İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Bostancı Hurdacı

Bostancı Hurdacı

Kadıköy Bostancı mahallesi hurdacı firma olarak Bostancı mahallesinin her noktasında hurdacılık yapıyoruz. Anadolu yakası Bostancı mahallesinde hurda eşyalar ve 2.el eşyalar alım satımı için hurdanın bedelini yüksek fiyattan ödemekteyiz İstanbul Kadıköy ilçesi genelinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile uzman ekip gönderiyoruz

Kadıköy hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasına sahibiz. Güncel Kadıköy Bostancı hurda fiyatlarıyla alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul hurdacı firma olan firmamız Hursan Metal Geri Dönüşüm hizmetinizdedir. Hursan Metal Geri Dönüşüm olarak İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Bostancı mahallesi hurdacı işletmeleri içinde en iyi firmayız. Her türlü hurda alımında öncüyüz. Bostancı mahallesinde hurdacısı olarak hurdanızı alıyoruz Şu anda Kadıköy firmaları arasındayız. Bununla birlikte Kadıköy Bostancı mahallesinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz.

Kadıköy Bostancı Mahallesi Hurdacı Firma

Kadıköy hurdacı olarak Anadolu yakası bölgesinde her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Sizlerde her çeşit hurda satışı nedeniyle mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Kadıköy genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bostancı hurdacı firma mı arıyordunuz? İstanbul Anadolu Yakası hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm hizmetinizdedir! İstanbul merkezinin sempatik ilçesi Kadıköy merkeze bağlı, Bostancı mahallesi daimi hizmet verdiğimiz mahalleler içindedir. Bostancı mahallesinde firma olarak hizmet vermekteyiz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Yüksek enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine yol açmaktadır. Hurda maden geri dönüştürülürken harcanan enerjinin düşüklüğü emisyonun iklimlere zarar vermesini önlüyor.

Geri dönüşüm firmaları doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bazıları yeterli gözükse de nüfusla birlikte dünyanın tüketimi de artmaktadır. Atık metallerin geri dönüşümü ana kaynağı korumamızı sağlıyoruz. Böylelikle yeraltındaki madenleri gelecek döneme aktarıyoruz.

İstanbul Kadıköy Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Bir metal cevherinin ocaktan kazılarak işlenmesi meşakatlidir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için oldukça çok enerji harcanıyor. Hurda malzemelerin geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok az az olacaktır.

Türkiye’de 1 yılda yirmi dört milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıbbi atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık atılmaktadır. Ortaya çıkan atıkların %4’ünü metal hurdalar, %27’sini plastik türleri, yüzde kırk üçünü hurda kartonlar, yüzde onikisini cam vb malzemelerden oluşuyor. Ne yazık ki, bu paha biçilemeyen malzemelerin dörtte 5’i yok olmaktadır. Bu atıkların piyasadaki değeri 1.57 milyar Türk Lirası’dir. Hursan Metal Geri Dönüşüm benzeri İstanbul Kadıköy Bostancı geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmaya çalışıyoruz.

Bostancı Mahallesi Hurdacı Numarası

Kadıköy Bostancı mahallesi hurda alım hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Anadolu yakasında yer alan Kadıköy Bostancı hurdacı iletişim numarasını unutmayın Dolayısıyla hurda atık fiyat listesi istemek nedeni ile firmamızı arayabilirsiniz. Boşa zaman harcamadan arayın yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satın. İstanbul Kadıköy Bostancı mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde hızlıca arayabileceğiniz yerdedir.

Bostancı Demir Hurda Alım Satımı

Kadıköy Bostancı mahallesi ve çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyatları talep etmek nedeniyle zaman kaybetmeden arayabilirsiniz.

Hurda demir, dünyada bol miktarda alım satımı yapılan metaller içerisinde yer alır. Bildiğiniz gibi her türde demir ev kapısı, pencere demiri, demir trabzan alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası fiyatı yazısına kesinlikle göz atabilirsiniz. Firmamız Kadıköy Bostancı mahallesi yakınlarında demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor.

Bostancı Mahallesi Kurşun Hurda Alanlar

Dünyada cevher halinde çıkarılan metal kurşun mavi-gümüş rengiyle biliniyor. İstanbul Hurda kurşun alan yerler kurşun hurdası hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız.. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Minare söküm kurşunu
, Cami sökümü hurda kurşun alım satımı yaparız. Kurşunun kullanılan en eski madenler arasında olduğu söyleniyor. Bostancı mahallesi kurşun hurdası alım satımı için en iyi fiyat listesini verdiğimiz ilçelerden biridir.

Bostancı mahallesi Sarı Hurda Alım Satımı

Haliyle Kadıköy Bostancı sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Bununla beraber hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri kıymetlidir. İstanbul Kadıköy Bostancı mahallesi hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde hurda sarı türleri bulunmaktadır.

Bostancı mahallesinin tamamında sarı hurdası alıyoruz. Pirinç metali halk arasında renginden ötürü sarı pirinç hurdası denmektedir. Aslında hurda sarı ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır.

Sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacılar metini inceleyebilirsiniz. Firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticareti yapıyor.

Bostancı Sac Hurdası Alım Satımı

Şu anda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Ek bina çatısı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapan yerler içerisindeyiz. Bostancı bölgesinde hurda sac levha, sac varil hurdası, hurda oluklu sac hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak için arayın.

Bostancı Hurda Alanlar

Hurda krom almak üzere adresinize gelmekteyiz. Zamak hurdası, kalay hurdası, hurda çelik almaktayız. Hep beraber yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Kadıköy Bostancı mahallesi çevresinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm her tür hurda malzeme alım satımı yapıyor.

Tekstil kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Kadıköy Bostancı hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkıyoruz. Bostancı mahallesinde adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik.

Bostancı Hurda Bakır Alım Satımı

Bostancı içerisinde bakır hurdası almaktayız. İstanbul Kadıköy Bostancı bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda, hurda bakır boru alanlar içindeyiz. Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Bostancı hurda bakır kilo fiyatı için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Hurda bakır makalemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Kadıköy Bostancı hurdacı şirketimizi acilen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

Bostancı Krom Hurda Alanlar

Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Krom hurda fiyatı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için bölümünün linkine tıklayın. 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Bostancı mahallesinde hurda krom satışı için hemen arayabilirsiniz 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz.

Bostancı Mahallesinde Kablo Hurda Alımı

Ek olarak enya kablo hurdası, tek damar kablolar, çok damarlı kablolar için en iyi fiyat listesini öneriyoruz. İçinde bulunan tellerin madenine bağlı olarak ve de kaplamadaki malzemenin isimlendirilir. Kullanıldığı yerlere göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kabloları çeşitleri vardır. İlaveten hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Kadıköy Bostancı hurdacı firmayız. . Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından daha yüksek fiyatlar sunuyoruz. Anadolu Yakası Kadıköy Bostancı mahallesi bölgesinin tüm sokaklarından %30 bakırlı kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Her yerden tek damar kablo hurdası almaktayız. Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır. Etrafta bolca bulunan %40 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alırken nakit para ödeme yapıyoruz. Daha güncel bilgi için bloğumuzda daha önceden yazılan kablo alan hurdacı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Çünkü sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Bostancı mahallesinin tümünde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Bostancı mahallesi hurdacısı olarak her çeşit hurda elektrik kabloları, antikron hurda kablolar, hurda iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz.

Bostancı Mahallesinde Çinko Hurda Alan Hurdacılar

Kadıköy Bostancı bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Kadıköy Çinko hurdası alan hurdacılar yazımıza göz atmalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda fiyatları için aşağıdaki numaralarımıza ulaşın.

Bostancı mahallesi Alüminyum Hurda Alan Geri Dönüşüm Firmaları

İş yerimize gösterdiğiniz özen nedeniyle saygılar sunarız. Kadıköy ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımı yaparken tartımı profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Her tür hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Adresten hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için aramanızı istiyoruz.

Alüminyum tel hurda, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda Kadıköy Bostancı hurdacısıyız. İstanbul Kadıköy Bostancı mahallesinde hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Sizin yardımıyla sürekli tecrübe kazanıyoruz.

Hurda alüminyum hakkındaki metini ziyaret edin. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda yapmaya özen gösteriyoruz.

Bostancı Mahallesinde Akü Hurda Alım Satımı

Hurda akü içerdiği kurşun bulunduran suları nedeni ile değerlidir. Dolayısı ile bizim gibi kendi içerisinde geri dönüşüm fabrikası olan işletmeler kuru ve sulu akü alan yerler arasındadır. Araçlarda enerji ihtiyaçları amacı ile bulunmaktadır. Akümülatör diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolamaya yarayan depolardır. Zamanla enerji depolamaz akülere akü hurdası denilmektedir. Hurda akü alan hurdacı firmalar makalesine mutlaka bir göz atmalısınız.

Bostancı Mahallesi Otomobil Hurdası Alanlar

Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Kadıköy Bostancı hizmetlerimize devam ediyoruz. Lakin hurda otomobil vergiden muafiyet alma işleri zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan çeki demiri hurdası patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası
, römork, ağır hasarlı otomobil hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Bostancı mahallesinde otomobil hurdası alım hizmetleri vermekteyiz.

Bostancı Cam Hurdası Alım Satımı

Bostancı mahallesinde hurda cam alan yerler içindeyiz. Cam saydam veya yarısaydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir. Bu dönemde renkli soda şişesi, kırılmış oto camı benzeri hurda cam bulunabilmektedir.

Kadıköy Bostancı Mahallesi Hurda Fiyatları

Bostancı mahallesinde hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatları hurda borsasında an be an güncelleniyor. Güncel kilo fiyatına erişmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurda alımında piyasasından fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Daha detaylı güncel hurda fiyatları konuyu okuyun

Bostancı Mahallesinde Fabrika Bozumu

İstanbul, Bostancı fabrika sökümü yapıyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana onlarca fabrika bozumu ihalesi güvenilir şekilde yerine getirdik. Genellikle anlatıldığı gibi kolay değildir. Güvenlice fabrika yıkımı yapıyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde başarılı yerdeyiz. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylı bir biçimde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde araçların hazırlanması uygundur.

Bostancı Mahallesi Nikel Hurda Alım Satımı

Mahalle genelinde turbo nikel, anot hurda nikel, hurda %95 ile %99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdaları alındığında çok hassas çalışılmalıdır. Nikel hurdası arsenik içermektedir. Bostancı mahallesinde nikel hurda alımı yapıyoruz.

7/24 Alo Bostancı Mahallesi Hurdacı

7/24 açık Bostancı mahallesinde hurdacı firması olan şirketimiz ile gece gündüz açığız. Nerdeyse otuz üç yıldır hurdacılık yapıyoruz. Sektörün kazandırdığı deneyimlerler makine sayımızı arttırarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Bostancı 2.El İnşaat Malzemesi

İnşatlarda inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, harç pompası ikinci el seyyar iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Bostancı çevrelerinde yıkılmış market vb binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir ikinci el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı alımı yapıyoruz. Birde iflas eden depolardan edindiğimiz

Bostancı Mahallesinde Hurda Plastik Alanlar

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi plastik çeşitleri vardır. En güncel fiyata hurda pet şişe, hurda market poşeti, plastik bidon mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, kırkambar plastik hurda alım satımı yapıyoruz.

Bostancı plastik hurdası alan firmalar içinden öne geçmeyi başaran Kadıköy Bostancı mahallesi hurdacısıyız. İstanbul Kadıköy Bostancı bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda alımı yapıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

Bostancı Mahallesinde 2.el Raf Satanlar

Çoğunlukla yenilen şarküteriler tarafından hurdaya ayrılan hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir ikinci el raf satıyoruz. Hurda depo rafı alım satımı liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Raf hurdası alımı hurda raf hakkında bilgi almak amacı ile bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Hurda raf Bostancı mahallesi almak sebebi ile iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Bostancı Kağıt Hurdası Alan Hurdacılar

Kağıt, karton hurda alımı yapıyoruz. Bostancı mahallesi kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki iş yerimiz hizmetleri ile matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz. Bölgede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılıkla satıcılara daha çok miktarda kazanım elde etme avantajı iletiyoruz. Piyasadan fazla ton fiyatıyla bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kağıt peçete, hurda gazete, hurda kuşe kağıt alıyoruz.

Bostancı İkinci El Ev Eşyası

İkinci el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, personel masaları, sekreter koltukları alımında yüksek fiyatlarla ödeme yapıyoruz. Temiz 2. el olarak satılabilecek bir temizlikteki mobilyaları dilediğiniz konuma gelerek almaktayız. Kadıköy Bostancı çevresinde yeni, 2. el kanepe satıyoruz. Her türlü 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizle bağlantı kurabilirsiniz.

Bostancı Mahallesinde Hurda Klima Alan Firmalar

Klima hurdası Kadıköy Bostancı çevresinde çok alınan hurda eşyalar arasında yer alır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Bostancı etrafında klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Kombi alanlar içerisindeyiz.

Bostancı Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Kadıköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce bildirilen yerlere boşaltılıyor. Bina yıkımı sonrasında sözleşmemize göre molozun taşınma işi titizlikle firmamızca yapılıyor.

En Yakın Bostancı Mahallesi Hurdacı Firması

En yakın Bostancı hurdacı deposu hizmetiyle her cinsten hurda metal alım satımı sebebiyle ayağınıza geliyoruz. Bostancı mahallesi hurdacı sitesi olan firmamız ile adresten her tür hurda eşya almaya devam ediyoruz. Dolayısıyla müşterilere en yakın hurda alanlar Kadıköy Bostancı mahallesinin tüm sokaklarında servis veriyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamızla Bostancı bölgesinde hurda malzeme almaktayız.

Bostancı Mahallesinde Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm sebebi ile kısmen yıkılmış binaların gerektiği biçimde inşa edilmesi nedeni ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen tedbir önlemleri Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri her cins hurdayı almaktayız. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Tıpkı fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri yapıyoruz.

Bostancı Mahallesi 2. El Jeneratör Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi sıfırdan farkı bulunmayan 2. el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacıyız. Jeneratör hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Bostancı Hurdacı Sitesi

Bostancı mahallesi hurdacılar sitesindeki firmamız iş birliğiyle hurda eşya ticareti yapmaya başladık. Çocuklarımıza her hali ile güzel bir İstanbul Kadıköy Bostancı mahallesi oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Hepsi için bizimle iletişime geçin.

0 (535) 043 31 17