İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Canik Hurdacı Hurda Fiyatları

Canik Hurdacı Hurda Fiyatları

Canik çevresinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm işletmesiyiz. Şu an Samsun Canik hurdacı firmalar içindeyiz. Lakin Canik merkezinde de hizmetler vermekteyiz.

Samsun Canik merkez hurdacı firması olarak Canik merkezi etrafında hurda alımı yapmaktayız. Canik meydanda yaptığımız gibi hurda alım satımı için Canik merkezinin her caddesine uzman ekiplerimizi gönderiyoruz.

Canik hurdacı şirketleri arasında lideriz. Hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemenizi alıyoruz.

Canik merkezi çevresinde az kullanılmış ofis mobilyası ve hurda alım satımı için peşin ödeme yapmaktayız. Hursan Metal şirketimiz ile Canik hizmetimize devam ediyoruz.

Her çeşit hurda satışı sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Güncel Canik hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

Samsun geri dönüşüm tesisleri içerisindeki firmamız hizmet vermeye devam ediyor. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat teklif veriyoruz. Samsun hurdacısı olarak Canik bölgesinde hizmet veriyoruz.

Samsun Canik Hurdacıları

Canik hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. Samsun Canik ilçesinde yep yeni bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Sizde her türlü atık hurdası satışı için çağrı merkezimizi rehberinize ekleyebilirsiniz. Samsun şehir merkezine bağlı hızla değişen ilçesi Canik ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Canik bölgesinde değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Canik merkez mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. İşi bitmiş malzemeleri geri dönüşüme kazandırarak çocuklarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Canik hurdacı olarak Samsun ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurda için size en yakın araçlarımızı göndermekteyiz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine sebep olmaktadır. Geri dönüşümünde kullanılan düşük enerji miktarı bu emisyonun doğaya zarar vermesini önlüyor.

Profesyonel bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Doğal kaynaklar sınırlıdır. Bazı metaller yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla birlikte insanların tüketimide her geçen gün artıyor. Atık madenin geri dönüştürülmesi ana kaynağı korumamıza yardımcı olur. Bu sayede yeraltındaki madenleri gelecek nesillerede aktarabiliriz.

Samsun Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Metallerin madenden çıkarılarak işlenmesi zahmetli bir iştir. Sıfırdan hammadde üretmek için oldukça çok enerji harcanmaktadır. Hurda madenin geri dönüşümü %90 çok daha az olacaktır.

Canik Hurdacı Numarası

Canik hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Canik hurdacı telefonu sitemizin altında tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Bu sebeple hurda satmak amacıyla operatörlerimizi aramalısınız. Şimdi numaramızı tuşlayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz.

Canik Hurda Alanlar

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı sarı hurdası, ve çinko hurdası, kurşun hurdası, bakır, hurda kablo, alüminyum,hurda demir alımında değerinden yüksek fiyat listesi vermekteyiz. Canik hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkıyoruz. Samsun Canik ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her tür hurda alımı yapıyor. Canik adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurda malzemelerinizi geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu neden ile hurdaların fiyatının düşmesine neden olur. Hurda zamak, CNC artığı hurda, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda çelik almak üzere evinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan yerler içerisindeyiz.

Canik Krom Hurdası Alımı

Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Samsun Canik hurda krom tank ton fiyatlarını arzu edene ücretsiz gönderilmektedir. Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan yerler yazısını okumak iyi gelecektir.

Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz.

Çinko Hurdası Alanlar

Canik ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Samsun Canik hurda çinko levha ton fiyatlarını dileyene ücretsiz göndermekteyiz. Hurda çinko alanlar makalesine mutlaka göz atın. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu satımı için firmamıza iletişim kurabilirsiniz.

Canik Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Canik ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Hursan Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarıların yanında sarı pirinç hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurdası, hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor. Ek olarak kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metali mahalle arasında renginden dolayı sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Gerçekte hurda sarı adıyla hurda türü yoktur.

Dolayısıyla Canik hurda sarı alanlar içindeyiz. Canik hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Sitemizdeki Samsun Canik hurda sarı fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. Detaylı bilgi amacıyla pirinç sarı alan hurdacılar içeriğe bir göz atabilirsiniz. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

Canik Hurda Bakır Alanlar

Canik içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır bobin hurda, bakır boru hurda, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda bakır alan Canik hurdacı şirketimizi kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Canik bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

Bu sayfadaki Canik bakır hurdası kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. Samsun Canik bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapılır.

Demir Hurda Alım Satımı

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler yazısına bir göz gezdirirseniz pişman olmazsınız. Güncel demir hurdası kilo fiyatı edinmek sebebiyle fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan hurdacılar bölümünü harika olur. Demir, yer kabuğunda çokça alım satımı yapılan metaller içindedir. Sitemizdeki Canik ekstra demir hurdası ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Hurdacı firmamız Canik genelinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Bildiğiniz gibi her türlü pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni için peşin para ödeme yapan firmayız. Canik ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Canik Kablo Hurda Alım Satımı

Bunun yanısıra enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat listesini biz veriyoruz. Çünkü yalnızca hurda alımında hizmet vermiyoruz. Her yerden enya kablo hurdası, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

Canik bölgesinin tamamında %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Canik ilçesinde kablo hurdası alıyoruz. Genelde alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır.

Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablo satanlar hemen arayın. Etrafta kolayca bulunan 40% bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alırken değerini elden ödüyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Canik hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet yüksek fiyatlar uyguluyoruz.

Sayfamızdaki kablo alan hurdacı metine göz atın. Canik hurdacısı Hursan Metal firmamız her türlü antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları alım satımı yapıyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Canik hurda kablo fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten çok damarlı kablo hurdası ticareti için arayabilirsiniz. Hurda kablolar tellerindeki bakır sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arz eder.

Hurda Kurşun Alan Yerler

Cami çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Kurşun kullanılmakta olan madenlerden biridir. Canik kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz yerlerdendir. Bu sayfadaki Canik kurşun hurda fiyat listesini grubumuzda günlük paylaşıyoruz. Dünyada cevher şeklinde elde edilen kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda fiyatları bölümüne kesinlikle göz atın.

Canik Hurda Sac Alım Satımı

Ardiye tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Hurda sac alımı yapıyoruz. Canik Samsun etrafında sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, ton fiyatı istemek amacıyla. Hali hazırda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası vardır.

Canik Hurda Alüminyum Alanlar

Canik bölgesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası alırken tartımı teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Hurdalarını bize satanların destekleriyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Her tür alüminyum hurda alıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Bu sitede bulunan Samsun Canik alüminyum hurda kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Alüminyum alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış içeriği okuyun Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Samsun Canik alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Alüminyum tel hurda, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurda Canik hurdacısıyız.

Güncel Anlık Canik Hurda Fiyatları

Canik hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan fiyatlar hurda piyasasında hızlı bir şekilde güncellenmektedir. Güncel ton fiyatlarına ulaşmak amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Yeni kablo hurdası fiyatları içerikli metine bir göz atabilirsiniz Şunu söylemekte fayda görüyoruz yüksek tonajlı hurdaların alım satımında diğer hurdacı firmalardan daha fazla fiyatlar tavsiye ediyoruz.

Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi ikinci el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içinde en iyi firmayız. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alım satımında en yüksek fiyatı biz veriyoruz.

Kağıt Hurda Alan Hurdacılar

Piyasanın üstünde fiyatlarla karton bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alım satımı yapıyoruz. Samsun Canik kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki şirketimiz ile ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satabilirsiniz.

Bölgenin tamamında beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında uyguladığımız ekstra titizlikle size daha yüksek oranda kazanç etme olanağı iletiyoruz. Hurda kağıt, karton alımı ile ilgileniyoruz. Sitemizdeki Samsun Canik hurda kağıt kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz

Nikel Hurdası Alımı

Özellikle anot nikel hurdası, turbo nikel hurdası, %99 şablon nikel hurda ile %95 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz. Samsun Canik nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alınıp satılırken elimizden geldiğince hassasiyetle hareket edilmelidir. Nikel hurda zehirleyebilir.

Canik Hurdacılar Sitesi

Canik OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdanızın geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Çocuklarımıza olması gerektiği gibi yaşanır bir şehir oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Canik hurdacılar sitesi içinde bulunan iş yerimiz aracılığı ile sektörde hizmet ediyoruz.

Canik Bina Yıkımı

Yıkım sırasında gerekli tedbir önlemleri Ortaya çıkacak yıkım hurdası karşılığı bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma parkeler benzeri tüm hurdanızı piyasa fiyatına almaktayız. Canik kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle kısmen yıkılmış dairelerin yenilenerek inşa edilmesi için yıkımını sağlıyoruz. Üst taraftaki yazıda anlattığımız fabrika sökümünde olduğu üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Canik İkinci El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alan En Yakın Firmalar

Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makinesi, tabak kurutma tezgahı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü 3 kapaklı dolap satanlar bizimle iletişim kurabilir. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, lokanta tipi aspiratör, krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri, restoran tipi 4 gözlü ocak vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, mermer tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz. Sanayi tipi lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz.

Canik Parça Kumaş Alım Satımı

Kiloyla mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, nevresim kumaş parçası, tekstil artığı hurda kumaş, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda alımında anında ödeme yapıyoruz. Canik ilçesinde parça kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Tonajlı kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satışı yapmak için firmamızı hemen arayın. Canik ilçesinde jesica kumaş, şifon kumaş, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında arzu ettiğiniz konuma geliyoruz. Canik kilosu ile hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Buradaki Canik kumaş hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

En Yakın Canik Hurdacı Telefonu

Hursan Metal hurda alım firması olarak Canik etrafında hurda almaktayız. Böylece size en yakın hurda alan yer Canik çevresinde hizmetler veriyoruz. Canik hurdacı firma içinde çalışmakta olan ekiplerimizle konumuzdan hurda alım ve satım hizmetleri vermeye başladık. Canik en yakın hurdacı ismi ile her cins hurda metal alırken adresinize güvenilir ekip yolluyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde inşaat vinci, boya tabancası, alçı makinesi, harç makinesi az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Canik yakınlarında yıkılan market benzeri binalardan bir kenara ayırılan yeni ayarında 2.el pimapen pencere, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Bunun ile birlikte işi bırakan esnaflardan aldığımız

Canik Hurda Klima Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. İkinci el klima Canik bölgesinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar arasındadır. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız. Canik çevresinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır.

Canik Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın iş yerimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak ortaya çıkan molozların taşınma işi itinayla yapılır. Molozlar Canik Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen moloz döküm yerlerine taşınır.

Canik Fabrika ve Makine Sökümü

Canik fabrika sökümü yapıyoruz. Yıllardır onlarca fabrika bozumu ihalesini güvenilir şekilde yerine getirdik. Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Güvenilir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde lider yerdeyiz. İşe başlamadan yıkımı teklif edilen iş yerinin incelikle gezilmesi gerekir.

Canik Akü Hurda Alan Hurdacı

Akümülatör başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Akü hurdası içerisindeki kurşunlu sıvı sebebi ile oldukça kıymetlidir. Akü hurda alan yerler paylaşımını okuyabilirsiniz. Dolayısıyla Hursan Metal ve benzeri kendine ait geri dönüştürme imalathanesi olan hurdacılar kuru ve sulu akü alımı yapar.

Taşıtlarda elektrik ihtiyaçlarında bulunmaktadır. Bir müddet sonra kullanılmaz haline düşen akülere hurda akü denmektedir.

Hurda Raf Alımı

Hurda raf demiri alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Samsun Canik hurda çelik raf ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Raf hurdası alım satımı bölümümüzü ziyaret ederseniz iyi olur. Raf hurdası Canik satmak nedeniyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla iflas eden iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan hurda çelik raf, demir raf hurdaları, ürün reyonları, mağaza raf hurdası, market rafı hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan ikinci el raf satışı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Canik Hurdacı

Sizlerin verdiği tecrübeyle gelişen teknolojiye ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz. Tam dokuz senedir hurda alım satım hizmeti veriyoruz. 7/24 hurda alan Canik hurdacı depomuz aracılığıyla zaman kavramı olmadan sektörde hizmet veriyoruz.

Canik Plastik Hurda Alım Satımı

Canik plastik hurda alan firmalar arasında öncü firmayız. Burada yer almakta olan Canik plastik fiyatlarını günlük gönderiyoruz. En avantajlı fiyata pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, hurda market poşeti, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon alım satımı yapmaktayız. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere denir. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Samsun ve Canik bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, jelatin, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz.

Canik Otomobil Hurdası Alan Yerler

Bazı dönemlerde Canik etrafında hurda araba alım satımı yapıyoruz. Canik hizmetimizi sürdürüyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, römork, kazalı hurda otomobil, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda otomobil alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda araba evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Beyaz Eşya Hurdası

İyi durumda 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle telefon numaramızı arayabilirsiniz. İkinci el çalışma koltukları, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler iş yerimizde çok miktarlı bulunur. Samsun Canik ilçesinde titiz biçimde kullanılmış, 2.el oturma grubu alabilirsiniz. Temiz ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek durumdaki oturma gruplarınızı evinize gelerek almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya için piyasanın üzerinde fiyat verilmektedir. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile bulaşık makinası hurdası alan hurdacılar başlıklı yazıya göz atabilirsiniz

Hurda Cam Kırığı Alanlar

Cam tam yada yarısaydam oldukça sert yapıdaki sıvı muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Canik yakınlarında hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Günümüzde şeffaf ve renkli kırılmış otomobil camları, gazoz ve soda şişesi çeşitlerinde hurda cam baya fazla yeniden işleniyor.

0 (535) 043 31 17