İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Çatalca Hurdacı

Çatalca Hurdacı

İstanbul Çatalca hurdacı olarak her türlü hurda eşyanızı almaktayız. İstanbul hurdacı firması olan firmamız Hursan Metal hizmetlerine devam ediyor. Çatalca merkezinde 2.el eşya ve hurda malzemeler alım satımı için hurdaların bedelini nakit ödüyoruz. Çatalca’da kurumsal hizmet sunuyoruz. Elbette ki İstanbul Çatalca merkezinde de nakit ödemeyle hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Çatalca geri dönüşüm firmaları arasında öncü konumdayız. Hursan Metal şirketimiz ile Çatalca hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel İstanbul Çatalca hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapmaktayız.

Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul Çatalca meydanda olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile profesyonel ekip göndermekteyiz. Çatalca meydanının etrafında hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz.

Çatalca Hurdacıları

Çatalca geri dönüşüm firması olarak İstanbul bölgesinde her türlü hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemeniz için uygun hurda alım elemanlarımızı göndermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi kağıt hurdası satışı sebebiyle mobil hatlarımızı tuşlamalısınız.

Çatalca merkez ve mahallelerinde hurda alım faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız.

Çatalca’da hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Çatalca bölgesinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul ilinin büyüyen ilçesi Çatalca gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Çatalca çevresinde değil, tüm illerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Yurdumuzda bir senede yirmi altı milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıpsal atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık atılıyor. Çöpe atılan malzemelerin yüzde oniki’sini cam hurdası türleri, yüzde dördünü metaller, yüzde kırk üçünü kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası benzeri atıklardan oluşuyor.

Ne yazıkki, bu malzemelerin 4/5 dönüştürülemeden boşa gidiyor. Çöpe atılan atıklar yurdumuza 1.6 milyar ₺ zarar açıyor. Hurdacı firmalar çöpe atılan bu tutarın mümkün olduğu kadarını kurtarabilmek amacı ile çalışmaktadır.

Çatalca Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Çatalca her çeşit hurda alım satımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasında yer almaktadır. Zaman kaybetmeden arayın güncel hurda fiyat listesiyle hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda atık satmak nedeniyle cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Çatalca hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır.

Çatalca Hurda Alımı

Çatalca kapıdan hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Hurdalarınızı gecikmeden paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğrar. Böylelikle malzemenin kıymetinin düşmesine neden olur.

Zamak hurda, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı ilke edindik. Hurda kurşun almak amacıyla evinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Tonajlı alüminyum hurda, kablo, bakır hurda, kurşun hurda,çinko hurda, sarı ve demir alımına özel Çatalca hurda firmalarından yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Çatalca hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. Hursan Metal her nevi hurda malzeme almaktadır. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

Krom Hurda Alan Hurdacılar

Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alımı bağlantısına tıklayınız. Yapısı itibariyle oldukça sert olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Çatalca hurda krom tank fiyat listesi güncelliğini koruyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz.

Çatalca Hurda Bakır Alım Satımı

Sayfamızdaki İstanbul Çatalca soyma bakır hurdası ton fiyatları dün güncellenmiştir. İstanbul Çatalca bakır hurda alan yerler içindeyiz. Hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin alıyoruz. Çatalca genelinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çatalca bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bakır alan hurdacılar hakkında daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır.

Çatalca Sarı Hurda Alım Satımı

İstanbul Çatalca hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası alımıyla iştigal ediyor. Bu sayfadaki İstanbul Çatalca hurda sarı kg fiyatını dileyene ücretsiz yollanmaktadır. Hurda sarı başlıklı metni inceleyin.

Pirinç metal hurdası bazı yörelerde sarı renkli olduğu için hurda sarı deniliyor. Bu yüzden Çatalca hurda sarı alanlar içerisindeyiz. İstanbul Çatalca hurda depomuz her çeşit hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Çatalca genelinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Ek olarak hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurdası diye adlandırılmış bir hurda yoktur. Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır.

Çatalca Demir Hurdası Alım Satımı

Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alanlar konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Hurda demir, dünyada en fazla bulunan madenler içindedir.

Bu sayfadaki Çatalca demir hurda fiyat listesini arzu edene bedelsiz göndermekteyiz. Sizinde bildiği gibi her tür demir trabzan, pencere demiri, demir ev kapısı alırız.

Hurdacı firmamız Çatalca bölgesinde hurda demir alımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma linkine tıklamalısınız. Çatalca ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

Çatalca’da Hurda Alüminyum Alım Satımı

İstanbul Çatalca alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapıyoruz.

Hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak için peşin ödeme yapıyoruz. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz.

Çatalca ilçesinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alırken hurda tartımını istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz.

Bununla birlikte hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek hurda ticareti amacıyla arayın. İş yerimize verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Sizin desteğiyle sürekli kurumsallaşıyoruz.

Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı yapmak için aramanızı beklemekteyiz. Bu sayfadaki Çatalca hurda alüminyum ton fiyatları haftada bir güncelleniyor. Hurda alüminyum konulu metini okuyabilirsiniz

Çatalca’da Parça Kumaş Alan En Yakın Firma

Buradaki İstanbul Çatalca kumaş hurdası ton fiyatını isteyenlere her gün yollanmaktadır. Kiloyla parça kot kumaşı hurdası, pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası alımı için aşağıdaki numaraları şimdi arayın.

İstanbul Çatalca çevresinin tamamında hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş hurdası alımı için yerinize gelecek ekiplerimiz var. Çatalca kilo ile kumaş hurdası alan firmalar içerisinde en iyi fiyatlarla hurdanızı adresinizden alıyoruz.

Hurda parça kumaş alım satımı yapılmaktadır. Toptan hurda dokuma kumaş, hurda penye, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurdası için peşin para ödeme yapılır.

Çatalca 2.el Mutfak Malzemeleri Alımı

Titizlik ile kullanılmış buz makinesi, tezgah üstü dolap, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alınır. Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel set üstü meykap, hücreli aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak malzemesini yakından görmek amacıyla alıcıları işyerimize davet etmekteyiz.

Temiz tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Profesyonel lokanta mutfağında kullanılacak olan ekipmanları almaktayız.

Çatalca’da Hurda Kurşun Alımı

Çatalca kurşun hurdası alım satımı için yüksek fiyat listesini verdiğimiz ilçelerden biridir. Sayfamızda yer almakta olan hurda Cami kurşunu kilo fiyatını whatsapp grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Cami sökümü hurda kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Kurşunun hala kullanılan madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Kurşun cevheri mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda kilo fiyatı gönderisine göz gezdirmek istemelisiniz.

Çatalca Sac Hurdası Alımı

İstanbul Çatalca ve çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, trapez sac, galvanizli boru, firmamızı tercih ederek kazanabilirsiniz. Şu anda deliksiz 2.el trapez sac bulunmaktadır. Kiler tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alımı yapanlar arasındayız.

Çatalca Hurda Kablo Fiyatları

Bunlarla birlikte tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken piyasasının üstünde fiyat teklifini veriyoruz. İlaveten hurda fare yemez kablolar fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar konuya göz atabilirsiniz.

Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Çatalca hurdacısı olarak her çeşit hurda elektrik kablosu, antigron kablolar, iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Çünkü Hursan Metal ismiyle yalnızca hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Hurda kablolar alan içerisindeyiz. Kapıdan antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo almaktayız.

Çatalca genelinde TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. İçerisindeki telin madenine göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Çatalca bakır kablo fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası borsası yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo içerisindeki bakır teller yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için çok kıymetlidir.

Etrafta bolca satılan 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablolar alımında değerini kapınızda ödüyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar satmak isteyenler şimdi arayın. Çatalca ilçesinin her yerinde hurda kablo alanlar içindeyiz.

Çinko Hurdası Alımı

Sitemizdeki İstanbul Çatalca hurda çinko ton fiyatlarını bip grubumuza katılanlar ile ücretsiz paylaşıyoruz. Çinko hurdası alan yerler makalesini harika olur. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz. Çatalca, İstanbul ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Hurda Jeneratör Alımı

2. el jeneratör satanlar içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alım satımında peşin para ödemeler yapmaktayız. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör alınır.

Çatalca Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları vs. her cinsten hurda malzemeleri alıyoruz. Yukarıda fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenmesi gereken iş yerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması amacıyla yıkılmasını sağlıyoruz.

En Yakın Çatalca Hurdacı

Çatalca hurdacıları içerisinde olan firmamız ile yerinden her çeşit hurda satım hizmetleri vermekteyiz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Çatalca etrafında her tür hurda malzeme alımı işleri yapıyoruz. Haliyle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Çatalca çevresinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyuyoruz. Çatalca en yakın hurdacı firması adıyla hurda eşya alırken yerinize ekiplerimizi yolluyoruz.

Çatalca Hurda Nikel Alan Hurdacı

Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satılırken elden geldiğince dikkatli hareket edilmelidir. İstanbul ile Çatalca hurda nikel alıyoruz. Bu bölgede anot nikel, nikel turbo hurda, %99 şablon nikel hurdalar , %95 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir.

Çatalca Kağıt Hurda Alanlar

İstanbul Çatalca hurda kağıt alan hurdacılar içindeki firmamız yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda koli fiyatları isteyebilirsiniz. İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özenle hurda satmak isteyenlere daha fazla miktarda kâr elde etme olanağı yöneltiyoruz.

Piyasadan fazla fiyata hurda bristol kağıt, karton bardak, hurda kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete alanlar içindeyiz. Hurda karton alımı ile ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Çatalca hurda karton kg fiyatını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız

Çatalca 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte malesef iflas eden depolardan almış olduğumuz Yıkılmış elbiseci binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pencereler alım satımı yapıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörü, boya tabancası, harç makinesi, alçı makinesi ikinci el demir iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

Hurda Akü Alanlar

Yoğun kullanımla enerji depolamaz akülere hurda akü deniliyor. Hurda akü alanlar paylaşımımıza bir göz atmalısınız. Dolayısıyla bizim vb. kendine ait geri dönüştürme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır. Hurda akü içerdiği kurşunlu akü suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Arabalarda enerji kaynağı sıkça kullanılıyor. Akü başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan enerji deposudur.

Plastik Hurdası Alım Satımı

En ideal fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik alım satım işleri yapmaktayız. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelere denir.

Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Çatalca hurda plastik alımı yapan firmalar arasında bulunan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Çatalca naylon hurdası ton fiyatı anlık güncellenmektedir. İstanbul ile Çatalca bölgesinin tümünden hurda abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurda alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Çatalca Hurda Raf Alımı

Çoğunlukla restorasyon yapan pastahaneler tarafından hurdaya ayrılan ürün reyonları, hurda market rafı, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el hurda raf satan hurdacılar arasındayız. Demir raf hurdası alıyoruz.

Buradaki Çatalca ikinci el market rafı kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Hurda raf alımı raf hurda konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için konusunun olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Çatalca almak nedeni ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Hurda Beyaz Eşya

Her türlü 2.el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli eşyalar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla bize ait numaralar ile iletişimde bulunarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Çatalca içerisinde temiz şekilde kullanılmış ve ikinci el oturma grupları alabilirsiniz.

İkinci el patron koltuğu, öğrenci masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece satılır. Az kullanıldığı belli olan ikinci el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan mobilyalarınızı istediğiniz yere gelerek değerinde alıyoruz.

Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alanlar konusunda bilgi paylaşılmış olan makalesini inceleyiniz

Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Çatalca çevresinde hurda cam alanlar içinde faaliyet göstermekteyiz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf sökülmüş oto camları, içecek şişesi vs. hurda cam çeşitleri bulunuyor. Cam yarı saydam veya tam saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvıları tutan amorf yumuşak olmayan bir maddedir.

7/24 Açık Çatalca Hurdacı Firması

Tam tamına bin dokuz yüz doksan altıdan bu zamana hurdacılığa hizmet etmeye devam ediyoruz. Sektörde harcadığımız senelerin sağladığı kurumsallaşma aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurdacı iş yerimiz aracılığıyla zamana takılmadan hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz.

Çatalca Hurdacılar Sitesi

Sizlere her hali ile iyi bir şehir bırakmak için çok çaba sarfediyoruz. Çatalca sanayi bölgesi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Çatalca hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım depomuzun vasıtası ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Yalnızca bu tür malzemeleri alıyor değiliz.

Çatalca Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökülürken önce yıkılacak taşınmazın titizlikle gezilerek uygun aletler ve araçların ayarlanması gereklidir. Fabrika işiyle uğraşanların bahsettiği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Çatalca İstanbul fabrika sökümü yapıyoruz. Yıllardır on binlerce fabrika bozum ihaleleri tamamladık. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde ünlü olduk.

Çatalca Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarlı hurda alım satımında borsadan fazla kilo fiyatları öneriyoruz. Hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listesi saatlik olarak değişmektedir. Kesin ton fiyatlarına ulaşmak için bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir. Sayfamızdaki hurda fiyatları içeriği inceleyebilirsiniz

Hurda Klima Alanlar

Çatalca çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Hurda klima Çatalca bölgesinde çok alınan elektronik hurdaları içindedir. Bozuk hurda kombi alan firmalar arasındayız.

Hursan Metal tarafından alınan tüm hurdanın bize ait alana nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan anlaşmaya göre ortaya çıkan molozların nakliyesi güvenle yapılmaktadır. Yıkım molozları Çatalca Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından önceden belirlenen yerlere taşınır.

Elbette müşterilerimize hurda araç hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Çatalca hizmetimizi sürdürüyoruz. Ancak hurda otomobil vergiden düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

Resmi belge işi olmayan hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri, römork, ağır hasarlı araç hurdası, hurda motor satışı yapmak için arayabilirsiniz. Ara sıra Çatalca etrafında araç hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

0 (535) 043 31 17