İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kaptanpaşa Mahallesi Hurdacı

Kaptanpaşa Mahallesi Hurdacı

Kaptanpaşa mahallesi bölgesinde hurda eşyalar ve kullanılmış eşyalar almaktayız İstanbul Beyoğlu merkezde Kaptanpaşa mahallesi hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz. Güncel İstanbul Beyoğlu Kaptanpaşa hurda fiyatları ile alım yapıyoruz. Avrupa yakası bölgesinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma araçlarımızı göndermekteyiz Aslında Beyoğlu firmasıyız. Elbette ki Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

İstanbul hurdacısı olan firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesi hurdacı firmaları içinde öncü işletmesiyiz.

Kaptanpaşa mahallesinde hurdacı olarak hurdanızı yerinden almaktayız Hursan Metal şirketimiz ile İstanbul Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesi etrafında hizmetimize devam ediyoruz. Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesinde hurdacı firmasıyız.

Beyoğlu Kaptanpaşa Hurdacı Firma

Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesi hurdacı firması mı arıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Hursan Metal hizmetinizde! Sizde her çeşit hurda satışı sebebiyle iş yerimizi rehberinize ekleyebilirsiniz. İstanbul ilinin hızla büyüyen ilçesi Beyoğlu merkeze bağlı, Kaptanpaşa mahallesi ilk hizmet bölgelerimizdendir. İstanbul Beyoğlu Kaptanpaşa mahalle genelinde profesyonel bir firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Beyoğlu mahallelerinde hurda alım faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Beyoğlu hurdacı olarak Avrupa yakasında hurdacılık yapıyoruz.

İstanbul Geri dönüşüm firması karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Hurda metal geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji karbon emisyonunun iklime vereceği zararın önüne geçiyor.

İstanbul Beyoğlu Geri dönüşüm doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynakların bir sınırı vardır. Bazı kaynaklar yeterli gibi gözükse de artan nüfusla beraber insanların doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda artmaktadır. Hurda metali geri dönüştererek ihtiyacımız olan doğal cevherlerin korumayı başarabiliriz. Böylece yeraltı madenlerini gelecek nesillere aktarmaktayız.

İstanbul Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Bir metal cevherinin madenden kazılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi uzun sürmektedir. Hammaddeleri sıfırdan üretmek için gayet fazla enerji harcanır. Hurda metalin geri dönüşümü üretimde tüketilen enerjiden yüzde 90 daha azdır.

Yurdumuzda 1 yılda yirmi 6 milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Bu atıl malzemenin %27’sini plastik türevleri, yüzde oniki’sini camlar, yüzde 4’ünü madenler, %43’ünü kağıt hurdası oluşturuyor. Ne yazık ki, bu değerli malzemelerin %82’si boşa gitmektedir. Çöpe atılan atıklar yurdumuza zararı 1.5 milyar TL tutmaktadır. Hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu paranın elimizden geldiği kadarını kurtarmak amacı ile çalışıyoruz.

Kaptanpaşa Hurdacı Numarası

İstanbul Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesi hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde tek tıkla çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. İstanbul Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesi hurdacılık hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz mahalleler içindedir. Avrupa Yakasındaki Beyoğlu ilçe merkezine bağlı Kaptanpaşa hurdacı firma irtibat numarasını bir rehberinize yazın Bu sebeple hurda atık fiyatı sormak sebebi ile cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayıp günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satın.

Kaptanpaşa Sac Hurda Alımı

Şu anda her türlü 2.el trapez sac var. Müştemilat çatısı kaplamak için kullanabilirsiniz. İstanbul Beyoğlu Kaptanpaşa bölgesinde hurda levha, sac hurda varil, oluklu sac galvaniz hurdası, trapez, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı talep etmek sebebi ile. Hurda sac alımı yapıyoruz.

Kaptanpaşa Alüminyum Hurda Alımı

Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurda alıyoruz. Şirketimize güvendiğiniz sebebi ile sonsuz teşekkürler. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş almak için telefonlaronızı bekliyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda almaktayız. İstanbul Beyoğlu Kaptanpaşa alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Bizlere destek olanların desteğiyle daha hızlı gelişiyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı konulu konuyu ziyaret edin. Beyoğlu bölgesinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımında tartımı istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurda alan firmayız.

Kaptanpaşa Krom Hurda Alanlar

Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. İstanbul Krom hurda alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Kaptanpaşa mahallesinde krom hurdası alan hurdacı firma arıyorsanız firmamızı arayabilirsiniz

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Yapısı itibariyle çok sert olduğu için zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor.

Kaptanpaşa Hurda Alımı

Fire hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesindeki hurda eşya alan firmalar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle ön plana geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Zamak hurda, çelik hurdası, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. İstanbul Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesi yakınlarında hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit kurşun hurdası alımı yapıyor.

Hurda krom alımı için yerinize gelmekteyiz. Kaptanpaşa mahallesinde kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir.

Kaptanpaşa Mahallesi Çinko Hurda Alanlar

Kaptanpaşa mahallesinde hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurda alanlar çinko hurda hakkında bilgi almak amacı ile içeriğinin olduğu linke tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz.

Kaptanpaşa Mahallesinde Hurda Kurşun Alım Satımı

İstanbul Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesi kurşun hurda aldığımız ilçeler arasındadır. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami çatı söküm kurşunu alıyoruz. Kurşunun kullanılmakta olan eski madenler içinde olduğu bilinmektedir. Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurda alan yerler kurşun hurdası hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız..

Kaptanpaşa Kablo Hurda Alımı

Hurda kablolar tellerindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alan yerler için önem teşkil eder. Kaptanpaşa mahallesinin her yerinde hurda kablo alan firmayız. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Hurda kablo alan Beyoğlu Kaptanpaşa hurdacı firmayız. Kablo hurdası alanlar içeriğiyle yazılmış yazıyı okuyabilirsiniz.

İstanbul Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesi bölgesinin tüm sokaklarından %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında deneyime sahibiz. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alım satımı esnasında piyasasının üstünde fiyatı teklif ediyoruz. Adresten hurda antikron kablolar, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir.

Kaptanpaşa mahallesi hurdacı firması olarak her türlü hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları, antikron hurda kablo alımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz. İlaveten hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdaları alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Kullanılış biçimlerine göre yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. Çünkü sırf hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Satıcılarda bolca bulunan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini peşinen ödüyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında piyasadan yüksek fiyat listesi veriyoruz.

Kaptanpaşa Hurda Demir Alanlar

Beyoğlu Kaptanpaşa bölgesinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma yazısını okumak iyi gelir. Sizinde bildiği gibi her türde pencere demiri, demir kapı, demir merdiven korkuluğu için nakit ödeme yapan firmayız.

Güncel anlık hurda demir fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesi çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Demir, Kaptanpaşa mahallesi bölgesinde çokça bulunan madenler içerisindedir.

Kaptanpaşa Hurda Sarı Pirinç Alımı

Hursan Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, hurda bronz ticareti yapıyor. Ek olarak kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri bulunabiliyor.

Bu sebeple Beyoğlu Kaptanpaşa sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Beyoğlu Kaptanpaşa hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alımı yapıyor. Gerçeği demek lazım ise hurda sarı isminde bir hurda varolmamıştır. Hurda sarı içeriğiyle yazılmış metne göz gezdirebilirsiniz.

Kaptanpaşa mahallesi genelinde hurda sarı alıyoruz. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı olarak anılmaktadır. Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

Kaptanpaşa Hurda Bakır Alım Satımı

İstanbul Beyoğlu Kaptanpaşa bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Beyoğlu Kaptanpaşa hurdacı şirketimizi şimdi arayın keyifli hizmetin tadına varın. Kaptanpaşa mahallesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Kaptanpaşa bakır hurda fiyatları için arayın.

Bakır hurda alanlar alanında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, antikron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Kaptanpaşa Hurdacı

Nerdeyse yirmi dokuz yıldır hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Sektörde uzun senelerdir var olmanın sağladığı deneyim süreciyle çağın teknolojisine ayak uydurarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Kaptanpaşa mahallesi hurdacı firması olan firmamız ile hafta sonları dahil sektöre çalışmaktayız.

Kaptanpaşa Hurdacı Sitesi

Her hali ile güzel bir Beyoğlu Kaptanpaşa oluşturmak için çok çaba sarfediyoruz. Hurda alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesi hurdacılar sitesindeki hurdacı firmamızla geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet veriyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. Hepsini öğrenmek için bize ulaşın.

Beyoğlu Kaptanpaşa Hurda Fiyatları

Kaptanpaşa hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi Avrupa yakası pazarında her saat değişkenlik gösteriyor. Kesin hurda fiyat listesine ulaşmak sebebi ile irtibata geçebilirsiniz. Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında oldukça daha fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz.

Kaptanpaşa Jeneratör Hurda Alanlar

2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Sanayi tipi sıfır gibi 2. el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alım satımında en iyi fiyatı vermekteyiz.

Kaptanpaşa Hurda Raf Alan Yerler

Demir raf hurdası alıyoruz. Hurda raf alan yerler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Genelde kapatılan kuruyemişçilerden temin ettiğimiz teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raf hurdası, demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el market rafı satıyoruz. Kaptanpaşa mahallesinde ikinci el hurda raf satmak amacı ile telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Kaptanpaşa Mahallesinde En Yakın Hurdacı Firması

Beyoğlu Kaptanpaşa en yakın hurdacı firması hizmeti ile hurda metal alım satımı için yerinize geliyoruz. Kaptanpaşa hurdacısı bünyesindeki ekiplerimizle kapınızdan hurda satım hizmetleri veriyoruz. Hursan Metal olarak Beyoğlu Kaptanpaşa çevresinde her cins hurda malzeme alırız. Dolayısı ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Kaptanpaşa mahallesi mahallesi ve etrafındaki mahallelerde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz.

Kaptanpaşa Hurda Klima Alan Hurdacı Firmalar

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Hurda klima Beyoğlu Kaptanpaşa çevresinde en fazla satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Kombi hurdası alan firmalar arasındayız. Beyoğlu Kaptanpaşa etrafında klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun.

Kaptanpaşa Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozun nakliyesi titizlikle yapılır. Beyoğlu Kaptanpaşa hurdacı Hursan Metal tarafından alınan tüm hurdaların işyerimizi nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen alana naklediliyor.

Kaptanpaşa Fabrika Sökümü

Profesyonel şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Sektörde binlerce fabrika sökümü ihalelerini aldık. Başlamadan önce yıkımı yapılacak tesisin titizlikle incelenmesi gerekir. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında öncü olduk. İstanbul Beyoğlu Kaptanpaşa fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Hurdacı firmaların söylediği şekilde kolay bir iş değildir.

Beyoğlu Kaptanpaşa Otomobil Hurdası Alan Firma

Çok yoğun olmadığımızda Beyoğlu Kaptanpaşa çevresinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı hurda otomobil, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, hurda çeki demiri
, hurda yük vagonu, motor hurdası . Pek tabi müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Lakin hurda otomobil vergiden muafiyet alma evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

Kaptanpaşa Mahallesi Nikel Hurda Alımı

Bu mahallede turbo nikel, anot nikel hurdası, %99 nikel şablon , %95 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alınıp, satılırken mümkün olduğunca dikkat ile çalışılmalıdır. Hurda nikel arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Kaptanpaşa mahallesinde nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

Kaptanpaşa Mahallesi Cam Hurdası Alan Hurdacı Firma

Kaptanpaşa mahallesinde hurda cam alan hurdacılar içerisinde yer alıyoruz. Genelde renkli meyve suyu şişesi, çıkma otomobil camı ve benzeri cam hurdası çok fazla alım satımı yapılıyor. Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı maddeyi koruyan inorganik sert malzemenin isimdir.

Kaptanpaşa Akü Hurda Alım Satımı

Hurda akü içerisindeki kurşunlu sıvı sebebiyle hurdacılar için değerlidir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur. Arabalarda elektrik ihtiyaçlarında bulunmaktadır. Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası deniliyor. Akü hurda alımı bağlantısına tıklamalısınız. Bu neden ile Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesi hurdacı ve benzeri kendine ait geri dönüşüm atölyesi bulunan hurdacılar sulu ve kuru akü alım satımı yapmaktadır.

Kaptanpaşa Bina Yıkımı

Üstteki yazıda anlattığımız fabrika sökümünde olduğu üzere hurdalar karşılığında binaların yıkımını başarı ile gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vb. her türde hurda malzemeleri satın almaktayız. Bina yıkımında önem verilen güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılacak dükkanların tekrar inşaatının yapılması sebebi ile yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Kaptanpaşa İkinci El İnşaat Malzemeleri

Birde batan nalburlardan edindiğimiz Yıkılmış iş yeri binalarından temin edilen yeni gibi 2.el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. Büyük projelerde boya tabancası, yük asansörü, alçı sıva karıştırma mikseri, harç pompası az kullanılmış portatif, plywoon hurda alımı yapıyoruz.

Kaptanpaşa Mahallesi Plastik Hurda Alanlar

Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ve Avrupa Yakası Kaptanpaşa mahallesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, hurda polistren kristal alımı için bize ulaşabilirsiniz. Kaptanpaşa mahallesi plastik hurda alan yerler arasında olan Kaptanpaşa mahallesi hurdacısıyız.

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. İyi fiyata pet şişe, hurda naylon poşet, damacana hurda mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen, hurda kırkambar plastik alımı yapıyoruz.

Kaptanpaşa Kağıt Hurdası Alımı

Kaptanpaşa hurda kağıt alanlar içindeki Hursan Metal ile matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek fiyatlarla peçete hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, karton bardak alıyoruz. İlçenin tamamında A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyetle hurda alım satımı yapmak isteyenlere piyasa değerinden daha fazla miktarda kazanma şansı sunuyoruz. Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesi kağıt hurda aldığımız bölgeler içindedir.

Kaptanpaşa Mahallesi İkinci El Ev Eşyası

Yeniden farksız 2. el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik el aletleri, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak maksadıyla bizlere ait numaralar ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Titiz kullanılmış olan 2.el piyasasında değerlendirilebilecek biçimdeki koltuk, kanepenizi istediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. 2. El ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları bulunur. Makul fiyatlara yeni, 2. el kanepeler satın alabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17