İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Bigadiç Hurdacı Telefonu

Bigadiç Hurdacı Telefonu

Bigadiç bölgesinde hurda metal ve plastik dönüşümü yapan dökümhanemiz mevcuttur. Güncel Balıkesir Bigadiç hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaya devam ediyoruz. Bigadiç hurdacı şirketleri içerisinde öncü konumdayız. Balıkesir Bigadiç merkez hurdacı firması olarak her tür hurda alıyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz.

Balıkesir hurdacı firma olan Hursan Metal profesyonel devam ediyor. Hali hazırda Bigadiç hurdacı şirketleri içerisindeyiz. Bununla birlikte Balıkesir Bigadiç merkezinde de hizmetler veriyoruz. Balıkesir Bigadiç etrafında uzun süredir yaptığımız gibi hurda alımı için çağırdığınız adrese profesyonel ekip gönderiyoruz. Hursan Metal adıyla Bigadiç hizmet veriyoruz.

Tonajlı hurda malzeme ticaretinde piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Balıkesir hurdacısı olarak Bigadiç merkezinin tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Balıkesir Bigadiç merkezi çevresinde hurda ve 2.el ofis mobilyaları alımı yapıyoruz. Hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız.

Bigadiç Hurdacısı

Bigadiç genelinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak halkımızın geleceğini koruyoruz. Sizde her türlü hurda malzeme satışı nedeniyle çağrı merkezimizi kaydedebilirsiniz. Bigadiç hurdacısı olarak Balıkesir bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurda için en yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz. Bigadiç hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Başardınız. Balıkesir Bigadiç bölgesinde yep yeni bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Balıkesir ilinin tatlı ilçesi Bigadiç gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Balıkesir Bigadiç etrafında değil, tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Yüksek enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine yol açar. Geri dönüşümdeki tüketilen düşük enerji karbon emisyonunun çevreye ve iklime zarar vermesini önlemektedir.

Bigadiç Geri dönüşüm firmaları doğal kaynakları korur. Yeraltındaki doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bri kaç tanesi yeterli olsada artan nüfusla tüketimde her gün artıyor. Hurdaları geri dönüştürmek ihtiyacımız olan cevherlerin korunmasını sağlamaktayız. Böylece madenleri çocuklarımıza saklıyoruz.

Balıkesir Bigadiç Geri dönüşüm ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Cevherlerin ocaklardan kazılıp işlenmesi oldukça maliyetlidir. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Bir hurdanın geri dönüşümü %90 çok daha azdır.

Ülkemizde yılda 100.000 ton hastane atığı, yirmi dört milyon ton evsel atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu atıl malzemenin %4’ünü metaller, yüzde 27’sini plastik hurdası, yüzde on ikisini cam hurdası türleri, yüzde 43’ünü kağıt hurdası vb hurdalardan oluşuyor. Aksi gibi, bu paha biçilemeyen atıkların yüzde sekseni dönüştürülemeden boşa gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler Türkiye’ye 1 milyar 5 yüz altmış milyon TL zarar açıyor. Hursan Metal benzeri geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu tutarın kurtarabileceğimiz kadarını geri kazanmak amacı ile çaba sarf etmekteyiz.

Bigadiç Hurdacı Telefonu

Balıkesir Bigadiç yerinden hurda malzeme alımı hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Balıkesir Bigadiç hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak için operatörlerimizi aramanız yeterlidir. Boş yere zaman harcamadan arayıp yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

Bigadiç Hurda Alımı

Hurda zamak, hurda makine artığı, çelik hurda, hurda kalay alan Bigadiç hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi prensip edindik. Bigadiç ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her türlü hurda alıyor. Hurda kurşun almak için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler arasındayız.

Bigadiç adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdalarınızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin kıymetini düşürmektedir. Tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun ve sarı pirinç hurdası alımında fiyatlar uygulamaktayız. Bigadiç hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmetler ve deneyimli personelimiz ile öne çıkmaktayız. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Krom Hurda Alımı

Oldukça sert bir metal yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası fiyatları paylaşımımızı ziyaret etmek iyi gelecektir. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Bigadiç hurda krom kg fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Hurda Çinko Alanlar

Sayfamızdaki Bigadiç çinko levha fiyat listesini grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Çinko hurda alım satımı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Bigadiç etrafında hurda çinko alıyoruz.

Bigadiç Hurda Sarı Pirinç Alımı

Balıkesir Bigadiç hurdacı firmamız her nevi hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Gerçekte sarı hurdası adıyla hurda cinsi varolmamıştır. Bigadiç ilçesinde sarı hurdası alımı yapıyoruz.

Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri kıymetli hurda malzemeler içinde sayılabilir. Dolayısıyla Bigadiç sarı pirinç hurdası alım satımı yapanlardanız. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır.

Bu sayfadaki Balıkesir Bigadiç pirinç sarı fiyatları güncellenmiştir. Bloğumuzda önceden yazılmış hurda pirinç sarı alan yerler makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Pirinç metal hurdası mahalle arasında renginden dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Hursan Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurdası almaktadır.

Bigadiç Hurda Bakır Alımı

TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır levha, hurda bakır lama, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler alanında daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Bigadiç bakır hurdası fiyatları için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alıyoruz. Bigadiç bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Bigadiç hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Sitemizdeki Bigadiç bakır hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Balıkesir Bigadiç bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Bigadiç Hurda Demir Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımımıza bir göz bakmanız pişman olmazsınız. Demir hurdası, yeryüzünde en çok alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Sayfamızda bulunan Balıkesir Bigadiç demir hurda kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Anlık güncel demir hurda ton fiyatı için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alanlar yazımıza kesinlikle göz atın.

Bigadiç ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alım satımı yapıyoruz. Firmamız Bigadiç şehrinin tamamında hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi her türde demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alımı yapılır.

Bigadiç Hurda Kablo Alan Firmalar

Kullanılış biçimlerine göre hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu çeşitleri bulunur. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Bigadiç hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Çünkü Hursan Metal şirketimiz ile sırf hurda alımında hizmet vermiyoruz. Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki metine bir göz atın. Bigadiç ilçesinin tamamında hurda kablo almaktayız.

Bigadiç ilçesinin her yerinden TTR kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. Bigadiç hurdacısı Hursan Metal her nevi iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizdeki Bigadiç bakır kablo kilo fiyatını abonelerimize ücretsiz yollamaktayız.

Bunların yanısıra enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar için en doğru fiyat teklifini öneriyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo elinde olanlar bizi arayabilir.

Etrafta bolca ticareti yapılan %40 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablolar alımı yaparken anında nakit ödeme yapıyoruz. Adresten hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılıyor. Üstelik çok damarlı kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arz eder.

Bigadiç Hurda Kurşun Alım Satımı

Cevher halindeki kurşun mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurda alanlar hurda kurşun konusunda bilgi almak amacıyla içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Balıkesir ve Bigadiç kurşun hurdası alım satımıyla hizmet verdiğimiz ilçeler içindedir. Bu sitede yayımlanmış olan Balıkesir Bigadiç kurşun hurda fiyat listesini her gün yollamaktayız. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu hurda, Cami kubbe kurşunu alırız. Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madenlerdendir.

Bigadiç Hurda Sac Alanlar

Bigadiç çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz. Elimizde sıfır üründen farksız 2.el trapez sac hurda var. Sac hurda alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak için kullanabilirsiniz.

Bigadiç Alüminyum Hurdası Alımı

Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefonlarınızı diliyoruz. Bigadiç ilçesinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alımında hurda tartımını dilediğiniz yerde yapıyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Sayfamızdaki Bigadiç alüminyum hurdası ton fiyatını arzu edenlere her gün gönderilmektedir. Kesin sayfamızda önceden paylaşılmış alüminyum alan hurdacı konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapılır. Balıkesir Bigadiç hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası ticareti yapan firmayız. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan firmayız. Müşterilerimizin yardımıyla daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum kutu, alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör satışı yapmak amacıyla arayın.

Güncel Bigadiç Hurda Fiyatları

Bigadiç hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları Bigadiç piyasasında anlık değişmektedir. Kesin fiyatlara erişmek nedeniyle irtibat kurabilirsiniz. Daha detaylı anlık hurda kablo fiyatları metni ziyaret edin Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken borsa fiyatlarından yüksek fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

2. El Jeneratör Alanlar

Kullanılamayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan işletmeyiz alırken iyi fiyatı vermekteyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör alınır, satılır. 2.el jeneratör satan yerler içinde en yakın yerlerdeniz.

Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdaları alındığında elimizden geldiğince dikkat ile çalışmalıyız. Hurda nikel arsenik içerdiğinden zehirli bir metaldir. Bigadiç hurda nikel alıyoruz. Özellikle anot nikel, nikel turbo hurda, %99 şablon nikel hurda ve %95 şablon nikel alıyoruz.

Bigadiç Hurdacı Sitesi

Bigadiç hurdacılar sitesi B bloktaki hurdacı tesisimizle hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Bigadiç yeni sanayi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Vatandaşlarımıza daha yaşanır bir Bigadiç yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

Bigadiç Bina Yıkımı

Yıkımda pimapen hurdaları, sökülmüş kapılar, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurdanızı satın alıyoruz. Bina yıkım hurdası bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, sökülmüş kapılar, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurdanızı satın alıyoruz. Bigadiç kentsel dönüşüm sebebi ile yenilenecek evlerin uygun şekilde inşaatının yapılması sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken gerekli güvenlik önlemleri

2.el Mutfak Ekipmanı Alan Firma

2.el bakır tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizi arayabilir. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi set üstü meykap, paslanmaz yemek dilendiricileri, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel mutfak alet edavatını yakından inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz. Profesyonel restoran mutfağı ekipmanları alıyoruz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, pizza dolapları, tezgah altı dolap alımı yapmaktayız.

En Yakın Bigadiç Hurdacı Numarası

Bigadiç hurdacısı olan firmamızla konumdan hurda almaya başladık. Hursan Metal hurdacılık olarak Bigadiç çevresinde her cins hurda eşya alıyoruz. En yakın Bigadiç hurdacı adıyla hurda malzeme alıp satarken deponuza araç yolluyoruz. Bu neden ile size en yakın hurda alanlar Bigadiç çevresinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyuyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan öğrenci yurdu binalarından temin edilmiş kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolabı alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, alçı sıva makinesi, yük asansörü, harç mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Bunun ile birlikte batan nalburlardan satın almış olduğumuz

Hurda Klima Alan Firma

İkinci el klima Bigadiç ilçesinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Bigadiç bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Bigadiç Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması titizlikle yapılır. Yıkım molozu Bigadiç Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önceden planlanan moloz bırakma arazilerine naklediliyor. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların depomuza taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Bigadiç Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan fabrikanın titizlikle incelenerek gerekli aletlerin ayarlanması doğru bir çalışma olur. Balıkesir Bigadiç fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Güvenlice tesislerin yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde başarılı bir konumdayız. Uzun zamandır binlerce fabrika yıkımı ihalesi gerçekleştirdik.

Bigadiç Akü Hurda Alan Firmalar

Biraz süre sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denilmektedir. Aküler başka deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolayan enerji deposudur. Akü hurdası alımı makalesine bir göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Dolayısıyla Hursan Metal gibi kendisine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunan depolar kuru ve sulu akü alımı yapar. Akü barındırdığı kurşun içeren akü suyu sebebi ile değerlidir. Elektrikli otomobillerde enerji deposu kullanılmaktadır.

Hurda Raf Alımı

Bu sayfadaki Bigadiç ikinci el market rafı ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Raf hurda alımı bağlantısına tıklamalısınız. Bigadiç 2. el raf hurdası fiyatları öğrenmek sebebiyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan pastahanelerden temin ettiğimiz teşhir reyonları, hurda market rafı, hurda çelik raflar, mağaza rafı hurdaları, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Bigadiç Hurdacı Firma

Sizlerin kazandırdığı deneyimler ile makine sayımızı geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. 7/24 Bigadiç hurdacı firması şirketimiz yardımıyla zamana takılmadan geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Bin dokuz yüz doksan altıdan bugüne geri dönüşümde hizmete devam ediyoruz.

Hurda Araba Alan Firma

Bigadiç hizmetlerimize devam etmekteyiz. İşten fırsat oldukça Bigadiç etrafında hurda araba alımı yapıyoruz. Ancak araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek kazalı hurda araba, vagon hurdası, çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda motor alımı yapıyoruz.

Bigadiç Hurda Beyaz Eşya

Sahibinden satılık çalışma masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları sürekli bulunur. Bigadiç Balıkesir çevresinde kullanılmış, ikinci el mobilyalar satabilirsiniz. Sıfırdan farkı bulunmayan ikinci el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadı ile bizlere ait numaralar ile irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Kısa süre kullanılan 2. el olarak değerlendirilebilecek temizlikte bulunan mobilyalarınızı belirttiğiniz yerden satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinası alanlar konusunda detaylı bilgi veren içeriğe göz atın

0 (535) 043 31 17