İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Çatalzeytin Hurdacı Hurda Fiyatları

Çatalzeytin Hurdacı Hurda Fiyatları

Çatalzeytin hurdacı şirketleri arasında öncü işletmesiyiz. Kastamonu hurdacı firmalar içindeki firmamız Hursan Metal profesyonel devam ediyor. Çatalzeytin etrafında olduğu gibi hurda alımı için uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Şu anda Çatalzeytin hurdacı firmasıyız. Fakat Çatalzeytin merkezinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Çatalzeytin hurdacı firması olarak Çatalzeytin merkezi etrafında hurda alıyoruz.

Kastamonu Çatalzeytin merkezinin her caddesinde ikinci el ofis mobilyası ve hurda alımı yapıyoruz. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Çatalzeytin şehir merkezinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasıyız.

Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat teklif vermekteyiz. Kastamonu hurdacısı olarak Çatalzeytin merkezinin tümünde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Hursan Metal olarak Kastamonu Çatalzeytin hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Kastamonu Çatalzeytin hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapıyoruz. Kastamonu Çatalzeytin hurdacı olarak hurda malzemenizi en yüksek fiyatlarla almaktayız.

Kastamonu Çatalzeytin Hurdacıları

Çatalzeytin hurdacı firması olarak Kastamonu genelinde her tür hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemenin yüklenmesi için en yakın araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Çatalzeytin genelinde hizmet yürütüyoruz. Atık plastikleri yeniden işleyerek sizin ve bizim geleceğine yarar sağlamaktayız. Sizde her tür inşaat demiri hurdası satmak sebebi ile mobil hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Çatalzeytin hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kastamonu Çatalzeytin çevresinde yep yeni bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Kastamonu merkezinin gözde ilçesi Çatalzeytin gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sırf Çatalzeytin çevresinde değil, bütün bölgelerde hizmet veriyoruz.

Türkiye’de yıllık 100.000 ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi altı milyon ton evsel atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan bu atık malzemelerin yüzde 27’sini plastikler, %12’sini hurda cam türleri, yüzde 4’ünü maden hurdası, yüzde 43’ünü kağıtlar gibi atıklardan oluşuyor. Malesef, bu malzemelerin yüzde seksen ikisi dönüştürülmeden çöplere gitmektedir. Bu atıkların piyasadaki değeri 1.6 milyar Türk Lirası’dir. Kastamonu Çatalzeytin geri dönüşüm firmaları boşa giden bu harcamanın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmaya çalışıyoruz.

Çatalzeytin Hurdacı Telefon Numarası

Kastamonu Çatalzeytin hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar arasındadır. Zaman kaybetmeden arayıp güncel hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satın. Dolayısıyla hurda malzeme satmak üzere mobil hattımızı aramanız gereklidir. Çatalzeytin hurdacı numarası sitemizin altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Çatalzeytin Sac Hurdası Alım Satımı

Depo tavanı kapatmak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Depolarımızda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurdası vardır. Çatalzeytin Kastamonu çevresinin her yerinde sac hurda levha, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapanlar içindeyiz.

Çatalzeytin Bakır Hurda Alan Firmalar

Çatalzeytin bölgesinde bakır hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Çatalzeytin soyma bakır hurdası kg fiyatını arzu edenlere güncel olarak gönderilmektedir. Kastamonu Çatalzeytin hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır boru hurda, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz. Çatalzeytin bakır hurda fiyatları için arayın. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alınır. Bakır hurdası alan Çatalzeytin hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır alanlar bölümünde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz.

Çatalzeytin Hurda Kurşun Alım Satımı

Çatalzeytin hurda kurşun için en iyi fiyat listesini sunduğumuz yerler arasındadır. Burada yayımlanmış olan Kastamonu Çatalzeytin kurşun hurdası fiyat listesini her gün göndermekteyiz. Cami çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası satışı amacıyla telefonlarımızı tuşlayıp irtibat kurmanız gerekiyor. Kurşun metali hala kullanılan madenlerdendir. Yer yüzünde cevher halinde bulunan kurşun metali mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurda alımı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile konusunun linkine tıklayın.

Çatalzeytin Hurda Alan Yerler

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Çatalzeytin yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi hemen satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğramaktadır. Bu sebepten metallerin değerini düşürüyor.

Hurda kurşun alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz.

Çatalzeytin hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her tür hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı kablo ve bakır hurda, hurda alüminyum, sarı, çinko hurdası, demir, kurşun aldığımızda Çatalzeytin hurdacısından yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Çatalzeytin hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Çinko Hurda Alanlar

Çatalzeytin etrafında çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Kastamonu Çatalzeytin çatı söküm çinkosu kg fiyatını whatsapp grubumuza katılarla günlük olarak paylaşıyoruz. Hurda çinko ton fiyatı yazısına mutlaka bir göz atabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha kilosu ne kadar öğrenmek için aşağıdaki numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Çatalzeytin Krom Hurda Alan En Yakın Hurdacı

304 krom hurda, 304 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurdası, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Buradaki Çatalzeytin hurda krom tank ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. Yapısı itibari ile sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır.

Çatalzeytin Sarı Pirinç Hurda Alımı

Sizlerinde bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı hurda çeşitleri vardır. Buradaki Kastamonu Çatalzeytin sarı pirinç hurdası ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Hurda sarı pirinç alan hurdacı hakkındaki makaleye göz atabilirsiniz. Bu neden ile Çatalzeytin hurda sarı alan hurdacı firmalar arasındayız. Çatalzeytin bölgesinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Aslına bakarsanız sarı hurda olarak geçen bir hurda yoktur.

Pirinç hurdaya halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Kastamonu Çatalzeytin hurdacı firmamız her nevi hurda alımı yapmaktadır. Hursan Metal hurdacılık bahsettiğimiz çeşitlerin yanı sıra hurda sarı pirinç bronz hurda araiş alım satımında öncü firmadır. Müşterilerde sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri bulunabilir.

Çatalzeytin Alüminyum Hurdası Alımı

Her nevi alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Çatalzeytin ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda alırken tartımı teknolojik aletlerle yapmaktayız. Her türden alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Bununla birlikte hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz. Sitemizdeki Çatalzeytin alüminyum kg fiyatını telegram grubuna bedelsiz yollanmaktadır. Hurda alüminyum içerikli konuyu okuyabilirsiniz Şirketimize gösterdiğiniz özen için teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz. Hurdalarını bize satanların sayesinde her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Kastamonu Çatalzeytin alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Demir Hurda Alım Satımı

Anlık demir hurdası fiyatı öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler yazısını inceleyiniz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler linkine tıklayabilirsiniz.

Demir, yer yüzünde en çok satılan metaller içinde yer almaktadır. Burada bulunan Çatalzeytin extra demir hurda fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Hatırlatmak isteriz her cins pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Firmamız Çatalzeytin bölgesinin tümünde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Çatalzeytin etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası ticareti yapıyoruz.

Çatalzeytin Hurda Kablo Alanlar

Kastamonu Çatalzeytin kablo hurdası alımı yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Çünkü Hursan Metal şirketimiz ile sırf hurda alımında hizmet vermiyoruz. Hurda kablo alan hurdacı içerikli metine bir göz gezdirebilirsiniz.

Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır. Kastamonu Çatalzeytin hurdacı firma olarak her türlü antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Ek olarak hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Satıcılarda çoğunlukla edinilebilen %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Kastamonu Çatalzeytin hurdacısı olarak TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz.

Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo hurdaları satmayı dileyenler şimdi arayın. Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Fakat tek damar kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alımında piyasanın üstünde fiyat teklifini gönderiyoruz.

İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Çatalzeytin hurda bakır kablo fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Konumdan hurda tek damar kablosu alım satımı yapıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar alan Çatalzeytin hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet veriyoruz.

Çatalzeytin Plastik Hurdası Alan Firma

Avantajlı fiyata kırkambar plastik hurdası, mavi kapak hurdası, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, pet şişe alımı yapmaktayız. Kastamonu ve Çatalzeytin ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, jelatin hurda, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal fiyatları sormak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çatalzeytin plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinde olan Çatalzeytin hurdacısıyız. Sayfamızdaki Kastamonu Çatalzeytin hurda naylon kg fiyatı bugün güncellendi. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Çatalzeytin Karton Hurdası Alımı

Değerinden yüksek fiyatlarla hurda kağıt peçete, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, kağıt bardak, hurda gazete alıyoruz. İlçenin tamamında defter, kitap hurdası, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken uyguladığımız extra duyarlılık sayesinde müşterilerimize çok daha fazla miktarda kazanma imkanı veriyoruz. Çatalzeytin hurda kağıt alanlar içerisindeki Hursan Metal sunduğu hizmetlerle kırpıntı kağıt hurda, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı kilo fiyatı sorabilirsiniz. Kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Çatalzeytin hurda kağıt, karton kg fiyatını üyelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz

Çatalzeytin Akü Hurdası Alan Hurdacı

Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denir. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Hurda akü alanlar sayfamıza mutlaka göz atmalısınız. Dolayısı ile Kastamonu Çatalzeytin hurdacısı gibi şirket içinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan iş yerleri kuru ve sulu akü alım satımı yapan tesisler içindedir. Hurda aküler içindeki kurşun içeren akü suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Taşıtlarda enerji ihtiyaçları amacıyla kullanılmaktadır.

Çatalzeytin Bina Yıkımı

Hurdalar bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkım sırasında önem verilen tüm iş güvenliği önlemleri Aynen fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, sökülen kapılar, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurda eşyayı satın alıyoruz. Çatalzeytin kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek binaların yeniden inşaatının yapılması nedeni ile yıkımlarını sağlıyoruz.

Çatalzeytin Fabrika Bozumu

Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak taşınmazın etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Yıkımla ilgilenenlerin dediği şekilde kolay sayılmaz. Güvenli biçimde fabrika söküyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde öncü olduk. Kastamonu Çatalzeytin fabrika söküm işi senelerin tecrübesine sahibiz. Sektöre girdiğimizden bu yana sayısız fabrika bozum ihalesini tamamladık.

Çatalzeytin 2.El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte işi bırakan şirketlerden edindiğimiz Tamamlanmış projelerde alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç mikseri 2.el portatif, ikinci el plywood bulunur. Yıkılan ardiye binalarından ayrılan sıfır gibi 2. el mutfak dolabı, kapı, pencere alan yerler arasındayız.

Çatalzeytin 2.el Endüstriyel Aletleri Alan Hurdacı

Sanayi tipi lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. Temiz kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah alım satımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, paslanmaz yemek dilendiricileri, restorant tipi set üstü ocak vb. endüstriyel tipte mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile sizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Temiz krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibata geçebilir.

Hurda Kumaş Alan Firma

Defolu tekstil artığı hurda kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı alıyoruz. Sayfamızdaki Çatalzeytin kumaş hurdası fiyatlarını whatsapp grubu üyelerimize bedelsiz yollanmaktadır.

Çatalzeytin kiloyla hurda kumaş alan yerler içerisinde en iyi fiyatı veriyoruz. Kastamonu Çatalzeytin çevresinde hurda parça kumaş alıyoruz.

Çatalzeytin bölgesinde gömleklik kumaş,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş, şifon kumaş, hurda jesica, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımlarında adresinize geliriz. Kilosuyla pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, spot kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı çok geçmeden aramalısınız.

Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Çatalzeytin genelinde cam hurdası alanlar içinde faaliyet veriyoruz. Günümüzde renkli sökülmüş araba camları, şişesi ve benzeri cam hurdalar tonajlı alım satımında hizmet vermekteyiz. Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla sert yapıdaki sıvı madde koruyan organik olmayan sert malzemenin adıdır.

Nikel Hurda Alanlar

Özellikle turbo nikel, anot hurda nikel, %95 şablo nikel hurdası ile %99 nikel şablon alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp, satılırken gayet dikkatli hareket edilmelidir. Nikel hurdası zehirli olabilir. Çatalzeytin nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Çatalzeytin Hurdacılar Sitesi

Hemşerilerimize iyi bir şehir oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Sırf bu türlü atıkların alımını gerçekleştirmiyoruz. Çatalzeytin hurdacılar sitesi içinde bulunan hurdacı iş yerimizin iş birliği ile atıl hurda eşya alımı ve satımı yapıyoruz. Çatalzeytin sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda eşya alımında ayrım yapmadan her tür metalleri alıyoruz.

İkinci El Raf Fiyatları

Çoğunlukla ekipmanını yenileyen iş yerlerinden aldığımız orta reyonlar, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, market rafı hurdaları, mağaza rafları arasından seçtiğimiz yeni gibi 2. el market rafları satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Sayfamızdaki Çatalzeytin hurda raf ton fiyatlarını grubumuzdakilere bedelsiz gönderilmektedir. Raf hurdası alanlar bölümümüzü okuyunuz. Hurda raf Çatalzeytin alımı nedeniyle telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Çatalzeytin Hurda Klima Alanlar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Çatalzeytin bölgesinde en fazla satılan hurda eşyalar içindedir. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Çatalzeytin bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin.

Çatalzeytin Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Çatalzeytin Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce belirlenen alana naklediliyor. Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak ortaya çıkan molozların taşınma işi güvenle firmamızca yapılıyor. Hursan Metal tarafından alınacak tüm hurdaların firmaya ait depoya taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır.

En Yakın Çatalzeytin Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Metal hurda alım firması olarak Çatalzeytin etrafında hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Çatalzeytin hurdacı sitesi içinde çalışmakta olan çalışanlarımızla adresinizden hurda almaya başladık. Bu hizmetlerle size en yakın hurda alan yerler Çatalzeytin bölgesinde servis veriyoruz. En yakın Çatalzeytin hurdacı firma adı ile her nevi hurda eşya almak amacıyla deponuza gelmekteyiz.

7/24 Hizmet Veren Çatalzeytin Hurdacı

7/24 hurda alan Çatalzeytin hurdacı firması olarak haftanın yedi günü geri dönüşümde hizmet vermekteyiz. Tam on iki seneden bu yana geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz. Bu sürenin verdiği profesyonelliklerle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Jeneratör Hurda Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Hurda jeneratör alan yerler içerisindeyiz.

2.El Eşya

Temiz kullanıldığı belli olan 2el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi yerinize gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgilere amacı ile bulaşık makinesi hurdası alanlar hakkında detaylı bilgi içeren gönderisini gezebilirsiniz Makul fiyatlarla yeni gibi ve 2. el salon tk. satabilirsiniz. Yeniden farkı olmayan 2. el buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, hurda ekran kartı, anakart almak nedeni ile telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, personel masaları bulunur.

Güncel Anlık Çatalzeytin Hurda Fiyatları

Çatalzeytin hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri her saat değişmektedir. Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurda alımında oldukça fazla fiyatlarla alımlar uyguluyoruz. En doğru hurda fiyatlarına ulaşmak amacıyla irtibat kurabilirsiniz. Hurda fiyatları başlıklı makaleye bir göz atın

Hurda Araç Alanlar

Çatalzeytin hurda alımında hizmet ediyoruz. Zaman zaman Çatalzeytin bölgesinde hurda otomobil alım satımı yapıyoruz.

Lakin hurda araç evrak hazırlama işleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi size araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan çekme belgeli hurda otomobil, çeki demiri hurdası patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, vagon hurdası, motor hurdası alıyoruz.

0 (535) 043 31 17