İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Çağlayan Hurdacı Firma

Çağlayan Hurdacı Firma

Çağlayan mahallesinde hurdacı olarak her çeşit hurda eşyanızı en iyi fiyata almaktayız İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki Hursan Metal hizmetinizdedir. Çağlayan mahallesinin tamamında hurda ve kullanılmış eşyalar için hurdaların değerini piyasadan daha yüksek fiyatlarla ödemekteyiz Kağıthane hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. Aslında Kağıthane firmasıyız. Bununla birlikte Çağlayan mahallesinde de hizmet veriyoruz.

Her nevi hurda alıyoruz. Çağlayan mahallesi hurdacı işletmeleri içinde lideriz. Hursan Metal adıyla Kağıthane Çağlayan mahallesine yakın mekanlarda hizmet veriyoruz. Güncel İstanbul Kağıthane Çağlayan hurda fiyatlandırmayla hurda alımı hizmeti veriyoruz.

İstanbul Avrupa yakası Kağıthane bölgesinin her mahallesinde olduğu gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma geliriz Kağıthane Çağlayan mahallesinde hurda metal dönüşümü yapan dökümhanemiz var.

Kağıthane Çağlayan Mahallesi Hurdacı Firma

Kağıthane mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle hatlarımızı arayabilirsiniz. Kağıthane hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tümünde her nevi hurda alım satımı yapmaktayız. Çağlayan mahallesi hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmetinizdedir! İstanbul merkezinin değişen ilçesi Kağıthane merkezine bağlı, Çağlayan mahallesi daimi hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Çağlayan mahallesi çevresinde deneyimli bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Türkiye’de yılda yirmi altı milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık çöplere gitmektedir. Boşa giden atıkların yüzde 43’ünü kartonlar, yüzde 27’sini plastikler, yüzde 12’sini cam türevleri, %4 civarını madenler oluşturmaktadır. Malesef, bu değerli malzemelerin yüzde sekseni dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Bu malzemeler ülkemize zararı 1 milyar altı yüz milyon Türk Lirası’dir. Hursan Metal gibi firmalar çöpe atılan bu tutarın mümkün olduğu kadarını kurtarmaya çalışmaktadır.

Doğal kaynakların gereksiz kullanımını önler. Doğal kaynaklar sınırlıdır. Birkaç tanesi yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla beraber tüketimde artmaktadır. Hurda madeni geri dönüşümü ihtiyacımız olan metallerin korunmasını sağlıyoruz. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek nesillerede aktarmaktayız.

Geri dönüşüm firmaları karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Yüksek enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Hurdaların geri dönüşümünde tüketilen enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun doğaya zararının önüne geçiyor.

Geri dönüşüm Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Metal cevherlerinin yeraltından kazılıp işlenmesi uzun sürmektedir. Hammaddeleri sıfırdan üretmek için oldukça çok enerji harcanıyor. Hurdaların dönüştürülmesi yüzde doksan daha az olacaktır.

Çağlayan Mahallesi Hurdacı Telefonu

İstanbul Kağıthane Çağlayan mahallesi hurda alım hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. İstanbul Kağıthane Çağlayan mahallesi hurdacı firma telefonlarını unutmayın Bu yüzden hurda atık fiyat listesi istemek amacı ile mobil hattımızı aramanız yeterlidir. İstanbul Kağıthane Çağlayan mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Boş yere süre harcamadan arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Çağlayan Hurda Kablo Alan En Yakın Firma

Kağıthane Çağlayan mahallesi hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda enya kablolar, antikron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. İstanbul Kağıthane Çağlayan mahallesi hurdacı firması olarak her çeşit antikron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları için buradayız.

Çağlayan mahallesinde ilçesinde kablo hurdası alan firmayız. Etrafta hızlıca ele geçen Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdaları alırken nakit para ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Kağıthane Çağlayan hurdacı arayanlar için buradayız. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken değerinden oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Bunların yanısıra tek damar kablo hurdası, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı sırasında en doğru fiyatları biz veriyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır madeni yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için önemlidir. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz.

Sitemizde önceden yazılan kablo hurdası alanlar içeriğe göz atın. Çünkü sırf hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Kullanılış biçimlerine göre hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez elinde olanlar hemen arayın. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebiyle elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo alımı amacıyla telefon edebilirsiniz.

Çağlayan Hurda Krom Alanlar

Sert yapısı gereği zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Kağıthane Krom hurdası alımı gönderimize bakmak isteyebilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Çağlayan mahallesinde krom hurdası satışı yapmak için arayabilirsiniz

Çağlayan Mahallesinde Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun cevherleri mavi-gümüş rengiyle bilinir. İstanbul ili Kağıthane Çağlayan mahallesinde hurda kurşun alım satımı hizmeti sunduğumuz bölgelerden biridir. Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurdası, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerden biridir.

Çağlayan Mahallesi Çinko Hurdası Alanlar

Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı için telefonlarımızla irtibata geçin. İstanbul, Kağıthane Çağlayan yakınlarında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurda alım satımı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısının linkine tıklamalısınız.

Çağlayan Sarı Pirinç Hurda Alan Firma

İtiraf etmek gerekirse hurda sarı isminde hurda çeşidi yoktur. Benzer şekilde kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Sizlerinde bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Hurda sarı alan yerler içeriğiyle yazılmış metni okuyun. İstanbul Kağıthane Çağlayan mahallesi hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Dolayısıyla Kağıthane Çağlayan mahallesi sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Pirinç hurdalar yöresel olarak renginden ötürü hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Kağıthane Çağlayan mahallesindeki hurdacı firmamız bu çeşitlerin alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz araiş almaktadır. Çağlayan mahallesinin tümünde sarı hurdası alıyoruz.

Çağlayan Sac Hurdası Alan Hurdacılar

İstanbul Kağıthane Çağlayan etrafında hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda oluklu sac galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, bizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak amacıyla kullanabilirsiniz. Elimizde bir tek deliği olmayan 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurda alımı yapıyoruz.

Çağlayan Hurda Demir Alımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alan yerler paylaşımını ziyaret ederseniz mükemmel olacaktır. Kağıthane Çağlayan mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Firmamız Çağlayan mahallesinin tümünde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor.

Anlık demir hurdası fiyat listesi talep etmek amacıyla şimdi arayın. Bildiğiniz üzere her cins demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir ev kapısı alıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla kullanılan metaller içindedir.

Çağlayan Hurda Alımı

Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Kağıthane Çağlayan mahallesi hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda antimon zamak, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Kağıthane Çağlayan mahallesi geri dönüşüm firması aynı anda İstanbul hurdacı firması olan Hursan Metal her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor.

Hurda inşaat demiri alımı için adresinize geliyoruz. Çağlayan mahallesinde kapıdan hurda alımı yapılan yerler arasındadır.

Çağlayan Mahallesinde Hurda Bakır Alanlar

Çağlayan mahallesinde bakır hurda fiyatları için arayın. Hurda bakır alan Kağıthane Çağlayan mahallesindeki hurdacı telefonunu hızlıca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır hurda alanlar bölümünde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. İstanbul Kağıthane Çağlayan hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Çağlayan bölgesinde bakır hurdası almaktayız. TTR kırma bakır hurdası, Antikron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alıyoruz.

Çağlayan Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Hurda alüminyum alan hurdacı içerikli metne bir göz atın. Sizlerin yardımıyla sürekli gelişiyoruz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz.

Kağıthane ilçesinin her yerinde alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını sizinle gerçekleştiriyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapan firmayız. Her türde alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alıyoruz.

Bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler. İstanbul Kağıthane Çağlayan hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz.

Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda satışı yapmak amacıyla arayın.

Çağlayan Mahallesi Fabrika ve Makine Sökümü

İnsanların anlattığı şekilde kolay olmamıştır. Güvenilir bir şekilde fabrika sökümü gerçekleştiriyoruz. Kağıthane Çağlayan mahallesinde fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz. Fabrika sökülürken önce sökülmesi teklif edilen imalathanenin detaylı biçimde incelenmesi gerekiyor. Daha önce çok sayıda fabrika bozum ihaleleri aldık. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık.

Çağlayan Mahallesinde Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Çağlayan mahallesinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Cam yarısaydam ya da saydam genellikle kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde koruyan amorf sert maddelerdir. Günümüzde şeffaf meyve suyu şişesi, çıkma otomobil camı ve benzeri cam hurdaları bulunuyor.

Çağlayan Kağıt Hurda Alım Satımı

derinden çok fiyata kağıt peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda gazete, kağıt bardak alımı yapmaktayız. İstanbul Kağıthane Çağlayan kağıt hurdası alanlar içerisindeki firmamız hizmetleriyle toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli fiyatları isteyebilirsiniz. Çağlayan mahallesi karton hurdası aldığımız yerler arasında yer alıyor. Bölgenin tümünde beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt hurda, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyet sayesinde satıcılara daha çok kazanç etme avantajı yöneltiyoruz.

En Yakın Çağlayan Mahallesi Hurdacı

Hursan Metal hurdacılık olarak Çağlayan bölgesinde hurda almaktayız. Kağıthane Çağlayan en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda metal ticareti nedeni ile arzu ettiğiniz yere uzman personel yolluyoruz. Bu neden ile atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Kağıthane Çağlayan mahallesi genelinde hizmetler veriyoruz. Kağıthane Çağlayan mahallesi hurdacı firması firmamızla yerinizden hurda almaya devam ediyoruz.

Çağlayan Mahallesi Araç Hurdası Alanlar

Çok sıkışık olmadığımızda Çağlayan mahallesi çevresindebölgesinde araba hurdası alım hizmetleri vermekteyiz. Çağlayan hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek vergiden düşmüş hurda otomobil, hurda yük vagonu, hurda çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda motor . Pek tabi size hurda araç hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ama hurda araç trafikten düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Çağlayan Hurda Jeneratör Alanlar

2.el jeneratör satan firmalar arasındayız. Her türlü yeni üründen farksız ikinci el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alımında peşin para ödeme yapıyoruz.

Çağlayan Hurda Nikel Alan Hurdacı Firmalar

Bu mahallede anot nikel hurda, turbo nikel, %99 hurda nikel şablon ve %95 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Kağıthane Çağlayan mahallesi nikel hurda alımı yapıyoruz. Hurda nikel arsenik içerdiğinden zehirli metaller içindedir. Dolayısıyla hurda nikeller alındığında oldukça dikkat ile hareket edilmelidir.

7/24 Çağlayan Hurdacı

Geçen yılların kazandırdığı kurumsallaşmayla geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz. İki bin altı yıllarından beri hurda alımında müşterilere hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 açık Çağlayan mahallesinde hurdacı şirketimiz aracılığı ile haftanın yedi günü çalışıyoruz.

Çağlayan Hurda Klima Alanlar

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Kağıthane Çağlayan mahallesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Klima hurdası Kağıthane Çağlayan çevresinde çok alınan hurda malzemeler arasındadır. Hurda kombi alan firmalar içindeyiz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Çağlayan Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmaya göre molozun taşıma işleri titizlik ile araçlarımızla yapılıyor. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın işyerimizi nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Molozlar Kağıthane Belediyesi’nce imzalanan kararlar ile belirlenen arazilere boşaltılıyor.

Çağlayan Hurdacılar Sitesi

Daha çok yaşanabilir bir İstanbul Kağıthane Çağlayan için yılmadan çaba sarfediyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Hepsini öğrenmek için bizimle iletişim kurun. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Çağlayan mahallesi hurdacılar sitesi 6. blok içindeki hurdacı dükkanımız iş birliği ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz.

Çağlayan Akü Hurda Alımı

Akü içindeki kurşun içeren akü suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Bu sebeple bizim ve benzeri kendine ait geri dönüştürme fabrikası olan hurdacılar kuru ve sulu akü alım satımı yapar. Bir süre sonra şarj olmaz aküye hurda akü deniliyor. İstanbul Akü hurdası alanlar bağlantısına tıklayın. Aküler diğer ismiyle batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi deposu kullanılıyor.

Çağlayan Hurda Plastik Alanlar

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Güncel fiyatlarla mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Çağlayan mahallesinin tamamından hurda polipropilen moblen, abs plastik hurdası, polistren, jelatin hurda alımı yapıyoruz. Çağlayan plastik hurdası alanlar içinden öne geçmeyi başaran firmayız.

Anlık Güncel Çağlayan Mahallesi Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz yüksek tonajda hurda alım satımı yaparken diğer hurdacılardan daha fazla ton fiyatları tavsiye ediyoruz. Kesin kilo fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. 2022 hurda fiyatları içerikli konuyu inceleyebilirsiniz Kağıthane Çağlayan mahallesinde hurdacı firma hurda alırken uygulanılan ton fiyatı piyasada her saat güncelleniyor.

Çağlayan Mahallesi Hurda Raf Alımı

Genellikle iflas eden iş yerleri tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdası, çelik raflar, demir raflar, ürün reyonları, mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen yeniden farksız 2.el raf satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firma yazısını muhteşem olur. Hurda raf Kağıthane Çağlayan almak sebebiyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Çağlayan 2.El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte ne yazık ki iflas eden şirketlerden satın almış olduğumuz İnşatlarda inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı sıva karıştırma makinesi, harç mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıyoruz. Yıkılan ev binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı alanlar arasındayız.

Çağlayan 2.El Eşya

Her türlü 2. el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı sormak sebebi ile firmamızla ulaşabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2. el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki koltuk, kanepenizi kapınıza gelerek almaktayız. Kağıthane Çağlayan çevresinde sıfır ve 2. el mobilya ve aksesuarlar satabilirsiniz. 2.el büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları alıp satıyoruz.

Çağlayan Mahallesinde Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm sebebi ile eskimiş ev ve işyerlerinin gerektiği şekilde yapılması nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, sökülen hurda çelik kapı, çıkma laminant parkeler vb. her türden hurda eşyayı ücretle almaktayız.

Yıkım sırasında gerekli tedbir önlemleri Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17