İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Çay Hurdacı Hurda Fiyatları

Çay Hurdacı Hurda Fiyatları

Türkiyemiz’in dört bir köşesinde, hurda alıyoruz. Çay meydanında çevresinde hurda eşyalarınızın fotoğrafını göndermek sebebi ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Afyonkarahisar Çay hurdacı firmasıyız. En iyi Çay hurda fiyat listesi ile hizmet veriyoruz. Eşi benzeri olmayan hizmetler sunuyoruz. Bütün faaliyetlerimizi buradan daha detaylı takip edebilirsiniz.

Hursan Metal şirketimizle hurda alım satımı yapmaktayız. Çok miktarda hurda ticaretlerinde yüksek fiyat uyguluyoruz. Afyonkarahisar hurdacı olarak Çay bölgesinde hizmet ediyoruz.

Afyonkarahisar Çay Hurdacıları

Çay hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Afyonkarahisar Çay çevresinde eşsiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her türlü çinko hurdası satışı nedeniyle bizi aramalısınız. Afyonkarahisar merkezinin büyüyen ilçesi Çay ilk hizmet verdiğimiz şehirler arasındadır. Yalnızca Afyonkarahisar Çay çevresinde değil, her yerde hizmet veriyoruz. Çay hurdacı firması olarak Afyonkarahisar bölgesinde hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızın alım satımı için yakın çevredeki hurda nakil araçlarımızı gönderiyoruz. Çay bölgesinde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek tüm halkımızın geleceğine yarar sağlıyoruz.

Karbon emisyonunu azaltır. Fazla enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin ana sebebidir. Hurdalar geri dönüştürülürken kullanılan düşük enerji karbon emisyonunun iklime ve doğaya vereceği zararın önüne geçiyor.

Bir Afyonkarahisar geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bir kaçı çok gibi gözükse de artan nüfusla dünyanın doğal kaynaklara ihtiyacıda her gün artıyor. Atık madeni geri dönüşümü ihtiyacımız olan cevherlerin korumayı başarabiliriz. Böylelikle madenleri gelecek nesillerede aktarıyoruz.

Afyonkarahisar Geri dönüşüm firmaları Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Metallerin madenlerden çıkartılıp işlenmesi zahmetlidir. Sıfırdan hammadde üretmek için gayet fazla enerji harcanıyor. Hurda madenin geri dönüşümü yüzde 90 çok az az olacaktır.

Çay Hurdacı Telefonu

Afyonkarahisar Çay hurdacı telefon numarası sitemizin içinde bir tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. Çay adresten hurda alımı hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasında yer alır. Bu nedenle hurda malzeme fiyat listesi öğrenmek sebebi ile telefon numaramızı aramanız yeterlidir.

Çay Demir Hurdası Alanlar

Hatırlatmak isteriz her nevi demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. Demir hurdası, Çay genelinde bol miktarda kullanılan madenler içinde yer alır. Sayfamızdaki Çay toplama demir hurdası ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız.

Çay ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı sayfamıza kesinlikle bir göz atın.

Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı talep etmek nedeni ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Hurdacı firmamız Çay ilçesinde hurda demir alımı ile uğraşıyor.

Çay Krom Hurdası Alımı

310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için irtibata geçebilirsiniz. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki Çay hurda krom tank fiyat listesi bugün güncellenmiştir. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası ton fiyatı paylaşımımızı mükemmel bir iş yapacaksınız. Oldukça sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Çay Bakır Hurdası Alanlar

Çay bakır hurdası kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Soyma bakır hurda, bakır levha hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır hurda alanlar yazımızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Sayfamızdaki Çay bakır hurdası fiyatları güncellendi. Afyonkarahisar Çay bakır hurda alan yerler içindeyiz.

Çay içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Çay hurdacı firmamızı şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Çay Kurşun Hurda Alan Hurdacı

Kurşun metali en eski madendir. Kurşun cevheri mavimsi rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hurda alım satımı paylaşımımıza bir göz atmalısınız. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alım satımı yaparız. Afyonkarahisar Çay kurşun hurda için yüksek fiyatı sunduğumuz ilçelerden biridir. Burada yayımlanan Afyonkarahisar Çay çatı minare kurşunu kg fiyatını abonelerimizle her saat paylaşıyoruz.

Çay Hurda Çinko Alımı

Sayfamızdaki Çay hurda çinko ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara saat başı ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası alan yerler gönderisine bir göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Çay bölgesinde hurda çinko alıyoruz.

Çay Hurda Alan Firma

Çay yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Hurdanızı gecikmeden elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğrar. Bu yüzden malzemenin kıymetini düşürüyor. Hurda çelik alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız.

Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli kazançlar edinmeyi prensip edindik. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Yüksek tonajlı sarı hurdası, ve çinko hurdası, çatı minare kurşunu, bakır, hurda kablo, hurda alüminyum,demir hurdası satanlara özel fiyatlar sunmaktayız. Çay hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman personelimizle öncü konuma çıkıyoruz. Çay geri dönüşüm firması Hursan Metal her türlü demir hurdası alımı yapıyor.

Çay Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Aslında hurda sarı diye adlandırılmış bir hurda varolmamıştır. Bu yüzden Çay sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz.

Çay ilçesinde sarı pirinç hurda almaktayız. Sitemizde yayınlanmış olan Afyonkarahisar Çay hurda sarı fiyatları anlık güncelleniyor. Sarı pirinç alan hurdacı içerikli metne göz atın. Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Çay hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alımı yapıyor.

Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra sarı hurda bronz araiş ticaretinde en güncel fiyat listesini veriyor. Pirinç metali halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı hurda denilmektedir. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda cinsleri vardır.

Çay Hurda Kablo Alım Satımı

Kapıdan tek damar hurda kablo alıyoruz. İçindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Çay fare yemez kablo kg fiyatı bugün güncellendi. Karışık kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası satanlar iletişim kurabilirsiniz. Etrafta hızlıca toplanlanan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini nakit ödüyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken ederinden fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Çay ilçesinde %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncüyüz. Lakin enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatları vermekteyiz.

Kablo hurdaları içindeki bakır teller yüzünden hurdacılar için büyük önem taşır. Çünkü sırf hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Çay hurdacısı Hursan Metal genellikle hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar alım satımı yapmaktayız. Afyonkarahisar Çay ilçesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda kablo alan yerler içeriğiyle yazılmış metni ziyaret edin.

Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Üstelik alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde elektronik eşyalarda kullanılıyor. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Çay hurdacı firmayız. Kullanım alanlarında göre yeraltı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

Çay Alüminyum Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Buradaki Çay hurda alüminyum ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Daha doğru alüminyum hurdası alanlar içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı yapmak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz.

Ek olarak alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Çay ilçesinde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş alımı yaparken tartımı gözünüzün önünde yapmaktayız. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız.

Her türlü hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin sayesinde daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Afyonkarahisar Çay alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası için peşin ödeme veriyoruz.

Çay Sac Hurdası Alımı

Veranda tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Sac hurdası alıyoruz. Elimizde bir tek deliği olmayan ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Çay etrafında hurda sac onduline, sac varil, hurda galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru, kilo fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle.

Çay Plastik Hurdası Alımı

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri çeşitleri vardır. Güncel fiyatla şeffaf beyaz naylon hurda, mavi kapak, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, pimapen hurdası alımı yapmaktayız.

Çay plastik hurda alanlar arasında bulunan Çay hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Afyonkarahisar Çay naylon hurdası fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz Afyonkarahisar il Çay bölgesinin tümünden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye denir.

Çay İkinci El Jeneratör Alanlar

2. el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru işletmeyiz. Sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alan firmayız alırken en iyi fiyatı biz sunuyoruz.

Çay Hurda Raf Alanlar

Genellikle iflas eden depolar tarafından satışa sunulan mağaza rafları, hurda çelik raflar, market rafları, ürün reyonları, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir 2.el raf satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Sayfamızdaki Çay hurda çelik raf ton fiyatlarını arzu edene her gün yollanmaktadır. Hurda raf ton fiyatı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile içeriğinin olduğu linke tıklayın. Hurda raf Çay satışı yapmak sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

Çay Akü Hurda Alımı

Aküler diğer adıyla batarya bir çeşit enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdaları içerdiği kurşun bulunduran suyu nedeni ile oldukça değerlidir. Yoğun kullanımla şarj tutmaz aküye hurda akü diyoruz. Hurda akü fiyatları paylaşımımıza bir göz atmalısınız. Dolayısı ile şirketimiz ve benzeri işletme içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır. Otomobillerde elektrik enerjisi deposu sıkça kullanılır.

Çay Fabrika Bozumu

Çay fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında nam saldık. Etrafta söylendiği gibi kolay sayılmaz. Profesyonel bir biçimde fabrika yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Uzun zamandır çok sayıda fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik. Fabrika sökülmeden önce yıkılacak tesisin etraflıca dolaşılması gerekmektedir.

Çay Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken öteki hurdacı firmalardan daha fazla kilo fiyatı sunuyoruz. Doğru hurda fiyatlarına ulaşmak amacıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz. Çay hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları hızlıca değişiyor.

Çay 2. El Endüstriyel Ekipmanı Alımı

Kısa süreliğine kullanılan bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, pizza dolabı, tezgah altı dolap alınır. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel yemek ocağı, yemek dilendiricileri, krom evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini görmek için siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz. Profesyonel lokanta mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Çay Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Sitemizde yayımlanmış olan Çay hurda kumaş ton fiyatı bugün güncellenmiştir. Tonajlı kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceketlik kumaş, hurda eteklik, örme kumaş alımı için telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz. Çay ilçesinde hurda süprem, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, hurda jesica, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alımlarında yerinize gelmekteyiz. Çay kilosuyla kumaş hurdası alan yerler arasındayız.

Kumaş fire hurdası alıyoruz. Yüksek tonajlı poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, tekstil artığı parça kumaş, spot kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş alım satımında nakit para ödeme yapılır.

Çay Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firma

Çay Afyonkarahisar kağıt hurda alanlar içerisindeki firmamız ile ticaret yaparak hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda koli satımı yapabilirsiniz. Bölgenin tamamında defter, kitap, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında uyguladığımız fazladan hassasiyetle hurda satmak isteyenlere daha çok kazanma imkanı veriyoruz. Hurda kağıt, karton almaktayız. Buradaki Çay hurda karton fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz derinden çok kilo fiyatları ile peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt bardak, kullanılmış gazete alıyoruz.

En Yakın Çay Hurdacı Numarası

En yakın Çay hurdacı deposu servisi ile her cinsten hurda eşya alıp satarken deponuza gelmekteyiz. Çay hurdacı firması olan firmamız ile konumuzdan her cins hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Bu biçimde sizlere en yakın hurda alan yer Çay bölgesinde servisler veriyoruz. Hursan Metal hurdacılık olarak Çay ilçesinde her türde hurda eşya alımı yapmaktayız.

Çay Nikel Hurda Alım Satımı

İlçe genelinde anot nikel hurdası, turbo nikel, %95 ile %99 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satıldığında elden geldiğince özen ile çalışmalıyız. Hurda nikel zehirleyebilir. Afyonkarahisar Çay nikel hurdaları alıyoruz.

Çay Bina Yıkımı

Hurdalar bina yıkımları yapıyoruz. Çay kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak iş yerlerinin tekrar inşa edilmesi için yıkımlarını yapıyoruz. Tıpkı fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım bitiminde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeyi ücreti karşılığında satın alıyoruz. Yıkım esnasında bilinen tüm tedbirler

Çay Araç Hurdası Alanlar

Elbette müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Çay hurda alımında hizmet veriyoruz. Bazen Çay etrafında araba hurdası alım hizmetleri vermekteyiz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak kazalı hurda otomobil, hurda vagon, pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri vb hurda zirai aletler, motor hurdası . Fakat araç hurdası evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

Çay Hurdacı Sitesi

Çay hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı tesisimizin sayesinde hurdacılık işleri yapıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Sevenlerine şimdiden daha temiz bir Afyonkarahisar ve şimdiki halinden yaşanabilir Çay bırakmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

7/24 Açık Çay Hurdacı

Sektörde uzun süredir Çay hurdacı olmanın verdiği tecrübe sayesinde teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam 11 senedir hurdacılık yapıyoruz. 7/24 Çay hurdacı firması olan şirketimiz ile zaman farketmeksizin geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz.

Çay İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan apartman vb. binalardan çıkma kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pencereler, mutfak dolabı alıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden depolardan edindiğimiz İnşaat alanlarında inşaat vinci, harç mikseri, boya tabancası, alçı sıva mikseri az kullanılmış demir iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Çay İkinci El Eşya

Her türlü 2. el TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla bizlere ait telefonları tuşlayarak irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Az kullanıldığı belli olan 2el piyasasında değerlendirilebilecek bir biçimdeki kanepelerinizi evinize gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya için doğru fiyat uygulamaktayız. Geniş bilgiye erişmek için çamaşır makinesi hurdası alımı yapanlar konusunda detaylı bilgi yazılmış olan içeriğimizi inceleyin Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, öğrenci masaları, sekreter koltuğu satılır. En ucuz fiyata yeni ve 2. el mobilya satın alabilirsiniz.

Çay Klima Hurdası Alanlar

Klima hurdası Çay çevresinde en çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Çay etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Kombi alan hurdacılar içindeyiz.

Çay Moloz Döküm Yerleri

Çay hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından alınan tüm hurdaların tesisimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozların taşıma işleri titizlik ile yapılır. Yıkım molozu Çay Belediyesi Fen işlerince belirlenen alana nakil ediliyor.

Çay Hurda Cam Alımı

Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeyi geçirmeyen amorf ve organik olmayan katı malzemelerdir. Genellikle şeffaf ve renkli meşrubat şişesi, çıkma araba camı biçiminde hurda cam cinsleri bulunabilmektedir. Çay yakınlarında cam hurda alan yerler içerisindeyiz.

0 (535) 043 31 17