İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Nakkaş Mahallesi Hurdacı Firma

Nakkaş Mahallesi Hurdacı Firma

Çatalca Nakkaş mahallesi geri dönüşüm ve hurdacı firmaları içindeyiz. Hursan Metal ismiyle Avrupa Çatalca Nakkaş bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Nakkaş mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lideriz. İstanbul hurdacısı içerisindeki firmamız Hursan Metal hizmetlerine devam ediyor. Nakkaş mahallesinde hurdacı olarak hurda malzeme nakit alıyoruz

Avrupa yakası Çatalca Nakkaş mahallesi bölgesinde temiz kullanılmış eşyalar ve hurda eşyalar alım satımında nakit ödemeler yapıyoruz Anlık İstanbul Çatalca Nakkaş hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaktayız. Avrupa yakası Çatalca genelinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alımı için profesyonel ekip gönderiyoruz Çatalca hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz.

Normalde Çatalca firmasıyız. Fakat Çatalca Nakkaş mahallesinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Tonajlı hurda malzeme alımında yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her türlü hurda satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

Çatalca Nakkaş Mahallesi Hurdacısı

Nakkaş hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Çatalca Nakkaş çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları zorluyoruz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle firmamızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul ilinin naif mahallesi Nakkaş gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Çatalca Nakkaş bölgesinde değil, bütün illerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Nakkaş mahallelerinde hurda alım faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri eriterek halkımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Çatalca merkezinde ve Nakkaş mahallesi yakınlarında hurda malzeme alanlar içerisinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Çatalca hurdacısı olarak Avrupa yakasının her yerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz.

Nakkaş Mahallesi Hurdacı Numarası

İstanbul Çatalca Nakkaş hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. İstanbul Çatalca Nakkaş Mahallesi hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Hemen arayın en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu nedenle hurda atık fiyat listesi sormak amacı ile hizmet numaramızı arayabilirsiniz.

Nakkaş Hurda Demir Alanlar

Demir hurdası, dünyada bol miktarda çıkarılan madenler içinde bulunur. Sayfamızdaki Nakkaş hurda demir fiyat listesini arzu edenlere her gün göndermekteyiz. Nakkaş ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Anlık demir hurda kilo fiyatları öğrenmek amacıyla şimdi arayın. Demir hurdası alan hurdacı linkine tıklayın.

Hatırlamanızı isteriz ki her türde pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alım satımı yapılır. Hurdacı firmamız Nakkaş bölgesinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alımı paylaşımına kesinlikle göz atmalısınız.

Nakkaş Mahallesinde Çinko Hurdası Alımı

Sayfamızdaki İstanbul Avrupa Yakası Çatalca Nakkaş hurda nikel ton fiyatını grubumuza üye olanlara günlük göndermekteyiz. Çinko hurda alan hurdacı yazısını gezmelisiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz. Nakkaş mahallesinde çinko hurdası alıyoruz. Çatalca Hurda çinko alımı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız.

Nakkaş Hurda Alüminyum Alan Firma

Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile sonsuz teşekkürler. Her türde alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz.

Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapılır. Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı için aramanızı beklemekteyiz.

Nakkaş mahallesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum profil alımı için hurda tartımını sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz. Bize hurda satanların desteğiyle sürekli yenilikler üretiyoruz.

Güvenli bir biçimde alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası yapıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar içerikli metine bir göz atabilirsiniz.

Çatalca Nakkaş Mahallesinde alüminyum hurda alanlar içinde fark yaratıyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek için peşin ödeme veriyoruz.

Nakkaş Kurşun Hurdası Alımı

Cevherleri olan kurşun mavimsi rengiyle göze çarpar. Kurşun hurdası alanlar kurşun hurda hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayın.. İstanbul Avrupa yakası Çatalca Nakkaş hurda kurşun almak için konumunuza geldiğimiz mahallelerden biridir. Sayfamızdaki İstanbul Çatalca Nakkaş kurşun hurdası fiyatlarını arzu edenlere saat başı ulaştırılmaktadır. Kurşun levha hurda, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi hurda kurşunu fiyat listesi edinmek sebebiyle sitemizdeki telefonları tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu biliniyor.

Nakkaş Hurda Krom Alan Hurdacı Firma

316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçin. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurdası fiyatları yazısına göz bakarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Hurda nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Çatalca Krom hurda alım satımı yazımızı okumak iyi gelecektir. Oldukça sert bir maden yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılıyor.

Nakkaş Mahallesi Hurda Alım Satımı

Hurda demir almak amacıyla biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik. Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Hep birlikte kazançlı çıkarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Nakkaş yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Hurdalarınızı şimdi nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda suyla temasında korozyona uğrar. Bu sebep ile hurdanızın değerleri düşüyor.

Yüksek tonajlı hurda sarı ve toplama demir, bakır, kurşun hurdası, kablo, çinko hurda, alüminyum aldığımızda Nakkaş hurdacılarından daha fazla fiyat listeleri uygulamaktayız. Nakkaş hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana çıkmaktayız. İstanbul Çatalca Nakkaş geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal her tür kağıt hurdası alım satımı yapıyor.

Fabrika ve üretim yerlerinden üretim artığı hurdası alımı için yerinize kadar geliyoruz. Küçük parçalardan oluşan hurdalarınızı biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Fabrikalara hurda konteynerı yerleştiriyoruz.

Nakkaş Kablo Hurdası Alım Satımı

Geniş bilgi almak için sitemizdeki kablo hurdası alanlar konuya bir göz atın. Çünkü sadece hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. İstanbul Çatalca Nakkaş hurda kablo alanlar arasındayız.

Her yerden enya kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz. Satıcılarda bolca bulunan 40% bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo alanlar için önem taşır.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ayrıca alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak için arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan fazla fiyatlar sunuyoruz. İçinde bulunan telin madenine göre ve dışındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızda yer almakta olan Nakkaş bakır kablo kilo fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Nakkaş hurdacı firması olarak her türlü hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kabloları alıyoruz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. Fakat tek damar kablo, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken ederinin üstünde fiyatı sunuyoruz.

Kullanılış yerlerine göre yeraltı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Nakkaş Mahallesi bölgesinin tamamında %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo alımında öncüyüz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo hurdası alan Nakkaş hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Nakkaş Bakır Hurdası Alanlar

Nakkaş bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda alan hurdacı firmasıyız.

Sitemizdeki Nakkaş soyma bakır hurdası fiyatlarını abonelerimize bedelsiz göndermekteyiz. İstanbul Çatalca Nakkaş hurda bakır alan yerler arasındayız. Nakkaş Mahallesi bakır hurda fiyat listesi için telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Çatalca Bakır alan hurdacılar konumuzda daha detaylı bilgi var. TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Nakkaş mahallesi hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

Nakkaş Mahallesi Sac Hurdası Alım Satımı

Depomuzda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurda var. Sac hurda alıyoruz. Nakkaş ve çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, ton fiyatı talep etmek sebebi ile. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır.

Nakkaş Sarı Hurda Alım Satımı

Firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı bronz hurda araiş alım satımında öncülük etmektedir. Nakkaş mahallesinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Bu sebep ile Nakkaş mahallesinde sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Sayfamızda bir kaç gün önce paylaşılmış sarı hurda alanlar yazıya göz atın. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk gibi hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Aslına bakarsanız hurda sarı diye hurda türü bulunmamaktadır.

Pirinç metali yöresel olarak sarı renkli olduğundan sarı hurda ismi verilmiştir. Müşterilerde hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Nakkaş Mahallesinde hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yerinize geliyor.

Nakkaş Hurdacı Sitesi

Nakkaş hurdacılar sitesi içerisindeki tesisimiz ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Olması gerektiği gibi temiz bir şehir yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sadece bu atıkların geri dönüşümünü yapmıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Nakkaş Hurda Araba Alan Yerler

Nakkaş hurda alımında hizmet veriyoruz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Nakkaş yakınlarında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Elbette size hurda araba hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vagon hurdası, hasarlı otomobil hurdası, çeki demiri hurdası patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, motor hurdası alımı yapıyoruz.

Nakkaş Hurda Jeneratör Alan Firma

Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. Sanayi tipi yeni gibi 2.el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satanlar içinde en doğru işletmeyiz.

Nakkaş Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Fabrika işiyle uğraşanların dile getirdiği gibi kolay bir iş değildir. Profesyonel biçimde fabrikaları yıkıyoruz. İstanbul Avrupa Yakasındaki Çatalca Nakkaş fabrika sökümü işleri profesyonelliğin deneyimine sahibiz. Uzun zamandır onlarca fabrika sökümü ihaleleri aldık. İşe başlamadan sökülecek fabrika binasının etraflıca gezilerek ihtiyaç duyulan ekipmanların seçilmesi gerekiyor. Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında lider olduk.

Nakkaş Mahallesi Klima Hurda Alan Firma

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Nakkaş mahallesinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Nakkaş mahallesi mahallesinde çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Nakkaş Mahallesinde Moloz ve Hurda Nakliyesi

Bina yıkımı sonrasında antlaşmaya göre yıkım molozunun nakliyesi titizlikle yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurda metallerin firmamıza ait fabrikaya yükleme ve taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Molozlar Çatalca Belediyesi’nce daha önceden belirlenen yerlere naklediliyor.

Nakkaş Mahallesinde Hurda Fiyatları

Nakkaş hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri hurda borsasında çabucak değişmekte. Tekrar etmekte yarar görüyoruz tonajlı hurdalar alırken oldukça yüksek ton fiyatı veriyoruz. Hurda fiyatları konulu içeriği okuyun En doğru bilgiye erişmek sebebi ile bize ulaşabilirsiniz.

Nakkaş İkinci El Ev Eşyası

Çok az kullanılan ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle bize ait telefon numarasını arayarak irtibatta bulunarak ihtiyacınız olan eşyanın firmamızda olup olmadığını sorabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, patron masası bulunur. Kısa bir süre kullandığınız 2. el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki koltuklarınız evinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya için iyi fiyat teklifi uyguluyoruz. Daha geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alımı yapanlar konulu gönderiyi okuyabilirsiniz Nakkaş ve çevresinde sıfır gibi ve ikinci el koltuk satın alabilirsiniz.

Nakkaş Akü Hurdası Alımı

Akü başka deyişle batarya şarjlı pil gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Akü hurdası ton fiyatı yazısına kesinlikle bir göz atmalısınız. Dolayısıyla hurdacı firmamız vb. kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir. Hurda aküler içinde bulunan kurşun içeren sıvı ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir.

Kullanımdan sonra atıl haline gelen bataryaya hurda akü denilmektedir. Akü hurda alan hurdacı firmalar bölümümüze göz gezdirirseniz iyi bir şey yaparsınız. Araçlarda elektrik deposu sıkça bulunuyor.

Nakkaş Plastik Hurda Alanlar

İyi fiyata hurda mavi kapak, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Nakkaş plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden ön planda olan Nakkaş hurdacısıyız. Sayfamızda yayınlanan İstanbul Çatalca Nakkaş naylon hurdası ton fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz İstanbul ve Nakkaş mahallesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurda, jelatin hurda, polistren kristal hurda alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Nakkaş Hurda Cam Kırığı Alımı

Çatalca Nakkaş mahallesinde cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Genellikle şeffaf ve renkli soda şişesi, araba camı vb. cam hurda bulunabiliyor. Cam yarısaydam ya da saydam çoğunlukla sert yapıya sahibi suları tutabilen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir.

Nakkaş İkinci El Raf Hurdası

Hurda depo rafı alıyoruz. Hurda raf alım satımı bölümüne bir göz gezdirirseniz mükemmel olur. Özellikle batan pastanelerden elde ettiğimiz market rafı hurdası, çelik raflar, hurda demir raflar, reyonlar, mağaza rafı hurdaları içinden seçilen yeni gibi ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Bu sayfada paylaşılan Nakkaş ikindi el raf hurdası kg fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Raf hurdası alan yerler sayfamıza göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Nakkaş raf hurdası almak sebebi ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Nakkaş Hurda Nikel Alımı

İlçe genelinde %95 hurda nikel şablon ve %99 nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot hurda nikel alımında hurda nikel piyasasından yüksek ton fiyatı veriyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp, satılırken oldukça özenli davranılmalıdır. İstanbul Çatalca ve Nakkaş mahallesi hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirli olabilir.

Nakkaş Mahallesi Kağıt Hurdası Alanlar

İstanbul Avrupa Yakası Çatalca Nakkaş kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız Hursan Metal verdiği hizmetler sayesinde ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz. derinden çok ton fiyatı ile kuşe kağıt hurda, kağıt peçete, kullanılmış gazete, bristol hurda, kağıt bardak alımı yapıyoruz. Kağıt hurda alım satımı ile ilgileniyoruz. Buradaki Nakkaş hurda karton ve kağıt kilo fiyatını kayıt olanlara ücretsiz yolluyoruz Bölgede renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyet sayesinde size daha yüksek kazanç etme imkanı veriyoruz.

7/24 Hizmet Veren Nakkaş Hurdacı Firması

Tam tamına sekiz seneden bu yana hurda hurda alım satımı yapan firmayız. Bu sürenin sağladığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Nakkaş hurdacı olan şirketimizle yirmi dört saat hurda alıyoruz.

En Yakın Nakkaş Mahallesi Hurdacı

Hursan Metal firmamızla Nakkaş etrafında hurda malzeme almaktayız. Bu sebeple hurda satanlara en yakın hurdacı firma Nakkaş etrafında servis veriyoruz. Nakkaş en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle her çeşit hurda eşya alıp satarken dilediğiniz yere geliyoruz. Nakkaş hurdacı bünyesindeki çalışanlarımız ile yerinizden hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Nakkaş Parça Kumaş Alımı

Defolu dokuma kumaş hurdası, hurda penye kumaş, nevresim kumaşı, mayo kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alımlarında peşin para ödeme yapmaktayız. Bu sayfadaki İstanbul Çatalca Nakkaş kumaş hurdası kg fiyatını günlük yollamaktayız.

Nakkaş kiloyla tartım yaparak kumaş hurda alan hurdacılar içinde en iyi fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Çatalca Nakkaş etrafında parça kumaş hurdası almaktayız.

Nakkaş mahallesi çevresinde viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alımlarında yerinize geliyoruz. Kilosuyla parça kot kumaşı hurdası, pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda ceketlik, hurda eteklik, örme kumaş hurdası alımı için buradaki numaraları şimdi arayınız.

Nakkaş 2.el Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alanlar

Temiz durumda restaurant tipi bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pizza dolabı alıyoruz. Profesyonel mutfak aletleri almaktayız. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, aspiratör, küvet, evye, davlumbaz, krom dinlendirici, restorant tipi set üstü ocak vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını incelemek amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. 2. El krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Nakkaş 2.El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinci, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, harç mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, plywood hurda 2.el olarak satılır. Bunun ile birlikte batmış esnaflardan almış olduğumuz Nakkaş çevresinde yıkılan apartman vb. binalardan sökülen kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

Nakkaş Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Daha önce fabrika yıkım işinde olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında istenilen tedbir önlemleri Kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenmesi gereken dükkanların yenilenerek inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri her cinsten hurdaları satın almaktayız.

0 (535) 043 31 17