İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kuloğlu Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Kuloğlu Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Kuloğlu mahallesi hurdacı firmaları içinde lider konumdayız. Kuloğlu hurdacı firması olarak hurda malzeme alıyoruz İstanbul Beyoğlu Kuloğlu hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz.

Her türlü hurda alıyoruz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Kuloğlu mahallesinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm dökümhanemiz mevcuttur. Hursan Metal adıyla İstanbul Beyoğlu Kuloğlu mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Anlık Beyoğlu Kuloğlu hurda fiyatları ile alım satım yapmaktayız.

İstanbul etrafında olduğu gibi hurda alımı amacıyla Kuloğlu mahallesine kadar uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Şu an Beyoğlu depoları içindeyiz. Fakat Beyoğlu Kuloğlu mahallesinde de hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası Beyoğlu Kuloğlu mahallesinde hurda ve ikinci el ev eşyası almaktayız

Beyoğlu Kuloğlu Mahallesi Hurdacı Firma

Beyoğlu bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Beyoğlu Kuloğlu hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Avrupa yakası hurdacısı olarak daima gelişiyoruz. İstanbul ilinin değişen ilçesi Beyoğlu merkezine bağlı, Kuloğlu mahallesi öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Beyoğlu Kuloğlu mahallesinde güvenilir bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Beyoğlu hurdacısı olarak Avrupa yakasının tamamında hurda malzeme alımı yapıyoruz. Sizde her türlü karton hurdası satışı sebebiyle numaralarımızı tuşlayabilirsiniz.

Karbon emisyonunu azaltır. Fazla enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin sebebidir. Geri dönüşümde harcanan enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun yeryüzü iklimine zarar vermesini önlemektedir.

Geri dönüşüm firmaları doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Doğal kaynakların miktarları bellidir. Bir kaçı yüksek miktarda gözüksede nüfusla beraber dünyanın doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda artıyor. Atık madenin geri dönüşümü doğal kaynakları korumamızı sağlar. Böylelikle madenleri çocuklarımıza aktarabiliriz.

İstanbul Beyoğlu Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Bir metal cevherinin madenlerden çıkartılıp işlenmesi uzun sürmektedir. İşlenecek ham maddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji çok yüksektir. Hurda metalin geri dönüştürülmesi yüzde 90 çok az az olacaktır.

Ülkemizde her yıl yüz bin ton hastane atığı, yirmi beş milyon ton ev tipi atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Çöpe giden atık malzemenin yüzde yirmi yedisini plastik hurdası, yüzde on ikisini hurda camlar, %4 civarını metaller, yüzde kırk üçünü hurda kartonlar benzeri hurdalardan oluşuyor. Aksi gibi, bu paha biçilmez atıkların yüzde sekseni yok olmaktadır. Boşa giden atıklar Türkiye’nin geçtiğimiz her sene 1.55 milyar ₺ zararına yol açıyor. Hursan Metal gibi İstanbul Beyoğlu hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu miktarın mümkün olduğu kadarını geri kazanmak amacıyla çaba sarf etmekteyiz.

Kuloğlu Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Beyoğlu Kuloğlu mahallesi hurda alım hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Avrupa Yakası Beyoğlu Kuloğlu hurdacı Hursan Metal iletişim numarasını bir fihristinize yazın Beyoğlu Kuloğlu mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Bu sebeple hurda fiyatları talep etmek amacıyla firmamızı aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayıp anlık hurda fiyatları ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Kuloğlu Hurda Bakır Alanlar

Hurda bakır alan Beyoğlu Kuloğlu hurdacı firmamızı kolayca arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Kuloğlu içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde geniş bilgiye erişebilirsiniz.

Kuloğlu bakır hurda fiyatları için bizi arayınız. TTR hurda bakır kırması, Hurda antikron granür bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz.

Hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar alan firmayız. İstanbul Beyoğlu Kuloğlu bakır hurda alan yerler arasındayız.

Kuloğlu Hurda Krom Alanlar

Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Hurda nikel ile işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Hurda krom alım satımı sayfamızı okumalısınız. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Kuloğlu mahallesinde krom hurdası alan hurdacı firma arıyor iseniz arayın

Kuloğlu mahallesi Hurda Sarı Alan Hurdacılar

Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan sarı hurda denilmektedir. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alanlar metni okuyun.

Beyoğlu Kuloğlu mahallesi hurdacı firması olarak piyasaki her türde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Gerçekte sarı hurdası diye hurda cinsi varolmamıştır. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır.

Bu yüzden Beyoğlu Kuloğlu sarı hurdası alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Kuloğlu bölgesinde sarı hurda alıyoruz. Bununla birlikte kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri yekün tutan hurdalar arasında sayılabilmektedir. Hursan Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurdaların yanı sıra hurda sarı bronz araiş hurdası alım satımı yapıyor.

Kuloğlu Alüminyum Hurdası Alanlar

Her nevi alüminyum hurda almaktayız. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası almak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Hurdalarını bize satanların desteğiyle her geçen gün gelişiyoruz.

Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı alan firmayız. Beyoğlu ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımları güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Her türde alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alıyoruz.

İş yerimize duyduğunuz güven nedeniyle saygılar sunarız. Hurda alüminyum alanlar hakkında yazılmış metini inceleyin. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek almaktayız. İstanbul Beyoğlu Kuloğlu alüminyum hurdası alanlar arasındayız.

Kuloğlu Mahallesinde Demir Hurda Alım Satımı

Kuloğlu bölgesinde demir hurdası ticareti yapmaktadır. Demir, dünya genelinde çokça alınıp satılan metaller içinde bulunur. Unutmayın ki her türlü demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alımı yapıyoruz.

Anlık demir hurda fiyatları için bize ulaşın. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Beyoğlu Demir hurda fiyatı sayfamızı muhteşem bir şey yapacaksınız. Beyoğlu Kuloğlu mahallesi ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kuloğlu Hurda Alan Firmalar

Hurda alüminyum alımı için yerinize geliyoruz. Zamak hurda, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Hep birlikte kazançlı çıkarak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. İstanbul Beyoğlu Kuloğlu mahallesi hurdacı firması olan ve de İstanbul hurdacı firmaları içindeki Hursan Metal her nevi hurda alım hizmeti veriyor.

Kumaş kırpıntı hurda alan firmalar arasındayız. Beyoğlu Kuloğlu mahallesi hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla öne geçiyoruz. Kuloğlu mahallesinde adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler arasındadır. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Kuloğlu Mahallesinde Hurda Çinko Alım Satımı

Kuloğlu yakınlarında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alımı linkine tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz.

Kuloğlu Mahallesi Kurşun Hurda Alanlar

Beyoğlu Kuloğlu mahallesinde kurşun hurdası alım satımı hizmeti sunduğumuz ilçelerdendir. Kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu
, Cami çatı söküm kurşunu satışı yapmak nedeni ile çağrı merkezimizi tuşlayarak ulaşınız. Kurşun cevheri mavimsi renktedir.

Kuloğlu Kablo Hurda Alımı

Bulunduğu yerden antikron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablo tek damar kablo hurdaları almaktayız. Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebiyle hurdacılık yapanlar için önem taşır. Etrafta sıklıkla toplanan 50% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Kablolar elektrik iletiminde elektrikli araçlarda kullanılıyor. Üstelik hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdası fiyat listesi almak için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kullanılış alanlarına göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yeraltı kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Kuloğlu mahallesi hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Çünkü sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Kuloğlu mahallesi hurdacısı Hursan Metal firmamız her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antikron kablo hurdaları, iç tesisat kabloları alım satımı için adresinize geliyoruz. İstanbul Beyoğlu Kuloğlu mahallesi ilçesinde kablo hurdası alan yerler arasında piyasasının üstünde ton fiyatını veriyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından daha yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Detaylı bilgi için sitemizde çok daha önceden paylaşılmış hurda kablo içeriğe bir göz atın.

Lakin enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında en doğru fiyat teklifini vermekteyiz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo hurdası alan Beyoğlu Kuloğlu hurdacı arayanlar için buradayız. . Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablolar satacak olanlar bizi arayabilir. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir.

Kuloğlu Hurda Sac Alım Satımı

Depomuzda her türde 2. el trapez sac var. Kış bahçesi çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Kuloğlu bölgesinin tamamında hurda levha, sac varil hurdası, oluklu sac hurdası hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih edip çok kârlı çıkabilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapıyoruz.

Kuloğlu Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

İkinci el klima Kuloğlu mahallesi çevresinde en çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Kuloğlu mahallesi etrafında 2.el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Kuloğlu Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından alınan tüm hurdaların depomuza yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozlarının taşınma işi titizlikle yapılır. Yıkım molozları Beyoğlu Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce imzalanan kararlarla planan araziye taşınması gerçekleştiriliyor.

Kuloğlu 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış depo vb binalardan alınan hala kullanılabilir 2.el pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı alıyoruz. Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, boya makinesi, harç pompası, alçı sıva makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, plywoon hurda alıyoruz. Birde kapanan esnaflardan edindiğimiz

Kuloğlu Jeneratör Hurdası Alanlar

Jeneratör hurdası alan hurdacılar arasındayız. İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Endüstriyel çalışır durumda ikinci el jeneratör alıyoruz.

Kuloğlu Nikel Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Nikel hurda muhteviyatında kükürt ve arsenik olduğundan zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdalar alımı yapılırken mümkün olduğunca özenli davranılmalıdır. Özellikle nikel turbo, anot nikel, hurda %95 ile %99 nikel şablon alım satımında hurda nikel borsasından yüksek ton fiyatı veriyoruz. Kuloğlu mahallesi genelinde nikel hurda alımı yapıyoruz.

Kuloğlu Mahallesinde Kırık Cam Hurda Alanlar

Çağımızda renkli ve şeffaf çıkma araba camları, gazoz ve soda şişesi vb. cam hurdası bulunabilmekte. Kuloğlu mahallesinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Çağımızda renkli ve şeffaf çıkma araba camları, gazoz ve soda şişesi vb. cam hurdası bulunabilmekte.

Kuloğlu 2.El Eşya

Temiz personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltukları temin edilir. Kısa süre kullandığınız ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi istediğiniz yere gelerek değerinde alıyoruz. Her türlü 2.el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları sormak sebebi ile firmamıza ait telefon numaralarınıarayabilirsiniz. Kuloğlu bölgesinde temiz kullanılmış olan ve 2.el kanepe satabilirsiniz.

Kuloğlu Hurda Otomobil Alan Yerler

Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Ara sıra Beyoğlu Kuloğlu yakınlarında hurda araba alıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan kazalı hurda araç, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri
, hurda yük vagonu, hurda motor . Ancak araç hurdası trafikten çekme işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

Kuloğlu Plastik Hurdası Alanlar

En iyi fiyatla pet şişe, kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda market poşeti, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda alıyoruz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin adıdır.

Kuloğlu plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden öne çıkan firmayız. İstanbul ve Avrupa Yakası Beyoğlu Kuloğlu mahallesinde hurda polipropilen moblen, abs plastik hurdası, polistren, jelatin hurdası satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Kuloğlu Mahallesi Akü Hurda Alanlar

Akü başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan depolardır. Atıl aküler içerisindeki kurşunlu suları nedeniyle hurdacı firmalar için değerlidir. Zamanla şarj olmaz bataryaya akü hurdası denir. İstanbul Akü hurda alanlar yazımızı incelemek öğrenmenizi sağlayacaktır. Taşıtlarda elektrik deposu kullanılıyor. Dolayısıyla firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm tesisi bulunan fabrikalar sulu ve kuru akü alanlar içerisindedir.

7/24 Kuloğlu Hurdacı

Yaklaşık 1991 senesinden bu yana hurdacılık işlerinde hemşerilerimize hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Kuloğlu mahallesinde hurdacı firması şirketimiz aracılığıyla günün her saatinde adresinize geliriz. Yılların kazandırdığı profesyonellikle araç parkurumuzu geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz.

Kuloğlu Mahallesinde En Yakın Hurdacı

Hursan Metal olarak Kuloğlu mahallesinde her cins hurda alımı yapmaktayız. Bu yöntem ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Beyoğlu Kuloğlu mahallesi mahallesi ve etrafındaki mahallelerde servisler ediyoruz. Kuloğlu mahallesi hurdacı olarak adresten her türde hurda atık satım hizmetleri veriyoruz. En yakın Kuloğlu hurdacı firma servisiyle her cinsten hurda eşya alırken gönderdiğiniz konuma uzman çalışanlarımızı yolluyoruz.

Kuloğlu Fabrika ve Makine Sökümü

Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. Evvela yıkımı yapılacak fabrikanın detaylıca gezilerek ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin ayarlanması uygun olur. Kuloğlu mahallesinde fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Profesyonel biçimde fabrikaların sökümlerini gerçekleştiriyoruz. Uzun süredir yüzlerce fabrika söküm ihaleleri başarılı biçimde tamamladık.

Kuloğlu Kağıt Hurdası Alımı

İlçede beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, defter, kitap hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz ekstra özenle size çok daha yüksek oranda kazanım elde etme olanağı yöneltiyoruz. Piyasanın üstünde fiyata karton bardak, kuşe kağıt, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, kağıt peçete alımı yapan depolar içindeyiz. Kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Kuloğlu mahallesi kağıt hurda alanlar içerisindeki Hursan Metal ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası satımı yapabilirsiniz.

Kuloğlu Bina Yıkımı

Üstteki bölümde anlattığımız fabrika sökümlerinde olduğu gibi hurdalar karşılığında binaların yıkımını ücretsiz yerine getiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Beyoğlu Kuloğlu mahallesi kentsel dönüşüm sebebiyle kısmen yıkılmış binaların en baştan inşaatının yapılması amacı ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri benzeri tüm hurdaları almaktayız. Yıkım esnasında belirtilen tüm iş güvenliği önlemleri

Kuloğlu Mahallesi 2.el Hurda Raf

Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurda alımı yazısını incelerseniz mükemmel bir şey yapacaksınız. Beyoğlu Kuloğlu 2. el hurda raf alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen dükkanlardan temin ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, reyonlar, hurda market rafı, çelik raflar, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz.

Kuloğlu Hurdacılar Sitesi

Şimdiki halinden iyi bir İstanbul Beyoğlu Kuloğlu oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Beyoğlu Kuloğlu hurdacılar sitesi 4. blokta bulunan tesisimiz yardımıyla hurda malzeme alım işlerine başladık. Yalnızca bu türeki hurdalarınızın alım satımını yapmıyoruz. Hepsi için bizi arayın.

Kuloğlu Mahallesinde Uygulanan Hurda Fiyatları

Tekraren söylemekte yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurdalar alırken öteki Kuloğlu mahallesi hurdacılarından daha fazla fiyat teklifleri uyguluyoruz. Doğru hurda fiyatına erişmek sebebiyle bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Kuloğlu mahallesi hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi piyasada çabucak değişkenlik göstermektedir. Güncel hurda fiyatları makaleyi okuyun

0 (535) 043 31 17