İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Burhaniye Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Burhaniye Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Hurdacı firması olarak her türde hurda malzemeyi en yüksek fiyata almaktayız. Burhaniye merkezinde hurda eşyalar ve ikinci el ev eşyaları alımlarında nakit ödeme yapıyoruz. Balıkesir Burhaniye hurdacı firmalar içerisinde öncü işletmesiyiz.

Balıkesir Burhaniye merkezinde Burhaniye hurdacı firma olarak Burhaniye ilçesinin hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Güncel Balıkesir Burhaniye hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Aslında Balıkesir Burhaniye hurdacı firmaları içindeyiz. Ancak Burhaniye merkezinde de hizmet veriyoruz. Hursan Metal firmamız ile Burhaniye hizmet veriyoruz. Balıkesir hurdacısı olan Hursan Metal hizmetinizdedir. Balıkesir Burhaniye meydanında çevresinde hurda metal dönüşümü yapan fabrikaya sahibiz.

Burhaniye merkezinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda alım satımı için Burhaniye profesyonel ekip göndermekteyiz. Her çeşit hurda alıyoruz. Tonajlı bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası alışverişinde yüksek fiyat uygulamaktayız. Balıkesir hurdacı olarak Burhaniye merkezinin tümünde hizmet veriyoruz.

Balıkesir Burhaniye Hurdacı Firmalar

Burhaniye hurdacısı mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Burhaniye bölgesinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Sizlerde her türlü hurda malzeme satmak amacı ile numaralarımızı aramalısınız. Balıkesir ilinin en yaşanılası ilçesi Burhaniye daimi hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sırf Balıkesir Burhaniye ilçesinde değil, tüm ilçelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Burhaniye genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek milletimizin yararına çalışıyoruz. Burhaniye hurdacı firması olarak Balıkesir bölgesinde her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için çevrenizdeki araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz.

Burhaniye Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Ham metalin madenlerden çıkarılarak işlenmesi zahmetli bir işlemdir. Sıfırdan hammadde üretmek için harcanan enerji çok fazladır. Hurda madenlerin dönüştürülmesi %90 daha azdır.

Balıkesir Burhaniye Geri dönüşüm firmaları doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynakları sınırlıdır. Bri kaç tanesi yeterli gözükse de nüfus ile birlikte dünyanın doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda her gün artıyor. Atık metallerin geri dönüşümü ana kaynağı kurtarmamızı sağlar. Böylelikle yeraltı madenlerini gelecek nesillerede aktarmayı başarabiliriz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Madenlerin geri dönüşümünde harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun iklime ve çevreye zarar vermesini önlemektedir.

Türkiye’de senelik 25 milyon ton evsel atık, 100 bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık çöplere gitmektedir. Boşa giden atıkların yüzde dördünü metal hurdalar, yüzde kırk üçünü kağıt türleri, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, yüzde on ikisini cam hurdaları oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu kıymetli malzemelerin yüzde sekseni çöpe gitmektedir. Bu malzemelerin değeri 1.57 milyar Türk Lirası tutmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu tutarın mümkün olduğu kadarını kurtarmaya çalışmaktayız.

Burhaniye Hurdacı Numarası

Balıkesir Burhaniye her çeşit hurda alım satımı hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içinde yer alıyor. Hemen arayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Burhaniye hurdacı numarası sayfamızın içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak üzere çağrı merkezimizi aramanız gereklidir.

Burhaniye Krom Hurda Alanlar

Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Hurda krom alımı paylaşımımızı incelerseniz güzel bir şey yaparsınız. Yapısı itibariyle sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor. Nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. Buradaki Burhaniye hurda krom tank fiyat listesini uygulamamızı kullananlara günlük gönderilmektedir.

Burhaniye Hurda Sarı Alanlar

Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, hurda sarı hurda fosfor, bronz hurdası alımında öncüdür. Aslında hurda sarı diye hurda çeşidi varolmamıştır. Bununla beraber sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri bulunabilir. Burhaniye genelinde hurda sarı alımı yapıyoruz.

Herkesin bildiği gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Haliyle Burhaniye sarı pirinç hurdası alan firmalar içindeyiz. Sayfamızda yayımlanan Burhaniye sarı pirinç ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Sayfamızdaki sarı alan hurdacı içeriği inceleyebilirsiniz. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Balıkesir Burhaniye hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti yapmaktadır.

Burhaniye Kurşun Hurda Alan Firmalar

Burhaniye kurşun hurda alıp satmak için iyi fiyatı uyguladığımız yerlerdendir. Sayfamızdaki Burhaniye çatı minare kurşunu kg fiyatını her gün yollamaktayız. Hurda kurşun levha, Cami kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşun hurda alıyoruz. Metal kurşun kullanılmakta olan madendir. Doğada cevher şeklinde elde edilen kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurdası alanlar gönderimizi okumak iyi gelir.

Burhaniye Kablo Hurda Alımı

Bunun yanısıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablolar için değerinin üzerinde fiyat listesini veriyoruz. Çünkü Hursan Metal ismiyle sırf hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Kapıdan tek damar hurda kablo almaktayız.

Burhaniye bölgesinde TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Burhaniye ilçesinin her yerinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez, karışık kablo hurdaları satarak daha çok kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerde sıklıkla satılan 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini oracıkta ödüyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde kablo hurdası borsasından yüksek fiyat listesi veriyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablo alan Burhaniye hurdacı firmayız.

Kablo alan hurdacılar başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz. Balıkesir Burhaniye hurdacısı Hursan Metal firmamız genellikle antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Buradaki Burhaniye kablo kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebiyle sıkça kullanılıyor. Bundan başka hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdaları için bize ulaşabilirsiniz. Hurda kablolar içindeki telin bakırı sebebiyle hurda kablo alanlar için önem arzeder.

Burhaniye Çinko Hurdası Alan Yerler

Sitemizdeki Burhaniye hurda çinko ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurdası kilo fiyatı paylaşımımıza bir göz atarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satmak için arayabilirsiniz. Burhaniye etrafında çinko hurdası alıyoruz.

Burhaniye Hurda Bakır Alan Hurdacı

Burhaniye bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bakır hurdası alanlar bölümünde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alan Burhaniye hurdacı firmamızı acilen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. TTR kırma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Burhaniye içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Burhaniye bakır hurdası ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Balıkesir Burhaniye hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

Burhaniye Demir Hurdası Alım Satımı

Anlık hurda demir ton fiyatı talep etmek amacı ile bize ulaşın. Demir hurdası alımı yazısına göz atabilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Demir hurdası, yer yüzünde en çok alınıp satılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Balıkesir Burhaniye extra demir hurda ton fiyatını arzu edene günlük ulaştırıyoruz. Sizinde bildiği gibi her tür demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı alıyoruz. Hursan Metal Balıkesir Burhaniye ilçe genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Burhaniye etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz.

Burhaniye Hurda Sac Alanlar

Depomuzda her ölçüde 2. el trapez sac var. Burhaniye Balıkesir çevresinde hurda sac onduline, sac varil, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı öğrenmek sebebi ile. Depo tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alımı yapan firmalar arasındayız.

Burhaniye Hurda Alanlar

Hurda kablo alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar arasındayız. Zamak hurda, hurda makine artığı, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı istiyoruz. Balıkesir Burhaniye hurdacı firma olan Hursan Metal her türlü inşaat demiri hurdası alımı gerçekleştiriyor.

Yüksek tonajlı kablo hurda, bakır hurdası, hurda alüminyum, çinko hurdası, demir hurdası, kurşun hurda ve sarı satanlara özel yüksek fiyatlar sunuyoruz. Burhaniye hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve uzman personelimizle öncü konuma çıkıyoruz. Burhaniye yerinden hurda alımı yapılan ilçeler arasındadır. Hurdalarınızı gecikmeden paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın fiyatının düşmesine sebep olur. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz.

Burhaniye Hurda Alüminyum Alan Firmalar

İş yerimize verdiğiniz önem için teşekkür ederiz. Her türlü hurda alüminyum peşin alınır. Hurda satanların yardımıyla durmadan tecrübe kazanıyoruz. Balıkesir Burhaniye alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Sayfamızdaki Balıkesir Burhaniye hurda alüminyum kilo fiyatı onbir günde bir güncellenmektedir.

Her çeşit hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı için peşin ödeme veriyoruz. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için irtibat kurmanızı diliyoruz.

Burhaniye ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımları güvenilir bir biçimde yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz.

Burhaniye 2.el Raf Satanlar

Buradaki Balıkesir Burhaniye 2.el market rafı ton fiyatı güncellenmiştir. Raf hurda alan hurdacı firma yazısına bakmak isteyebilirsiniz. Raf hurdası Burhaniye almak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri öncülük ettiğimiz sektörlerdendir. Genellikle raflarını yenileyen dükkanlardan temin ettiğimiz ürün teşhir reyonları, hurda çelik raflar, hurda market rafı, demir raflar, mağaza rafları içlerinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2.el raf satan hurdacılar arasındayız.

7/24 Hizmet Veren Burhaniye Hurdacı Firma

Neredeyse 33 seneden bu yana hurda alım yapan işletmeye sahibiz. Sizlerin bahşettiği deneyim vasıtasıyla makine parkurumuzu geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Burhaniye hurdacı firması olarak gece gündüz geri dönüşümde hizmet etmekteyiz.

Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Akü başka deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacında sıkça bulunmaktadır. Akü hurda fiyatı yazısını ziyaret ederseniz muhteşem olur. Bu yüzden firmamız vb. fabrika içinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan işletmeler kuru akü ve sulu akü alımı yapar.

Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası deniliyor. Atıl aküler içindeki kurşunlu sıvı geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir.

Hurda Kağıt Alan Firma

Bölgede 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, kitap, defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılıkla hurda satıcılarına normalden fazla oranda kazanç elde etme imkanı yöneltiyoruz. Karton, kağıt hurdası almaktayız. Bu sayfadaki Balıkesir Burhaniye hurda kağıt ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz

Balıkesir Burhaniye kağıt hurdası alan firmalar arasındaki şirketimiz hizmetleriyle kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satışı yapabilirsiniz. Ederinden fazla liste fiyatı ile kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete alan yerler içerisinde en hızlı fiyatı veriyoruz.

Burhaniye Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Profesyonel biçimde tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. Daha önce yüzlerce fabrika sökümü ihaleleri güvenle yerine getirdik. İşe başlamadan önce yıkımı istenen imalathanenin detaylı biçimde gezilmesi gerekiyor. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Balıkesir Burhaniye fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık.

Klima Hurdası Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Burhaniye etrafında klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. 2.el Klima Burhaniye ilçesinde en fazla alınıp satılan hurdalar içerisindedir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Burhaniye Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımı tamamlandığında sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınması itina ile yapılır. Burhaniye hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların tesisimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozları Burhaniye Belediyesi tarafından planlanan alana taşınıyor.

Burhaniye Hurdacı Sitesi

Daha çok temiz bir Balıkesir Burhaniye oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Burhaniye yeni sanayi hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz. Hurda eşya alımında ayrım yapmıyoruz. Burhaniye hurdacılar sitesi onbirinci blok içerisindeki hurda alım iş yerimizle geri dönüşüm işi yapıyoruz. Sırf bu malzemelerin alım satımını yapmıyoruz.

Burhaniye İkinci El İnşaat Malzemesi

Burhaniye bölgesinde yıkılmış yurt binalarından alınan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, demir kapı, mutfak dolapları alanlar arasındayız. Bununla birlikte kapatılan satıcılardan almış olduğumuz İnşatlarda inşaat vinci, alçı mikseri, boya tabancası, harç karıştırma makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, plywood hurda alımı yapıyoruz.

Hurda Plastik Alan En Yakın Firma

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri çeşitleri vardır. Balıkesir ile Burhaniye ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren alımı yapıyoruz. Burhaniye hurda plastik alım satımı yapanlar içinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Sitemizde paylaşılan Balıkesir Burhaniye plastik hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Avantajlı fiyatlarla pet şişe hurdası, kırkambar plastik, hurda mavi kapak, market poşeti, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Anlık Güncel Burhaniye Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında pazar fiyatından yüksek kilo fiyatları ödüyoruz. Burhaniye hurdacı firma olarak hurda alırken kullanılan fiyat listesi her saat güncelleniyor. Anlık fiyatlara erişmek için bizimle iletişim kurmanız gerekiyor.

Burhaniye Nikel Hurdası Alan Hurdacı

Bu sebep ile hurda nikel alım satımında elden geldiğince dikkat ile hareket etmeliyiz. Balıkesir Burhaniye nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Balıkesir Burhaniye bölgesinde anot nikel hurdası, turbo nikel, %99 hurda nikel şablon ve %95 nikel şablon alıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

Burhaniye 2.El Eşya

Burhaniye içerisinde yeni ve ikinci el mobilyalar alabilirsiniz. 2.el ofis mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası için bedelini peşin para ödemekteyiz. Her türlü 2. el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları sormak nedeniyle firmamızı arayabilirsiniz. Temiz 2el olarak satılabilecek durumdaki oturma gruplarını istediğiniz konuma gelerek değerinde alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı gibi hurda beyaz eşya için yüksek fiyat verilmektedir. Geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alan firma konusunda detaylı bilgi veren paylaşıma bakın

Burhaniye Hurda Araç Alan Firmalar

Pek tabi sizlere hurda araba alımı hakkında yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Zaman zaman Burhaniye yakınlarında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vagon hurdası, parçalanmış hurda araba, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, hurda motor alıyoruz. Ancak hurda araba trafikten çekme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

En Yakın Burhaniye Hurdacı Numarası

Burhaniye en yakın hurdacı firma adı ile her cins hurda eşya alım satımında yerinize gelmekteyiz. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Burhaniye genelinde hurda satımı yapmaktayız. Böylelikle sizlere en yakın hurda alan yerler Burhaniye ilçesinin her yerinde hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Burhaniye hurdacı şirketi içinde çalışmakta olan personelimiz ile adresinizden hurda malzeme alım satım hizmeti vermekteyiz.

Burhaniye Bina Yıkımı

Üst tarafta fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını başarıyla yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurdanızı satın alıyoruz. Yıkımlarda önem verilen tüm önlemler Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm nedeni ile kısmen yıkılmış binaların en baştan yapılması sebebi ile yıkımlarını yapıyoruz.

Burhaniye 2. El Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz.

Cam Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Burhaniye etrafında cam hurdası alan hurdacılar içinde yer alıyoruz. Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde kırılgan yapıdaki sıvı tutan amorf sert bir malzemedir. Günümüzde şeffaf içecek şişesi, araba camı türde hurda camlar bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17