İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Hurdacı

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Hurdacı

Normalde İstanbul Beyoğlu işletmeleri içerisindeyiz. Bununla birlikte Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Pürtelaş Hasan Efendi hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki Hursan Metal hizmetinizdedir. Güncel Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaktayız.

İçerik Göster

İstanbul Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi çevresinde 2.el eşya ve hurda alımlarında peşin ödemeler yapıyoruz Her türlü hurda satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

Hursan Metal ismiyle İstanbul Avrupa Beyoğlu ilçesinde hizmet veriyoruz. Avrupa yakası Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi çevresinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Pürtelaş Hasan Efendi mahallesine geliriz Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hurda ve geri dönüşüm firmasıyız.

Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi Hurdacı Firmalar

Beyoğlu hurdacısı olarak Avrupa yakasında her tür hurda malzeme alımı yapmaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda krom satmak için telefonlarımızı aramalısınız. Beyoğlu mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı firma mı arıyorsunuz? Avrupa yakası hurdacısı olarak her geçen gün gelişmekteyiz. İstanbul merkezinin eşsiz ilçesi Beyoğlu merkezine bağlı, Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi daimi hizmet bölgelerimizdendir. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi etrafında bir firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Yurdumuzda yıllık olarak 100.000 ton tıbbi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık, yirmi beş milyon ton ev tipi atık çöpe gitmektedir. Ortaya çıkan atıkların yüzde dört kadarını metal hurdalar, %43’ünü kağıt hurdaları, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde on ikisini hurda cam türevleri oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu malzemelerin dörtte 5’i çöpe gitmektedir. Bu atıklar Türkiye’ye zararı 1 milyar beş yüz milyon Türk Lirası’dir. Geri dönüşümcüler boşa atılan bu harcamanın elimizden gelen kadarını kurtarmak için çalışmaktadır.

Pürtelaş Hasan Efendi Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hurdacılık hurda alımı faaliyetleri yürüttüğümüz yerler arasındadır. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı firma telefonlarını not ediniz Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak nedeni ile iş yerimizi aramanız gereklidir. Şimdi arayıp en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın.

Pürtelaş Hasan Efendi Sac Hurda Alan Firma

Depomuzda sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda mevcuttur. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Pürtelaş Hasan Efendi etrafında hurda sac levha, sac hurda varil, oluklu sac hurdası galvaniz hurda, trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatları istemek sebebi ile. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Pürtelaş Hasan Efendi Alüminyum Hurda Alanlar

İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefonunuzu istiyoruz.

Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapılır. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak alımı yapan firmayız. İstanbul Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Anlık alüminyum alan hurdacı içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz.

Hurdalarını bize satanların sayesinde sürekli büyüyoruz. Beyoğlu ilçesinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı için tartımları teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası satışı yapmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Her nevi hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesinde Krom Hurdası Alım Satımı

Nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. Beyoğlu Krom hurdası alanlar bölümünün olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde krom hurdası satmak için bizi arayın 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın.

Pürtelaş Hasan Efendi Hurda Alım Satımı

Hurda krom alımı için yerinize geliyoruz. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde yerinden hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Hurda zamak antimon, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi çevresindeki hurdacı firmalar arasında olan ve İstanbul hurdacı firması olarak sektöre giriş yapan Hursan Metal her nevi hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Hurda Kumaş alan hurdacı fimayız. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimizle öne geçiyoruz.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi yakınlarında hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firma çinko hurda konusunda bilgi edinmek amacı ile konusunun linkine tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alımı için telefonlarımızla irtibat kurabilirsiniz.

Pürtelaş Hasan Efendi Kurşun Hurda Alanlar

İstanbul Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde kurşun hurdası için iyi fiyatı verdiğimiz bölgelerden biridir. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler arasında olduğu söyleniyor. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Minare kurşun hurdası
, Cami sökümü hurda kurşun alırız. Cevher şeklindeki kurşun metali gümüşe yakın mavi renge sahiptir.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Kablo Hurda Alan Firmalar

Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar alan Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki kablo alan hurdacılar makaleye göz atabilirsiniz. İçerisindeki tellerin madenine göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir.

Hurda kablolar içerdiği bakır teller sebebi ile hurda kablo alan yerler için önem arz eder. İstanbul Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinin her yerinde hurda kablo alanlar arasındayız. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacısı Hursan Metal her çeşit antikron kablo hurdaları, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları alıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında hizmet vermiyoruz.

Avrupa Yakası Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinin tüm sokaklarından %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo alımında öncüyüz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar satmak isteyenler hemen arayın. Piyasada kolayca edinilebilen %30 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo alırken değerini peşin parayla ödüyoruz. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Bunlarla birlikte tek damar kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdası alım satımı sırasında piyasanın üstünde fiyatı vermekteyiz. Ayrıca hurda alüminyum kablolar fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Her yerden antikron hurda kablo, hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası almaktayız.

Pürtelaş Hasan Efendi Hurda Demir Alımı

Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi genelinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Beyoğlu Demir hurdası alanlar hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Bildiğiniz gibi her çeşit demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır.

Anlık güncel demir hurda ton fiyatı öğrenmek amacı ile Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı firmamıza ulaşın. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Demir, yeryüzünde en çok alınıp satılan metaller içindedir.

Pürtelaş Hasan Efendi Hurda Sarı Alımı

Hurda sarı pirinç alanlar hakkındaki metni okuyun. Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır.

Sizinde öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası türleri vardır. Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, sarı pirinç hurda bronz almaktadır. Gerçekte sarı hurda adında hurda çeşidi varolmamıştır. Bu neden ile Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi sarı pirinç hurdası alımı yapan firmayız.

Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinin tümünde sarı hurda alımı yapıyoruz. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı firmamız tüm türlerde hurda ticareti yerinize geliyor. Müşterilerde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri para eden hurdalar arasında sayılmaktadır.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda bakır alan yerler konumuzda daha geniş bilgi var. Kırkambar bakır hurda,hurda bakır boru, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz.

Pürtelaş Hasan Efendi genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Pürtelaş Hasan Efendi hurda bakır fiyatları için arayın. Bakır hurdası alan Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı numarasını hızlıca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

7/24 Pürtelaş Hasan Efendi Hurdacı

Neredeyse altı yıldır hurdacılık yapan firmayız. 7/24 Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde hurdacı firması olan firmamız ile yirmi dört saat hurdacılık sektöründe çalışıyoruz. Sektörün sağladığı tecrübeyle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz.

Pürtelaş Hasan Efendi Hurdacı Sitesi

Şimdikinden daha yaşanılır bir şehir oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Sırf bu çeşit atıkları alıyor değiliz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bizimle iletişim kurun. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacılar sitesi içindeki firmamız vasıtası ile geri dönüşüm hizmeti veriyoruz.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesinde Uygulanan Güncel Hurda Fiyatları

En güncel hurda kilo fiyatına ulaşabilmek amacı ile bize ulaşmanız yeterlidir. Unutmayın ki tonajlı hurda ticaretlerinde ton fiyatlarından fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyatlar hurda piyasasında saatlik olarak güncellenmektedir. 2022 hurda fiyatları başlığıyla yazılmış içeriği okuyun

Pürtelaş Hasan Efendi Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacı

İkinci el jeneratör satanlar arasındayız. Her türde sıfır gibi 2.el jeneratör satıyoruz. Hurda jeneratör alan hurdacıyız için peşin ödeme yapmaktayız.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi İkinci El Hurda Raf

Genelde resterasyon yapan şarküteriler tarafından satışa sunulan market rafı hurdası, reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda olan ikinci el raf satıyoruz. Raf hurdası Pürtelaş Hasan Efendi almak nedeni ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. İstanbul Hurda raf alanlar hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın.

En Yakın Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Hurdacı Firması

Hursan Metal şirketimizle Pürtelaş Hasan Efendi çevresinde her türde hurda satımı yapıyoruz. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi en yakın hurdacı servisi ile her nevi hurda metal nakliyesi yapmak sebebi ile adresinize geliyoruz. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı firması firmamızla kapıdan hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Haliyle sizlere en yakın hurda alan yer Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi genelinde servis vermekten onur duyuyoruz.

Pürtelaş Hasan Efendi Klima Hurdası Alan Yerler

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi etrafında 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi çevresinde en fazla alımı yapılan hurdalar içinde yer alır. Kombi hurdası alan firmalar arasındayız.

Pürtelaş Hasan Efendi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda anlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi güvenle yapılır. Molozlar Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri tarafından belirlenen alanlara dökülür. Firmamız tarafından satın alınan her çeşit hurda eşyanızın iş yerimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesinde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İnsanların dile getirdiği biçimde kolay bir iş değildir. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Profesyonelce fabrika sökümü yapıyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika sökümü ihaleleri yerine getirdik. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde lider olduk. Sökümden önce sökülecek imalathanenin detaylı biçimde gezilerek ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın ayarlanması gerekmektedir.

Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Hurda Otomobil Alan Firmalar

Tabiki de size araç hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Pürtelaş Hasan Efendi çevresinde araç hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Resmi belge işi olmayan römork, hasarlı hurda araba, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdası, hurda motor alım satımı için istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Fakat hurda araba trafikten düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesinde Nikel Hurda Alan Hurdacı

Dolayısı ile nikel hurdalar alım satımı yapılırken elden geldiğince dikkat ile davranmalıyız. Bu bölgede %95 şablon nikel hurdalar ve %99 şablo nikel hurdası, anot nikel, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde nikel hurda alıyoruz. Nikel hurda kükürt ve arsenik içerir.

Pürtelaş Hasan Efendi Cam Hurdası Alım Satımı

Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Genellikle şeffaf ve renkli soda şişesi, araba camları türde hurda cam bulunabiliyor. Cam tam yada yarısaydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı geçirmeyen inorganik sert malzemelerin isimdir.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesinde Akü Hurda Alanlar

Zamanla ömrünü tamamlamış duruma gelen aküye hurda akü denilmektedir. Beyoğlu Akü hurda alanlar sayfasının olduğu bağlantıya tıklayınız. Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran sıvı geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Dolayısıyla Hursan Metal gibi fabrika bünyesinde geri dönüştürme atölyesi bulunan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yaparlar. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi deposu bulunuyor. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır.

Pürtelaş Hasan Efendi Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm yüzünden yenilenmesi gereken apartmanların en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında gerekli iş güvenliği önlemleri Yukarıdaki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma parkeler benzeri her cinste hurda malzemeyi almaktayız. Çıkacak hurda eşyaları bina yıkımları yapıyoruz.

Pürtelaş Hasan Efendi İkinci El İnşaat Malzemesi

Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi çevrelerinde yıkılan ev ve benzeri binalardan çıkarılan hala kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alıyoruz. İnşatlarda boya tabancası, yük asansörü, alçı sıva makinesi, harç karıştırma makinesi az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Bunun ile birlikte kapanan iş yerlerinden satın aldığımız

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesinde Hurda Plastik Alım Satımı

İstanbul Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi bölgesinin her yerinden polipropilen moblen hurda, plastik abs, polistren, jelatin alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Pürtelaş Hasan Efendi plastik hurda alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı firmasıyız. Güncel fiyata beyaz naylon hurdası, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik, pimapen alımı yapıyoruz.

Pürtelaş Hasan Efendi Kağıt Hurdası Alımı

Bölgede renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alırken uyguladığımız extra duyarlılık sayesinde hurda alım satımı yapmak isteyenlere ederinden daha fazla kâr etme imkanı yöneltiyoruz. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi kağıt hurda alım satımı yaptığımız ilçeler arasındadır. derinden çok fiyata hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, kuşe kağıt, hurda peçete, kullanılmış gazete alım satımı yapan depolar içindeyiz. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurda kağıt alan hurdacılar içindeki firmamız ile iletişime geçerek kırpıntı kağıt, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi İkinci El Eşya

Çok az kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikteki oturma gruplarını konumunuza gelerek alıyoruz. Her çeşit 2. el buzdolapları, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli ev eşyası, 2.el ekran kartı, hurda anakart almak sebebiyle bu sayfada bulunan numara ile iletişim kurabilirsiniz. Az kullanılmış patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları için telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Değerinden fiyatlara titiz bir biçimde kullanıldığı ilk bakışta anlaşılan ve 2.el ev mobilyası satıyoruz.

0 (535) 043 31 17