İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Fatih Mahallesi Hurdacı

Fatih Mahallesi Hurdacı

Büyükçekmece Fatih mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmaları içerisindeyiz. Fatih mahallesinde hurdacısı olarak her nevi hurda eşyanızı almaktayız Şu anda İstanbul Büyükçekmece firmasıyız. Ancak Büyükçekmece Fatih mahallesinde de hizmet vermekteyiz.

İstanbul Büyükçekmece Fatih hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Büyükçekmece Fatih mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde en en hızlı hizmeti uygulayan işletmesiyiz.

Günlük İstanbul Büyükçekmece Fatih hurda fiyatlandırmayla hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındaki Hursan Metal hizmetinizdedir. Avrupa yakası Büyükçekmece çevresinde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle Fatih mahallesinin her konumuna kadar ekip gönderiyoruz Büyükçekmece Fatih mahallesinde ikinci el ev eşyaları ve hurda eşyalar alımında hurdanın ederini nakit ödüyoruz Her türlü hurda satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Hursan Metal olarak İstanbul Avrupa yakasında hurda alım satımı yapıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Büyükçekmece Fatih Hurdacısı

Fatih hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Fatih bölgesinde benzersiz anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit sarı hurdası satışı sebebiyle telefon numaramızı arayabilirsiniz. İstanbul ilinin tatlı mahallesi Fatih gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sadece İstanbul Büyükçekmece Fatih mahalle merkezinde değil, bütün mahallelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul Büyükçekmece hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Fatih mahallesinde her türlü hurda malzeme alan yerler içerisindeyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmetinizde! Fatih genelinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek sizlerin ve bizlerin geleceğini koruyoruz.

Fatih Hurdacı Telefon Numarası

Fatih hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz mahalleler içindedir. Fatih Mahallesi hurdacı numarası sayfamızın içinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Bu yüzden hurda atık satmak nedeni ile sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir. Şimdi arayın en iyi hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Fatih Hurda Demir Alımı

Fatih çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı edinmek sebebiyle hemen arayın. Demir hurda alan hurdacı yazısını okuyunuz.

Fatih şehrinin tamamında demir hurdası alım satımı yapıyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı paylaşımımıza göz atabilirsiniz. Bildiğiniz üzere her türden demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Hurda demir, yeryüzünde bol miktarda alım satımı yapılan metaller arasındadır. Burada yayınlanan İstanbul Büyükçekmece Fatih inşaat demiri ton fiyatlarını arzu edene bedelsiz ulaştırmaktayız.

Fatih Mahallesi Çinko Hurdası Alımı

Fatih bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurdası alanlar hurda çinko konusunda bilgi bir şey öğrenmek için konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Sayfamızdaki İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece Fatih Mahallesinde çatı söküm çinkosu ton fiyatını abonelerimize bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı hurda çinko hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Fatih Alüminyum Hurdası Alanlar

Hurda alüminyum hakkındaki makaleyi okuyabilirsiniz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör yapmaktayız. Her tür hurda alüminyum alınır. Sizin desteğiyle her gün gelişiyoruz. Her türden alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Fatih mahallesinin tamamında alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda alırken tartımı müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Bizlere gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefonlarınızı diliyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası alıyoruz. Büyükçekmece Fatih Mahallesinde hurda alüminyum alanlar arasında lideriz.

Fatih Hurda Kurşun Alan Hurdacı

Fatih mahallesinde kurşun hurdası alım satımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Sitemizdeki İstanbul Büyükçekmece Fatih çatı minare kurşunu kg fiyatı güncellendi. Metal kurşun eski madendir. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kurşunu alıyoruz. Dünyada cevher şeklinde elde edilen metal kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. İstanbul Kurşun hurda ton fiyatı yazısına bir göz atmalısınız..

Fatih Krom Hurda Alım Satımı

Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar bölümümüze bir göz gezdirmek istemelisiniz. Oldukça sert bir maden bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. İstanbul Hurda krom alan yerler bölümümüzü okumalısınız.

Fatih Hurda Alım Satımı

Hurda sarı alımı için yerinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Fatih mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul’da hurda alımı yapan Hursan Metal her nevi hurda bakır alımı gerçekleştiriyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

Fatih adresten hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı zaman kaybetmeden satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin kıymetini düşürüyor. Zamak hurda, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. Tonajlı hurda kurşun, inşaat demiri, hurda çinko, alüminyum hurda, bakır hurdası, kablo hurdası ve sarı hurda aldığımızda piyasasının üstünde fiyat listeleri vermekteyiz. Fatih hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz.

Fatih Kablo Hurda Alanlar

Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde ederinden fazla fiyat listesi veriyoruz. Yerinden hurda tek damar kablosu almaktayız. Genel olarak alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Bunların yanı sıra enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı yaparken en güzel fiyat teklifini biz veriyoruz. Kablo alan hurdacılar başlıklı içeriği inceleyebilirsiniz.

Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satanlar hemen bizi arayabilir. İlaveten çok damarlı hurda kablo ticareti için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Fatih hurdacı firma olarak genellikle antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki telin bakırı sebebiyle kablo hurdası alan yerler için önem arz eder. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. İstanbul Büyükçekmece Fatih mahallesinde hurdacısı olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında tecrübeliyiz. Piyasada kolayca toplanlanan %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo,Yüzde elli bakırlı hurda kablo alışverişinde nakit para ödeme yapıyoruz. Fatih hurda kablo almaktayız.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablolar alan Fatih hurdacı arayanlar için buradayız. . Çünkü firmamız sırf hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. İçindeki iletkenin türüne göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki İstanbul Büyükçekmece Fatih elektrik kablosu fiyatlarını grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz.

Fatih Hurda Bakır Alım Satımı

Sayfamızdaki İstanbul Büyükçekmece Fatih soyma bakır hurdası kg fiyatını kayıt olanlara her gün yollamaktayız. İstanbul Büyükçekmece Fatih bakır hurdası alan yerler arasındayız. Fatih mahallesinde hurda bakır fiyatları için arayın. Bakır hurdası alanlar makalemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Fatih genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan Fatih mahallesi hurdacı iş yerimizi acilen arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda, hurda yanık bakır alım hizmeti veriyoruz.

Fatih Mahallesinde Sac Hurda Alanlar

Fatih mahallesinde hurda levha, sac varil, hurda galvaniz, trapez, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı istemek için. Sac hurda alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Ek bina tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Hali hazırda yeni üründen tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurda vardır.

Fatih Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacılar

Hurda satanların öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Bu yüzden Fatih hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Fatih Mahallesinde hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti için adresinize geliyor. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda ismi verilmiştir.

Hursan Metal firmamız tüm bu çeşitlerin yanında radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurdası ticareti yapıyor. Fatih genelinde sarı hurdası almaktayız. Gerçekte sarı hurdası isminde hurda türü yoktur. Anlık bilgi öğrenmek amacıyla hurda pirinç sarı yazıyı okuyun.

Fatih Hurdacı Sitesi

Hurda malzemeler alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Her hali ile güzel bir Fatih oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz. Fatih hurdacılar sitesi birinci blokta bulunan dükkanımızla geri dönüşüm hizmetleri ediyoruz. Sırf bu atıkların alımını yapıyor değiliz.

Fatih Hurda Araba Alanlar

Pek tabi sizlere hurda araç alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ancak hurda araç vergiden muafiyet alma işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış hurda otomobil, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdaları
, vagon hurdası, motor hurdası . Zaman zaman Fatih mahallesi etrafında araç hurdası alımı yapıyoruz.

Fatih Mahallesinde 2.el jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Fatih Fabrika Bozumu

İstanbul Büyükçekmece Fatih fabrika söküm işleri yapıyoruz. Evvela yıkımı yapılacak mülkün etraflıca gezilmesi gerekiyor.

Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde başarılı konumdayız. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Uzun süredir sayısız fabrika yıkım ihalesi gerçekleştirdik.

Fatih Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima Fatih bölgesinde çok alınan elektronik hurdaları içerisindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Fatih bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. 2. El Kombi alan hurdacılar içindeyiz.

Fatih Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Büyükçekmece Belediyesi tarafından belirlenen yerlere boşaltılır. Yıkımdan sonra anlaşmaya göre molozların taşınması güvenle yapılmaktadır.

Fatih Mahallesinde Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz yüksek miktarda hurdalar alırken oldukça fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Fatih hurdacı hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı hurda piyasasında hızlı bir biçimde güncelleniyor. Güncel fiyata erişmek için irtibata geçebilirsiniz.

Fatih İkinci El Eşya

Her çeşit ikinci el TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart almak sebebiyle bizlere ait numaralar ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Titiz kullanılmış olan ikinci el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki kanepelerinizi adresinizden iyi fiyata alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda bulaşık makinesi alan hurdacılar hakkında bilgi yazılmış sitemizi okuyabilirsiniz Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, çalışma masası, çalışma koltukları bulunmaktadır. Ederinden makul fiyata yeni, ikinci el mobilyalar satın alabilirsiniz.

Fatih Hurda Akü Alım Satımı

Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran sıvı ayrılabildiğinden oldukça değerlidir. Aküler diğer adıyla batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda akü alanlar gönderimizi okumak isteyebilirsiniz. Dolayısı ile firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm atölyesi olanlar kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarını karşılamak nedeniyle kullanılıyor. Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü denmektedir. İstanbul Akü hurda alan hurdacı firmalar paylaşımına bir göz gezdirmeniz pişmanlık duymayacaksınız.

Fatih Mahallesinde Plastik Hurdası Alanlar

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir.

İstanbul şehri Fatih mahallesinin tamamından hurda jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda satmak için numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Fatih plastik hurda alan firmalar içinde olan Fatih hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki İstanbul Büyükçekmece Fatih plastik hurdası fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz En avantajlı fiyatlarla mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satımı için dilediğiniz yere geliriz.

Fatih Mahallesi Hurda Cam Kırığı Alanlar

Genelde renkli kırılmış otomobil camları, soda şişesi çeşitlerinde cam hurda tonlarca alımıyla iştigal ediyoruz. Cam tam veya yarısaydam genelde kırılgan bir yapıda olan sıvıları tutabilen inorganik sert malzemeye verilen isimdir. İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece Fatih genelinde hurda cam alan yerler içindeyiz.

Fatih Hurda Raf Alan Yerler

Sitemizdeki İstanbul Büyükçekmece Fatih raf hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurda alımısayfamıza bir göz atabilirsiniz. Fatih 2.el raf hurdası alım satımı nedeni ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurdası alan yerler bağlantısına tıklayın. Genellikle kapanan fabrikalardan elde ettiğimiz market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf satan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Fatih Mahallesi Nikel Hurdası Alanlar

İlçe genelinde anot nikel hurdası, %95 nikel şablon , %99 şablon nikel hurda, turbo nikel hurda alım satımında borsasının üzerinde fiyatlar veriyoruz. Bu yüzden nikel hurdaları alınırken oldukça dikkatli davranmalıyız. Fatih nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

Fatih Kağıt Hurda Alan Firmalar

Kağıt hurda alıyoruz. Sayfamızdaki Fatih hurda karton ve kağıt fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız Piyasanın üstünde fiyata bristol hurda, kuşe kağıt, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete, kullanılmış gazete alan yerler arasındayız. Fatih hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki işletmemiz yardımıyla karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt satabilirsiniz. İlçenin tümünde beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, defter, kitap, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılıkla sizlere çok daha yüksek kazanma imkanı sunuyoruz.

7/24 Açık Fatih Mahallesi Hurdacı Firması

Sizlerin sağladığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. 7/24 açık Fatih hurdacı olarak gece gündüz geri dönüşüm sektöründe hizmet etmekteyiz. Okuduğunuz gibi 1995 yılından beri hurdacılığa hizmetimizi sunuyoruz.

En Yakın Fatih Hurdacı

Fatih hurdacı firması içindeki personelimizle yerinden hurda malzeme almaya başladık. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Fatih mahallesinde hurda alımı yapıyoruz. Fatih mahallesi en yakın hurdacı deposu olarak her çeşit hurda malzeme ticareti yapmak nedeni ile yolladığınız konuma geliyoruz. Bu hizmetle sizlere en yakın hurda alan yer Fatih genelinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz.

Fatih Kumaş Alanlar

Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Kiloyla hurda poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, spot kumaş, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alıyoruz. İstanbul Büyükçekmece FatihMahallesi çevresinin tümünde gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş, hurda jesica kumaşı, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize geliyoruz. Parti malı kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası satışı yapmak için telefon numaramızı vakit kaybetmeden aramalısınız. Sitemizdeki Fatih kumaş hurdası fiyatları güncellenmiştir. İstanbul Büyükçekmece Fatih kilosuyla hurda kumaş alan firmalar içindeyiz.

Fatih Kullanılmış Restaurant Aletleri Alanlar

İyi durumda mermer tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah altı dolap, restaurant tipi bulaşık makinası, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. Sanayi tipi restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılan malzemeleri alımı yapıyoruz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makinesi, tabak kurutma makinesi, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, lokanta tipi yemek ocağı, yemek dilendiricileri, bakır davlumbaz, krom evye, krom küvet, endüstriyel aspiratör vb lokanta tipi mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile sizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

Fatih Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi, yük asansörleri, harç pompası 2.el iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Ayrıca işi bırakan nalburlardan satın aldığımız Yıkılmış ev binalarından elde edilmiş sıfır gibi 2. el mutfak dolabı, demir kapı, pencere satan firmalar arasındayız.

Fatih Mahallesinde Bina Yıkılır

Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek apartmanların uygun biçimde yapılması için yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, sökülen penceler, çıkma parkeler benzeri her türlü hurdayı satın alıyoruz. Yukarıda fabrika sökümlerinde olduğu gibi hurda karşılığı bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım sırasında istenen tüm tedbirler

0 (535) 043 31 17