İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Piyalepaşa Mahallesi Hurdacı Firması

Piyalepaşa Mahallesi Hurdacı Firması

Piyalepaşa mahallesinde hurdacı firması olarak her cins hurda eşyayı alıyoruz Piyalepaşa mahallesi geri dönüşümcüleri içindeyiz. Anlık Beyoğlu Piyalepaşa hurda fiyat listesi ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi hurdacı firma olarak Piyalepaşa mahallesinde hurda alımı yapmaktayız.

Şu an Beyoğlu firmaları arasındayız. Bununla birlikte Beyoğlu Piyalepaşa mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Hursan Metal olarak İstanbul Avrupa Beyoğlu ilçesinde hizmetimize devam ediyoruz. Beyoğlu Piyalepaşa mahallesinin tamamında hurda ve ikinci el ofis mobilyası alım satımında eşyanızın bedelini nakit ödemekteyiz Hursan Metal olarak İstanbul Avrupa Beyoğlu ilçesinde hizmetimize devam ediyoruz. Avrupa yakası Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi çevresinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle adresinize geliyoruz

Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Piyalepaşa mahallesi hurdacı firmalar arasında lider işletmesiyiz.

Beyoğlu Piyalepaşa Mahallesi Hurdacı Firma

Beyoğlu Piyalepaşa hurdacısı mı arıyordunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Hursan Metal hizmetinizde! Sizlerde her türlü hurda satmak sebebiyle telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi Beyoğlu merkeze bağlı, Piyalepaşa mahallesi ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Avrupa Yakası Piyalepaşa mahallesinde firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Beyoğlu hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurda atık alımı yapıyoruz. Beyoğlu bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltı kaynakları sınırlıdır. Bri kaç tanesi çok gözüksede nüfusla birlikte insanların doğal kaynaklara olan ihtiyacıda her geçen gün artmaya devam etmektedir. Hurda madenleri geri dönüşümü ana kaynağın korunmasını sağlıyoruz. Bu sayede doğal kaynakları gelecek nesillerede aktarmaktayız.

İstanbul Geri dönüşüm enerji tasarrufunu sağlamaktadır. İşlenmemiş madenin ocaklardan kazılarak işlenmesi meşakatlidir. Sıfırdan hammadde üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Hurdaların geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok daha azdır.

Karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olur. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine sebep olmaktadır. Hurda maden geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun iklime ve doğaya zarar vermesinin önüne geçmektedir.

Türkiye’de yılda yirmi 6 milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan malzemelerin yüzde 27’sini plastik türevleri, yüzde dördünü metal malzemeler, yüzde 43’ünü kartonlar, yüzde onikisini cam hurdası türleri benzeri atıklardan oluşuyor. Maatteessüf, bu değerli atıkların yüzde sekseni çöplere gitmektedir. Çöpe atılan atıklar yurdumuza zararı 1 milyar 6 yüz milyon ₺’dir. Hursan Metal ülkemizin zararına giden bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Piyalepaşa Mahallesi Hurdacı Telefonu

Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfasının altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz mahalleler arasındadır. İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi hurdacı Hursan Metal telefonlarını unutmayın Bu sebeple hurda satışı yapmak amacı ile iş yerimizi arayabilirsiniz. Şimdi numaramızı arayarak anlık hurda fiyatlarıyla atık hurdaları peşin paraya döndürebilirsiniz.

Piyalepaşa Bakır Hurda Alımı

Piyalepaşa içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz. İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa bakır hurda alan yerler içindeyiz. Antikron kırma granür bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz.

Bakır alan hurdacılar makalemizde detaylı bilgi var. Bakır alan Beyoğlu Piyalepaşa hurdacı firmamızı şimdi arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır bobin, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası alanlar içerisindeyiz. Piyalepaşa mahallesinde hurda bakır fiyatları için operatörlerimizi arayabilirsiniz.

Piyalepaşa Krom Hurdası Alımı

Gayet sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Krom hurdası alan hurdacı makalemizi gezmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Piyalepaşa mahallesinde hurda krom alanlar arıyorsanız telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçin.

Piyalepaşa Hurda Alanlar

Antimon zamak hurdası, hurda kalay, hurda çelik alan Beyoğlu Piyalepaşa hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Beyoğlu Piyalepaşa hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma geçiyoruz. Piyalepaşa mahallesinde kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurda atık alımı için kapınıza geliyoruz. İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her türlü hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Piyalepaşa Sac Hurdası Alım Satımı

Piyalepaşa etrafında sac hurda levha, sac varil, oluklu sac galvaniz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz. Şu anda her türlü ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Ardiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Piyalepaşa Hurda Çinko Alım Satımı

Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Piyalepaşa mahallesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurda kilo fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Piyalepaşa Mahallesinde Hurda Kurşun Alımı

Piyalepaşa hurda kurşun aldığımız ilçelerdendir. Cevher şeklindeki kurşun metali mavi-gümüş rengiyle göze çarpar. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu
, Cami sökümü kurşun hurdası alımı yaparız. Kurşun hala kullanılan madenlerdendir.

Piyalepaşa Kablo Hurdası Alan Yerler

Genel olarak çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Piyalepaşa mahallesinde mahallesinin tamamında kablo hurdası alan firmayız. Karışık hurda kablo, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan Beyoğlu Piyalepaşa hurdacı firmayız. Hurda kablolar içerdiği bakır sebebi ile hurdacılık yapanlar için çok kıymetlidir. Bununla birlikte tek damar kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken en güncel fiyat teklifini teklif ediyoruz. Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi hurdacısı Hursan Metal her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, antikron kablolar alımı yapmaktayız.

Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Kablo iletken olarak elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Bulunduğu yerden antikron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo almaktayız.

İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki hurda kablo metine göz atabilirsiniz. Avrupa Yakası Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi ilçesinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alımında uzmanız. Çünkü sırf hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi yakınlarında bolca satılan 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz.

Piyalepaşa Hurda Alüminyum Alanlar

Şirketimize verdiğiniz destek sebebi ile sonsuz teşekkürler. Her çeşit alüminyum hurda peşin alınır. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha almak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa alüminyum hurdası alanlar arasında öncüyüz.

Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Ayrıca alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör alıyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak için peşin ödeme veriyoruz.

. Sizlerin destekleriyle daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Beyoğlu ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını müşteriyle yapmaya özen gösteriyoruz.

Piyalepaşa Hurda Sarı Alanlar

Doğruyu demek lazımsa sarı hurdası adıyla bir hurda varolmamıştır. Dolayısıyla Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi sarı hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız.

Hurda satanların öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri hurda sarı cinsleri vardır. Pirinç metali halk dilinde renginden dolayı sarı pirinç hurdası deniliyor.

Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri bulunabilir. Piyalepaşa mahallesi genelinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurdası alımında öncü firmadır. İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Güncel bilgi amacıyla hurda sarı alanlar içeriğe bir göz atabilirsiniz.

Piyalepaşa Hurda Demir Alımı

Güncel demir hurdası ton fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Hurdacı firmamız Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi bölgesinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Sizinde bildiği gibi her tür demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Beyoğlu Piyalepaşa mahallesinin tamamında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Beyoğlu Hurda demir fiyatı paylaşımına bir bakınmak istersiniz. Hurda demir, dünyada en fazla kullanılan metaller arasındadır.

Piyalepaşa Hurda Cam Kırığı Alımı

Çağımızda rengarenk meyve suyu şişesi, araba camları vb. hurda cam tonlarca alınıp satılıyor. Piyalepaşa mahallesinde hurda cam alanlar içindeyiz. Çağımızda rengarenk meyve suyu şişesi, araba camları vb. hurda cam tonlarca alınıp satılıyor.

7/24 Alo Piyalepaşa Hurdacı

Okuduğunuz gibi on dokuz senedir hurda alımı faaliyeti veriyoruz. 7/24 Piyalepaşa mahallesi hurdacı firması iş yerimiz vasıtası ile haftanın yedi günü hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Yılların kazandırdığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz.

Piyalepaşa Mahallesinde Uygulanan Anlık Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek miktarlı hurdalar alırken borsadan yüksek ton fiyatları veriyoruz. Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satımı yaparken uygulanılan fiyat listeleri piyasada çabucak değişiklik göstermektedir. Kesin fiyat listesine ulaşabilmek sebebi ile iletişime geçebilirsiniz.

En Yakın Piyalepaşa Mahallesi Hurdacı Firması

En yakın Beyoğlu Piyalepaşa hurdacı servisi ile her tür hurda malzeme alırken ayağınıza geliyoruz. Piyalepaşa mahallesi hurdacıları içerisinde arasındaki ekiplerimizle kapınızdan her çeşit hurda malzeme satım hizmeti vermeye başladık. Böylelikle sizlere en yakın hurda alan yerler Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi mahallesi çevresinde servisler ediyoruz. Hursan Metal olarak Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi çevresinde hurda satımı işi yapmaktayız.

Piyalepaşa 2.El Eşya

Kısa süre kullanılan 2el olarak değerlendirilebilecek bir durumdaki kanepelerinizi adresinize gelerek satın alıyoruz. Piyasasından fiyatlarla sıfır gibi ve 2.el ev mobilyası satabilirsiniz. İyi durumda 2.el derin dondurucu, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli el aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebi ile firmamızıarayabilirsiniz. Temiz sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltukları bulunmaktadır.

Piyalepaşa Karton Hurda Alanlar

Hurda karton, kağıt alımı yapıyoruz. Değerinden yüksek fiyatlarla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda gazete, hurda karton bardak alım satımı yapıyoruz. Piyalepaşa mahallesi hurda kağıt alanlar arasındaki şirketimiz ile ticaret yaparak kağıt kırpıntı, hurda koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesent sayesinde müşterilerimize çok daha fazla miktarda kazanma imkanı yöneltiyoruz.

Piyalepaşa 2.el Raf Satanlar

Özellikle ekipmanını yenileyen baharatçılardan satın aldığımız teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, market rafı hurdası, demir raflar, çelik raf hurdası arasından bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2. el raf satan hurdacılar içindeyiz. Hurda raf Beyoğlu Piyalepaşa alımı için iş yerimize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurda alan yerler sayfasının olduğu linke tıklamalısınız.

Piyalepaşa Mahallesi Hurda Akü Alım Satımı

Yoğun kullanımla kullanılmayacak haline gelen bataryaya akü hurdası denir. Hurda akü alan hurdacı firma bölümünü dolaşmalısınız. Atıl aküler içinde bulunan kurşun bulunduran suları ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça değerlidir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur. Dolayısıyla Beyoğlu Piyalepaşa hurdacı depomuz ve benzeri şirket içinde geri dönüşüm dökümhanesi olan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alanlar içindedir. Taşıtlarda enerji ihtiyaçlarında bulunuyor.

Piyalepaşa Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış ardiye binalarından çıkarılan hala kullanılabilir ikinci el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapen pecere satıyoruz. Bununla birlikte batan iş yerlerinden satın almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde boya makinesi, alçı mikseri, yük asansörleri, harç mikseri 2.el seyyar iskele, hurda 2.el plywood satılıktır.

Piyalepaşa 2.el jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

Kullanılmayan jeneratör alan işletmeyiz alım satımında en yüksek fiyatları biz veriyoruz. Her voltajda titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Beyoğlu Piyalepaşa Otomobil Hurdası Alanlar

İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Piyalepaşa mahallesi çevresindebölgesinde araç hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Piyalepaşa hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen vagon hurdası, parçalanmış hurda araba, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdası, hurda motor alıyoruz. Elbette size hurda otomobil alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda araç trafikten çekme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Piyalepaşa Klima Hurda Alan En Yakın Yerler

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Beyoğlu Piyalepaşa bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. İkinci el klima Piyalepaşa mahallesi çevresinde en fazla satılan hurda malzemeler arasında yer alıyor. 2.el Kombi alan firmalar içerisindeyiz.

Piyalepaşa Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Beyoğlu Belediyesi’nce daha önceden belirlenen moloz döküm alanlarına nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımında antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozların nakliyesi güvenle yapılmaktadır.

Piyalepaşa Mahallesi Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika söküm işinde olduğu üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Kentsel dönüşüm sebebiyle yeniden inşa edilecek binaların yeniden yapılması sebebi ile yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımlarda bilinen tüm önlemler Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vb. her cinste hurda malzemeyi satın alıyoruz.

Piyalepaşa Plastik Hurdası Alımı

Piyalepaşa plastik hurda alan firmalar içerisinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

İstanbul ve Beyoğlu Piyalepaşa bölgesinin tümünden abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin alım satımı yapıyoruz. Avantajlı fiyatlarla hurda beyaz naylon, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen hurdası alım satımı yapıyoruz.

Piyalepaşa Nikel Hurda Alımı

Beyoğlu Piyalepaşa çevresinde anot nikel hurdası, %95 ve %99 şablon nikel, turbo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurda kükürt ile arsenik içermektedir. Dolayısıyla nikel hurdası depolanırken mümkün olduğunca dikkatle hareket etmeliyiz. Piyalepaşa mahallesi genelinde nikel hurdası alıyoruz.

Piyalepaşa Fabrika Sökümü

Profesyonel bir biçimde fabrikaların söküm işlerini yapıyoruz. Sektörde sayısız fabrika bozum ihaleleri aldık. Fabrika sökenlerin söylediği biçimde kolay olmamıştır. İşe başlamadan yıkımı istenen fabrikanın detaylı bir biçimde gezilmesi gerekiyor. Beyoğlu Piyalepaşa fabrika söküm işleri yapıyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde öncü olduk.

Piyalepaşa Hurdacı Sitesi

Çocuklarımıza her hali ile iyi bir İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Piyalepaşa mahallesi hurdacılar sitesi onuncu blokta bulunan dükkânımızla atıl hurda eşya geri dönüşüm işine başladık. Sadece bunları alıyor değiliz. Hepsini öğrenmek için bizimle iletişim kurun.

0 (535) 043 31 17