İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Çat Hurdacı

Çat Hurdacı

En yakın Çat hurdacı firma olarak hizmetlerimizi başarıyla sürdürmekteyiz. Hursan Metal ismimiz ile hizmet vermekteyiz. Çat bölgesinin etrafında hurdalarınızın görüntülerini iletmek nedeni ile firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Memleketin bütün mahallelerinde, hurda alımı yapıyoruz. Miktarı yüksek bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası ticaretinde piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Erzurum hurdacısı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz. Anlık Çat hurda fiyatları ile hizmetimize devam etmekteyiz. Benzersiz profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Tüm hizmetlerimizi buradan daha detaylı takip edebilirsiniz.

Erzurum Çat Hurdacıları

Çat hurdacı firma mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Çat bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunuyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda atık satışı nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Erzurum merkezinin tatlı ilçesi Çat sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Çat için değil, her yerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Çat genelinde faaliyet veriyoruz. İşi bitmiş malzemeleri eriterek insanlarımızın geleceğini koruyoruz. Çat hurdacı firması olarak Erzurum bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdanız için adresinize en yakın araçlarımızı yönlendiriyoruz.

Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlar. Yüksek miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine sebep olmaktadır. Hurda metal geri dönüştürülürken harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun doğaya ve iklime zararının önüne geçmektedir.

Erzurum Çat Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Metallerin madenden çıkartılıp işlenmesi çok zahmetlidir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için gayet fazla enerji harcanır. Hurda malzemenin dönüştürülmesi üretimde harcanan enerjiden yüzde doksan çok daha azdır.

Doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Doğal kaynakların miktarı bellidir. Bri kaç tanesi yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla birlikte insanların tüketimide her geçen gün artmaktadır. Hurda metali geri dönüşümü ihtiyacımız olan cevherlerin korunmasını sağlamaktayız. Böylece doğal kaynakları çocuklarımıza saklıyoruz.

Türkiye’de senede bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, yirmi altı milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıbbi atık çöplere gitmektedir. Bu atıl malzemenin %4’ünü metal hurdası, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası, yüzde 43’ünü kağıt hurdaları, yüzde oniki’sini cam hurdası türevleri vb atıklardan oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu malzemelerin dörtte 5’i çöpe gitmektedir. Boşa giden malzemeler ülkemizin bir yılda 1 milyar 6 yüz milyon TL zararına yol açmaktadır. Çat mahallesi geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına giden bu harcamanın elimizden geldiği kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmaya çalışmaktadır.

Çat Hurdacı Telefonu

Erzurum Çat hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Şimdi arayıp günlük hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda fiyat listesi sormak sebebi ile cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Çat hurdacı numarası bu sayfanın içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumdadır.

Çat Krom Hurda Alımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanılıyor. 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firma bağlantısına tıklayın. Krom, nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Çat krom kg fiyatını dileyenlere her gün yollanmaktadır.

Çat Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Pirinç metali halk dilinde renginden dolayı sarı pirinç hurdası deniliyor. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası türleri vardır. Aslında sarı hurdası adıyla hurda çeşidi yoktur.

Bu yüzden Çat sarı pirinç hurdası alım hizmeti veriyoruz. Çat ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Hursan Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticareti yapıyor.

Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Çat hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı için adresinize geliyor. Sitemizdeki Erzurum Çat pirinç sarı fiyat listesini her gün gönderiyoruz. Daha kesin sayfamızdaki sarı pirinç hurda alanlar metini inceleyebilirsiniz.

Çat Hurda Kurşun Alanlar

Yer yüzünde cevher şeklinde bulunan kurşun gümüş-mavi renkli haliyle göze çarpıyor. Hurda kurşun fiyatı gönderimizi ziyaret ederseniz harika bir iş yaparsınız. Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerdendir. Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Çatı söküm kurşunu için yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Çat kurşun hurdası aldığımız ilçelerden biridir. Buradaki Erzurum Çat çatı minare kurşunu kg fiyatını grubumuzdakilere saat başı ulaştırmaktayız.

Çat Kablo Hurda Alım Satımı

Hurda kablolar içerisindeki bakır nedeniyle hurdacılık yapanlar için önemlidir. Çat hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alım satımında uzmanız. Ek olarak hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında değerinin üstünde fiyat teklifini sunuyoruz.

Her yerden hurda tek damar kablo, antigron hurda kablo, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Genel olarak hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Çat ilçesinin her yerinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Erzurum Çat hurdacısı olarak özellikle iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası, antigron kablo alıyoruz. Bundan başka hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdası fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde elektronik eşyalarda kullanılıyor.

Piyasada bolca edinilebilen %40 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Kablo hurdası alanlar konulu yazıyı okuyabilirsiniz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez, karışık hurda kablolar elinde olanlar hemen arayın.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çat hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Yüksek tonajlı hurda kablo alırken ederinden oldukça yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Çünkü sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. İçindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Erzurum Çat elektrik kablosu fiyat listesi günceldir.

Çat Hurda Çinko Alımı

Sayfamızdaki Çat hurda çinko ton fiyatlarını arzu edene bedelsiz yolluyoruz. Çinko hurdası alımı çinko hurda konusunda bilgi edinmek amacıyla içeriğinin olduğu linke tıklayın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Çat etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çat Hurda Bakır Alan Hurdacı

TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, bakır lama hurdası, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapılır. Çat bakır hurda fiyat listesi için bizi arayabilirsiniz. Hurda bakır alan Çat hurdacı telefonunu tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır içeriğimizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu sayfada yayımlanmış olan Çat bakır fiyatlarını kayıt olanlara günlük yolluyoruz. Erzurum Çat hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Çat bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz.

Çat Demir Hurdası Alan Firma

Çat etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı hakkında bilgi almak amacı ile içeriğinin linkine tıklayınız. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı bölümümüzü okusanız şahane olur.

Hatırlatmak isteriz her cins demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri için peşin para ödeme yapıyoruz. Demir, yer yüzünde çokça alım satımı yapılan madenler içinde yer alır. Burada paylaşılan Çat ekstra demir hurdası fiyatlarını grubumuzdakilere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Hurdacı firmamız Çat ilçesinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor.

Çat Hurda Sac Alanlar

Sac hurda alan işyerleri arasındayız. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır. Erzurum Çat etrafında hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, trapez, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı istemek sebebi ile. Şu anda sıfırdan farksız 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır.

Çat Hurda Alan Firmalar

Çat adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Biriktirdiğiniz hurdaları geç kalmadan satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir suyla temas ederse korozyona uğruyor. Böylece metalin Çat piyasasındaki değerinin düşmesine sebep olmaktadır. Antimon zamak hurda, torna artığı, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda bakır alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda demir, bakır, çatı minare kurşunu, kablo hurda, çinko hurdası, alüminyum hurda alımlarına özel piyasasının üstünde fiyat teklifleri sunuyoruz. Çat hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız. Çat hurdacı firması olan Hursan Metal her çeşit hurda atık alımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik.

Çat Hurda Alüminyum Alım Satımı

Çat bölgesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda alımında tartımı teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdalarını bize satanların destekleriyle her gün yenilikler üretiyoruz. Erzurum Çat hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Bize verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Her çeşit alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Ayrıca hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası yapmaktayız. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda alıyoruz. Sitemizdeki Erzurum Çat alüminyum hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Alüminyum alan hurdacı başlıklı konuyu okuyabilirsiniz Her türlü alüminyum hurdası alıyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı almak için telefonunuzu beklemekteyiz.

Çat İkinci El Raf Hurdası

Özellikle iflas eden elbisecilerden aldığımız çelik raflar, teşhir reyonları, market rafı hurdası, teşhir rafları, demir raf hurdaları içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir ikinci el market rafları satan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda depo rafı işleri işimizin bir parçasıdır. Sayfamızdaki Çat hurda raf ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Hurda raf ton fiyatı paylaşımına bir göz atabilirsiniz. Hurda raf Çat almak amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Çat Hurdacı

Sizlerin kazandırdığı tecrübeler ile makine sayımızı geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Çat hurdacı depomuz vasıtası ile zamana takılmadan geri dönüşümde çalışıyoruz. Tam tamına dört yıldır hurdacılık hizmetleri yürütüyoruz.

Çat Hurda Akü Alan En Yakın Hurdacı

Hurda aküler içerdiği kurşunlu sıvılar ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacı nedeniyle bulunmaktadır. Hurda akü alan yerler makalesini gezmek bilgi sahibi olmanızı sağlar. Bu nedenle iş yerimiz ve benzeri işletme içinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan depolar sulu ve kuru akü alım satımı yapan fabrikalar arasındadır. Bir süre sonra enerji depolamaz aküye hurda akü denir. Akü diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır.

Çat Karton Hurdası Alan En Yakın Yerler

Çat hurda karton alımı yaptığımız alanlar içerisindedir. Buradaki Erzurum Çat kağıt hurdası ton fiyatını isteyenlere ücretsiz gönderiyoruz İlçenin her yerinde renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alım satımı yaparken uyguladığımız ekstra duyarlılıkla satıcılara daha fazla oranda kazanç etme imkanı yöneltiyoruz. Çat kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki şirketimiz verdiği hizmetlerle matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla fiyatlarla hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, bristol hurda, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alanlar içerisinde en iyi fiyatı firmamız veriyor.

Çat Fabrika Bozumu

Erzurum Çat fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz. Evvela yıkımı yapılacak taşınmazın detaylı şekilde incelenmesi gerekiyor. Profesyonel biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Yıllardır sayısız fabrika bozumu ihaleleri yerine getirdik. Yıkım yapanların dile getirdiği gibi kolay bir işlem değildir.

Çat Klima Hurda Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. 2.el Klima Çat ilçesinde oldukça fazla satılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Çat etrafında 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin.

Çat Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Çat Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen yerlere naklediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi titizlik ile yapılır. Çat hurdacı Hursan Metal tarafından alınacak her türlü hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Çat Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Çat hurdacılar sitesi altıncı blokta bulunan tesisimiziz yardımı ile hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Şimdikinden daha iyi bir Çat yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz.

Çat 2.El İnşaat Malzemesi

Birde kapatılan nalburlardan aldığımız Yıkılan ardiye vs binalardan sökülen yeni ayarında ikinci el pencere, mutfak dolapları, kapı alım satımı yapıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinçleri, alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, harç makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Çat Plastik Hurda Alanlar

En iyi fiyatla kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe alımı için gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Çat plastik hurda alan firmalar içinden ön planda olan Çat hurda deposuyuz. Buradaki Çat plastik hurdası kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz Erzurum il Çat bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin hurda fiyatları sormak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır.

Çat Hurda Fiyatları

Çat hurdacı firmalar içerisinde hurda alımı yaparken kullanılan fiyatlar an be an değişiklik göstermektedir. Kesin hurda ton fiyatına erişmek sebebiyle bize ulaşmanız yeterlidir. Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz ki yüksek tonajlı hurda ticaretinde diğer hurdacılardan özel kilo fiyatları ödüyoruz.

Çat Hurda Nikel Alanlar

Bu neden ile hurda nikeller alımında çok özenli hareket etmeliyiz. Erzurum Çat hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Bu bölgede turbo nikel, anot nikel hurdası, %99 şablo nikel hurdası , %95 nikel şablon alıyoruz.

Çat 2.El Eşya

Kısa süre 2. el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan kanepelerinizi yerinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinası alan firma konulu makaleye ulaşınız Her türlü 2. El bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla firmamızıtuşlayabilirsiniz. Çat içinde temiz kullanılmış, 2. el mobilyalar satıyoruz. 2.el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, öğrenci masası, personel koltuğu bulunur.

Çat Hurda Araba Alanlar

Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Çat etrafında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Elbette size araç hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ancak hurda araç trafikten düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda araba, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, hurda vagon, hurda motor için hemen arayın.

En Yakın Çat Hurdacı

Çat hurdacı olarak yerinden her cins hurda almaya devam ediyoruz. Bu biçimde sizlere en yakın hurda alanlar Çat çevresinde hizmetler ediyoruz. Hursan Metal şirketimizle Çat bölgesinde her tür hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. Çat en yakın hurdacı deposu adı ile hurda eşya alımında deponuza gelmekteyiz.

Çat Bina Yıkımı

Çat kentsel dönüşüm yüzünden yıkılması gereken dükkanların en baştan inşa edilmesi sebebi ile yıkım işlerini yapıyoruz. Üstteki fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım esnasında istenilen güvenlik önlemleri Yıkımda çıkma pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vb. her türden hurda malzemeyi ücreti karşılığında alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz.

Çat Hurda Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en doğru hurdacı firmayız. Sanayi tipi yeniden farksız 2.el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan işletmeyiz için yüksek fiyatla ödemeler yapmaktayız.

Çat Cam Hurdası Alanlar

Genellikle rengarenk araba camları, içecek şişesi cinslerde cam hurdaları bulunabilmekte. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıya sahibi suları geçirmeyen inorganik katı bir malzemedir. Çat ilçesi çevresinde cam hurda alan yerler arasındayız.

0 (535) 043 31 17