İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ekinoba Hurdacı Firması

Ekinoba Hurdacı Firması

Büyükçekmece hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece ilçesi bölgesinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı gönderiyoruz Hursan Metal şirketimiz ile İstanbul Avrupa çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Aslında Büyükçekmece firmaları içerisindeyiz. Lakin Büyükçekmece Ekinoba mahallesinde de hizmet veriyoruz. İstanbul Büyükçekmece Ekinoba mahallesinin çevresinde 2.el eşyalar ve hurda alımında nakit ödemeler yapıyoruz İstanbul Büyükçekmece Ekinoba hurdacı firması olarak Ekinoba mahallesi sokaklarında hurdacılık yapmaktayız. Yüksek miktarlı hurda eşya alışverişlerinde yüksek fiyat teklifler ediyoruz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Güncel İstanbul Büyükçekmece Ekinoba hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

Ekinoba mahallesinde hurdacı olarak hurdanızı iyi fiyata almaktayız İstanbul hurdacı olan Hursan Metal hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam etmektedir. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Ekinoba mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde öncüyüz.

Büyükçekmece Ekinoba Mahallesi Hurdacı Firma

Ekinoba mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim geleceğini kurtarmaktayız. Ekinoba hurdacısı mı arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. İstanbul Büyükçekmece Ekinoba çevresinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmet sunmaktayız. Ekinoba mahallesi çevresinde hurda ve 2.el ev eşyası alanlar içerisindeyiz. İstanbul merkezinin hızla büyüyen mahallesi Ekinoba gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Ekinoba bölgesinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Büyükçekmece hurdacısı olarak Avrupa yakası mahallelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Hursan Metal hizmetinizdedir! Sizde her türlü hurda çinko satmak sebebi ile şirketimizi arayabilirsiniz.

Ekinoba Hurdacı Numarası

İstanbul Büyükçekmece Ekinoba adresten hurda alımı hurda alım satımı hizmetleri sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Bu neden ile hurda malzeme satmak nedeniyle telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Şimdi arayarak günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak nakit para elde edebilirsiniz. Ekinoba mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir.

Ekinoba Mahallesinde Çinko Hurda Alan Yerler

Ekinoba mahallesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Büyükçekmece Çinko hurda alım satımı paylaşımını okumalısınız. Buradaki Ekinoba hurda çinko ton fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak göndermekteyiz. Hurda çinko alımı paylaşımımızı gezmek hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyat listesi istemek için arayın.

Ekinoba Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Ekinoba hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Ekinoba bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurda, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz. Büyükçekmece Hurda bakır yazımızda detaylı bilgi var. Bu sayfadaki İstanbul Büyükçekmece Ekinoba hurda bakır fiyatları her saat güncelleniyor. İstanbul Büyükçekmece Ekinoba bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Ekinoba mahallesi hurdacı firmamızı hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

Ekinoba Hurda Alan Hurdacılar

Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımlarında fiyatlar uyguluyoruz. Ekinoba hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız. Hurda zamak, hurda makina, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı hedef edindik. Ekinoba yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Topladığınız hurdayı geç kalmadan satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğrar. Bu yüzden hurdaların kıymetini düşürmektedir.

Fabrika ve üretim yerlerinden üretim artığı hurdası almak için adresinize geliyoruz. Parça hurdalarınızı biriktirmenize yardımcı olmaktayız. İmalathanelere ve üretim yerlerine hurda konteynerı yerleştiriyoruz.

Ekinoba mahallesi hurdacı firma olan İstanbul’da hurda alımı yapan Hursan Metal her çeşit ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Hurda paslanmaz almak üzere biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacılar arasındayız. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

Ekinoba Hurda Kablo Alan Hurdacı Firmalar

Büyükçekmece Kablo alan hurdacılar hakkındaki makaleye bir göz atabilirsiniz. Çünkü Hursan Metal firmamızla sırf hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz. İstanbul Büyükçekmece Ekinoba mahallesinde mahallesinin tümünde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Kapıdan hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz. Müşterilerde bolca toplanlanan 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini yerinde ödüyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arz eder.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo elektrik iletiminde elektrikli araç ve gereçlerde kullanılıyor. Ek olarak hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz. Tonajlı hurda kablo alımında ederinden pahalı teklifler veriyoruz. İçindeki iletkenin madenine göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Burada yayımlanan Ekinoba bakır kablo kilo fiyatını grubumuzda günlük paylaşıyoruz. İstanbul Büyükçekmece Ekinoba hurdacı firması olarak genellikle antigron kablo, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları alım satımı için yerinize geliyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar, karışık kablolar satacak olanlar hemen arayın. Ayrıca hurda enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken anlık fiyat listesini sunuyoruz.

Kullanım alanları itibariyle yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde çeşitlendirilir. Ekinoba hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası alım satımına liderlik ediyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan Ekinoba hurdacı arayanlar için buradayız.

Ekinoba Demir Hurdası Alım Satımı

Anlık güncel hurda demir fiyat listesi öğrenmek amacıyla hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar bölümüne bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Firmamız Ekinoba bölgesinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. Hatırlatmak isteriz her türde pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni için peşin ödeme yapıyoruz. Ekinoba ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alan hurdacı firma konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda demir, yeryüzünde çokça satılan metaller arasında bulunmaktadır. Sayfamızdaki Ekinoba ekstra demir hurdası fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız.

Ekinoba Kurşun Hurda Alan Firma

Metal kurşunun hala kullanılan eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Cami kurşunu, Minare kurşunu, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk alırız. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş rengiyle öne çıkıyor. Büyükçekmece Hurda kurşun alımı hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayın.. İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece Ekinoba Mahallesi hurda kurşun aldığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki İstanbul Büyükçekmece Ekinoba kurşun hurda kg fiyatı güncellenmiştir.

Ekinoba Mahallesi Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Hursan Metal firmamız bu hurdaların ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, hurda bronz almaktadır. Dolayısıyla Ekinoba Mahallesinde sarı pirinç hurda alımı yapanlardanız. Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda çubuk benzeri hurda sarı cinsleri vardır. Hurda sarı satanlarda sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır.

Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde renginden ötürü sarı hurda denilmektedir. Aslını söylemek gerekirse sarı hurda diye hurda çeşidi yoktur. Ekinoba bölgesinde sarı hurda almaktayız. Hurda sarı alan yerler içerikli konuya göz atabilirsiniz. Ekinoba hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı yerinize geliyor.

Ekinoba Krom Hurda Alım Satımı

Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar yazısını incelerseniz muhteşem bir iş yaparsınız. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. İstanbul Hurda krom alımı yazısını gezmek iyi gelir. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Ekinoba Sac Hurda Alım Satımı

Kiler çatısı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. İstanbul Avrupa Ekinoba Büyükçekmece ve çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Hurda sac alımı yapan işyerleri içerisindeyiz. Depomuzda yeni üründen farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurdası bulunuyor.

Ekinoba Alüminyum Hurda Alanlar

Her tür hurda alüminyum almaktayız. Anlık sayfamızdaki hurda alüminyum alanlar konuyu inceleyebilirsiniz. Büyükçekmece Ekinoba alüminyum hurda alan firmalar içinde lideriz. Ekinoba mahallesinin her yerinde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımı teknolojik aletlerle yapıyoruz. Bize verdiğiniz destek sebebiyle saygılar sunarız. Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör satışı yapmak amacıyla arayın. Bize hurda satanların destekleriyle sürekli büyüyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Her türlü alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası almaktayız. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz.

Ekinoba Hurda Karton Alımı

Piyasanın üstünde fiyata hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz. Ekinoba hurda karton alım satımı yaptığımız mahalleler arasında yer alır. Buradaki Ekinoba hurda karton kg fiyatını ücretsiz göndermekteyiz İlçede renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı alıp satarken uyguladığımız extra titizlikle müşterilerimize normalden fazla oranda kazanma şansı yöneltiyoruz. Ekinoba kağıt hurdası alanlar arasındaki şirketimiz sayesinde hurda karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satabilirsiniz.

Ekinoba 2.el Hurda Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alıyoruz. Hurda raf alım satımı sayfamıza bir göz atmalısınız. Özellikle resterasyon yapan işyerleri tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafları, reyonlar, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2.el raf satıcıları arasındayız. Bu sayfadaki Ekinoba hurda raf fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Raf hurda fiyatı paylaşımımızı gezmek iyi gelir. Hurda raf Ekinoba almak amacı ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Ekinoba Hurdacı Firma

Yılların verdiği tecrübeler vasıtasıyla araç gereç parkurumuzu geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. Yaklaşık iki bin sekizden bugüne geri dönüşümde hemşehrilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Ekinoba hurdacı firması depomuz yardımıyla 7/24 hurda ticareti yapıyoruz.

En Yakın Ekinoba Hurdacı Numarası

Ekinoba en yakın hurdacı deposu servisiyle her nevi hurda eşya tartımı yapmak amacıyla deponuza çalışanlarımızı yolluyoruz. Hursan Metal olarak Ekinoba çevresinde hurda malzeme alırız. Ekinoba hurdacısı olan firmamızla adresten hurda almaya devam ediyoruz. Haliyle atık eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Ekinoba bölgesinde hizmetler veriyoruz.

Ekinoba Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Bir üstte fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma parkeler, sökülmüş çelik kapı hurdaları, hurda pimapen vs. her türden hurdanızı değerinde alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Kentsel dönüşüm nedeni ile yıkılması gereken binaların yeniden inşa edilmesi sebebi ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkım esnasında önem verilen tüm önlemler

Ekinoba Mahallesinde Nikel Hurda Alım Satımı

İlçe genelinde anot hurda nikel, nikel turbo hurda, %99 hurda nikel şablon , %95 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Hurda nikel muhteviyatında arsenik bulunduğundan zehirli metaller arasında yer alır. Ekinoba nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller depolanırken elimizden geldiğince hassas hareket etmeliyiz.

Güncel Ekinoba Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz tonajlı hurdaların alım satımında borsa fiyatlarından fazla kilo fiyatı uyguluyoruz. Güncel sayfamızdaki yeni hurda fiyatları makaleyi inceleyin Ekinoba hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listesi hurda borsasında her saat değişiklik göstermektedir. En güncel ton fiyatına ulaşabilmek amacı ile bize ulaşın.

Ekinoba Akü Hurda Alımı

Akü içerdiği kurşun bulunduran suyu sebebiyle değerlidir. Akü hurda alımı sayfamıza göz atmanız pişman olmayacaksınız. Dolayısıyla İstanbul Büyükçekmece Ekinoba hurdacısı Hursan Metal gibi kendisine ait geri dönüştürme fabrikası bulunan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan hurdacılar içerisindedir. Otomobillerde enerji ihtiyacı amacıyla kullanılmaktadır. Yoğun kullanımla atıl hale gelen aküye hurda akü denmektedir. İstanbul Akü hurda alım satımı linkine tıklayabilirsiniz. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır.

Ekinoba Mahallesinde 2.el Ev Eşyası

Titizlik ile kullanılan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı yerinize gelerek alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek için bulaşık makinası hurdası alan hurdacılar başlıklı makaleyi okuyunuz Temiz kullanılmış personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltukları satılır. Sıfır gibi 2. El derin dondurucu, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları sormak amacı ile telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz. Ekonomik fiyata yeni gibi, 2. el mobilya satabilirsiniz.

Ekinoba Klima Hurda Alımı

Ekinoba bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Ekinoba mahallesinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alır. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Ekinoba Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Bina yıkımında anlasmamıza göre yıkım molozlarının nakliyesi itina ile yapılır. Yıkım molozu Büyükçekmece Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önceden planlanan araziye taşınır. Ekinoba hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize taşınma işleri ücretsiz yapılıyor.

Ekinoba Hurda Cam Kırığı Alımı

Ekinoba mahallesinde cam hurdası alan yerler içindeyiz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf kırık oto camı, cam şişe türlerde cam hurda çok fazla satılıp alınıyor. Cam yarısaydam veya saydam genellikle sert yapıdaki sıvı tutabilen organik olmayan katı malzemeye verilen adıdır.

Ekinoba Hurda Plastik Alanlar

İstanbul ile Ekinoba mahallesinin tümünden hurda abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen, polistren satmak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

İyi fiyata pet şişe, market poşeti, hurda mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Ekinoba plastik hurdası alımı yapanlar içinde öncü Ekinoba hurdacısıyız. Buradaki İstanbul Büyükçekmece Ekinoba hurda naylon kg fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz ulaştırmaktayız Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Ekinoba Mahallesinde Araç Hurdası Alanlar

Ara sıra Ekinoba çevresinde hurda araç alıyoruz. Ekinoba hizmetimizi sürdürüyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak kazalı hurda otomobil, patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, vagon hurdası, hurda motor . Tabiki de sizlere hurda araç alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Lakin araba hurdası vergiden muafiyet alma evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Ekinoba İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan iş yeri binalarından ayrılan sıfır gibi 2. el pencere, mutfak dolabı, kapı alan yerler arasındayız. Bunun ile birlikte ne yazık ki iflas eden fabrikalardan almış olduğumuz İnşatlarda boya makinesi, alçı sıva mikseri, inşaat vinci, harç mikseri ikinci el iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz.

Ekinoba Fabrika Söküm İşleri

İstanbul Büyükçekmece Ekinoba fabrika söküm işi yapıyoruz. Evvela yıkıma hazırlanan binanın detaylı biçimde incelenerek gerekli ekipman ve projenin ayarlanması uygun olur.

Böylelikle fabrika söküm ve yıkımı yapan yerler içinde başarılı olduk. Sektörde binlerce fabrika yıkım ihalesi başarıyla yerine getirdik. Profesyonel bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem değildir.

Ekinoba Hurdacılar Sitesi

Bizden sonrakilere iyi bir İstanbul Büyükçekmece Ekinoba mahallesi oluşturmak için çok çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdanızın ticaretini yapıyor değiliz. Ekinoba hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkânımızın iş birliğiyle hurda alımı ve satımı işine başladık. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

Ekinoba Hurda Kumaş Alımı

İstanbul Büyükçekmece Ekinoba etrafında viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica, hurda süprem alım satımlarında yolladığınız yere gelecek ekiplerimiz var. İstanbul Büyükçekmece Ekinoba etrafında hurda parça kumaş alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, hurda dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim hurdası, baskı altı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası alımlarında peşin para ödeme yapmaktayız.

Kiloyla spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş satmak için telefonlarımızı şimdi arayınız. Ekinoba kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Buradaki İstanbul Büyükçekmece Ekinoba kumaş hurdası fiyat listesi günceldir.

Ekinoba Mahallesi İkinci El Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler bu sayfadaki telefon numarasını arayabilirsiniz. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi 4 gözlü ocak, paslanmaz dinlendirici, krom paslanmaz evye, küvet, paslanmaz krom davlumbaz, sanayi tipi aspiratör vs lokanta tipi otel ve mutfak malzemesini incelemeniz için sizleri işyerimize davet ediyoruz. Profesyonel cafe ve lokanta aletleri alıyoruz. Kullanılabilir durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları alınır.

Ekinoba Mahallesi Az Kullanılmış Jeneratör Alan Firma

Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz. Bozulmuş hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

0 (535) 043 31 17