İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Bursa Hurdacı

Bursa Hurdacı

Bursa hurdacı firması olarak profesyonel hurdacılık yapıyoruz. Bursa etrafında hurda ve geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz. Aslında Bursa hurdacı firmasıyız. Fakat Bursa merkezinde de hizmetler vermekteyiz.

Bursa hurdacı firmaları içinde lider geri dönüşüm şirketiyiz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Bursa hurdacı olan firmamız hizmet vermeye devam etmektedir.

Günlük Bursa hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapıyoruz. Bursa merkezinin çevresinde hurda ve kullanılmış ev eşyası ticareti yapıyoruz. Hurdacı firması olarak hurdanızı adresinizden almaktayız.

Bursa merkezde olduğu gibi hurda alımı için gönderdiğiniz konuma kadar ekiplerimizi gönderiyoruz. Tonajlı miktarda hurda malzeme ticaretlerinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Bursa hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hursan Metal olarak Bursa merkezine yakın noktalarda hizmetimizi sürdürüyoruz.

Bursa Hurdacısı

Bursa hurdacı firması olarak Bursa ilçelerinde hurda eşya alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için yakın çevredeki hurda alım personellerimizi yönlendirmeye devam ediyoruz. Bursa merkezde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları yeniden işleyerek sizlerin yararına çalışıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satmak amacıyla hatlarımızı arayabilirsiniz.

Bursa hurdacı firma mı arıyordunuz? Başardınız. Bursa merkezinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Bursa ilinin eşsiz ilçesi Bursa öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Bursa çevresinde değil, bütün Türkiye’de hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğinin sebebidir. Hurdalar geri dönüştürülürken harcanan enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun iklimlere zarar vermesinin önüne geçmektedir.

 • Büyükorhan
 • Gemlik
 • Gürsu
 • Harmancık
 • İnegöl
 • İznik
 • Karacabey
 • Keles
 • Kestel
 • Mudanya
 • Mustafakemalpaşa
 • Nilüfer
 • Orhaneli
 • Orhangazi
 • Osmangazi
 • Yenişehir
 • Yıldırım

Doğal kaynakları korur. Bu dünyadaki yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Bir kaçı yeterli olsada nüfus ile birlikte insanların tüketimide artmaya devam ediyor. Hurda metalin geri dönüşümü ihtiyacımız olan kaynakları kurtarmamızı sağlar. Böylelikle yeraltındaki kaynakları gelecek zamana saklıyoruz.

Bursa Geri dönüşüm firmaları ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Bir metalin ocaktan kazılıp hammaddeye dönüştürülmesi çok pahalıya mâl olur. Hammaddeyi en baştan üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Hurdanın dönüştürülmesi yüzde doksan çok az az olacaktır.

Ülkemizde bir senede yirmi altı milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıpsal atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Boşa giden malzemelerin yüzde 27’sini plastiklerden oluşan eşyalar, %12’sini hurda cam türevleri, yüzde dört kadarını maden hurdası, yüzde 43’ünü kartonlar gibi hurdalardan oluşuyor.

Maatteessüf, bu kıymetli atıkların %82’si çöpe gitmektedir. Boşa giden malzemeler Türkiye’ye zararı 1.57 milyar TL tutmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu tutarın kurtarabildiğimiz kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmak için çalışmaktadır.

Bursa Hurdacı Telefon Numarası

Bursa hurdacı numarası sitemizin altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Bursa hurda malzeme alımı her çeşit hurda alımı faaliyetleri yürüttüğümüz alanlar içindedir. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak üzere mobil hattımızı aramanız gereklidir. Boş yere süre geçirmeden arayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satın.

Bursa Kablo Hurdası Alımı

Kablo hurdası içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır. Bursa da hurda kablo alan firmalar arasında en yüksek fiyatları biz veriyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Bursa hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Detaylı sayfamızdaki hurda kablo alan yerler yazıya göz atabilirsiniz.

Bursa bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Ek olarak tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablolar alımında ederinin üzerinde sunuyoruz. Konumdan tek damar kablo hurdaları alıyoruz.

İçinde bulunan tellerin cinsine bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki fare yemez kablo kilo fiyatını grubumuzdakilere her gün ulaştırılmaktadır. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdası, fare yemez kablolar satmayı isteyenler hemen arayın.

Bursa hurdacısı Hursan Metal firmamız her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları alımı yapmaktayız. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablolar iletken olarak sıkça kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo ticareti amacıyla arayabilirsiniz.

Genel olarak alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, koaksiyel kablolar, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Çünkü Hursan Metal şirketimiz ile sadece hurda alımında uğraşmıyoruz. Satıcılarda çoğunlukla edinilebilen Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini nakitle ödüyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde hurda kablo borsasından yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz.

Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun yağmur oluğu, Hurda kurşun levha, Minare kurşun hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası için özel fiyat veriyoruz. Kurşun cevheri gümüş-mavi renklidir. Hurda kurşun fiyatı gönderimizi okumalısınız. Metal kurşun eski madenlerden biridir. Bursa ve Bursa kurşun hurdası alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Bursa kurşun hurda fiyatlarını saat başı yollamaktayız.

Bursa Sarı Hurda Alımı

Müşterilerde kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri yekün tutan hurda eşyalar arasında sayılabilmektedir. Aslında hurda sarı isminde hurda cinsi yoktur. Bursa hurdacı firmamız tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor. Bursa’nın her yerinde hurda sarı almaktayız.

Firmamız bu hurda sarıların ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı hurda fosfor, hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Bu sebeple Bursa sarı pirinç hurda alan yerler içindeyiz. Pirinç hurdaya mahalle arasında renginden dolayı sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Buradaki Bursa sarı pirinç hurdası kilo fiyatı daima güncelleniyor. Güncel sayfamızda önceden yazılan sarı pirinç alan hurdacılar konuyu inceleyin.

Bursa Hurda Alım Satımı

Hurda antimon zamak, makina artığı, hurda çelik, hurda kalay alan Bursa hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kârlı ticaret gerçekleştirerek sürekli hizmetler sunmayı amaç edindik. Bursa hurdacı firması olan Hursan Metal her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Hurda demir almak üzere biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmalar arasındayız.

Bursa adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Hurda malzemelerinizi şimdi elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece metallerin Bursa piyasasında inmesine neden olur.

Yüksek tonajlı hurda kablo ve bakır hurdası, alüminyum, hurda sarı, hurda çinko, ekstra demir, kurşun hurdası alımlarında fiyatlar sunmaktayız. Bursa hurda alanlar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuzla öne geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik.

Bursa Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her nevi alüminyum hurda peşin alınır. Buradaki Bursa alüminyum fiyat listesini kayıt olanlara saat başı gönderiyoruz. Bursa alüminyum hurda alanlar arasındayız. Bursa’da alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımı için tartımları müşteriyle yapmaktayız. Şirketimize duyduğunuz güven nedeniyle teşekkür ederiz. Ek olarak alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda yapmaya özen gösteriyoruz.

Siz kıymetli müşterilerin desteğiyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alımı için telefon etmenizi bekliyoruz. Her nevi alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası Bursa hurdacılık firmaları içindeyiz.

Krom Hurdası Alımı

Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar makalemizi gezmek iyi gelir. Gayet sert olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom ile nikel işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Bursa hurda krom kg fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Bursa Demir Hurda Alımı

Hursan Metal Bursa bölgesinin tümünde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler gönderimize mutlaka göz atmalısınız. Sizlerinde bildiği üzere her tür pencere demiri, demir kapı, demir merdiven korkuluğu için nakit ödeme yapıyoruz.

Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı paylaşımına bakmak istersiniz. Bursa etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz. Demir hurdası, Bursa’da çokça çıkarılan metaller içinde yer almaktadır. Sitemizdeki Bursa demir hurda fiyatlarını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz.

Bursa Bakır Hurda Alanlar

Bakır alan hurdacılar konumuzda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Bursa hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Bursa bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Bursa hurda bakır kilo fiyatı için telefonlarımızı arayın. Bu sayfadaki Bursa bakır hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Bursa bakır hurda alan yerler içindeyiz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Bursa Hurda Sac Alımı

Ek bina tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depolarımızda tek deliği bulunmayan ikinci el trapez sac mevcuttur. Bursa’nın ilçelerinde hurda levha, sac varil, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı gerçekleştirmek sebebiyle arayınız. Sac hurda alanlar arasındayız.

Çinko Hurda Alımı

Sayfamızdaki Bursa çinko levha ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Çinko hurda alımı konusunun linkine tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz. Bursa çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Kumaş Hurdası Alan Hurdacı Firma

Tonajlı ceket kumaşı, gabardin kumaş, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, hurda pantolonluk alımı için telefon numaramızı şimdi aramalısınız. Defolu hurda nevresimlik kumaş, hurda kumaş topu, poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alımında peşin ödeme yapıyoruz. Bursa etrafında kumaş fire hurdası alıyoruz.

Sitemizdeki Bursa hurda kumaş kg fiyatı az önce güncellendi. Bursa kilosuyla kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz. Bursa bölgesinin tümünde gömlek kumaşı hurdası, hurda süprem, hurda abiyelik, viskon kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş hurdası, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alımı için yolladığınız konuma geliriz.

Bursa 2. El Restoran Ekipmanları Alan En Yakın Yerler

Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi set üstü ocak, sanayi tipi aspiratör, küvet, evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel mutfak malzemelerini görmek amacı ile siz değerli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz.

2. El endüstriyel tip restoran mutfağı ekipmanları almaktayız. İş görecek durumda restaurant tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah, tezgah altı 3 kapaklı dolap, pizza dolabı alıyoruz. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak ısıtma tezgahı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar satan firmalar bizimle iletişime geçebilir.

Bursa Bina Yıkımı

Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler benzeri her türden hurda malzemeleri satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler benzeri her türden hurda malzemeleri satın alıyoruz.

Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yenilenecek evlerin yenilenerek yapılması nedeni ile yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımında istenen tüm önlemler Üst tarafta fabrika söküm işlerinde olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz.

Bursa Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken pazar fiyatlarından daha fazla ton fiyatları veriyoruz. Kesin ton fiyatlarına ulaşmak amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Yeni bakır hurdası fiyatları içerikli içeriği ziyaret edin Bursa hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar her an değişmektedir.

Hurda Araç Alan Firmalar

Elbette müşterilerimize hurda otomobil alımı konusunda yardım etmek isteriz. Bursa geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Ama araba hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hasarlı araba hurdası, hurda zirai aletler, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, motor hurdası . Çok sıkışık olmadığımızda Bursa bölgesinde otomobil hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz.

Bursa Akü Hurdası Alım Satımı

Elektrikli otomobillerde elektrik kaynağı kullanılır. Akü hurdası alanlar sayfamıza bir göz atmalısınız. Dolayısı ile depomuz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme atölyesi olan işletmeler kuru akü ve sulu akü alan yerler arasındadır. Hurda aküler içinde bulunan kurşun içeren akü suyu nedeni ile kıymetlidir. Bir müddet sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denmektedir. Akü diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur.

Hurda Raf Alımı

Hurda depolama rafları alıyoruz. Sitemizdeki Bursa 2.el raf ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Raf hurdası alan hurdacı yazısına göz atmalısınız. Hurda raf Bursa fiyatları öğrenmek sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Genellikle iflas eden marketler tarafından hurdaya ayrılan reyonlar, mağaza raf hurdası, market rafı hurdaları, demir raflar, çelik raflar içlerinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2.el raf satanlar içerisindeyiz.

Cam Hurdası Alım Satımı

Özellikle şeffaf kırılmış araç camı, kola şişesi vs. hurda cam bulunabiliyor. Bursa çevresinde hurda cam alan firmalar içindeyiz. Özellikle şeffaf kırılmış araç camı, kola şişesi vs. hurda cam bulunabiliyor.

2.El İnşaat Malzemesi

Müteahhitler tarafından kullanılan alçı makinesi, boya makinesi, yük asansörleri, harç makinesi ikinci el portatif, hurda 2.el plywood bulunur. Bursa bölgesinde yıkılan fabrika binalarından temin edilen hala kullanılabilir 2. el pimapenler, kapı, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte kapanan nalburlardan edindiğimiz

Hurda Karton Alan En Yakın Hurdacılar

Avantajlı fiyatlarla karton bardak hurdası, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, kağıt peçete alımı yaparız. Bursa hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki firmamız sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satımı yapabilirsiniz.

Bölgenin tümünde kitap, defter, renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özenle müşterilerimize çok daha fazla oranda kazanma şansı iletiyoruz. Hurda karton, kağıt alımıyla ilgileniyoruz. Sitemizdeki Bursa hurda karton ve kağıt ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz

7/24 Hizmet Veren Bursa Hurdacı Firması

Yılların kazandırdığı güven süreci ile alet parkurumuzu arttırarak hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Bursa hurdacı firması depomuz yardımıyla gece gündüz kapınıza kadar gelmekteyiz. İki bin yedi yıllarından buyana geri dönüşüm yaparak hizmetimizi sunuyoruz.

Bursa Fabrika Bozumu

Bursa fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Sektörde onlarca fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. Yıkım işi yapanların söylediği biçimde kolay bir işlem değildir. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde ünlü olduk. Başlamadan önce sökümü istenen iş yerinin etraflıca dolaşılarak uygun proje ve ekipmanın seçilmesi daha doğrudur. Güvenilir biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz.

Jeneratör Hurda Alım Satımı

Jeneratör hurdası alan yerler içindeyiz. 2.el jeneratör satan yerler içindeyiz. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör satılır.

Bursa Hurdacı Sitesi

Bursa sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda malzemeler alımında ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Yalnızca bu malzemelerin geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Bursa hurdacılar sitesindeki depomuzun vasıtasıyla hurda alım satımı işlerine başladık. Olması gerektiği gibi yaşanılır bir Bursa ve her haliyle yaşanır Bursa için çok çalışıyoruz.

Bursa Hurda Plastik Alanlar

En yüksek fiyata hurda şeffaf naylon, hurda mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda alımı ile ilgileniyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Bursa plastik hurda alanlar içerisinde öncü Bursa hurdacısıyız. Sayfamızdaki Bursa plastik hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Bursa’nın her yerinden jelatin hurdası, abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası satmak sebebiyle iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Bursa Nikel Hurda Alan Yerler

Nikel hurda kükürt ve arsenik içerir. Bursa nikel hurda alıyoruz. Bursa’da nikel turbo, %95 şablon nikel hurda ve %99 nikel şablon, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alım satımında çok dikkatle hareket edilmelidir.

Klima Hurda Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Bursa çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. 2.el Kombi alan hurdacı firmasıyız. Klima hurdası Bursa’da çok alınan hurda eşyalar arasındadır. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Bursa Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmeye göre ortaya çıkan molozların nakliyesi titizlikle ekiplerimizle yapılıyor. Yıkım molozları Bursa Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden bildirilen yere nakil ediliyor. Bursa hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınan her cins hurdaların depomuza taşınması ücretsiz yapılmaktadır.

En Yakın Bursa Hurdacı Numarası

Bursa en yakın hurdacı deposu olarak her türlü hurda metal ticareti yapmak için ayağınıza gelmekteyiz. Dolayısıyla hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Bursa genelinde hizmetler vermekten onur duyarız. Hursan Metal hurdacılık olarak Bursa çevresinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Bursa hurdacı şirketi bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile kapıdan hurda malzeme alımına devam ediyoruz.

2.el Ev Eşyası

Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyası, personel masası, patron koltukları satacaklara bedelini yüksek fiyattan ödemekteyiz. Temiz kullanılmış olan ikinci el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki mobilyaları belirttiğiniz yere gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası için piyasasının üzerinde fiyat uyguluyoruz.

Daha geniş bilgiye erişmek için çamaşır makinası hurdası alan hurdacı firma konulu içeriğimizi okuyunuz En uygun fiyatlara kullanılmış, 2. el koltuk satın alabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılan 2. El buzdolabı, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak maksadı ile firmamıza ait numaralarla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17