İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Biga Hurdacı Hurda Alımı

Biga Hurdacı Hurda Alımı

Biga meydanında etrafında hurda fiyatı sormak nedeni ile günün her vaktinde yetkili personelimize iletişime geçmeniz yeterlidir. Hursan Metal şirketimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Güzel yurdumuzun tüm mahallelerinde, hurda alıyoruz. En doğru Biga hurda fiyatlarıyla hizmetimize devam ediyoruz. Piyasadan farklı hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Verdiğimiz tüm faaliyetlere bulunduğunuz sayfadan erişebilirsiniz. Çanakkale Biga hurdacı firmasıyız. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Çanakkale hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Çanakkale Biga Hurdacıları

Biga hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Çanakkale Biga merkezinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizlerde her çeşit hurda karton satmak amacıyla hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Çanakkale merkezinin sempatik ilçesi Biga sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Biga ilçe merkezinde değil, her yerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Biga hurdacısı olarak Çanakkale ilinin her yerinde hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanız için yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz. Biga mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Atık madenleri geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın geleceğine yarar sağlıyoruz.

Ülkemizde her yıl yirmi dört milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıpsal atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık atılıyor. Ortaya çıkan atık malzemelerin yüzde dördünü metal hurdalar, yüzde 43’ünü kağıt türleri, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde on ikisini cam hurdası oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu paha biçilemeyen malzemelerin 4/5 dönüştürülmeden çöplere gidiyor. Bu malzemeler ülkemize 1 milyar beş yüz altmış milyon Türk Lirası zarar açıyor. geri dönüşümcüleri boşa atılan bu harcamanın gücümüzün yettiği kadarını kurtarabilmeye çalışmaktadır.

Biga Hurdacı Telefon Numarası

Çanakkale Biga hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Çanakkale Biga yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak sebebiyle bizleri aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayın en iyi hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Biga Demir Hurda Alan Hurdacı Firma

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar gönderimizi dolaşmak iyi gelecektir. Biga ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Unutmayın ki her türde demir kapı, pencere demiri, demir trabzan alırız.

Hurda demir, dünyada en fazla bulunan metaller içinde yer alır. Burada yer alan Biga extra demir hurda kilo fiyatını arzu edene saat başı yollamaktayız. Güncel demir hurda ton fiyatı için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Hursan Metal Çanakkale Biga ilçesinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor.

Biga Hurda Alan Firma

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı ilke edindik. Hurda çinko almak için yerinize gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Çanakkale Biga ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal hurdacılık her tür hurda malzeme alımı yapıyor.

Tonajlı sarı ve hurda alüminyum, kablo hurda, bakır hurdası, hurda kurşun,hurda çinko, demir hurda alımlarında değerinden yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Biga hurda alanlar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız. Biga yerinden hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurda eşyalarınızı gecikmeden paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su ile temas ederse korozyona uğramaktadır. Bu yüzden hurdanın piyasa kıymetini düşürmektedir. Antimon zamak hurda, torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alan Biga hurdacı firmasıyız. Hep beraber daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedef edindik.

Biga Çinko Hurdası Alanlar

Biga etrafında hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Biga çinko hurdası fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Hurda çinko alan hurdacı firmalar bölümünü inceleyiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu kilo fiyatı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Biga Bakır Hurda Alan Firma

Biga bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Burada yayınlanan Çanakkale Biga yanık bakır hurdası ton fiyatları anlık güncelleniyor. Çanakkale Biga bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurdası, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar alıyoruz.

antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil için nakit ödeme yapıyoruz. Biga bakır hurda fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde daha detaylı bilgi var. Bakır alan Biga hurdacı firmamızı hemen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Biga Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Çanakkale Biga hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor. Doğruyu demek gerekirse sarı hurda olarak geçen hurda çeşidi bulunmamaktadır. Biga ilçesinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz.

Müşterilerde sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Bu sebep ile Biga sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk benzeri sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Sitemizdeki Biga sarı pirinç hurdası fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Sitemizdeki hurda sarı alanlar makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Pirinç metaline halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda deniliyor. Hursan Metal bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretinde en doğru fiyatları veriyor.

Biga Sac Hurdası Alımı

Elimizde her boyutta 2. el trapez sac bulunmaktadır. Hurda sac alım satımı yapanlar arasındayız. Ek bina tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Biga çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, alımı nedeniyle arayabilirsiniz.

Biga Kurşun Hurda Alan En Yakın Yerler

Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu hurda, Çatı söküm kurşunu için yüksek fiyat garantisi uyguluyoruz. Çanakkale ili Biga hurda kurşun almak için yerinize geldiğimiz yerlerdendir. Buradaki Çanakkale Biga çatı minare kurşunu fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Kurşun eski madenlerden biridir. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi renktedir. Hurda kurşun alımı hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız.

Biga Hurda Kablo Alım Satımı

Biga hurda kablo alan firmayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Çünkü Hursan Metal ismiyle sadece hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Anlık bilgi için kablo alan hurdacı metine bir göz atın.

Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Kablo hurdası telindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için kıymetlidir. Çanakkale Biga hurdacı firması olarak genellikle antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılmaktadır. Ayrıca çok damarlı kablo hurdaları fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz. Piyasada hızlıca bulunan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası alırken değerini peşin ödüyoruz. Çanakkale Biga bölgesinde TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız.

Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo satmayı dileyenler şimdi arayın. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Bunun yanı sıra enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken değerinin üstünde fiyatları öneriyoruz.

İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve dışındaki malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Çanakkale Biga elektrik kablosu ton fiyatını arzu edenlere her gün gönderiyoruz. Adresten antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdası almaktayız. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Biga hurdacı firmayız.

Biga Krom Hurdası Alım Satımı

Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizde bulunan Çanakkale Biga hurda krom tank kilo fiyatını grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz.

Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alımı makalemizi dolaşmalısınız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Biga Alüminyum Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Bize verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Güvenilir bir şekilde alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası yapıyoruz. Biga ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımı sizinle yapmaktayız. Her çeşit alüminyum hurdası peşin alınır. Bu sayfadaki Biga alüminyum fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Sitemizdekialüminyum alan hurdacı yazıya bir göz atın. Hurdalarını bize satanların sayesinde daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Çanakkale Biga alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefonunuzu bekliyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Biga İkinci El İnşaat Malzemesi

Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörü, harç pompası, alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası ikinci el demir iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Yıkılan market ve benzeri binalardan satın alınan hala kullanılabilir 2.el demir kapı, mutfak dolabı, pencereler alımı yapıyoruz. Bununla birlikte işi bırakan esnaflardan almış olduğumuz

7/24 Açık Biga Hurdacı Firması

Tam tamına altı senedir geri dönüşüm yapmaktayız. 7/24 hizmet veren Biga hurdacı olan şirketimizle günün her saatinde açığız. Sektörün verdiği deneyimlerler makine parkurumuzu geliştirerek artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Biga Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

Çok sıkışık olmadığımızda Biga etrafında araç hurdası alıyoruz. Biga hizmet veriyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen römork, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, çeki demiri hurdası, çekme belgeli hurda araç, hurda motor . Pek tabi sizlere hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

Biga Karton Hurda Alanlar

Biga kağıt hurdası alan yerler arasındaki işletmemiz sunduğu hizmetlerle hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda fiyatları edinebilirsiniz. Biga hurda kağıt aldığımız bölgeler arasındadır. Sayfamızdaki Biga hurda karton kağıt fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz Avantajlı fiyatlarla karton bardak hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete alıyoruz. Bölgenin tümünde değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesentle sizlere çok daha yüksek kazanma olanağı takdim ediyoruz.

Anlık Biga Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken piyasa fiyatından özel teklifler ödüyoruz. Güncel bilgiye ulaşmak amacıyla bizi arayın. Biga hurdacı firma hurdacılık yaparken kullanılan ton fiyatları hurda piyasasında her an değişmekte.

Biga Hurda Nikel Alımı

Bu bölgede anot nikel, turbo nikel, %95 şablon nikel – %99 şablo nikel hurdası alım satımında borsasının üzerinde fiyatlar sunuyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. Dolayısıyla nikel hurdalar alımında elden geldiğince özenli davranmalıyız. Biga hurda nikel alıyoruz.

Biga Cam Hurdası Alımı

Cam tam yada yarısaydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı geçirmeyen inorganik katı bir maddedir. Genellikle renkli ve şeffaf içecek şişesi, çıkma otomobil camları vs. cam hurda çeşitleri baya fazla alınıp satılıyor. Biga genelinde cam hurdası alanlar arasındayız.

Biga Hurda Beyaz Eşya

Biga Çanakkale bölgesinde sıfır gibi, 2. el koltuk satıyoruz. Temiz kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki oturma gruplarını adresten alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı vs beyaz eşya hurdası için doğru fiyat teklifi uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinası alan hurdacı hakkında bilgi paylaşılmış içeriğimizi ziyaret ediniz Her çeşit ikinci el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası satın almak sebebi ile firmamızıarayabilirsiniz. 2. El patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltukları bulunmaktadır.

Biga 2. El Jeneratör Alım Satımı

Çalışmayan hurda jeneratör, trafo alan firmayız için en yüksek fiyatı biz veriyoruz. 2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Her türde titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır.

Biga Akü Hurdası Alım Satımı

Aküler başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Akü hurdası alan yerler linkine tıklamalısınız. Dolayısı ile hurdacı firmamız gibi kendi içinde geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabilir. Zamanla şarj olmaz aküye akü hurdası denilmektedir. Motosikletlerde enerji ihtiyacında bulunuyor. Hurda akü içerisindeki kurşunlu suyu sebebiyle oldukça kıymetlidir.

Biga 2. El Cafe Ekipmanları Alanlar

Ardiyemizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel set üstü meykap, hücreli aspiratör, küvet, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, salata ve meze dolapları ve benzeri endüstriyel tipi otel ve mutfak ekipmanlarını görmek için sizi depolarımızı ziyarete davet etmekteyiz. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Kullanılabilir durumda mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolap, sanayi tipi bulaşık makinası, buz makinesi alım satımı yapıyoruz. İkinci el sanayi tipi lokanta, cafe mutfağında kullanılacak olan malzemeleri almaktayız.

Biga Kumaş Hurdası Alımı

Parça kumaş hurdası alıyoruz. Defolu dokuma kumaş, hurda penye kumaş, nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda için nakit parayla ödeme yapmaktayız.

Biga ilçesinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş alım satımlarında yerinize geliriz. Spota düşmüş gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, hurda pantoloun kumaşı, hurda kot kumaş, hurda eteklik, hurda ceketlik satışı yapmak için firmamızı hemen aramalısınız.

Sitemizdeki Biga hurda kumaş fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Çanakkale Biga kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız.

Biga Plastik Hurda Alım Satımı

Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Çanakkale ile Biga ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası, polistren satmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyatlarla pet şişe, naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, kırkambar plastik hurda alım satımı yapmaktayız.

Biga plastik hurdası alanlar içerisinde olan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Çanakkale Biga naylon hurdası fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri vardır.

Biga Bina Yıkımı

Biga kentsel dönüşümü gerçekleşmede kısmen yıkılmış binaların yeniden yapılması nedeni ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Hurdalar bina yıkım işleri yapmaktayız. Yukarıdaki fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler vb. her cins hurda malzemeleri ücreti karşılığında almaktayız. Yıkımlarda istenen tüm önlemler

Biga Hurdacı Sitesi

Biga hurdacılar sitesindeki dükkanımız aracılığı ile hurda alımı ve satımı hizmeti veriyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Müşterilerimize güzel bir Çanakkale Biga bırakmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz.

Biga Fabrika Sökümü

Fabrika sökülmeden önce yıkılacak mülkün titizlikle gezilmesi gerekmektedir. Biga fabrika sökümü işi yapıyoruz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika bozum ihaleleri yerine getirdik. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir. Güvenli biçimde tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde öncü bir konumdayız.

Biga Hurda Raf Alan Yerler

Bu yazdıda bulunan Biga hurda çelik raf kilo fiyatını bip grubumuza üye olanlar ile günlük paylaşıyoruz. Raf hurdası alan yerler raf hurda konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Biga 2. el hurda raf satmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle raflarını yenileyen aktarlardan aldığımız hurda mağaza rafları, market rafları, orta reyonlar, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan ikinci el hurda raf satıyoruz. Demir raf hurdası alımı işimizin bir parçasıdır.

Biga Klima Hurda Alım Satımı

Biga ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. İkinci el klima Biga bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan hurda eşyalar arasındadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Biga Moloz Dökümü

Yıkım molozları Biga Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen arazilere taşınması gerçekleştiriliyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmamıza göre ortaya çıkacak molozların taşınması titizlik ile araçlarımızla yapılıyor.

En Yakın Biga Hurdacı

Biga hurdacı sitesi olan firmamız ile konumuzdan her tür hurda eşya alım satımı hizmetimiz var. En yakın Biga hurdacı firma ismiyle hurda metal nakliyesi yapmak için yolladığınız konuma gelmekteyiz. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Biga çevresinde her türde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Bu yöntemle atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Biga genelinde servisler veriyoruz.

0 (535) 043 31 17