İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Bozkurt Hurdacı Firması

Bozkurt Hurdacı Firması

Kastamonu Bozkurt merkezindeki Bozkurt hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Kastamonu Bozkurt merkezi bölgesinde temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda eşyalar ticareti yapmaktayız. Hurdacı firması olarak hurdanızı en yüksek fiyatlarla almaktayız. Normalde Bozkurt hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bununla birlikte Bozkurt merkezinde de hizmet vermekteyiz.

Bozkurt merkezi çevresinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Günlük Kastamonu Bozkurt hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapıyoruz. Bozkurt genelinde her zaman yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araç göndermekteyiz.

Hursan Metal adıyla Kastamonu yakasına yakın noktalarda hizmet veriyoruz. Tonajlı hurda malzeme satımında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Kastamonu hurdacı olarak Bozkurt bölgesinde hizmet veriyoruz. Kastamonu geri dönüşüm tesisleri içerisindeki firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. Bozkurt hurdacı işletmeleri arasında lider firmayız.

Kastamonu Bozkurt Hurdacıları

Bozkurt bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları işlemden geçirerek milletimizin faydalanması için çalışıyoruz. Sizlerde her çeşit atık hurdası satışı yapmak nedeniyle numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Bozkurt hurdacı firması olarak Kastamonu ilinin tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda eşyanız için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Bozkurt hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Kastamonu Bozkurt merkezinde yep yeni anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaktayız. Kastamonu şehir merkezine bağlı hızla değişen ilçesi Bozkurt ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Kastamonu Bozkurt çevresinde değil, tüm şehirlerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Bozkurt Hurdacı Numarası

Kastamonu Bozkurt adresten hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasında yer alır. Dolayısıyla hurda atık satmak nedeni ile hizmet numaramızı aramalısınız.

Kastamonu Bozkurt hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında tek tıkla arayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz.

Bozkurt Krom Hurda Alımı

Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Kastamonu Bozkurt hurda krom fiyat listesini günlük yollamaktayız. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar hurda krom konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklamalısınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz.

Hurda Demir Alım Satımı

Bildiğiniz üzere her cins pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alırız. Demir, dünyada bol miktarda alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Bozkurt ekstra demir hurdası fiyat listesini isteyenlere her gün ulaştırıyoruz.

Bozkurt ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bölümüne mutlaka göz atmalısınız.

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları talep etmek için şimdi arayın. Hurda demir alan hurdacı firma yazımızı okumalısınız. Bozkurt bölgesinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

Bozkurt Çinko Hurdası Alan Firma

Bozkurt etrafında hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Bozkurt çatı söküm çinkosu fiyatları az önce güncellendi. Çinko hurdası alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu satmak için bize ulaşın.

Bozkurt Sarı Hurda Alan Firma

Aslında sarı hurda adında hurda cinsi bulunmamaktadır. Bu sayfadaki Bozkurt sarı pirinç hurdası kilo fiyatı anlık güncelleniyor. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda sarı metine bir göz gezdirebilirsiniz. Haliyle Bozkurt hurda sarı alan hurdacı firmalar arasındayız. Pirinç hurdalar mahalle arasında renginden dolayı sarı pirinç hurda denilmektedir. Kastamonu Bozkurt hurdacı depomuz her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır.

Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri vardır. Hursan Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, hurda bronz alımında öncülük etmektedir. Bozkurt ilçesinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır.

Kurşun Hurdası Alan Yerler

Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madendir. Kastamonu, Bozkurt kurşun hurda alımı hizmetleri verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Bozkurt çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatı günceldir. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda, Çatı söküm kurşunu alırız. Yer yüzünde cevher olarak çıkarılan kurşun maviye yakın gümüş renkli biçimiyle biliniyor. Hurda kurşun alanlar makalesine göz bakarsanız pişman olmazsınız.

Sac Hurda Alımı

Ek bina tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şu anda yeni gibi ikinci el trapez sac bulunuyor. Bozkurt çevresinin her yerinde hurda sac levha, sac varil, galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak amacıyla arayınız. Hurda sac alanlar içerisindeyiz.

Bozkurt Hurda Kablo Alanlar

Hurda kablolar içindeki bakır teller yüzünden hurdacılık yapanlar için kıymetlidir. Piyasada kolayca edinilebilen 30% bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alırken anında nakit para ödeme yapıyoruz. Bozkurt bölgesinin tamamında TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası ticaretinde tecrübeye sahibiz.

Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo alımı için telefon edebilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılıyor. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasadan fazla fiyat veriyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz.

Daha detaylı sayfamızdaki kablo alan hurdacı konuyu ziyaret edin. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Bozkurt hurdacı firma arayanlara özenli hizmet vermeye devam ediyoruz. Kastamonu Bozkurt hurdacısı Hursan Metal özellikle antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Ek olarak enya kablo hurdası, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımında piyasasının üstünde fiyat teklifini sunuyoruz.

Karışık kablo, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok kazanmayı isteyenler bizimle iletişime geçin. Kastamonu Bozkurt ilçesinin her yerinde hurda kablo alan firmayız. Genelde koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızdaki Bozkurt kablo ton fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak gönderiyoruz. Her yerden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo almaktayız.

Bozkurt Bakır Hurda Alımı

Bozkurt bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı alanında geniş bilgi bulabilirsiniz. Bozkurt bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

Sitemizdeki Bozkurt soyma bakır hurdası fiyat listesini her gün yollamaktayız. Kastamonu Bozkurt bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Bozkurt hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alım hizmeti veriyoruz.

Bozkurt Alüminyum Hurdası Alanlar

Ek olarak alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda yapıyoruz. Her türlü hurda alüminyum almaktayız. Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız. İş yerimize güvendiğiniz için teşekkürü hak ediyorsunuz.

Siz kıymetli müşterilerin desteğiyle daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Bozkurt ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurda, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alırken hurda tartımını müşteriyle yapıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı için aramanızı diliyoruz. Kastamonu Bozkurt hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Bozkurt alüminyum hurdası kilo fiyatını telegram grubu üyelerine güncel olarak yollamaktayız.

Bozkurt Hurda Alanlar

Bozkurt adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurdanızı çok zaman kaybetmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle hurda metalin kıymetleri düşebilir. Hurda çinko almak için yerinize gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan yerler arasındayız.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Antimon zamak hurda, makina artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz.

Kastamonu Bozkurt hurdacı firma olan Hursan Metal her nevi ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı hurda çinko, kurşun hurda, hurda bakır, hurda kablo, hurda alüminyum,demir hurda ve hurda sarı alımlarında değerinden yüksek fiyat listesi uyguluyoruz. Bozkurt hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimizle ön plana çıkıyoruz.

Bozkurt Klima Hurdası Alan Hurdacılar

İkinci el klima Bozkurt çevresinde oldukça fazla alımı yapılan hurda eşyalar içinde yer alır. Bozkurt çevresinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alanlar içindeyiz.

Bozkurt Moloz ve Hurda Nakliyesi

Hursan Metal tarafından alınacak tüm hurdanın depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Bina yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre molozun taşıma işleri titizlik ile yapılmaktadır. Molozlar Bozkurt Belediyesi tarafından belirlenen alanlara taşınıyor.

Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurdası zehirli olabilir. Bozkurt nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alındığında gayet hassas çalışılmalıdır. Bu ilçede %95 hurda nikel şablon , %99 şablon nikel hurdalar, anot nikel, nikel turbo hurda alım satımında piyasasından yüksek kg fiyatı sunuyoruz.

Bozkurt Bina Yıkımı

Daha önce fabrika söküm işlerinde yaptığımız üzere binaların yıkımını ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Bozkurt kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılacak binaların yeniden inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

Yıkım esnasında belirtilen tüm önlemler Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler ve benzeri her türlü hurda malzemeyi satın alıyoruz.

Bozkurt Hurdacılar Sitesi

Bozkurt hurdacılar sitesi onuncu blokta bulunan dükkânımız vasıtasıyla hurda eşya ticareti gerçekleştiriyoruz. Bozkurt sanayi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Şimdiki halinden güzel bir Kastamonu Bozkurt oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz.

Bozkurt Cam Hurdası Alımı

Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıdaki suları tutabilen inorganik sert maddelerdir. Bozkurt çevresinde cam hurdası alan yerler arasındayız. Günümüzde şeffaf ve renkli araç camları, şişesi cinslerde cam hurdalar yüklü miktarda geri dönüşüme gönderiliyor.

Bozkurt Araba Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Bozkurt bölgesinde araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

Ama hurda araç evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de sizlere hurda araba alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vagon hurdası, ağır hasarlı otomobil hurdası, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, hurda motor alıyoruz.

İkinci El Kafe ve Lokanta Aletleri Alanlar

Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. İkinci el paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satan yerler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar alımı yapıyoruz. Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi kuzine, meze dolapları, evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz davlumbaz, aspiratör vs endüstriyel mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz.

Hurda Kumaş Alım Satımı

Kastamonu Bozkurt etrafında hurda jesica kumaşı, şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı alım satımında yerinize araç göndermekteyiz. Kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Spot hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim hurdası, hurda parti kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alımı yapıyoruz.

Parti malı hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, parça pantolon kumaşı alımı için bizi çok geçmeden aramalısınız. Kastamonu Bozkurt kilo ile hurda kumaş alanlar içinde en iyi fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Sayfamızdaki Bozkurt hurda kumaş fiyatlarını her gün yollamaktayız.

Güncel Bozkurt Hurda Fiyatları

En güncel hurda ton fiyatına ulaşmak sebebi ile bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bozkurt hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları her saat güncellenmektedir. Sayfamızdaki hurda fiyatları yazıyı ziyaret edin Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdalar alırken daha fazla kilo fiyatı ödüyoruz.

Bozkurt 2.el Raf Hurdası

Hurda depolama rafları alıyoruz. Bu sayfadaki Kastamonu Bozkurt raf hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Raf hurda alan yerler hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Bozkurt 2.el raf hurdası satın almak için mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle yenilen dükkanlardan elde ettiğimiz mağaza rafları, market rafı hurdaları, reyonlar, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları içinden seçilen kullanılabilir 2. el raf satışı yapıyoruz.

Kağıt Hurdası Alımı

Bozkurt kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki firmamız Hursan Metal sayesinde koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlikle size çok daha yüksek miktarda kazanma olanağı veriyoruz.

Ederinden fazla fiyata kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, gazete hurdası, bristol hurda, karton bardak alıyoruz. Hurda karton, kağıt alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Kastamonu Bozkurt karton hurdası kilo fiyatını grubumuzda her gün paylaşıyoruz

Hurda Plastik Alanlar

Kastamonu il Bozkurt ilçesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen, jelatin hurdası, polistren kristal hurda satmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Bozkurt hurda plastik alan firmalar içerisinde öncü hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Kastamonu Bozkurt hurda naylon fiyat listesini günlük göndermekteyiz. En avantajlı fiyata kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe alıyoruz.

Hurda Beyaz Eşya

Kastamonu Bozkurt etrafında sıfır, 2. el mobilya alabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki kanepe, koltuklarınızı istediğiniz konuma gelerek alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alanlar konusunda bilgi içeren yazımızı gezebilirsiniz Az kullanılmış çalışma masası, ofis büro mobilyaları, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı stoğu hakkında bilgi edinmek amaçlı çağrı merkezimizi arayınız. İyi durumda 2. el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadıyla firmamıza ait cep telefon numaraları ile iletişim kurarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Bozkurt Hurdacı

7/24 açık Bozkurt hurdacı olarak 7/24 açığız. Farkına vardığınız üzere on altı yıldan beri geri dönüşüm hizmeti sunuyoruz. Sektörün kazandırdığı profesyonellik vasıtası ile sektörün teknolojisine ayak uydurarak yeni hizmetlerimize devam ediyoruz.

Akü Hurdası Alımı

Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar nedeni ile oldukça değerlidir. Akü başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurda alım satımı gönderimize göz bakınırsanız pişmanlık duymazsanız. Bu nedenle Hursan Metal vb. fabrika içinde geri dönüştürme fabrikası bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır. Motosikletlerde elektrik enerjisi deposu kullanılabiliyor. Kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış duruma düşen bataryaya akü hurdası deniliyor.

En Yakın Bozkurt Hurdacı

Bozkurt hurdacısı içindeki personelimiz ile konumuzdan hurda alım satımı yapıyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Bozkurt genelinde hurda malzeme alıyoruz. Bu nedenle atık eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Bozkurt bölgesinde hizmetler ediyoruz. En yakın Bozkurt hurdacı deposu servisiyle hurda alıp satarken yolladığınız konuma uzman çalışanlarımızı yolluyoruz.

Hurda Jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör alım satımı için arayın. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

2.El İnşaat Malzemeleri

Birde batan satıcılardan satın almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, harç makinesi, alçı sıva makinesi, boya tabancası az kullanılmış iskele, plywood hurda alımı yapıyoruz. Bozkurt bölgesinde yıkılmış öğrenci yurdu vs binalardan bir kenara ayırılan sıfır ayarında 2.el pimapen pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alım satımı yapıyoruz.

Bozkurt Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrika yıkımı yapıyoruz. Öncelikle yıkımı yapılacak imalathanenin detaylı bir biçimde incelenerek gerekli araçların ayarlanması gereklidir. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapanlar içinde nam saldık. Uzun zamandır yüzlerce fabrika bozum ihalesini güvenilir bir biçimde yerine getirdik. Bozkurt Kastamonu fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay sayılmaz.

0 (535) 043 31 17