İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Boğazkale Hurdacı Telefonu

Boğazkale Hurdacı Telefonu

Boğazkale merkez hurdacı firma olarak Boğazkale ilçesinin hurda alıyoruz. Çorum Boğazkale merkezi çevresinde kullanılmış ofis mobilyası ve hurda eşyalar alımında hurdaların değerini yüksek fiyattan ödüyoruz. Boğazkale çevresinde olduğu gibi hurda alımı sebebiyle gönderdiğiniz konuma kadar geliyoruz.

Boğazkale ilçesi etrafında hurda metal dönüşümü yapan dökümhanemiz bulunmaktadır. Güncel Çorum Boğazkale hurda fiyatlandırmasıyla hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Çorum hurdacısı olan firmamız hizmetinizdedir. Hursan Metal şirketimiz ile Çorum merkezin tüm mahallelerde hizmetimize devam ediyoruz.

Boğazkale hurdacı firmalar içerisinde öncü konumdayız. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz. Miktarı yüksek hurda satanlara özel piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Çorum hurdacısı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz. Aslında Boğazkale hurdacı firmasıyız. Fakat Boğazkale merkezinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Boğazkale Hurdacıları

Boğazkale bölgesinde faaliyet veriyoruz. Korozyona uğramış metal ve plastikleri geri dönüştürerek halkımızın geleceğine yarar sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda satışı amacı ile telefonlarımızı kaydedebilirsiniz. Boğazkale hurdacı olarak Çorum genelinde her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemeleriniz için çevrenizdeki hurda alım aracımızı göndermekteyiz. Boğazkale hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Boğazkale ilçesinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Çorum ilinin hızla büyüyen ilçesi Boğazkale daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Çorum Boğazkale bölgesinde değil, tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz.

Türkiye’de bir yılda 25 milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton tıbbi atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık çöpe gidiyor. Bu atık malzemenin yüzde 4’ünü metal hurdası, yüzde 43’ünü kağıt hurdaları, %27’sini plastik hurdası, yüzde on ikisini cam türleri vb malzemelerden oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu atıkların yüzde yetmiş beşi çöplere gitmektedir. Çöpe atılan atıklar Türkiye’ye zararı 1 milyar 5 yüz milyon ₺’dir. Hurdacı firmalar boşa giden bu miktarın elimizden geldiği kadarını kurtarmak için çalışıyoruz.

Geri dönüşüm Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Bir madenin yeraltından çıkartılarak hammaddeye dönüştürülmesi uzun sürer. Üretimde kullanılacak ham maddeyi en baştan üretmek için harcanan enerji çok fazladır. Hurdaların dönüştürülmesi %90 çok az azdır.

Geri dönüşüm doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Birkaç tanesi yeterli gözükse de artan nüfusla insanların tüketimide artıyor. Hurdaları geri dönüşümü ihtiyacımız olan metallerin korumayı başarabiliriz. Böylece yeraltı kaynaklarını gelecek döneme saklıyoruz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olmaktadır. Gereksiz enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine yol açmaktadır. Geri dönüşüme harcanılan düşük enerji miktarı karbon emisyonunun iklime ve çevreye zararının önüne geçmektedir.

Boğazkale Hurdacı Numarası

Boğazkale hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasında yer alır. Bu sebep ile hurda satışı yapmak amacı ile telefonumuzu arayabilirsiniz.

Boğazkale hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Zaman kaybetmeden arayıp günlük hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

Boğazkale Demir Hurda Alanlar

Firmamız Boğazkale şehrinin her yerinde hurda demir alımı ile ilgileniyor. Unutmayın ki her türlü demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu için nakit ödeme yapmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı paylaşımını geziniz. Güncel anlık demir hurda ton fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar bağlantısına tıklayınız. Demir hurdası, yeryüzünde çokça bulunabilen madenler içinde yer alır. Bu sayfadaki Boğazkale inşaat demiri kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Boğazkale ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

Boğazkale Krom Hurda Alan Hurdacı

Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alımı gönderimizi ziyaret ederseniz harika olur. Oldukça sert bir metal yapısı nedeni ile zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Bu sayfadaki Boğazkale hurda krom kilo fiyatı güncellenmiştir.

Boğazkale Bakır Hurdası Alım Satımı

Sayfamızdaki Boğazkale hurda bakır ton fiyatlarını telegram grubuna saat başı yollamaktayız. Çorum Boğazkale bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Boğazkale bakır hurdası fiyatları için şirket hattımızı arayın. Boğazkale içerisinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. antigron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Boğazkale hurdacı numarasını acilen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır boru hurda, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz. Hurda bakır alan hurdacı alanında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Boğazkale Kurşun Hurdası Alanlar

Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurdası fiyatları gönderimizi gezmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Boğazkale Çorum kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız yerlerdendir. Sitemizde bulunan Çorum Boğazkale hurda Cami kurşunu kg fiyatı güncellendi. Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurda alım satımı yaparız. Kurşun hala kullanılan madenlerdendir.

Çinko Hurdası Alan Hurdacılar

Sayfamızda paylaşılan Boğazkale hurda nikel ton fiyatları güncelliğini koruyor. Hurda çinko kilo fiyatı paylaşımımıza bakmak isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz. Boğazkale çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Boğazkale Hurda Alan Yerler

Çorum Boğazkale geri dönüşüm firması Hursan Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Boğazkale adresten hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek için elinizdeki hurda malzemeleri gecikmeden elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğruyor. Böylece hurda metalin değerleri düşmektedir.

Hurda kağıt alımı için adresinize geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun aldığımızda Çorum Boğazkale pazarından daha yüksek fiyat teklifi vermekteyiz. Boğazkale hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız.

Boğazkale Sarı Pirinç Hurdası Alan Firma

Bu sebeple Boğazkale sarı pirinç hurda ticareti alan hurdacıyız. Doğruyu demek lazım ise hurda sarı diye hurda türü yoktur. Hursan Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra sarı hurda bronz hurda araiş almaktadır. Sayfamızdaki Boğazkale pirinç sarı fiyat listesini güncel olarak ulaştırıyoruz. Sarı pirinç alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış makaleye göz gezdirebilirsiniz. Çorum Boğazkale hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Boğazkale ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Hurda satanların öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri vardır. Pirinç metal hurdası halk dilinde renginden ötürü sarı pirinç hurda denmektedir. Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır.

Boğazkale Kablo Hurdası Alan En Yakın Firma

Satıcılarda bolca edinilen 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdaları alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kablosu, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Adresten hurda antigron kablolar, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Boğazkale hurdacı arayanlar için buradayız. Bunun yanısıra hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyatları öneriyoruz.

İçindeki iletkenin cinsine göre ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizde yayımlanan Boğazkale kablo kg fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz ulaştırılmaktadır. Karışık kablo, hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar satmayı isteyenler şimdi arayın. Daha detaylı bilgi almak için kablo alan hurdacı yazıya bir göz atabilirsiniz.

Boğazkale hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo alımında deneyimliyiz. Kablo hurdası içindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablolar iletkenliği ile sıkça kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablo fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Boğazkale hurda kablo alıyoruz. Boğazkale hurdacısı Hursan Metal her çeşit hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar alım satımı yapmaktayız.

Boğazkale Alüminyum Hurdası Alımı

Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş almak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Güvenilir bir şekilde alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurdası yapıyoruz. Çorum Boğazkale alüminyum hurdası alan yerler arasında fark yaratıyoruz. Hurda satanların desteğiyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle sonsuz teşekkürler. Sayfamızdaki Boğazkale alüminyum hurdası fiyatlarını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Her türde hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Boğazkale ilçesinde hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda alımı yaparken hurda tartımını güvenilir şekilde yapıyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek için nakit ödeme veriyoruz.

Sac Hurdası Alan En Yakın Yerler

Depolarımızda yeni gibi 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Boğazkale etrafında sac levha, sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez, galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile. Veranda tavanı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Sac hurda alıyoruz.

Boğazkale Plastik Hurda Alımı

En iyi fiyata pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda market poşeti, hurda pimapen, hurda beyaz naylon alımı yapmaktayız. Boğazkale plastik hurda alan firmalar arasında olan Boğazkale hurdacısıyız. Bu sayfadaki Çorum Boğazkale hurda naylon ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri vardır. Çorum ile Boğazkale bölgesinin her yerinden abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen, hurda polistren kristal alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alanlar içindeyiz. 2. el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacı firmayız. Her voltajda yeni gibi 2. el jeneratör satılır.

Boğazkale İkinci El Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz. Sitemizde bulunan Çorum Boğazkale raf hurdası ton fiyatlarını isteyene güncel olarak yollamaktayız. Hurda raf alan yerler sayfamızı okumak iyi gelir. Hurda raf Boğazkale satmak sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Özellikle yenilen butiklerden elde ettiğimiz reyonlar, mağaza rafı hurdaları, hurda market rafı, demir raf hurdaları, çelik raflar içinden tarafımızdan seçilen yeniden farksız 2.el hurda raf satıyoruz.

Boğazkale Akü Hurdası Alımı

Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü diyoruz. Otomobillerde enerji ihtiyaçları amacı ile bulunabiliyor. Akü hurdası alanlar bölümünü incelerseniz muhteşem bir iş yapacaksınız. Dolayısı ile Hursan Metal vb. şirket bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi olan hurdacılar kuru ve sulu akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir. Akü içerisindeki kurşun bulunduran akü suyu nedeni ile kıymetlidir. Aküler diğer adıyla biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur.

Boğazkale Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz.Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık. Uzun yıllardır on binlerce fabrika söküm ihalelerini gerçekleştirdik. Fabrika sökerken yıkımı yapılacak tesisin titizlikle incelenmesi gerekir. Çorum Boğazkale fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

Boğazkale Güncel Hurda Fiyatları

Boğazkale hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listesi Boğazkale piyasasında an be an değişmekte. Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında kilo fiyatından yüksek fiyatlandırmalar uyguluyoruz. En güncel fiyata ulaşabilmek sebebi ile iletişime geçebilirsiniz.

2. El Kafe ve Lokanta Aletleri Alımı

Sanayi tipi lokanta, cafe mutfağında kullanılacak olan ekipmanları alıyoruz. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan firmalar firmamızı arayabilir. İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah altı 2 kapaklı dolap alınır. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dilendirici küveti, paslanmaz dinlendirici, restorant tipi ocaklar vb. endüstriyel mutfak ekipmanlarını incelemek amacıyla sizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

Boğazkale Parça Kumaş Alanlar

Kiloyla parça mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, nevresim kumaşı, kumaş topu, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz. Burada yayımlanan Çorum Boğazkale kumaş hurdası fiyat listesini saat başı göndermekteyiz.

Çorum Boğazkale kilo ile tartıp hurda kumaş alan hurdacılar içerisinde en iyi fiyatlarla hurdanızı adresinizden alıyoruz. Hurda kumaş firesi alım satımı yapıyoruz.

Boğazkale etrafında şifon kumaş hurdası, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica alımlarında adresinize geliyoruz. Toptan pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz.

Boğazkale Karton Hurdası Alımı

Kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Boğazkale hurda karton kağıt fiyat listesini güncel olarak ulaştırıyoruz Boğazkale Çorum kağıt hurda alanlar arasındaki iş yerimiz sayesinde toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satabilirsiniz. İlçenin tümünde renkli kağıt hurda, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyet sayesinde size değerinden fazla miktarda kazanma avantajı takdim ediyoruz. Ederinden fazla fiyatlarla hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, hurda peçete, hurda gazete, kuşe kağıt alım satımı yapan hurdacı firmalar arasındayız.

En Yakın Boğazkale Hurdacı Telefon Numarası

Boğazkale hurdacıları içinde olarak istediğiniz sokaktan her cins hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. En yakın Boğazkale hurdacı firma hizmetiyle hurda alımında adresinize geliyoruz. Hursan Metal şirketimizle Boğazkale ilçesinin yakınlarında hurda malzeme satımı yapmaktayız. Bu hizmetimizle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Boğazkale çevresinde hizmet vermekten onur duyarız.

Hurda Nikel Alımı

Dolayısıyla nikel hurdalar taşınırken elimizden geldiğince özen ile hareket etmeliyiz. Bu ilçede anot nikel hurda, turbo nikel, %95 şablon nikel ile %99 şablon nikel hurda alım satımında borsasının üzerinde kilo fiyatı sunuyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Çorum ile Boğazkale nikel hurdaları alıyoruz.

Boğazkale Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yeniden inşa edilecek apartmanların tekrar inşaatının yapılması amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Yıkım esnasında istenilen tüm tedbirler Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, sökülmüş penceler, yer döşemeleri gibi tüm hurda malzemeleri piyasa fiyatına almaktayız. Yukarıda fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz.

Araç Hurdası Alan Hurdacı

Pek tabi size araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Boğazkale hurda alımında hizmetimize devam etmekteyiz. Fakat hurda araba vergiden düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araç, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdası, yük vagonu, hurda motor ve benzeri hurdalara fiyat almak için hemen arayın. Bazı dönemlerde Boğazkale çevresinde araba hurdası alım satımı yapıyoruz.

Boğazkale Hurdacılar Sitesi

Boğazkale OSB hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda metal alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Boğazkale hurdacılar sitesi içerisindeki hurda iş yerimizle hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Şimdikinden daha yaşanabilir bir Boğazkale oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

7/24 Açık Boğazkale Hurdacı Firması

Nerdeyse 14 senedir hurda alım yapan işletmeye sahibiz. Sektörün sağladığı profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Boğazkale hurdacı firması olarak zamana takılmadan geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz.

Boğazkale İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile batan şirketlerden edindiğimiz Boğazkale bölgesinde yıkılan apartman binalarından ayrılan hala kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, mutfak dolabı, çelik kapı satan firmalar içerisindeyiz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç pompası, boya makinesi, alçı sıva makinesi 2.el vidalı iskele, plywood hurda alıp satıyoruz.

2.el Ev Eşyası

Az kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında satılabilecek durumdaki mobilyaları yerinizden satın alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya için iyi fiyat teklifi uyguluyoruz. Daha detaylı bilgi için beyaz eşya hurdası alan hurdacı firma hakkında detaylı bilgi paylaşılmış olan gönderiye erişebilirsiniz En ekonomik fiyatlarla yeni ve 2. el ev mobilyaları satıyoruz. İyi durumda 2. El buzdolabı, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev eşyası, 2.el ekran kartı, anakart almak için firmamıza ait telefonları tuşlayarak etkileşimde bulunarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. 2.el büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masası alıp satıyoruz.

Boğazkale Klima Hurdası Alan Yerler

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Boğazkale ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. 2.el Klima Boğazkale çevresinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içindedir. İkinci el kombi alan firmalar arasındayız.

Boğazkale Moloz Dökümü

Hursan Metal tarafından alınan her türlü hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Molozlar Boğazkale Belediyesi tarafından daha önce bildirilen moloz dökme arazilerine naklediliyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi titizlikle yapılır.

Hurda Cam Kırığı Alanlar

Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvıları koruyan amorf ve organik olmayan sert maddelerdir. Özellikle renkli ve şeffaf sökülmüş araba camı, şişesi ve benzeri cam hurda oldukça fazla geri dönüştürülüyor. Boğazkale etrafında cam hurda alan yerler içerisinde yer almaktayız.

0 (535) 043 31 17