İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Bulgurlu Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Bulgurlu Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Günlük İstanbul Üsküdar Bulgurlu hurda fiyatlandırmayla alım satım yapıyoruz. Bulgurlu hurdacı firması olarak her türden hurda eşyayı almaktayız Hali hazırda Üsküdar firmasıyız. Lakin Üsküdar Bulgurlu mahallesinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Her çeşit hurda alıyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Üsküdar Bulgurlu mahallesine yakın mekanlarda hizmetimize devam ediyoruz. Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurdacı işletmeleri içinde lideriz. İstanbul geri dönüşüm firmaları içerisindeki firmamız Hursan Metal Geri Dönüşüm hizmetinizdedir.

Anadolu yakası çevresinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurdacı firma olarak Bulgurlu mahallesinde hurda alımı yaparız. Anadolu yakası Bulgurlu mahallesi çevresinde hurda eşyalar ve 2.el eşya alımında nakit ödemeler yapmaktayız

Üsküdar Bulgurlu Hurdacıları

Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurdacı firma mı arıyordunuz? Anadolu yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür kurşun hurdası satışı yapmak amacıyla telefonumuzu tuşlamalısınız. İstanbul ilinin gelişen ilçesi Üsküdar merkezine bağlı, Bulgurlu mahallesi sürekli hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. İstanbul Anadolu yakasında, Üsküdar Bulgurlu mahalle genelinde firma olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Üsküdar bölgesinde faaliyet veriyoruz. İstanbul Üsküdar hurdacı firması olarak Anadolu yakası genelinde hurdacılık yapıyoruz.

Geri dönüşüm Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlar. Ham cevherlerin madenden kazılarak işlenmesi zahmet gerektirir. Ham maddeyi en baştan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdaların dönüştürülmesi 90/100 daha az olacaktır.

Geri dönüşüm firmaları doğal kaynakların yok edilmesini önler. Doğal kaynakların bir sınırı vardır. Bazı madenler yeterli olsada nüfus ile birlikte dünyanın tüketimi de artıyor. Hurdaların geri dönüşümü ana kaynağı kurtarmaktadır. Böylece yeraltındaki kaynakları gelecek nesillere saklayabiliriz.

Karbon emisyonunu azaltır. Çok miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine sebep olur. Hurda metallerin geri dönüşümü yapılırken harcanılan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun yeryüzü iklimine vereceği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Yurdumuzda her yıl 26 milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıbbi atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan bu malzemelerin yüzde 43’ünü kağıtlar, %27’sini plastikler, %12’sini cam türleri, yüzde dört kadarını metal malzemeler gibi malzemelerden oluşuyor. Ne yazık ki, bu paha biçilmez atıkların %75’i çöpe gitmektedir. Bu atıklar senede Türkiye’yi 1.55 milyar ₺ zarara uğratmaktadır. İstanbul Üsküdar geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu paranın elimizden gelen kadarını geri kazanmak amacı ile çalışmaktayız.

Bulgurlu Hurdacı Telefonu

Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurda alım hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. İstanbul Anadolu yakasında yer alan Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurdacı iletişim numarasını unutmayın Hemen telefon numaramızı tuşlayarak yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme satmak nedeniyle bizi aramanız yeterlidir. Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurdacı telefonu sitemizin altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Bulgurlu Çinko Hurda Alanlar

Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz. Bulgurlu bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurda kilo fiyatı paylaşımımızı gezmek öğrenmenizi sağlayabilir.

Bulgurlu Hurda Krom Alım Satımı

Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Bulgurlu mahallesinde krom hurda alan hurdacı firma için ziyaret etti iseniz arayın Oldukça sert olduğu için zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Krom hurdası fiyatı yazımızı ziyaret etmelisiniz.

Bulgurlu Mahallesi Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

Bulgurlu genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. İstanbul Üsküdar Bulgurlu bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bulgurlu bakır hurdası fiyat listesi için arayın. TTR kırma hurda bakır, Hurda antikron granür bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır boru hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Üsküdar Bulgurlu hurdacı firmamızı şimdi arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Bulgurlu Hurda Alan Firma

İstanbul Üsküdar Bulgurlu mahallesi geri dönüşüm firması Hursan Metal Geri Dönüşüm her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Bulgurlu mahallesinde adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır.

Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı fimayız. Üsküdar Bulgurlu mahallesindeki hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz.

Antimon zamak hurdası, çelik hurdası, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda bakır almak üzere adresinize kadar gelmekteyiz.

Bulgurlu Kablo Hurdası Alımı

Genelde yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. Konumdan hurda tek damar kablo, hurda antikron kablo, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasasından daha yüksek teklifler sunuyoruz. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde sıkça kullanılıyor.

Üsküdar Bulgurlu hurdacı olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Etrafta bolca edinilen 50% bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini peşin ödüyoruz.

Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için sitemizdeki kablo alan hurdacılar makaleye bir göz atabilirsiniz. Bulgurlu mahallesi hurdacı firma olarak genellikle antikron kablo hurdası, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo elinde olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda kablolar içindeki bakır nedeniyle hurdacılar için önem arzeder.

İstanbul Üsküdar Bulgurlu mahallesinde ilçesinde kablo hurdası alan firmayız. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan Üsküdar Bulgurlu hurdacı arayanlar için buradayız. Lakin enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablolar alımı yaparken değerinin üstünde fiyatları vermekteyiz. Çünkü Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle yalnızca hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz.

Bulgurlu Kurşun Hurda Alan Firmalar

Kurşunun hala kullanılan eski madenler içinde olduğu bilinmektedir. Kurşun levha hurda, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi kurşun hurda için iyi fiyatlar uyguluyoruz. Dünyada cevher şeklinde bulunan metal kurşun maviye yakın gümüş renge sahiptir. Üsküdar Kurşun hurda fiyatları gönderimizi okuyunuz.. İstanbul Üsküdar Bulgurlu mahallesinde kurşun hurda için kapınıza geldiğimiz yerlerdendir.

Bulgurlu Hurda Sarı Pirinç Alan En Yakın Firma

Bulgurlu bölgesinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır. Hurda sarı alan hurdacı içerikli metini inceleyin. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda ismi verilmiştir.

Gerçekte sarı hurdası isminde hurda türü varolmamıştır. Müşterilerde sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri değerli hurda malzemeler içerisinde sayılabilir. Üsküdar Bulgurlu hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Dolayısıyla Üsküdar Bulgurlu sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm tüm bu çeşitlerin ticaretinde sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası ticaretinde liderlik etmektedir.

Bulgurlu Alüminyum Hurda Alan Firma

Firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda satışı yapmak amacıyla arayabilirsiniz.

Üsküdar ilçesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alımı yaparken hurda tartımını profesyonelce yapmaktayız. Her türlü alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Sizin desteğiyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel, alüminyum tas tabak alan firmayız.

Yerinden alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alabilmek için telefon etmenizi istiyoruz. Her tür alüminyum hurda peşin alınır. Detaylı hurda alüminyum alanlar yazıyı inceleyebilirsiniz. İstanbul Üsküdar Bulgurlu mahallesinde alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Bulgurlu Hurda Sac Alanlar

Kiler çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Bulgurlu bölgesinde hurda sac onduline, hurda sac varil, oluklu sac hurdası galvanizli sac hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurdası, fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Depolarımızda sıfırdan farksız 2.el trapez sac bulunmaktadır.

Bulgurlu Hurda Demir Alan Hurdacılar

Hursan Metal Geri Dönüşüm Üsküdar Bulgurlu mahallesi genelinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Hatırlatmak isteriz her nevi demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu için nakit ödeme yapmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Üsküdar Demir hurdası alanlar paylaşımını ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Güncel anlık hurda demir ton fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok alım satımı yapılan metaller içindedir. Üsküdar Bulgurlu mahallesi ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz.

Bulgurlu İkinci El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinci, harç pompası, boya tabancası, alçı makinesi az kullanılmış demir iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Dolayısı ile iflas etmek mecburiyetinde kalmış satıcılardan satın almış olduğumuz Yıkılmış lokanta vs binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda 2.el pimapen pecere, kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz.

Bulgurlu Mahallesi İkinci El Jeneratör Alım Satımı

2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör alımı için buradayız. Bozulmuş jeneratör hurdası alan yerlerdeniz için en iyi fiyatı biz sunuyoruz.

7/24 Alo Bulgurlu Mahallesi Hurdacı

Bu sürenin sağladığı güvenle alet parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Bulgurlu mahallesi hurdacı olarak yirmi dört saat kapınıza kadar geliyoruz. Nerdeyse 35 yıldır hurdacılık faaliyetleri sunuyoruz.

Bulgurlu Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurda karşılığı ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Bir üstte fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda belirtilen güvenlik önlemleri Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler benzeri her cins hurda eşyayı piyasa fiyatına satın alıyoruz. Bulgurlu mahallesi kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile eskimiş binaların tekrar inşa edilmesi nedeniyle yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Bulgurlu Cam Hurda Alanlar

Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde tutan amorf ve organik olmayan katı bir malzemedir. Bulgurlu mahallesinde cam hurdası alan yerler içerisinde faaliyet veriyoruz. Son zamanlarda rengarenk meşrubat şişesi, araba camı biçimlerinde cam hurdası bulunuyor.

Bulgurlu Hurda Plastik Alanlar

Bulgurlu plastik hurdası alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Bulgurlu bölgesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurda, jelatin, hurda polistren kristal satışı yapmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyatlarla kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, pet şişe alımı yapmaktayız.

Bulgurlu Hurda Raf Alanlar

Bulgurlu 2. el raf hurdası alımı nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alım satımı işimizin bir parçasıdır. Hurda raf alan hurdacı firmalar paylaşımını okumalısınız. Genellikle ekipmanını yenileyen mağazalar tarafından satışa çıkarılan hurda market rafı, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza rafları arasından seçilen yeni durumdaki 2.el hurda raf satıyoruz.

Bulgurlu Mahallesi Fabrika Sökümü

Profesyonel şekilde fabrikaları söküyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika söküm ihalesi yerine getirdik. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında meşhur olduk. Etrafta söylendiği gibi kolay olmamıştır. Fabrika sökümünde önce sökülecek binanın detaylıca incelenmesi gerekiyor. Üsküdar Bulgurlu mahallesi fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz.

Bulgurlu Klima Hurda Alımı

Bulgurlu bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Bulgurlu çevresinde en fazla alınan hurda eşyalar arasındadır. 2.el Kombi alan hurdacı fimayız.

Bulgurlu Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Üsküdar Belediyesi tarafından bildirilen arazilere dökülüyor. Fabrika yıkımından sonra sözleşmemize göre bina molozunun taşınma işleri itina ile yapılır.

Bulgurlu Mahallesi Akü Hurdası Alım Satımı

Biraz müddet sonra şarj olmaz aküye akü hurdası deniliyor. Akü hurda alan yerler paylaşımını okusanız iyi olur. Motosikletlerde enerji deposu sıkça kullanılabiliyor. Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırılabildiğinden hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Dolayısıyla depomuz vb. kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alan yerler arasındadır.

Bulgurlu Hurdacı Sitesi

Bulgurlu mahallesi hurdacılar sitesi 2. bloktaki hurdacı firmamızın iş birliğiyle hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdalarınızın ticaretini yapıyor değiliz. Hepsi için bizimle iletişime geçin. Daha iyi bir İstanbul Üsküdar Bulgurlu oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz.

Bulgurlu Mahallesi Karton Hurda Alımı

İstanbul Üsküdar Bulgurlu kağıt hurda alan yerler içindeki iş yerimiz ile hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, koli hurdası kilo fiyatı isteyebilirsiniz. Kağıt, karton hurdası alım satımı yapıyoruz. Piyasadan fazla fiyata kağıt peçete hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, hurda gazete alımı yapanlar içindeyiz. İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alırken uyguladığımız fazladan titizlik ile hurda satıcılarına daha fazla miktarda kazanç elde etme avantajı veriyoruz.

Anlık Güncel Bulgurlu Hurda Fiyatları

Bulgurlu mahallesinde hurdacı firma hurdacılık işleri yaparken uygulanılan fiyat listeleri hızlıca değişkenlik gösteriyor. Güncel hurda ton fiyatına ulaşabilmek nedeni ile irtibat kurabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurda ticareti yaparken borsadan daha fazla fiyatlar ödüyoruz. Daha doğru hurda fiyatları yazıyı inceleyin

En Yakın Bulgurlu Mahallesi Hurdacı Firma

Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamızla Üsküdar Bulgurlu genelinde hurda alırız. Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurdacıları içerisinde içinde çalışmakta olan çalışanlarımızla kapıdan hurda alım hizmetimiz var. En yakın Üsküdar Bulgurlu hurdacı deposu hizmetleri ile her nevi hurda tartımı yapmak için dilediğiniz yere tecrübeli çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu neden ile hurda eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Bulgurlu etrafında hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bulgurlu Hurda Nikel Alım Satımı

Bu nedenle hurda nikeller alım satımında mümkün olduğunca dikkatle davranılmalıdır. Nikel hurdası zehirli olabilir. Özellikle nikel turbo hurda, anot nikel hurdası, %95 şablo nikel hurdası , %99 şablon nikel alıyoruz. İstanbul Üsküdar Bulgurlu mahallesinde nikel hurdası alıyoruz.

Bulgurlu Mahallesi Otomobil Hurdası Alan Firma

Elbette size hurda araba alımı konusunda yardım etmek isteriz. Bulgurlu geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Ancak araba hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araç, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri
, yük vagonu, hurda motor . Çok yoğun olmadığımızda Üsküdar Bulgurlu yakınlarında araba hurdası alım satımı yapıyoruz.

Bulgurlu İkinci El Eşya

Kısa süreliğine ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki mobilyaları adresinizden almaktayız. Temiz ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası alınır. Piyasadan fiyatlara sıfır gibi ve 2. el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz. Az kullanılan 2. El buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli eşyalar, 2.el ekran kartı, hurda anakart almak amacı ile telefonlarımızıarayabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17