İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Bornova Hurdacı

Bornova Hurdacı

Bornova hurdacı firması olarak hurda alımı yapıyoruz. Her çeşit hurda alımında profesyoneliz. İzmir, Bornova hurdacı firmalar içerisindeyiz. İzmir hurdacı firmalar içindeyiz. Günlük Bornova hurda fiyatları ile alım satım yapmaktayız. Hursan Metal firmamız ile hizmetimizi sürdürüyoruz.

Bornova Hurdacı Firma

Bornova hurdacı firması olarak İzmir ilinin tümünde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit kurşun hurdası satışı yapmak sebebi ile telefon numaramızı çaldırabilirsiniz.

Bornova mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Bornova hurdacı mı arıyordunuz? İzmir ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Bornova ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir.

Ülkemizde bir senede yüz bin ton tıpsal atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde yirmi yedisini plastik hurdası, yüzde onikisini cam, yüzde dördünü metal malzemeler, yüzde 43’ünü karton hurdası gibi hurdalardan oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu kıymetli atıkların %80’i dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Bu atıklar Türkiye’ye 1.6 milyar TL zarar veriyor. Hursan Metal çöpe giden bu harcamanın elimizden geldiği kadarını kurtarmak için çaba sarf ediyoruz.

Bornova Hurdacı Numarası

Bornova hurdacı telefon numarası sayfamızın altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bornova hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Hemen numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme fiyatı sormak için telefonumuzu aramanız gereklidir.

Bornova Kablo Hurda Alım Satımı

Bloğumuzda bulunan hurda kablo makaleyi ziyaret edin. Çünkü Hursan Metal olarak yalnızca hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Bornova kablo hurdası almaktayız.

Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo alıyoruz. İzmir Bornova bölgesinde hızlıca ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alırken değerini nakit ödüyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile hurda kablo alanlar için önem taşır.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo için arayabilirsiniz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından oldukça yüksek teklifler veriyoruz. İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bornova hurdacı firma olarak her türlü hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar ticareti yapıyoruz. Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar bizi arayabilir. Bunlarla birlikte tek damar hurda kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablolar alımı yaparken piyasasının üstünde fiyatları gönderiyoruz.

Kullanım alanlarında göre yeraltı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. İzmir Bornova hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Bornova hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Bornova Krom Hurda Alımı

Gayet sert olduğundan zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz.

Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sayfamızdaki İzmir Bornova krom hurdası ton fiyatı az önce güncellendi. Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Bornova Alüminyum Hurdası Alımı

Hurda satanların desteğiyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Ek olarak hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör alıyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş almak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alıyoruz. İzmir Bornova alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz.

Her türlü alüminyum hurdası alıyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Bornova ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımı güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Daha detaylı hurda alüminyum alanlar makaleyi okuyabilirsiniz.

Bornova Demir Hurda Alımı

Hurdacı firmamız Bornova genelinde hurda demir alımı yapmaktadır. Sizinde bildiği gibi her türden demir kapı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. Bornova etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Anlık demir hurda kilo fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler hakkında bilgi almak için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayın. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar bölümümüzü incelerseniz iyi olacaktır. Hurda demir, yer yüzünde en fazla alınıp satılan madenler içinde bulunmaktadır.

Beydağ Sarı Pirinç Hurda Alımı

Gerçekte sarı hurdası olarak geçen bir hurda bulunmamaktadır. Detaylı bilgi amacıyla sarı alan hurdacı konuyu inceleyebilirsiniz. Dolayısıyla Bornova sarı pirinç hurda alan hurdacılar içindeyiz. Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır. Bornova ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz.

Pirinç hurdaya halk ağzıyla renginden dolayı sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Hursan Metal şirketi bu çeşitlerin yanında sarı pirinç hurda bronz araiş ticareti yapıyor.

Ayrıca hurda sarı kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri bulunmaktadır. Bornova hurdacı depomuz her türlü hurda ticareti yapıyor.

Bornova Hurda Bakır Alanlar

Bornova hurda bakır kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayınız. İzmir Bornova hurda bakır alan yerler içindeyiz. Kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz.

Bornova bölgesinde bakır hurda almaktayız. TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, Hurda antikron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Bakır hurdası alan Bornova hurdacı numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Bakır hurda alanlar makalemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bornova Kurşun Hurdası Alımı

İzmir Bornova kurşun hurda alım satımı için adresinize geldiğimiz ilçelerdendir. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Minare söküm kurşunu, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alırız. Kurşun cevheri mavimsi gümüş rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hurda alan hurdacılar kurşun hurda konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu söyleniyor. Kurşun hurda fiyatları hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklamalısınız.

Bornova Hurda Alanlar

Bornova yerinden hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. İzmir Bornova ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her çeşit demir hurdası alım satımı yapıyor.

Kumaş kırpıntı hurda alan yerler arasındayız. Bornova hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman personelimzle öne geçiyoruz. Antimon zamak hurdası, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Birlikte kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi ilke edindik. Hurda alüminyum alımı için adresinize gelmekteyiz.

Bornova Çinko Hurdası Alım Satımı

Hurda çinko ton fiyatı gönderisine göz gezdirmek istersiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz. Bornova ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Bornova Hurda Sac Alanlar

Bornova İzmir çevresinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, alım satımı sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Şantiye tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bornova Fabrika Sökümü

İlk önce yıkılacak tesisin incelikle incelenerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olur. Bornova fabrika sökümü işi yapıyoruz. Yıkım işi yapanların bahsettiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Uzun yıllardır sayısız fabrika sökümü ihaleleri yerine getirdik. Güvenlice fabrikaların sökümlerini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde ünlü olduk.

Bornova Hurda Araba Alan Yerler

Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Ama hurda araç evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli hurda araba, vagon hurdası, hurda çeki demiri hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda motor . Bazen Bornova yakınlarında araç hurdası alıyoruz.

Bornova 2.el Ev Eşyası

2.el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, öğrenci masası, sekreter koltuğu almak nedeniyle yüksek fiyattan ödeme yapıyoruz. Kısa süre 2el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki mobilyaları belirttiğiniz yerden satın alıyoruz. Her türlü ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları öğrenmek nedeniyle biziarayabilirsiniz. Piyasasından ekonomik fiyatlarla titiz bir şekilde kullanılmış olan ve 2. el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz.

Bornova 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan market binalarından ayrılan hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolapları, pencereler alıyoruz. İnşatlarda yük asansörü, harç makinesi, boya tabancası, alçı makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, plywoon hurda bulunur. Bunun ile birlikte iflas eden şirketlerden almış olduğumuz

Bornova Hurda Akü Alımı

Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü denmektedir. Elektrikli otomobillerde elektrik deposu kullanılıyor. Akü içindeki kurşun bulunduran suları ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için kıymetlidir. Hurda akü alımı gönderisine mutlaka bir göz atmalısınız. Bu neden ile hurdacı firmamız ve benzeri firma içerisinde geri dönüştürme fabrikası bulunanlar kuru akü ve sulu akü alan hurdacılar arasındadır. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur.

Bornova Hurdacılar Sitesi

Bornova hurdacılar sitesi 6. bloktaki tesisimiz iş birliğiyle hurda eşya alımı ve satımı gerçekleştiriyoruz. Hemşerilerimize yaşanır bir İzmir Bornova oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz.

Bornova Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Bornova ilçesinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Klima hurdası Bornova çevresinde çok alımı yapılan hurdalar içerisindedir. 2. El Kombi alan yerler arasındayız. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Bornova Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı sonrasında sözleşmemize göre ortaya çıkan molozların nakliyesi titizlik ile firmamız tarafından yapılıyor. Bornova hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdanın tesisimize nakliyesi bedelsiz yapılır. Molozlar Bornova Belediyesi’nce planlanan yere dökülür.

En Yakın Bornova Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Metal hurda alım firması olarak Bornova ilçesinin her yerinde hurda alıyoruz. Bornova hurdacı şirketi bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile yerinden her cins hurda malzeme almaya başladık. Bu hizmetimiz ile sizlere en yakın hurdacı firma Bornova ilçesinin tümünde hizmetler veriyoruz. Bornova en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle hurda eşya tartımı yapmak için adresinize gelmekteyiz.

Bornova Karton Hurda Alanlar

Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesentle müşterilerimize çok daha yüksek kazanma imkanı takdim ediyoruz. Yüksek fiyata kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, karton bardak alıyoruz. Kağıt, karton hurda alıyoruz. Bornova kağıt hurdası alan firmalar içindeki şirketimiz ile irtibata geçerek hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz.

Bornova Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Üst taraftaki fabrika sökümünde yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, sökülmüş çelik kapı hurdaları, yer döşemeleri vebenzeri her cins hurdanızı ücreti karşılığında almaktayız. Hurda karşılığında bina yıkımı yapılırken istenen tüm önlemler Bornova kentsel dönüşümü gerçekleşmede eskimiş dairelerin uygun bir biçimde inşaatının yapılması amacıyla yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

Bornova Cam Hurda Alan Hurdacı Firma

Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde kırılgan ve sert yapıda bulunan suları koruyan inorganik amorf sert maddelerdir. Bornova ilçesi çevresinde hurda cam alanlar arasındayız. Son zamanlarda renkli otomobil camları, soda ve gazoz şişesi benzeri cam hurda türleri bulunmaktadır.

Bornova Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu sebep ile nikel hurdaları taşınırken elden geldiğince hassasiyet ile davranmalıyız. Bu bölgede anot hurda nikel, turbo nikel hurda, %95 şablo nikel hurdası – %99 şablon nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirlidir. Bornova hurda nikel alıyoruz.

Bornova Plastik Hurda Alım Satımı

Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Bornova plastik hurdası alan yerler içerisinden ön planda olan Bornova hurda deposuyuz. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İzmir il Bornova ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin hurdası fiyatları öğrenmek için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En güncel fiyatla hurda şeffaf naylon, mavi kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası alıyoruz.

7/24 Açık Bornova Hurdacı

Tam 19 yıldan bu yana geri dönüşüm faaliyetleri vermekteyiz. 7/24 açık Bornova hurdacı firmamız vasıtası ile 7/24 açığız. Sizlerin kazandırdığı profesyonelliklerle tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Güncel Bornova Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında diğer Bornova hurdacı firmalarından özel fiyatlarla alımlar yapıyoruz. Bornova hurdacı firmalar içerisinde hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatları saatlik olarak değişmekte. Sayfamızdakiyeni hurda fiyatları metne bir göz atın Kesin hurda fiyatına erişmek sebebi ile bize ulaşmanız gerekmektedir.

Bornova 2.el Raf Satanlar

Demir raf hurdası alımı yapıyoruz. Özellikle resterasyon yapan pastaneler tarafından satışa çıkarılan orta reyonlar, mağaza rafları, çelik raflar, market rafları, hurda demir raflar arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir ikinci el raf hurdası satan yerler içindeyiz. Raf hurda alanlar paylaşımını okumak öğrenmenizi sağlayacaktır. Hurda raf Bornova almak amacıyla telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Bornova Jeneratör Hurdası Alanlar

Hurda jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru işletmeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır.

0 (535) 043 31 17