İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Hürriyet Hurdacı Firma

Hürriyet Hurdacı Firma

Büyükçekmece Hürriyet hurdacı firması olarak hurda alım hizmetleri vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece Hürriyet mahallesinde hurda ve 2.el eşya alımı yapıyoruz İstanbul Büyükçekmece çevresinde yıllardır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız adrese geliriz

Hürriyet mahallesi hurda metal dönüşümü yapan fabrikaya sahibiz. Güncel İstanbul Büyükçekmece Hürriyet hurda fiyatlarıyla alım satım yapıyoruz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız Hursan Metal profesyonel devam ediyor. Hursan Metal olarak İstanbul Büyükçekmece mahallesinde hizmet veriyoruz.

Büyükçekmece Hürriyet mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lideriz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Hürriyet mahallesinde hurdacısı olarak hurdalarınızı alıyoruz Miktarı yüksek hurda malzeme alışverişlerinde yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Şu an Büyükçekmece firmasıyız. Ancak Hürriyet mahallesinde de hizmetler veriyoruz.

Büyükçekmece Hürriyet Mahallesi Hurdacıları

İstanbul Büyükçekmece hurdacı firması olarak Avrupa yakasında her nevi hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Hürriyet genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek hepimizin yararlanması için çalışıyoruz. Hürriyet hurdacısı mı arıyorsunuz? Başardınız. Hürriyet bölgesinde benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul ilinin tatlı mahallesi Hürriyet 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Hürriyet mahalle merkezinde değil, tüm bölgelerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak daima gelişmekteyiz. Hürriyet mahallesinde ve Büyükçekmece merkezinde her cins hurda eşya alanlar içindeyiz.

Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Metallerin ocaklardan kazılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi meşakatlidir. En baştan hammadde üretmek için gayet fazla enerji harcanır. Hurdaların dönüştürülmesi yüzde doksan daha az olacaktır.

Karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olmaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine yol açmaktadır. Metallerin geri dönüşümünde harcanılan düşük enerji miktarı karbon emisyonunun doğaya zarar vermesini önlüyor.

Geri dönüşüm yöntemleri doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynakları insanlığa yetersizdir. Bir kaçı yeterli olsada artan nüfusla insanların doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda her gün artmaya devam ediyor. Hurda madenleri geri dönüştürmek ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek nesillerede aktarmayı başarabiliriz.

Türkiye’de senede 100.000 ton tıbbi atık, 24 milyon ton ev tipi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık çöplere gidiyor. Bu malzemelerin yüzde dördünü metal hurdası, yüzde 12’sini cam hurdası, yüzde 43’ünü kağıt hurdası, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları vb hurdalardan oluşuyor. Ne yazıkki, bu malzemelerin dörtte 5’i dönüştürülemeden çöpe gitmektedir. Bu malzemeler ülkemizin bir yılda 1 milyar 5 yüz milyon Türk Lirası zararına yol açmaktadır. Hurdacı firmalar çöpe atılan bu harcamanın elimizden geldiği kadarını geri kazanmaya çalışıyoruz.

Hürriyet Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Büyükçekmece Hürriyet Mh hurda malzeme alım satımı hurda malzeme alımı faaliyetleri yürüttüğümüz yerler içindedir. Bu sebeple hurda fiyat listesi öğrenmek sebebi ile bizi aramanız yeterlidir. Hemen arayın en yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satın. İstanbul Büyükçekmece Hürriyet hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Hürriyet Çinko Hurdası Alımı

Sitemizdeki İstanbul Büyükçekmece Hürriyet çatı söküm çinkosu fiyat listesini arzu edenlere her gün gönderiyoruz. Çinko hurda alım satımı yazımıza mutlaka göz atabilirsiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz. Hürriyet mahallesi bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurda alanlar yazımıza göz atın.

Hürriyet Bakır Hurda Alım Satımı

Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde geniş bilgilendirme mevcut. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, bakır bobin hurda alan hurdacı firmasıyız. antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz.

Hürriyet bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki İstanbul Büyükçekmece Hürriyet hurda bakır kg fiyatını her gün ulaştırıyoruz. İstanbul Büyükçekmece Hürriyet bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Hürriyet bakır hurda fiyatları için arayın. Hurda bakır alan Hürriyet hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

Hürriyet Hurda Alım Satımı

Hürriyet yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı zaman harcamadan nakit paraya çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu sebeple metallerin kıymetini düşürmektedir. Hurda bakır almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik. Zamak hurda, makine artık hurdası, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

Büyük fabrika ve imalathanelerden üretim artığı hurdası alımı yapıyoruz. Kırpıntı hurdaları biriktirebilmenizi sağlamaktayız. Üretim tesislerine ve şantiyelere hurda konteynerı bırakmaktayız.

İstanbul Büyükçekmece Hürriyet geri dönüşüm firması Hursan Metal her nevi ikinci el eşya alımı yapıyor. Tonajlı hurda sarı, ve çinko hurda, kurşun hurda, bakır hurdası, kablo hurda, alüminyum hurdası,toplama demir alırken fiyatlar uyguluyoruz. Hürriyet hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla öne çıkıyoruz.

Hürriyet Kablo Hurda Alımı

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Hürriyet hurdacı firmayız. Hürriyet hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Ancak enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo alım satımı esnasında piyasanın üstünde fiyat listesini gönderiyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdaları satmak isteyenler bizi arayabilir. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sayfamızda bulunan Hürriyet hurda kablo kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz.

Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Çünkü Hursan Metal şirketimizle sırf hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Müşterilerde hızlıca satılan %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

Kullanım yerleri itibariyle hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Konumdan hurda antigron kablolar, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Ek olarak hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle sıkça kullanılmaktadır. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde piyasadan fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır teller sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için çok kıymetlidir.

İstanbul Büyükçekmece Hürriyet mahallesinin tümünde hurda kablo alanlar arasındayız. Hürriyet hurdacısı Hursan Metal genellikle iç tesisat kabloları, antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz. Hurda kablo başlıklı makaleye bir göz gezdirebilirsiniz.

Hürriyet Hurda Demir Alan Yerler

Hürriyet çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Güncel demir hurda fiyatları için Hürriyet hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alımı bölümünü gezmek iyi gelecektir. Demir hurdası, yer yüzünde çokça bulunan metaller içerisinde bulunmaktadır. Bu sayfadaki Hürriyet ekstra demir hurdası kilo fiyatını isteyenlere her gün yolluyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı makalesini ziyaret etmek iyi gelir. Sizinde bildiği gibi her nevi demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alımı yapılır. Hursan Metal İstanbul Büyükçekmece Hürriyet mahalle genelinde hurda demir alımı yapmaktadır.

Hürriyet Kurşun Hurdası Alanlar

İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece Hürriyet Mahallesinde kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız mahalleler içindedir. Burada yayımlanan Hürriyet kurşun hurdası kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Cami kubbe kurşunu, Minare kurşun hurdası, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Doğada cevher halinde çıkarılan kurşun mavimsi gümüş renktedir. Kurşun metali eski madendir.

Hürriyet Sarı Hurda Alımı

Ek olarak kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Aslını söylemek lazım ise sarı hurdası adında hurda cinsi yoktur. İstanbul Büyükçekmece Hürriyet Mahallesinde hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaktadır. Hürriyet mahallesinin her yerinde sarı hurdası almaktayız. Hürriyet Mahallesi hurdacı firmamız bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurdası, sarı hurda bronz alımı yapıyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

Bu sebep ile Hürriyet mahallesinde sarı pirinç hurdası alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde renginden ötürü sarı pirinç hurda denmektedir. Pirinç sarı hurdası alanlar konulu makaleyi inceleyebilirsiniz.

Hürriyet Mahallesinde Krom Hurdası Alanlar

Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Krom hurdası alımı krom hurda hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda alan yerler bölümünü ziyaret etmek öğrenmenizi sağlar.

Oldukça sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz.

Hürriyet Hurda Sac Alım Satımı

Müştemilat tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elimizde yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurdası vardır. Sac hurdası alanlar arasındayız. Hürriyet ve çevresinde sac levha, sac varil hurda, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih edebilirsiniz.

Hürriyet Hurda Alüminyum Alımı

Hürriyet bölgesinde hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası alımı yaparken tartımları teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Ek olarak alüminyum kutu hurda, alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör yapıyoruz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alabilmek için aramanızı istiyoruz. Her nevi hurda alüminyum nakit alınır. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Sitemizdekihurda alüminyum alan yerler metini okuyun. Her türde alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız. Büyükçekmece Hürriyet alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda Hürriyet hurdacı firmaları içindeyiz.

Hürriyet Hurda Karton Alanlar

Hürriyet hurda karton aldığımız mahalleler arasında yer alır. Sitemizdeki İstanbul Büyükçekmece Hürriyet Mahallesinde hurda kağıt ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz Daha fazla fiyata bristol hurda, kağıt bardak, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt alanlar içinde en iyi ton fiyatını biz veriyoruz. Bölgede hurda kitap defter, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlik sayesinde satıcıya daha yüksek kazanma olanağı takdim ediyoruz. Hürriyet kağıt hurda alıp satanlar arasındaki şirketimiz hizmetleriyle kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz.

Hürriyet Mahallesinde Hurda Raf Alan Yerler

Bu yazıda yayınlanan Hürriyet ikinci el market rafı fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Hurda raf alan hurdacılar sayfamızı okuyabilirsiniz. Hürriyet ikinci el raf hurdası alımı nedeniyle sayfadaki telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla resterasyon yapan aktarlar tarafından hurdaya ayrılan reyonlar, market rafı hurdası, hurda çelik raf, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar içinden seçilen yeni durumdaki 2. el hurda raf satan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda depolama rafları alıyoruz. İstanbul Raf hurdası alımı konusunda bilgi edinmek için linkine tıklamalısınız.

7/24 Hizmet Veren Hürriyet Hurdacı

7/24 hizmet veren Hürriyet mahallesinde hurdacı firması olan şirketimiz ile 7/24 hurda metal ticareti yaparız. Yaklaşık 32 senedir geri dönüşüm yapan şirketiz. Sektörde uzun yıllar geçirmenin sağladığı deneyimle araç sayımızı geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Hürriyet Hurdacı Numarası

Hürriyet hurdacı firma içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile konumuzdan hurda alımına devam ediyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Hürriyet etrafında her nevi hurda malzeme satımı yapmaktayız. Hürriyet en yakın hurdacı deposu adıyla hurda eşya alırken ayağınıza geliyoruz. Bu sebeple müşterilere en yakın hurda alan yer Hürriyet mahallesinde hizmetler ediyoruz.

Hürriyet Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımda gerekli tüm önlemler Üst taraftaki fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkım işleri bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Büyükçekmece Hürriyet mahallesi kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek binaların istendiği bir biçimde imar edilmesi için yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurdayı satın alıyoruz.

Hürriyet Nikel Hurda Alım Satımı

Bu sebep ile hurda nikel alım satımı yapılırken oldukça hassasiyet ile hareket etmeliyiz. Hürriyet nikel hurdası alıyoruz. Bu bölgede %95 şablon nikel hurdası , %99 şablon nikel hurda, turbo nikel hurda, anot hurda nikel alımında hurda nikel piyasasından fazla kg fiyatı veriyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir.

Hürriyet Hurda Fiyatları

Güncel sayfamızda önceden yazılan güncel hurda fiyatları konuyu inceleyin Hürriyet Mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi saat başı değişmektedir. Anlık kilo fiyatlarına ulaşmak nedeni ile bizimle irtibat kurmanız zorunludur. Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurdaların alım satımında ton fiyatlarından fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

Hürriyet Akü Hurdası Alan Hurdacı

Biraz süre sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası deniliyor. Akü hurda alan yerler paylaşımına göz atabilirsiniz. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacında sıkça kullanılmaktadır. Akü başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Akü hurda alan yerler sayfamızı okusanız iyi bir iş yapacaksınız. Dolayısıyla şirketimiz benzeri şirket içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alanlar içindedir. Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran sıvı ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir.

Hürriyet 2.el Ev Eşyası

2.el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, öğrenci masaları, çalışma koltuğu stok sormak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Makul fiyatlarla az kullanılmış olan, 2. el kanepeler satın alabilirsiniz. Her türlü 2.el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart hakkında bilgi almak maksadı ile bizlere ait numaralarla iletişimde bulunarak sorular sorabilirsiniz. Temiz kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satılabilecek temizliğe sahip kanepelerinizi adresinizden almaktayız. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile hurda çamaşır makinası alan hurdacılar hakkında bilgi paylaşılan yazıya erişebilirsiniz

Hürriyet Hurda Klima Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Klima hurdası Hürriyet mahallesinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları içinde yer alır. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız. Hürriyet etrafında 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır.

Hürriyet Moloz Dökümü

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya göre yıkım molozlarının taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Büyükçekmece Belediyesi’nce alınan kararla bildirilen yere boşaltılır. Hürriyet hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurda malzemelerin depomuza nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır.

Hürriyet Mahallesi Hurda Cam Kırığı Alımı

İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece Hürriyet çevresinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Bu dönemde renkli kırık araç camları, kola şişesi çeşitlerinde cam hurda baya fazla satılıp alınıyor. Cam yarısaydam veya saydam genellikle sert bir yapıdaki su muhafaza eden inorganik katı maddedir.

Hürriyet Plastik Hurdası Alanlar

Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Hürriyet hurda plastik alımı yapanlar içinden öne çıkan işletmeyiz. Sitemizdeki Hürriyet hurda naylon fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi çeşitleri vardır. İstanbul ile Hürriyet bölgesinin tümünden polipropilen moblen hurda, abs plastik hurdası, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı yapıyoruz. Avantajlı fiyata mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alıyoruz.

Hürriyet Hurda Araç Alan Yerler

Tabiki de sizlere araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Lakin otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak yük vagonu, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, çeki demiri, trafikten çekme belgesi olan hurda araba, motor hurdası alıyoruz. Bazı dönemlerde Hürriyet yakınlarında araba hurdası alım satımı yapıyoruz.

Hürriyet 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı sıva mikseri, harç makinesi az kullanılmış iskele, hurda plywood alıyoruz. Bununla birlikte batmış depolardan aldığımız Hürriyet etrafında yıkılan öğrenci yurdu binalarından satın alınan hala kullanılabilir 2.el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz.

Hürriyet Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Fabrika sökülmeden önce yıkıma hazırlanan fabrikanın incelikle gezilerek uygun ekipman ve projenin seçilmesi gerekiyor. Hürriyet fabrika sökümü işleri yapımında deneyimliyiz. Yıkım işi yapanların anlattığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde lider bir konumdayız. Uzun zamandır sayısız fabrika sökümü ihalelerini yerine getirdik.

Hürriyet Hurdacılar Sitesi

Siz dostlarımıza her hali ile yaşanır bir Hürriyet bırakmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Hürriyet mahallesi hurdacılar sitesi D blok içinde bulunan hurda dükkanımızın yardımıyla hurda eşya alımı ve satımı servisi veriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bu türden hurdaları alıyor değiliz.

Hürriyet Kumaş Alımı

Tonajlı dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, mayo kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş hurdası, atletlik kumaş, spot kumaş hurdası alıyoruz. İstanbul Büyükçekmece Hürriyet çevresinde hurda parça kumaş almaktayız. Spot gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik kumaş, ceket kumaşı satmak amacıyla telefonlarımızı zaman kaybetmeden arayınız. HürriyetMahallesi etrafında hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda süprem, viskon kumaş, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında arzu ettiğiniz konuma geliyoruz. Hürriyet kilosuyla kumaş hurdası alanlar arasındayız. Sayfamızdaki İstanbul Büyükçekmece Hürriyetmahallesi hurda kumaş ton fiyatlarını grubumuzdakilere her gün göndermekteyiz.

Hürriyet İkinci El Cafe Ekipmanları Alım Satımı

İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolap satan yerler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, krom davlumbaz, evye, dilendirici küveti, paslanmaz yemek dilendiricileri, restorant tipi 4 gözlü ocak vb endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacı ile siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Sanayi tipi ikinci el mutfak ekipmanları almaktayız. İyi durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü dolaplar alıp satmaktayız.

Hürriyet Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

0 (535) 043 31 17