İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Çanakkale Hurdacı

Çanakkale Hurdacı

Hursan Metal hurdacı firma olarak Çanakkale’nin her yerine geliyoruz. Anlık Çanakkale hurda piyasasını yakından takip ederek hurdacılık hizmeti veriyoruz. Çanakkale hurdacı olarak Çanakkale’nin tüm ilçelerinde hizmet ediyoruz. Çanakkale hurdacı firmaları arasındayız. Çanakkale, Çanakkale hurdacı olarak buradayız. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

Çanakkale Hurdacısı

Çanakkale hurdacı olarak Çanakkale ilinin her yerinde her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Çanakkale mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Sizde her türlü hurda satışı yapmak sebebiyle telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Çanakkale hurdacı telefonu mu arıyordunuz?

Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Metallerin madenden kazılarak işlenmesi çok külfetlidir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için gayet fazla enerji harcanmaktadır. Hurdaların dönüştürülmesi yüzde 90 çok az azdır.

Karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olur. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine neden olmaktadır. Hurda geri dönüştürülürken harcanan düşük enerji emisyonun iklime zarar vermesini önlüyor.

 • Ayvacık
 • Bayramiç
 • Biga
 • Bozcaada
 • Çan
 • Eceabat
 • Ezine
 • Gelibolu
 • Gökçeada
 • Lapseki
 • Yenice

Büyük bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bazı kaynaklar yüksek miktarda gibi gözükse de artan nüfus ile beraber tüketimde her gün artmaya devam ediyor. Hurdaları geri dönüşümü ihtiyacımız olan cevherlerin korunmasını sağlamaktayız. Böylece madenleri çocuklarımıza saklıyoruz.

Ülkemizde senede yüz bin ton hastane atığı, 25 milyon ton ev tipi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Çöplere giden malzemelerin yüzde 27’sini plastik türevleri, yüzde onikisini camlar, yüzde 4’ünü metal malzemeler, yüzde 43’ünü kağıtlar vb atıklardan oluşuyor. Ne yazıkki, bu paha biçilmez atıkların dörtte beşi dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Bu atıklar Türkiye’ye 1.6 milyar ₺ zarar açmaktadır. Hursan Metal boşa giden bu harcamanın gücümüzün yettiği kadarını Türkiye bütçesine kazandırmaya çalışmaktadır.

Çanakkale Hurdacı Telefonu

Çanakkale hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde bir tıkla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Çanakkale’de hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasındadır. Bu sebeple hurda malzeme fiyat listesi öğrenmek üzere cep telefonumuzu aramanız gereklidir. Şimdi arayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Çanakkale Hurda Sac Alım Satımı

Çanakkale çevresinin her yerinde hurda sac levha, sac varil, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru, kilo fiyatı hakkında bilgi almak için. Hurda sac alıyoruz. Veranda çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde her türde 2. el trapez sac bulunmaktadır.

Çanakkale Kablo Hurda Alan En Yakın Firmalar

Çanakkale’nin her yerinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Her yerden enya kablo hurdası, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası almaktayız. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Ayrıca tek damar hurda kablolar, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımında ederinin üstünde fiyatı vermekteyiz.

Kablo alan hurdacı başlıklı metni inceleyin. Çanakkale bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımında öncülük yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de kaplamadaki malzemenin isimlendirilir. Satıcılarda çoğunlukla bulunan 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar alırken peşin para ödeme yapıyoruz.

Hurda kablolar içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için kıymetlidir. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablo satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Kullanıldığı alanlara göre yer altı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Çanakkale hurdacısı Hursan Metal firmamız genellikle antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu alıyoruz.

Çünkü sadece hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde değerinden daha yüksek fiyatlar sunuyoruz. Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdası için bize ulaşabilirsiniz. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Çanakkale hurdacı arayanlar için buradayız. .

Çanakkale Kurşun Hurda Alımı

Çanakkale kurşun hurda alımıyla iştigal olduğumuz şehirler içindedir. Kurşun metalinin en eski madenler içinde olduğu düşünülmektedir. Kurşun hurda ton fiyatı paylaşımını gezmelisiniz. Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi hurda kurşunu alırız. Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi renktedir. Hurda kurşun fiyatı bağlantısına tıklayın.

Çanakkale Hurda Alan Firma

Çanakkale hurdacı firma olan Hursan Metal hurdacılık her tür hurda atık alım satımı yapıyor. Çanakkale yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurda atık almak amacıyla biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Hurda antimon zamak, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Çanakkale hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma çıkıyoruz.

Çanakkale Çinko Hurdası Alım Satımı

Çinko hurda fiyatları bölümümüze mutlaka bir göz atabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çanakkale bölgesinde hurda çinko alıyoruz.

Çanakkale Bakır Hurda Alım Satımı

Soyma bakır hurda, Antikron kırma granür bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz. Kırkambar hurda bakır,hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alan hurdacı firmasıyız. Çanakkale bakır hurda kilo fiyatı için şirket hattımızı arayın.

Çanakkale bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Çanakkale içinde hurda bakır almaktayız. Bakır alan hurdacı yazımızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Çanakkale hurdacı numarasını şimdi arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

Çanakkale Alüminyum Hurda Alanlar

Bize hurda satanların destekleriyle durmadan tecrübe elde ediyoruz. Ek olarak alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda yapıyoruz. Çanakkale’de alüminyum hurdası alanlar arasındayız.

Çanakkale’nin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alırken tartımı istediğiniz yerde yapıyoruz.

Bize gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz. . Her nevi alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum makine artığı alabilmek için telefon etmenizi diliyoruz.

Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum jant için peşin ödeme veriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alınır.

Çanakkale Demir Hurdası Alım Satımı

Çanakkale’nin tüm mahallerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyatı edinmek sebebi ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler makalesine bir göz atın. Demir, dünyada en fazla alınıp satılan metaller içerisindedir.

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı makalemizi ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın ki her türde demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Çanakkale genelinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor.

 

Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alımında piyasaya hakimdir. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Çanakkale hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alımı yapmaktadır.

Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri vardır. Aslını demek lazım ise sarı hurdası adıyla bir hurda bulunmamaktadır. Bu sebeple Çanakkale sarı hurdası alım satımı yapanlardanız.

Hurda sarı alan hurdacı konulu metni inceleyin. Çanakkale’nin her yerinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz.

Çanakkale Hurda Krom Alımı

Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alanlar makalesine kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Krom ile nikel işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Çanakkale hurda krom tank ton fiyatlarını talep edenlere her gün göndermekteyiz.

Oldukça sert bir metal olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurda, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz.

Çanakkale Akü Hurdası Alım Satımı

Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Akü hurdası kilo fiyatı sayfamızı okusanız şahane olur. Bu sebeple Hursan Metal benzeri kendisine ait geri dönüşüm kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapabiliyor. Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryaya hurda akü denmektedir. Akü hurdası içerdiği kurşun bulunduran sıvı ayrılabildiğinden kıymetlidir. Motosikletlerde elektrik enerjisi deposu sıkça bulunur.

Çanakkale Bina Yıkımı

Üst taraftaki fabrika yıkımında yaptığımız üzere binaların yıkımını başarıyla gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında lüzum görülen güvenlik önlemleri Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkımda çıkma laminant parkeler, sökülmüş kapılar, hurda pimapen gibi tüm hurda malzemeyi ücreti karşılığında alıyoruz. Çanakkale kentsel dönüşüm alanında yeniden inşa edilecek iş yerlerinin en baştan inşa edilmesi için yıkım işlerini sağlıyoruz.

Çanakkale İkinci El Jeneratör Alanlar

Çalışmayan jeneratör alan hurdacılar içindeyiz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi işletmeyiz. Sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör alım satımı için buradayız.

Çanakkale İkinci El Raf Fiyatları

Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurda kilo fiyatı yazısına bakmak isteyebilirsiniz. Hurda raf Çanakkale almak sebebi ile buradaki numaramıza ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden elbisecilerden elde ettiğimiz hurda market rafı, orta reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar, teşhir rafları arasından personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el market rafı satışı yapıyoruz.

Çanakkale Hurda Fiyatları

En doğru hurda kilo fiyatına ulaşabilmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Çanakkale hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları her saat değişiklik göstermektedir. Unutmayın ki tonajlı hurdaların alımında daha yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz.

Çanakkale Hurda Kağıt Alımı

Bölgede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılık sayesinde satıcıya çok daha yüksek miktarda kazanç elde etme imkanı sunuyoruz.

Çanakkale kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki şirketimiz sunduğu hizmetlerle karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı satımı gerçekleştirebilirsiniz. Karton, kağıt hurda almaktayız. Piyasanın üstünde fiyata hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak alıyoruz.

Çanakkale Hurda Araba Alanlar

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. İşten fırsat buldukça Çanakkale etrafında hurda araç alıyoruz. Ancak araç hurdası trafikten düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

Tabiki de müşterilerimize araç hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda vagon, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, kazalı hurda araç, hurda motor .

7/24 Hizmet Veren Çanakkale Hurdacı

Sizlerin sağladığı deneyimler sayesinde teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam bin dokuz yüz doksan bir yıllarından bu günlere geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. 7/24 açık Çanakkale hurdacı olarak zaman farketmeden kapınıza kadar geliriz.

Çanakkale 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla kapanan iş yerlerinden satın aldığımız Yıkılan yurt binalarından temin edilen sıfır ayarında 2. el çelik kapı, mutfak dolapları, pencere alıyoruz. Büyük projelerde boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinci, harç pompası az kullanılmış demir iskele, hurda plywood bulunur.

Çanakkale Fabrika ve Makine Sökümü

Çanakkale’de fabrika sökümü işlerinde yeterli tecrübeye sahibiz. Uzun zamandır yüzlerce fabrika yıkımı ihalesini aldık. Yıkım yapanların dile getirdiği gibi kolay değildir. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında meşhur olduk. İlk önce yıkımı yapılacak tesisin detaylıca dolaşılarak uygun ekipmanların ayarlanması doğru olur. Profesyonelce fabrikaların söküm yıkımlarını yapıyoruz.

Çanakkale 2.El Eşya

Kullanılmış patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltuğu bulunur. Titiz kullanılmış olan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi adresten değerinde alıyoruz. Kısa bir süreliğine kullanılmış 2. El derin dondurucular, bozdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile firmamızıarayabilirsiniz. Ederinden ekonomik fiyatlara sıfır, ikinci el kanepeler satın alabilirsiniz.

Çanakkale Cam Hurda Alan Yerler

Özellikle şeffaf ve renkli otomobil camı, şişesi vb. hurda camlar bulunuyor. Çanakkale etrafında hurda cam alan yerler içerisindeyiz. Özellikle şeffaf ve renkli otomobil camı, şişesi vb. hurda camlar bulunuyor.

Çanakkale Plastik Hurdası Alanlar

Çanakkale’nin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik, polistren, jelatin hurda alımı için bize ulaşabilirsiniz. En iyi fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik almaktayız.

Çanakkale plastik hurdası alımı yapanlar içinden öne geçmeyi başaran Çanakkale hurda deposuyuz. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Çanakkale Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Dolayısı ile hurda nikeller alımında oldukça dikkatli çalışılmalıdır. Hurda %95 , %99 nikel şablon, anot nikel hurdası, hurda turbo nikel alımında en iyi fiyatları sunuyoruz. Çanakkale nikel hurdaları alıyoruz.

Çanakkale Hurda Klima Alımı

Çanakkale etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. İkinci el klima Çanakkale’de oldukça fazla satılan hurdalar içindedir. 2.el Kombi alan firmalar içindeyiz.

Çanakkale Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Çanakkale Belediyesi tarafından imzalanan kararlar ile planlanan yere dökülür. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak bina molozunun taşınması itinalı bir şekilde personellerimizce yapılıyor.

En Yakın Çanakkale Hurdacı Numarası

Çanakkale hurdacısı olan firmamızla konumuzdan her türde hurda eşya alım hizmetimiz var. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Çanakkale bölgesinde her cins hurda alıyoruz. En yakın Çanakkale hurdacı deposu hizmetleri ile her çeşit hurda alım satımında yolladığınız konuma gelmekteyiz. Haliyle size en yakın hurda alanlar Çanakkale çevresinde hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Çanakkale Hurdacı Sitesi

Çanakkale hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım tesisimizin aracığıyla hizmetler ediyoruz. Çocuklarımıza yaşanır bir Çanakkale yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu tür hurda malzemenizin ticaretini yapmıyoruz.

0 (535) 043 31 17