İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Subaşı Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Subaşı Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Normalde Çatalca firmaları içerisindeyiz. Elbette ki Çatalca Subaşı mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Çatalca hurdacı firması olarak her cins hurda malzeme alım hizmeti veriyoruz. Çatalca Subaşı mahallesi hurdacı firmaları arasında lider konumdayız. Subaşı mahallesi hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Subaşı hurdacı firması olarak hurdanızı değerinde alıyoruz

Güncel İstanbul Çatalca Subaşı hurda fiyat listesiyle alım satım hizmeti veriyoruz. Hursan Metal şirketimiz ile İstanbul Avrupa yakasına yakın mekanlarda hizmet veriyoruz. Avrupa yakası genelinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile adresinize geliriz

İstanbul geri dönüşüm tesisleri arasındaki Hursan Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Her nevi hurda alıyoruz. Çatalca Subaşı mahallesinin tümünde kullanılmış ofis mobilyası ve hurda alımında nakit ödeme yapmaktayız Yüksek miktarlı hurda eşya alışverişinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Subaşı Hurdacısı

Subaşı genelinde hurda alım satımı hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri eriterek milletimizin yararına çalışıyoruz. Subaşı hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Çatalca Subaşı merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. Subaşı mahallesinde ve Çatalca merkezinde her nevi hurda alan firmalar içindeyiz. İstanbul ilinin sempatik mahallesi Subaşı 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf İstanbul Çatalca Subaşı mahallesinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Çatalca hurdacısı olarak Avrupa yakasında her nevi hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Hursan Metal hizmetinizde! Sizlerde her türlü hurda kağıt satmak için destek numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Subaşı Hurdacı Telefonu

Subaşı Mh hurda alımı hurda malzeme alım satımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak amacıyla bizi aramanız yeterlidir. Subaşı hurdacı telefon numarası sitemizin altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Boşa süre geçirmeden arayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satın.

Subaşı Çinko Hurdası Alan Hurdacı

Sayfamızdaki İstanbul Çatalca Subaşı çinko hurdası fiyat listesini isteyene ücretsiz yollamaktayız. Hurda çinko alanlar makalesine bakmak istemelisiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz. İstanbul, Çatalca Subaşı mahallesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alan hurdacılar makalesine bir göz atın.

Subaşı Bakır Hurda Alımı

Subaşı içerisinde bakır hurdası almaktayız. Bu sayfadaki Subaşı bakır hurdası fiyatlarını talep edenlere günlük ulaştırmaktayız. İstanbul Çatalca Subaşı bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alıyoruz. Subaşı mahallesinde bakır hurdası fiyat listesi için arayın. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurda, lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Hurda bakır alan Subaşı hurdacı telefonunu hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır alan hurdacı sayfamızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Subaşı Hurda Alan Firma

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı hedef edindik. Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı prensip edindik. Subaşı mahallesi kapıdan hurda alımı yaptığımız mahalleler içerisindedir. Hurdalarınızı hemen nakite çevirmelisiniz. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın fiyatı düşmektedir.

Hurda bakır alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Tonajlı sarı hurda ve hurda kurşun, hurda demir, çinko, alüminyum hurda, bakır hurdası, kablo aldığımızda yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Subaşı hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız. Subaşı mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alımı yapmakta olan Hursan Metal her nevi hurda alım satımı yapıyor.

Subaşı Hurda Kablo Alımı

Çünkü sadece hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Ek olarak tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı hurda kablolar için değerinin üzerinde fiyat listesini vermekteyiz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Subaşı hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hurda kablo telindeki bakır sebebi ile hurdacılık yapanlar için çok kıymetlidir.

İstanbul Çatalca Subaşı mahallesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Subaşı hurdacı firma olarak genellikle iç tesisat kabloları, antigron kablo, hurda elektrik kablosu ticareti için buradayız. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablolar fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli aletlerde kullanılmaktadır.

Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satarak daha çok para kazanmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçinde bulunan tellerin türüne göre ve birde dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Subaşı elektrik kablosu kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. İstanbul Çatalca Subaşı mahallesinin tümünde hurda kablo alan yerler arasındayız. Tonajlı hurda kablo alımında piyasasından daha yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Konumdan antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablo tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerde hızlıca satılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablolar,50% bakırlı kablo hurdaları alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Kablo hurdası alanlar başlıklı metne bir göz gezdirebilirsiniz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

Subaşı Demir Hurdası Alanlar

Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir ev kapısı alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma hakkında bilgi edinmek amacıyla bölümünün linkine tıklamalısınız. Hursan Metal İstanbul Çatalca Subaşı mahallesinin tamamında demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Subaşı ve çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

Güncel anlık demir hurda kilo fiyatı için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar bölümümüze bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Demir, dünyada çokça kullanılan metaller içerisindedir. Buradaki Subaşı demir hurdası ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz.

Subaşı Kurşun Hurdası Alanlar

Yer yüzünde cevher halinde çıkarılan metal kurşun mavimsi gümüş renklidir. Metal kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler arasında olduğu dünüşünülmektedir. Subaşı kurşun hurda alıp satmak için yüksek fiyatları verdiğimiz mahallelerden biridir. Bu sayfadaki Subaşı hurda Cami kurşunu kg fiyatı günceldir. Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk alıyoruz.

Subaşı Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Pirinç metal hurdası yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı hurda ismi verilmiştir. Gerçekte sarı hurdası isminde hurda çeşidi varolmamıştır. Anlık sayfamızdaki sarı alan hurdacılar konuyu okuyabilirsiniz. Hursan Metal hurdacılık bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı pirinç bronz hurda araiş almaktadır. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri kıymetlidir. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

İstanbul Çatalca Subaşı hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor. Dolayısıyla Subaşı sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Subaşı mahallesinin tamamında sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz.

Subaşı Krom Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurda alım satımı yazımıza göz atın. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan yerler yazımıza mutlaka göz atmalısınız. Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz.

Subaşı Sac Hurda Alan Hurdacılar

Subaşı ve çevresinde hurda sac onduline, hurda sac varil, galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, satışı gerçekleştirmek sebebiyle arayın. Firmamızda deliksiz 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır.

Subaşı Alüminyum Hurda Alım Satımı

Çatalca Subaşı hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebiyle saygılar sunarız. Sizin sayesinde daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Ek olarak hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu alıyoruz. Hurda alüminyum alanlar içeriğiyle yazılmış yazıyı ziyaret edin. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı almak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Subaşı mahallesinin tamamında alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken tartımı sizin yanınızda yapıyoruz. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Her çeşit alüminyum hurdası nakit alınır.

Subaşı Karton Hurdası Alım Satımı

İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra titizlikle hurda satıcılarına daha yüksek kazanma şansı yöneltiyoruz. Kağıt, karton hurdası almaktayız. Bu sayfadaki İstanbul Çatalca Subaşı hurda kağıt ve karton fiyatları az önce güncellenmiştir Değerinden yüksek fiyatlarla bristol hurda, karton bardak, hurda peçete, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alan yerler içindeyiz. İstanbul Çatalca Subaşı mahallesi hurda kağıt alan yerler içindeki iş yerimiz hizmetleriyle matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satımı hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

Subaşı Mahallesi 2.el Hurda Raf

Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz. İstanbul Raf hurdası kilo fiyatı gönderimizi mükemmel olur. Genelde yenilen toptancılardan elde ettiğimiz çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, orta reyonlar, demir raflar, mağaza raf hurdası içinden seçilen yeniden farkı olmayan 2. el market rafı satan yerler içerisindeyiz. Sayfamızdaki Subaşı 2.el raf kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Hurda raf alanlarkonusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısının olduğu linke tıklamalısınız. Hurda raf Subaşı satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

7/24 Açık Subaşı Hurdacı Firması

Yılların kazandırdığı profesyonelliklerle araç gereç sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 açık Subaşı hurdacı firması olarak günün her saatinde adresinize geliriz. Nerdeyse sekiz yıldır hurdacılık faaliyetleri veriyoruz.

En Yakın Subaşı Hurdacı Telefon Numarası

Subaşı mahallesi hurdacısı arasındaki çalışanlarımızla kapınızdan her tür hurda malzeme satım hizmeti veriyoruz. Dolayısı ile hurda satanlara en yakın hurda alanlar Subaşı çevresinde servis ediyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Subaşı bölgesinde hurda almaktayız. En yakın Subaşı hurdacı ismi ile hurda malzeme alıp satarken adresinize gelmekteyiz.

Subaşı Mahallesinde Bina Yıkılır

Daha önce fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Subaşı mahallesi kentsel dönüşüm alanında yeniden inşa edilecek evlerin tekrar inşaatının yapılması için yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler gibi her türde hurda malzemeleri almaktayız. Hurda karşılığı yıkım yapılırken önem verilen tedbir önlemleri

Subaşı Nikel Hurdası Alım Satımı

İlçe genelinde anot nikel, %95 ile 99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir. Subaşı mahallesi nikel hurdası alıyoruz. Bu nedenle nikel hurdası alınıp satıldığında oldukça hassasiyet ile davranılmalıdır.

Güncel Subaşı Hurda Fiyatları

Subaşı Mahallesi hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listeleri hurda piyasasında her dakika güncellenmektedir. Unutmayın ki tonajlı hurda ticaretlerinde piyasadan yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. En doğru hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeni ile bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir.

Subaşı Mahallesi Akü Hurda Alanlar

Arabalarda elektrik enerjisi deposu kullanılıyor. Akü diğer ismiyle biriktireç şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü denir. Çatalca Hurda akü fiyatı yazısına bir göz atabilirsiniz. Hurda akü alımı makalesini dolaşmak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Dolayısı ile Subaşı hurdacı şirketimiz gibi fabrika içerisinde geri dönüşüm fabrikası bulunan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alım satımı yapıyor. Hurda aküler içinde bulunan kurşun içeren sıvılar sebebi ile oldukça kıymetlidir.

Subaşı 2.el Ev Eşyası

Temiz kullanılmış bilgisayar masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası bulunur. Her türlü 2. El TV, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak sebebiyle bizlere ait numaralar ile irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Çok az kullandığınız 2. el piyasasında değerlendirilebilecek biçimdeki mobilyaları yerinize gelerek satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile hurda bulaşık makinası alımı yapan firmalar başlıklı gönderimizi inceleyiniz Subaşı bölgesinde titizlikle kullanıldığı bakar bakmaz anlaşılan, ikinci el ev mobilyaları satıyoruz.

Subaşı Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Subaşı mahallesi mahallesinde çok satılan hurda malzemeler arasındadır. 2. El Kombi alan hurdacı firmasıyız. Subaşı bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır.

Subaşı Moloz Döküm Yerleri

Hursan Metal tarafından alınacak tüm hurdaların iş yerimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Çatalca Belediyesi’nce planlanan alanlara nakledilir. Bina yıkımında müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun taşıma işleri itinayla yapılmaktadır.

Subaşı Cam Hurdası Alanlar

İstanbul Avrupa Yakası Çatalca Subaşı mahallesinde cam hurda alan hurdacılar içindeyiz. Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvıları tutabilen amorf ve organik olmayan sert maddelerdir. Son zamanlarda renkli kırılmış oto camı, gazoz ve soda şişesi türlerde hurda cam bulunabilmektedir.

Subaşı Plastik Hurda Alanlar

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri vardır. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. İstanbul ile Subaşı bölgesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, hurda jelatin satmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İyi fiyatla hurda pet şişe, market poşeti, mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik alım satımı yapmaktayız. Subaşı hurda plastik alımı yapan firmalar içinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Subaşı hurda naylon fiyatları güncelliğini koruyor

Subaşı Mahallesi Hurda Otomobil Alanlar

Tabiki de sizlere araba hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bazen Subaşı çevresinde hurda araba alım satımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı otomobil hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdaları
, vagon hurdası, motor hurdası satışı yapmak için hemen arayın. Fakat hurda otomobil trafikten çekme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Subaşı Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi

Subaşı etrafında yıkılmış market binalarından ayırılan hala kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencere satıyoruz. Dolayısı ile işi bırakmak mecburiyetinde kalmış depolardan aldığımız İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, boya tabancası, harç pompası, alçı makinesi az kullanılmış demir iskele, hurda plywood alıyoruz.

Subaşı Mahallesinde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan üretim yerinin etraflıca gezilmesi gerekir. Yıkım işi yapanların dediği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Güvenilir bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Bu nedenler İstanbul Çatalca fabrika yıkımı gerçekleştiren yerler arasında başarılı bir konumdayız. İstanbul Çatalca Subaşı Mahallesi fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Uzun zamandır on binlerce fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik.

Subaşı Hurdacı Sitesi

Geleceğe şimdiden daha yaşanabilir bir şehir yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Subaşı hurdacılar sitesi sekizinci blokta bulunan dükkanımız iş birliğiyle hurda eşya geri dönüşüm yapmaya başladık. Sadece bu hurdaların alım satımını yapıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Subaşı Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı

Hurda kumaş kırpıntı alımı yapılır. Parti malı hurda kumaş baskı artığı, nevresim kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda, iç çamaşırı kumaş parçası için kapınızda ödeme yapmaktayız. Subaşı çevresinde gömlek kumaşı,hurda süprem, abiyelik kumaş, hurda viskon kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda jesica kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında yerinize gelmekteyiz. Yüksek tonajlı hurda gabardin, hurda örme, hurda pantoloun kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceket kumaşı satmak için firmamızı zaman geçirmeden arayınız. Buradaki İstanbul Çatalca Subaşı hurda kumaş kilo fiyatı güncellendi. Subaşı kilo ile hurda kumaş alan firmalar içindeyiz.

Subaşı 2. El Restaurant Aletleri Alanlar

Endüstriyel mutfak malzemeleri alıyoruz. İkinci el tabak ısıtma tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kullanılabilir durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinası, mermer tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar alıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, salata ve meze reyonları, restoran tipi yemek ocağı vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanını incelemeniz amacıyla almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz.

Subaşı Jeneratör Hurda Alımı

Sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör alımı için çok geçmeden arayın. Kullanılamayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan işletmeyiz alırken en yüksek fiyatları sunuyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacı firmayız.

0 (535) 043 31 17