İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Bodrum Hurdacı Telefon Numarası

Bodrum Hurdacı Telefon Numarası

Bodrum hurdacı firma olarak her nevi hurda eşyayı alıyoruz. Hursan Geri Dönüşüm firmamızla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Tam zamanlı Bodrum hurda fiyatları ile hizmet ediyoruz. Benzersiz hizmetler beğeninize sunuyoruz. Sürdürdüğümüz bütün hizmetleri bulunduğunuz sitemizden öğrenebilirsiniz. Muğla Bodrum meydanının etrafında hurda malzemenizin resimlerini yollamak nedeni ile ekiplerimiz ile irtibat kurabilirsiniz. Tonajlı hurda malzeme alımına özel yüksek fiyat teklifler etmekteyiz. Muğla hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Yurdumuzun bütün illerinde, hurda alımı yapıyoruz.

Muğla Bodrum Hurdacı Firma

Bodrum hurdacısı olarak Muğla bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için müsait hurda nakliye aracımızı göndermekteyiz. Bodrum mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek tüm vatandaşlarımızın geleceğine yarar sağlamaktayız. Sizde her çeşit hurda karton satmak amacı ile bizi telefonunuzun rehberine ekleyebilirsiniz. Bodrum hurdacı firması mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Muğla Bodrum merkezinde benzersiz bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Muğla şehir merkezine bağlı nadide ilçesi Bodrum gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Muğla Bodrum için değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Ülkemizde yılda yirmi 6 milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık çöplere gidiyor. Çöpe giden atıkların yüzde 27’sini plastikler, yüzde dört kadarını metaller, yüzde kırk üçünü hurda kartonlar, yüzde on ikisini cam hurdası oluşturuyor. Ne yazıkki, bu atıkların yüzde seksen ikisi dönüştürülemeden çöpe gidiyor. Çöpe atılan atıklar yurdumuzun senede 1.57 milyar Türk Lirası zararına neden oluyor. mahallesi geri dönüşümcüleri çöpe atılan bu harcamanın gücümüzün yettiği kadarını Türkiye’ye kazandırmaya çalışmaktadır.

Bodrum Geri dönüşüm firmaları karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlar. Gereksiz enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine neden olur. Madenlerin geri dönüşümü yapılırken tüketilen enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun iklime ve çevreye zarar vermesini önlemektedir.

Doğal kaynakları korur. Yer altı kaynakları sınırlıdır. Birkaçı yeterli miktarda bulunsada nüfusla birlikte dünyanın tüketimi de her geçen gün artmaya devam etmektedir. Atık madenlerin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan doğal cevherleri kurtarmamızı sağlar. Böylelikle yeraltı kaynaklarını çocuklarımıza aktarıyoruz.

Bodrum Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Ham metallerin madenlerden çıkartılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi zahmetlidir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için gayet fazla enerji harcanır. Hurdaların dönüştürülmesi %90 çok daha az olacaktır.

Bodrum Hurdacı Numarası

Muğla Bodrum hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Şimdi telefon numaramızı arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satarak nakit para elde edebilirsiniz. Bodrum adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasında yer alır. Bu neden ile hurda satmak sebebiyle hizmet numaramızı aramalısınız.

Bodrum Sac Hurdası Alım Satımı

Sac hurda alımı yapıyoruz. Depolarımızda tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac hurda var. Bodrum çevresinde sac hurda levha, hurda sac varil, galvanizli sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, fiyatları istemek nedeniyle. Veranda tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bodrum Hurda Bakır Alanlar

Bakır hurdası alan Bodrum hurdacı telefon numarasını şimdi arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bodrum bakır hurdası fiyat listesi için arayın. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil için peşin para ödeme yapıyoruz. Sayfamızdaki Muğla Bodrum bakır fiyat listesini dileyene saat başı yolluyoruz. Muğla Bodrum hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

Bodrum içerisinde hurda bakır almaktayız. Hurda bakır makalemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır kırkambar,hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurda alan hurdacı firmasıyız.

Bodrum Kurşun Hurda Alımı

Metal kurşun kullanılmakta olan madendir. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kubbe kurşunu alımı yaparız. Bodrum kurşun hurda aldığımız yerler arasındadır. Sitemizdeki Muğla Bodrum çatı minare kurşunu ton fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz ulaştırıyoruz. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alanlar kurşun hurdası hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklayın.

Bodrum Hurda Alım Satımı

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Bodrum kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdanızı çok zaman harcamadan satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin kıymetinin inmesine neden olmaktadır.

Muğla Bodrum geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Geri Dönüşüm her çeşit hurda sarı alım satımı yapıyor. Tonajlı sarı ve çatı minare kurşunu, inşaat demiri, hurda çinko, hurda alüminyum, bakır, hurda kablo alırken değerinin üzerinde fiyat listeleri uygulamaktayız. Bodrum hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma geçiyoruz. Zamak hurda, makine artık hurdası, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak uzun süreli kazançlar edinmeyi prensip edindik. Hurda atık alımı için adresinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız.

Bodrum Hurda Çinko Alımı

Bodrum etrafında çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Bodrum çinko hurdası ton fiyatlarını dileyene ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurdası alanlar hakkında bilgi bir şey öğrenmek için konusunun linkine tıklayınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Bodrum Krom Hurdası Alımı

Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Burada yayımlanan Muğla Bodrum krom tank hurdası ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurda kilo fiyatı makalesine göz atmak isteyebilirsiniz.

Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Bodrum Sarı Hurda Alım Satımı

Muğla Bodrum hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda alımı yapmaktadır. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi hurda sarı çeşitleri vardır.

Bu sitede yayımlanmış olan Bodrum hurda sarı ton fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Sarı pirinç hurdası alanlar içerikli makaleyi inceleyin. Ek olarak hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri vardır. Hursan Geri Dönüşüm şirketi bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Aslında sarı hurdası isminde hurda türü varolmamıştır.

Bodrum bölgesinde hurda sarı pirinç almaktayız. Pirinç metaline halk ağzıyla renginden dolayı sarı pirinç hurdası denilmektedir. Bu sebep ile Bodrum hurda sarı alım satımı yapan firmayız.

Bodrum Alüminyum Hurdası Alanlar

İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkür ederiz. Muğla Bodrum hurda alüminyum alanlar arasındayız.

Ayrıca alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek hurda almaktayız. Firmamıza destek olanların destekleriyle durmadan deneyim kazanıyoruz. Bodrum ilçesinin tümünde alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda alırken hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz.

Buradaki Muğla Bodrum hurda alüminyum fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan firmayız. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda almak için telefonunuzu istiyoruz.

Bodrum Hurda Demir Alım Satımı

Hurdacı firmamız Bodrum bölgesinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı paylaşımımızı incelerseniz mükemmel olacaktır. Bildiğiniz gibi her türden demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alırız.

Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alan hurdacı firma bölümümüze bir göz bakmanız pişman olmayacaksınız. Bodrum etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda kullanılan madenler arasında bulunmaktadır. Bu sayfadaki Muğla Bodrum demir hurdası ton fiyatlarını günlük yollamaktayız.

Bodrum Kablo Hurdası Alımı

Anlık sitemizdeki kablo alan hurdacı içeriği ziyaret edin. İçinde bulunan iletkenin cinsine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Buradaki Bodrum fare yemez kablo fiyat listesini isteyene bedelsiz ulaştırıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Kablolar elektrik iletiminde sıklıkla kullanılıyor. Ayrıca hurda alüminyum kablolar ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Kablo hurdaları tellerindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alanlar için önem arzeder. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satanlar şimdi bizi arayabilir. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alım satımında piyasanın üstünde fiyat teklifini sunuyoruz. Müşterilerde kolayca toplanlanan %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası ticaretinde nakit ödeme yapıyoruz.

Muğla Bodrum hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Her yerden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Hurda kablo alan Bodrum hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Bodrum hurdacısı olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar ticareti yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kablosu çeşitleri bulunur. Bodrum ilçesinde hurda kablo alanlar arasındayız.

Bodrum Plastik Hurda Alım Satımı

Avantajlı fiyatla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, naylon poşet, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Bodrum hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinde lider konumda olan firmayız. Bu sayfadaki Bodrum plastik fiyat listesi güncellenmiştir Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir.

Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Muğla ve Bodrum bölgesinin tümünden jelatin hurda, abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren fiyatı edinmek sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bodrum Kağıt Hurdası Alım Satımı

Bodrum Muğla hurda kağıt alanlar arasındaki firmamız hizmetleri ile matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra duyarlılıkla satıcılara daha fazla kazanma avantajı veriyoruz. Kağıt hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Bodrum karton hurdası ton fiyatı güncellenmiştir Piyasadan fazla fiyatlarla karton bardak, gazete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alanlar arasındayız.

Bodrum Hurda Akü Alım Satımı

Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası deniliyor. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi kaynağı bulunuyor. Akü başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren akü suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alım satımı bölümünü ziyaret etmelisiniz. Bu nedenle firmamız vb. kendisine ait geri dönüştürme fabrikası olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabiliyor.

Bodrum Bina Yıkımı

Üst taraftaki fabrika yıkım işinde olduğu üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış binaların istendiği bir şekilde imar edilmesi nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz.

Çıkacak hurdalar bina yıkımları yapmaktayız. Yıkım esnasında istenilen tüm tedbirler Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, sökülmüş kapılar, sökülmüş laminant parkeler benzeri tüm hurdanızı değerinde alıyoruz.

Bodrum Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Muğla Bodrum fabrika sökümü senelerin tecrübesine sahibiz. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde ünlü olduk. Sektörde onlarca fabrika söküm ihalelerini tamamladık. İnsanların anlattığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Fabrika sökümünde önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylıca gezilmesi gerekmektedir.

Bodrum İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, harç pompası az kullanılmış seyyar iskele, hurda plywood mevcuttur. Birde batmış nalburlardan aldığımız Yıkılmış iş yeri ve benzeri binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el pencereler, demir kapı, mutfak dolabı satıyoruz.

Bodrum İkinci El Restoran Ekipmanı Alımı

Titizlikle kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza hazırlık dolabı, çöp sıyırmalı tezgah alımı yapmaktayız. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. Endüstriyel lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, evye, küvet, davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, restorant tipi 3 gözlü ocak vs endüstriyel tipte mutfak alet edavatını görmek amacıyla almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Bodrum Kumaş Alanlar

Bodrum çevresinin tamamında hurda kumaş firesi almaktayız. Yüksek tonajlı hurda nevresimlik kumaş, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda alımında nakit para ödeme yapmaktayız.

Muğla Bodrum etrafında jesica kumaş, hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş alım satımlarında belirttiğiniz yere gelecek ekiplerimiz var. Kilosuyla parça kot kumaşı, hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik, hurda örme kumaşı satışı yapmak amacıyla firmamızı hemen aramalısınız.

Sayfamızdaki Bodrum hurda kumaş ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Bodrum kiloyla kumaş hurda alan yerler içindeyiz.

Bodrum Cam Hurdası Alımı

Genellikle renkli çıkma oto camı, süt şişesi cinslerde cam hurdaları bulunabilmekte. Bodrum etrafında hurda cam alanlar içindeyiz. Genellikle renkli çıkma oto camı, süt şişesi cinslerde cam hurdaları bulunabilmekte.

Bodrum Nikel Hurdası Alan Firma

Muğla Bodrum genelinde %99 şablo nikel hurdası ve %95 şablon nikel hurda, nikel turbo hurda, anot nikel hurdası alımında hurda nikel borsasından fazla fiyatlar veriyoruz. Hurda nikel kükürt ve arsenik içermektedir. Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satıldığında elden geldiğince dikkatle çalışmalıyız. Muğla Bodrum nikel hurda alıyoruz.

Bodrum Hurdacı Sitesi

Bodrum hurdacılar sitesi B blok içerisinde bulunan hurdacı firmamız aracılığı ile geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Her hali ile güzel bir Muğla Bodrum oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu türden hurdalarınızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz.

Bodrum Hurda Raf Alımı

Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. Sitemizdeki Bodrum ikindi el raf hurdası fiyatları günceldir. Hurda raf alan yerler sayfamızı incelemek öğrenmenizi sağlayacaktır. Hurda raf Bodrum almak nedeniyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan işyerlerinden elde ettiğimiz orta reyonlar, çelik raflar, demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları arasından bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2.el market rafları satışı yapıyoruz.

Bodrum Klima Hurdası Alımı

Bodrum bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Bodrum bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan hurda eşyalar arasında yer alıyor. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Bodrum Moloz Dökümü

Bodrum hurdacı Hursan Geri Dönüşüm firmamız tarafından satın alınacak her cins hurdanın bizlere ait alana taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Fabrika yıkımı tamamlandığında sözleşmeye göre bina molozlarının taşınması titizlikle yapılır. Molozlar Bodrum Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından alınan kararlar ile belirlenen araziye nakliyesi yapılıyor.

En Yakın Bodrum Hurdacı Numarası

Bodrum hurdacı sitesi bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile yerinden hurda malzeme alım hizmetimiz var. Hursan Geri Dönüşüm firmamızla Bodrum ilçesinde her türlü hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Bu yöntemle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Bodrum çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. En yakın Bodrum hurdacı deposu hizmetlerimizle her türlü hurda malzeme alımında yerinize gelmekteyiz.

7/24 Açık Bodrum Hurdacı

Yılların sağladığı güvenle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İki bin altı senelerinden bu günlere geri dönüşüm sektöründe hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Bodrum hurdacı olan firmamızla gece gündüz sektöre hizmet etmekteyiz.

Bodrum Jeneratör Hurda Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi sıfırdan farkı olmayan 2.el jeneratör satışı yapıyoruz. Bozulmuş hurda jeneratör, trafo alan hurdacıyız alırken iyi fiyatı sunmaktayız. 2. el jeneratör satanlar arasında en yakın firmayız.

Bodrum Beyaz Eşya Hurdası

Titizlik ile 2el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip koltuklarınız kapınıza gelerek satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya alımı yapanlar konusunda bilgi paylaşılmış gönderiyi okuyunuz Sıfır gibi 2. El LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle bizlere ait telefon numaralarını tuşlayarak iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Uygun fiyata temiz biçimde kullanılmış, ikinci el mobilyalar satın alabilirsiniz. Kullanılmış büro mobilyası, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası bulunmaktadır.

Bodrum Hurda Fiyatları

Bodrum hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi saatlik olarak değişkenlik göstermektedir. Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurda ticaretlerinde öteki Bodrum firmalarından fazla fiyata alımlar uyguluyoruz. En doğru ton fiyatına ulaşmak için bizi arayabilirsiniz. Hurda fiyatları başlıklı metine bir göz gezdirebilirsiniz

Bodrum Hurda Araba Alan Yerler

İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Bodrum çevresinde hurda otomobil alıyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Resmi belge işi olmayan patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, ağır hasarlı araba hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Pek tabi size araba hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17