en doğru fiyatı gönderiyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez, karışık kablo satanlar şimdi arayın. Kullanıldığı yerlere göre hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu çeşitleri bulunur. Rize Çayeli genelinde TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız.

Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çayeli hurdacı firmayız. Kablo hurdası içindeki telin madeni yüzünden hurdacılık yapanlar için büyük önem taşır. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablo ticareti için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle makinelerde kullanılıyor. Çünkü Hursan Metal firmamız ile sadece hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz.

Etrafta hızlıca satılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları,Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alırken anında nakit ödeme yapıyoruz. İçerisindeki telin cinsine göre ve birde dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Rize Çayeli ttr kablo hurdası ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Rize Çayeli ilçesinin her yerinde kablo hurdası almaktayız. Rize Çayeli hurdacısı Hursan Metal firmamız her türlü hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çayeli Hurda Bakır Alanlar

Çayeli bakır hurda fiyatları için arayın. Hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır, hurda bakır boru alan hurdacı firmasıyız. Bakır hurdası alan Çayeli hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Bakır alan hurdacılar bölümünde geniş bilgiye erişebilirsiniz.

Bu sayfada yayınlanmış olan Rize Çayeli yanık bakır hurdası kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Rize Çayeli bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. TTR hurda bakır kırması, antigron kırma granür bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Çayeli bölgesinde hurda bakır almaktayız.

Çayeli Alüminyum Hurda Alım Satımı

Rize Çayeli alüminyum hurdası alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda nakit alınır.

Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel için nakit ödeme yapıyoruz. Her türlü alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Çayeli ilçesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımı müşteriyle yapıyoruz.

Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek ticareti için arayın. İş yerimize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurdasını satanların desteğiyle her gün profesyonelleşiyoruz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alabilmek için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Buradaki Çayeli hurda alüminyum ton fiyatlarını kayıt olanlara her gün ulaştırılmaktadır. Hurda alüminyum alan yerler hakkında paylaşılmış konuyu inceleyin

Çayeli Hurda Alan Firma

Çayeli yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile hurda malzemelerinizi şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir suyla temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin değerini düşürüyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Çayeli hurdacı firma olan Hursan Metal her tür hurda atık alımı yapıyor.

Tonajlı hurda sarı ve kurşun, hurda demir, çinko hurdası, alüminyum, bakır hurdası, kablo alırken değerinden daha fazla fiyat teklifi vermekteyiz. Çayeli hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız. Hurda antimon zamak, makina artığı, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek daha uzun süre müşteriler kazanmayı ilke edindik. Hurda krom alımı için yerinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan firmalar arasındayız.

Çayeli Klima Hurdası Alan Firmalar

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Çayeli çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. İkinci el klima Çayeli ilçesinde çok satılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Çayeli Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın işyerimizi taşıma işleri bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Çayeli Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önceden bildirilen arazilere nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlaşmaya göre yıkım molozunun nakliye işi itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısıyla nikel hurdaları toplanırken çok dikkatli hareket edilmelidir. Çayeli nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir. Bu ilçede anot nikel hurda, %95 şablo nikel hurdası – %99 şablon nikel hurda, turbo nikel alıyoruz.

Çayeli Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler vebenzeri her türde hurdanızı satın almaktayız. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın eskimiş dükkanların tekrar imar edilmesi sebebi ile yıkım işini sağlıyoruz. Çok önce fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken istenen tüm güvenlik önlemleri

Çayeli Hurdacılar Sitesi

Çok daha temiz bir şehir için sürekli çaba sarfediyoruz. Çayeli OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her cins hurdanızı alıyoruz. Çayeli hurdacılar sitesindeki tesisimiziz vasıtası ile geri dönüşüm işi yapıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz.

Cam Hurda Alan Yerler

Çayeli etrafında hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Çağımızda renkli sökülmüş otomobil camları, soda şişesi şekillerinde cam hurdalar baya fazla alınıyor. Cam yarısaydam ya da saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıda olan suları tutan amorf ve organik olmayan sert maddelerdir.

Otomobil Hurdası Alan Yerler

Tabiki de sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Çayeli hizmet veriyoruz. Ama hurda araç evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı otomobil hurdası, römork, hurda patoz, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz. Ara sıra Çayeli etrafında hurda araç alım satım hizmeti veriyoruz.

2.el Lokanta Malzemesi Alım Satımı

İyi kullanılan bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alınır. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma makinesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolap satmak isteyenler bizi arayabilir. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom küvet, salata ve meze reyonları vs endüstriyel tipte mutfak aletini görebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Profesyonel restoran mutfağı aletleri alıyoruz.

Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı Firma

Parça kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Rize Çayeli bölgesinde hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, hurda süprem kumaşı alımı için adresinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Yüksek tonajlı dokuma kumaş hurdası, hurda penye, parça nevresim kumaşı hurdası, mayo kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurdası alımında kapınızda ödeme yapılır.

Spot spot kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda örme alımı için bizi hemen arayabilirsiniz. Çayeli kilosuyla kumaş hurda alan yerler içerisinde en doğru fiyatlarla hurdanızı alıyoruz. Sitemizde yayınlanan Çayeli kumaş hurdası kilo fiyatını bip grubumuzda ücretsiz paylaşıyoruz.

Çayeli Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alım satımında piyasa fiyatından özel fiyatlar ödüyoruz. Anlık hurda kilo fiyatına ulaşabilmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Çayeli hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri anlık değişmektedir. Daha kesin sayfamızdaki yeni hurda akü fiyatları konuyu inceleyebilirsiniz

2.el Raf Satanlar

Genelde ekipmanını yenileyen iş yerlerinden elde ettiğimiz çelik raf hurdaları, market rafı hurdaları, teşhir reyonları, demir raflar, hurda mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi 2. el market rafları satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Çayeli ikinci el market rafı kilo fiyatı güncellenmiştir. Raf hurda alan hurdacı firmalar gönderisini okuyabilirsiniz. Raf hurdası Çayeli satışı yapmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Çayeli Karton Hurdası Alım Satımı

Bölgede hurda okul kitabı, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılıkla size daha çok kazanma avantajı iletiyoruz. Kağıt hurda almaktayız. Sitemizdeki Rize Çayeli hurda karton kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız Avantajlı kağıt fiyatı ile kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak alıyoruz. Rize Çayeli kağıt hurdası alıp satanlar içindeki firmamız Hursan Metal yardımıyla hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satabilirsiniz.

Çayeli Hurda Plastik Alım Satımı

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Rize ile Çayeli ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin fiyatı sormak için numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Çayeli plastik hurdası alımı yapanlar içinden ön planda olan Çayeli hurdacısıyız. Sayfamızdaki Rize Çayeli plastik hurdası fiyatları güncellendi. İyi fiyatlarla pet şişe, hurda poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Çayeli Hurda Beyaz Eşya

Kısa bir zaman 2. el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip kanepelerinizi evinize gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgi için bulaşık makinası hurdası alımı yapanlar konulu sayfamızı gezebilirsiniz Her çeşit ikinci el buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik el aletleri, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları öğrenmek için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Değerinden fiyatlara titiz şekilde kullanıldığı bakar bakmaz anlaşılan, ikinci el masa, sandalye alabilirsiniz. Temiz çalışma masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları alımlarında bedelini nakit para ödemekteyiz.

7/24 Hizmet Veren Çayeli Hurdacı

2009’dan bugüne değin geri dönüşümde hizmet veriyoruz. 7/24 hizmet veren Çayeli hurdacı olarak cumartesi pazar dahil açığız. Yılların verdiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

Akü Hurda Alan Hurdacı

Akümülatör başka bir deyişle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdası barındırdığı kurşun içeren sıvılar sebebiyle geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Hurda akü alımı bölümünü okusanız harika bir şey yapacaksınız. Dolayısıyla depomuz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme tesisi bulunan firmalar kuru ve sulu akü alım satımı yapabiliyor.

Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı nedeni ile bulunmaktadır. Bir müddet sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denir.

En Yakın Çayeli Hurdacı

Çayeli en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle her tür hurda eşya alımında ayağınıza geliyoruz. Çayeli hurdacı firma bünyesindeki çalışanlarımız ile konumdan hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Dolayısıyla hurda malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Çayeli ilçesinde servisler veriyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Çayeli genelinde her tür hurda eşya almaktayız.

2. El Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel yıpranmamış 2. el jeneratör alıyoruz. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alırken yüksek fiyatla ödemeler yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte kapatılan nalburlardan satın aldığımız Bazı projelerde yük asansörleri, alçı makinesi, boya makinesi, harç karıştırma makinesi 2.el portatif, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılmış apartman vs binalardan satın alınan sıfır gibi 2. el pimapen pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı satan firmalar içindeyiz.

Çayeli Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkım yapanların söylediği şekilde kolay bir iş değildir. Uzun yıllardır binlerce fabrika yıkım ihalesi yerine getirdik. Evvela yıkılacak üretim yerinin detaylı şekilde incelenmesi gerekmektedir. Rize Çayeli fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık. Güvenilir bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17