İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yalıköy Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Yalıköy Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Avrupa yakası genelinde uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle konumunuza profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Şu anda Çatalca firmasıyız. Lakin Yalıköy mahallesinde de hizmet veriyoruz. İstanbul Yalıköy mahallesinde 2.el eşya ve hurda almaktayız Yalıköy mahallesi hurdacı firmalar içerisinde lideriz. Her çeşit hurda alımında lideriz.

Hursan Metal şirketimizle Avrupa yakasına yakın noktalarda hizmetimize devam ediyoruz. Yalıköy mahallesinde hurdacısıyız. Güncel İstanbul Çatalca Yalıköy hurda fiyat listesi ile hurdacılık hizmeti veriyoruz.

İstanbul hurdacı firması olan Hursan Metal hizmetlerine devam ediyor. Yalıköy hurdacı firması olarak her tür hurda eşyayı almaktayız Çatalca Yalıköy mahallesi hurdacı firması olarak hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı firmalar içindeyiz.

Yalıköy Mahallesi Hurdacı Firma

Yalıköy hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Çatalca Yalıköy etrafında eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizlerde her tür atık hurdası satışı yapmak sebebi ile hatlarımızı telefonunuzun rehberine ekleyebilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan mahallesi Yalıköy 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece İstanbul Çatalca Yalıköy etrafında değil, her yerde hizmet vermekteyiz. Çatalca hurdacı olarak Avrupa yakası bölgesinde her türlü hurda alımı yapıyoruz. Çatalca mahalle merkezinde ve Yalıköy mahallesinde hurda ve ikinci el eşya alanlar arasındayız. Avrupa yakası hurdacısı olarak sürekli gelişiyoruz. Yalıköy bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları yeniden işleyerek insanlığın geleceğine yatırım yapmaktayız.

Türkiye’de yılda yirmi altı milyon ton ev tipi atık, yüz bin ton tıbbi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık atılıyor. Ortaya çıkan atıl malzemenin %4 civarını maden hurdaları, yüzde onikisini camlar, yüzde kırk üçünü kağıt türleri, yüzde 27’sini plastik hurdaları benzeri atıklardan oluşuyor. Aksi gibi, bu atıkların %75’i dönüştürülmeden boşa gidiyor. Çöpe atılan malzemeler yurdumuzun yılda 1.55 milyar ₺ zararına neden olmaktadır. İstanbul Çatalca geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu tutarın elimizden gelen kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

Çatalca Geri dönüşüm doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önler. Yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Bazıları yeterli gözükse de artan nüfusla insanların tüketimide artmaya devam ediyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan madenleri kurtarmamızı sağlar. Bu sayede madenleri gelecek nesillere aktarabiliriz.

Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Ham madenin madenlerden yeryüzüne çıkarılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi pahalıdır. En baştan hammadde üretmek için oldukça çok enerji harcanır. Hurda madenlerin dönüştürülmesi yüzde 90 daha az olacaktır.

İstanbul Geri dönüşüm firması olanlar karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Yüksek miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin sebebidir. Hurda metal geri dönüştürülürken harcanan enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun çevreye vereceği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Yalıköy Hurdacı Telefonu

Yalıköy adresten her türde hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Boşa zaman geçirmeden arayıp en iyi hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satmak sebebiyle numaralarımızı aramanız yeterlidir. Yalıköy Mahallesi hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Yalıköy Kablo Hurdası Alımı

Yalıköy hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Lakin enya kablo hurdası, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo alımında en yüksek fiyatları vermekteyiz. Hurda kablo içindeki telin madeni sebebiyle hurdacılar için önem teşkil eder. Genel olarak hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Konumdan hurda tek damar kablo, antigron hurda kablo, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

Ek olarak hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdası alımı için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle sıkça kullanılmaktadır. Hurda kablo konulu içeriğe göz atabilirsiniz. Satıcılarda sıklıkla ele geçen 40% bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablolar alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Yalıköy hurdacı firmayız. .

Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasadan yüksek fiyatlar sunuyoruz. İçerisindeki telin cinsine bağımlı olarak ve de dışındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızda bulunan Yalıköy hurda bakır kablo fiyatlarını dileyenlere saat başı yolluyoruz. Çünkü sadece hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz.

Yalıköy mahallesinin tümünde hurda kablo alımı yapıyoruz. İstanbul Çatalca Yalıköy hurdacı firması olarak her türlü antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız. Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo elinde olanlar şimdi arayın.

Yalıköy Krom Hurdası Alımı

Oldukça sert bir maden olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatları linkine tıklamalısınız. Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Çatalca Krom hurdası alan hurdacı firma makalesine bir göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Yalıköy Mahallesinde Hurda Kurşun Alan Firma

Metal kurşun kullanılan eski madenlerdendir. Cevherleri olan metal kurşun maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurdası alanlar yazımızı okursanız şahane olacaktır.. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami çatı söküm kurşunu alım satımı yaparız. İstanbul Çatalca Yalıköy kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Yalıköy çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını dileyene bedelsiz ulaştırmaktayız.

Yalıköy Çinko Hurdası Alım Satımı

Sitemizdeki İstanbul Avrupa Yakası Çatalca Yalıköy çatı söküm çinkosu fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda çinko alanlar makalesine göz atın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz. Yalıköy mahellesinin etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Hurda çinko alan yerler makalesini muhteşem olur.

Yalıköy Mahallesinde Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı

İstanbul Çatalca Yalıköy Mahallesi hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde hurda sarı bronz araiş almaktadır. Daha detaylı sitemizde bulunan hurda pirinç sarı alan yerler makaleyi inceleyebilirsiniz. Pirinç hurdalar yöresel olarak renginden ötürü sarı pirinç hurdası deniliyor. Bu sebep ile Yalıköy sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. İstanbul Çatalca Yalıköy hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alım satımı yapıyor.

Yalıköy genelinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. İtiraf etmek lazımsa hurda sarı adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır.

Yalıköy Sac Hurda Alım Satımı

Depolarımızda sıfır üründen farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurda alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Yalıköy mahallesinin tamamında hurda sac onduline, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatı istemek nedeniyle. Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Yalıköy Demir Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hurdacı firmamız Yalıköy bölgesinin tümünde hurda demir alımı yapıyor. Unutmayın ki her cins demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma sayfamızı okuyabilirsiniz. Güncel demir hurdası fiyatı talep etmek nedeni ile fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler paylaşımımızı gezmek iyi gelir. Demir, yer kabuğunda en fazla satılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Yalıköy ekstra demir hurdası fiyatları güncellendi. Yalıköy çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

Yalıköy Hurda Alan Hurdacı Firma

Çatalca çevresindeki üretim yerlerinden imalat artığı hurdası almak için yerinize kadar geliyoruz. Küçük hurdaları biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Fabrikalara ve şantiyelere hurda konteynerı vermekteyiz.

İstanbul Çatalca Yalıköy mahallesi hurdacı firması olan Hurdacı firmamız Hursan Metal her tür hurda kağıt alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

Hurda inşaat demiri almak amacıyla biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Yalıköy adresten hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek için topladığınız hurda malzemeleri hemen satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylece hurdaların değerleri düşebilir. Hurda zamak, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum hurda ve hurda sarı, bakır hurda, ekstra demir, kablo hurdası, çinko, kurşun hurdası alırken değerinin üzerinde fiyat listesi uyguluyoruz. Yalıköy hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız.

Yalıköy Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

Yalıköy içerisinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır konumuzda detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Yalıköy hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Buradaki İstanbul Çatalca Yalıköy soyma bakır hurdası ton fiyatı dün güncellendi. İstanbul Çatalca Yalıköy bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır alan Yalıköy Mahallesinde hurdacı şirketimizi hızlıca arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz.

Yalıköy Alüminyum Hurdası Alanlar

Firmamıza güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Güvenilir bir şekilde alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör yapmaktayız.

Yalıköy mahallesinin tümünde alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımları müşteriyle yapıyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Müşterilerimizin desteğiyle durmadan büyüyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası için peşin ödeme veriyoruz.

Adresten alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için telefonunuzu bekliyoruz. Her nevi alüminyum hurda almaktayız. alüminyum hurda alanlar başlığıyla yazılmış yazıya göz atın. Çatalca Yalıköy alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz.

Yalıköy Mahallesi Fabrika Söküm Yıkım İşleri

İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Çatalca Yalıköy fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz. İşe başlamadan önce yıkılacak taşınmazın incelikle incelenerek uygun araçların seçilmesi doğru bir çalışma olur. Güvenilir bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika yıkımı ihalesini yerine getirdik. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Yalıköy Kırık Cam Hurda Alım Satımı

İstanbul Avrupa Yakası Çatalca Yalıköy genelinde hurda cam alan yerler içerisinde bulunuyoruz. Bu dönemde şeffaf ve renkli süt şişesi, çıkma araba camı vs. hurda cam çeşitleri bulunabilmektedir. Cam tam ya da yarısaydam genelde sert bir yapıdaki sıvı maddeyi tutabilen inorganik amorf katı bir maddedir.

Yalıköy Mahallesi Hurda Kağıt Alımı

Yalıköy karton hurda aldığımız mahalleler içinde yer almaktadır. Sitemizde yayımlanan Yalıköy Mahallesi karton hurdası fiyatlarını grubumuzda ücretsiz paylaşıyoruz Yalıköy kağıt hurda alan firmalar içerisindeki işletmemiz yardımıyla matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz. Piyasadan fazla liste fiyatları ile hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete, bristol hurda, hurda kağıt peçete alım satımı yapan firmalar içerisindeyiz. Bölgede renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan titizlikle size daha çok kâr etme olanağı takdim ediyoruz.

En Yakın Yalıköy Mahallesi Hurdacı Telefonu

Hursan Metal hurdacılık olarak Yalıköy çevresinde hurda malzeme alırız. Haliyle atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Yalıköy çevresinde servis ediyoruz. En yakın Yalıköy hurdacı adı ile her cins hurda eşya ticareti amacı ile arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz. Yalıköy hurdacı firma arasındaki personelimiz ile kapıdan hurda malzeme almaya başladık.

Yalıköy Hurda Araç Alan Hurdacı

Yalıköy mahallesinde hizmet ediyoruz. Ara sıra Yalıköy bölgesinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araba hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Ama araç hurdası trafikten düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen ağır hasarlı hurda araba, hurda vagon, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri vb hurda zirai aletler, hurda motor alımı yapıyoruz.

Yalıköy Mahallesi Jeneratör Hurda Alanlar

Hurda jeneratör alan Yalıköy hurdacıyız alım satımında yüksek fiyatı veriyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içindeyiz. Endüstriyel yeniden en ufak farkı bulunamayan ikinci el jeneratör alınır.

Yalıköy Hurda Nikel Alan Firmalar

Bu sebeple nikel hurdalar alımında mümkün olduğunca hassas davranmalıyız. Nikel hurdası zehirleyebilir. İstanbul Çatalca Yalıköy mahallesinde turbo nikel, anot hurda nikel, %99 şablon nikel – %95 şablon nikel alımı yapıyoruz. İstanbul Çatalca ve Yalıköy hurda nikel alımı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Yalıköy Hurdacı

Farkına vardığınız gibi 16 yıldan bu yana geri dönüşüm yapmaktayız. Sizlerin verdiği deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Yalıköy hurdacı olan şirketimizle günün her saatinde iş yerimizdeyiz.

Yalıköy Mahallesi Klima Hurdası Alan Firmalar

Klima hurdası Yalıköy mahallesi bölgesinde çok alınıp satılan hurda malzemeler içinde yer alır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Yalıköy mahallesi mahallesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız.

Yalıköy Mahallesi Moloz Dökümü

Yıkım molozları Çatalca Belediyesi’nce daha önceden planlanan alana nakliyesi yapılıyor. Yıkımda antlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi güvenle yapılır.

Yalıköy Hurdacılar Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalıköy hurdacılar sitesi C bloktaki hurdacı dükkanımız iş birliği ile hurda eşya alım satımı hizmetleri ediyoruz. Sadece bu tür malzemeleri almıyoruz. Sevenlerine şimdiden daha iyi bir İstanbul Çatalca ve olduğundan temiz Yalıköy mahallesi yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Yalıköy Akü Hurdası Alım Satımı

Akü diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolanan cihazdır. Akü hurda alımı gönderimize bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Bu sebep ile Yalıköy hurdacı Hursan Metal gibi fabrika içinde geri dönüşüm kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabiliyor. Hurda aküler içerdiği kurşunlu akü suyu sebebiyle kıymetlidir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçlarını karşılamak sebebi ile bulunuyor. Zamanla şarj olmaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Çatalca Hurda akü alanlar paylaşımımıza bir göz gezdirirseniz pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

Yalıköy Mahallesinde Hurda Plastik Alımı

İstanbul ile Yalıköy bölgesinin tamamından hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası fiyatı edinmek sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. Yalıköy plastik hurda alım satımı yapanlar arasında lider konumda olan Yalıköy hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Yalıköy hurda naylon ton fiyatlarını dileyenlere ücretsiz göndermekteyiz

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır. En iyi fiyatla mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik alım satımı yapıyoruz.

Yalıköy Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarlı hurdalar alırken piyasasından fazla fiyat teklifi ödüyoruz. Daha geniş anlık hurda fiyatları metne bir göz gezdirebilirsiniz Yalıköy Mahallesi hurdacı firmalar tarafından hurdacılık yaparken uygulanılan fiyat listesi her saat güncellenmektedir. En doğru bilgiye ulaşmak amacı ile iletişime geçebilirsiniz.

Yalıköy Hurda Raf Alan Yerler

Genelde iflas eden kasaplardan satın aldığımız çelik raf hurdaları, market rafı hurdaları, orta reyonlar, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içinden seçilen sıfır gibi ikinci el market rafı satıyoruz. Sitemizdeki Yalıköy ikinci el market rafı ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Raf hurda fiyatı makalesini incelemek öğrenmenizi sağlar. Yalıköy hurda raf alımı sebebi ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. İstanbul Raf hurda alımı paylaşımımıza bakmak isteyebilirsiniz.

Yalıköy Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış market vs. binalardan satın alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencere alıyoruz. Dolayısı ile iflas eden şirketlerden satın almış olduğumuz Büyük projelerde alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç makinesi, boya tabancası az kullanılmış iskele, ikinci el plywood satılıktır.

Yalıköy Kumaş Hurdası Alımı

Spota düşmüş hurda gabardin, örme kumaş, hurda pantoloun kumaşı, spot kot kumaşı, hurda eteklik, ceket kumaşı satmak için firmamızı çok geçmeden arayınız. Toptan hurda penye kumaş, nevresim kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alımlarında kapınızda ödeme yapılır. Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Buradaki Yalıköy hurda kumaş fiyat listesini günlük göndermekteyiz. İstanbul Çatalca Yalıköy kiloyla tartarak hurda kumaş alanlar arasındayız. İstanbul Çatalca YalıköyMahallesi çevresinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş, şifon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş alım satımında adresinize geliriz.

Yalıköy Mahallesinde İkinci El Restoran Ekipmanları Alanlar

Sanayi tipi ikinci el lokanta aletleri almaktayız. 2.el çelik tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma makinesi satmak isteyenler firmamıza ait telefon numarasını arayabilir. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi kuzine, sanayi tipi aspiratör, bakır davlumbaz, evye, dilendirici küveti, paslanmaz yemek dilendiricileri vb. kafe restaurant tipi mutfak aletini incelemek için alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. İş görecek durumda restaurant tipi bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü dolap alınır.

Yalıköy İkinci El Ev Eşyası

İstanbul Avrupa Yakası Çatalca Yalıköy etrafında temiz bir biçimde kullanıldığı kolayca anlaşılan ve ikinci el ev mobilyası satıyoruz. Kullanılmış sekreter koltukları, patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler temin edilir. Yeniden farkı bulunmayan ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli ev aletleri, ekran kartı hurdası, anakart hakkında bilgi almak amacıyla bizleriarayabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2. el olarak satılabilecek temizlikteki mobilyaları yerinizden almaktayız. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda buzdolabı alan firma konulu paylaşımımızı ziyaret ediniz

Yalıköy Bina Yıkımı

Çatalca Yalıköy mahallesi kentsel dönüşüm içerisinde kısmen yıkılmış iş yerlerinin yenilenerek yapılması amacı ile yıkılmasını yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri her cinsten hurda malzemeleri alıyoruz. Üst taraftaki fabrika söküm işinde olduğu üzere hurdalar karşılığı bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında önem verilen tüm tedbirler Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız.

0 (535) 043 31 17