İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İstiklal Hurdacı

İstiklal Hurdacı

Aslında Beyoğlu firmasıyız. Fakat İstiklal mahallesinde de hizmet veriyoruz. Avrupa yakası bölgesinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla adresinize araçlarımızı göndermekteyiz İstanbul Beyoğlu merkezde İstiklal hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Hursan Metal firmamızla İstanbul Beyoğlu İstiklal mahallesine yakın konumlarda hizmetimizi sürdürüyoruz.

Her nevi hurda malzeme alıyoruz. Beyoğlu İstiklal mahallesi hurdacı işletmeleri arasında öncü işletmesiyiz. İstanbul İstiklal mahallesinde temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda malzeme alımı yapıyoruz

Anlık Beyoğlu İstiklal hurda fiyat listesiyle alım hizmeti veriyoruz. Miktarı yüksek hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo alımlarında yüksek fiyat teklifler ediyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. İstiklal hurdacı firması olarak hurda malzemenizi almaktayız Beyoğlu İstiklal hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız Hursan Metal avantajlı devam ediyor.

Beyoğlu İstiklal Hurdacıları

Ülkemizde senelik olarak bir milyon 200 bin ton endüstriyel atık, 24 milyon ton evsel atık, yüz bin ton hastane atığı çöplere gitmektedir. Çöplere giden atıkların %4’ünü metaller, yüzde 27’sini plastik hurdaları, %43’ünü hurda kartonlar, %12’sini cam hurdaları benzeri malzemelerden oluşuyor. Malesef, bu atıkların yüzde sekseni dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Boşa giden atıklar ülkemize 1.6 milyar ₺ zarar açmaktadır. Hurdacı firmalar boşa giden bu harcamanın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmaya çalışmaktadır.

İstiklal mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek çocuklarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Beyoğlu mahallesinde ve İstiklal mahallesi yakınlarında her türde hurda malzeme alan hurdacılar arasında en doğru fiyatı sunuyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda kağıt satmak nedeniyle firmamızı rehberinize kaydedebilirsiniz. İstanbul Beyoğlu hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurdacılık yapıyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları kaldırıyoruz. İstiklal hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. İstanbul Beyoğlu İstiklal etrafında benzersiz bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul ilinin eşi benzeri olmayan mahallesi İstiklal ilk hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İstanbul Beyoğlu İstiklal için değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

İstiklal Hurdacı Telefonu

İstanbul Beyoğlu İstiklal yerinden her türde hurda alımı hurda malzeme alım satımı hizmetleri verdiğimiz alanlar arasındadır. Boşa zaman harcamadan arayıp anlık hurda fiyatları ile hurdanızı satın. Bu nedenle hurda atık fiyat listesi öğrenmek için cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. İstiklal mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir.

İstiklal Hurda Sac Alanlar

İstiklal çevresinin tamamında hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih etmelisiniz. Şu anda deliksiz ikinci el trapez sac hurdası var. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alım satımı yapanlar içerisindeyiz.

İstiklal Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alımı

İstiklal mahallesinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası alımında tartımı dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz. Güvenilir bir biçimde hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak amacıyla arayın. Bize hurda satanların desteğiyle her geçen gün gelişiyoruz. Her nevi alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası almaktayız. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için telefonlarınızı diliyoruz. Beyoğlu İstiklal alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. İş yerimize gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak alım satımı yapıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler içeriğiyle yazılmış makaleye göz atın.

İstiklal Hurda Krom Alan En Yakın Yerler

Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için arayın. Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurda ton fiyatı makalemize göz atabilirsiniz. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alımı paylaşımımızı geziniz. Sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

İstiklal Hurda Alan Firmalar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı çinko, hurda kurşun, bakır hurdası, kablo hurdası, alüminyum,inşaat demiri ve sarı aldığımızda fiyat listeleri uyguluyoruz. İstiklal hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız. Hurda bakır almak üzere adresinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. İstanbul Beyoğlu İstiklal mahallesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her çeşit ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. İstiklal kapıdan hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Hurda malzemeleri geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Böylelikle hurda malzemenin kıymetini düşürmektedir. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

İstiklal Mahallesi Çinko Hurdası Alan Firmalar

İstiklal mahellesinin tüm sokaklarında hurda çinko alımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko fiyatları bölümümüze kesinlikle göz atabilirsiniz. Bu sayfadaki İstanbul Beyoğlu İstiklal çinko levha ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda çinko fiyatı makalesine göz atmak istersiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz.

İstiklal Kurşun Hurda Alan Firma

Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kubbe kurşunu alım satımı yapıyoruz. Kurşun metali hala kullanılan eski madendir. İstanbul Avrupa yakası Beyoğlu İstiklal Mahallesi hurda kurşun alım satımı için yüksek fiyatları uyguladığımız yerler arasındadır. Buradaki İstiklal hurda kurşun ton fiyatı günceldir. Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş rengiyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alanlar konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayabilirsiniz..

İstiklal Hurda Kablo Alan Firmalar

Hurda kablo alanlar başlıklı metni inceleyin. İstiklal mahallesinde hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz.

Ayrıca hurda alüminyum kablo ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. Tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden pahalı fiyatlar veriyoruz. Yerinden hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablo tek damar kablo hurdası alıyoruz. İstanbul Beyoğlu İstiklal etrafında sıklıkla edinilebilen %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo alırken peşin ödeme yapıyoruz. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdası alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini biz veriyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kullanım alanları itibariyle yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki İstiklal elektrik kablosu kilo fiyatını abonelerimize her gün ulaştırılmaktadır.

Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar hemen arayın. İstiklal mahallesi mahallesinin tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz. Çünkü Hursan Metal şirketimizle sadece hurda alımında hizmet vermiyoruz. İstanbul Beyoğlu İstiklal hurdacı firması olarak her nevi hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu alıyoruz.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki İstiklal hurdacı firmayız. Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller yüzünden hurda kablo alanlar için önemlidir.

İstiklal Mahallesi Demir Hurdası Alımı

İstiklal mahallesi ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyatı edinmek sebebi ile fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatı linkine tıklayınız.

Demir, İstiklal bölgesinde en çok alınıp satılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki İstiklal 1.sınıf hurda demir kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Hatırlamanızı isteriz ki her türlü pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alanlar makalemize bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Firmamız İstiklal bölgesinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor.

İstiklal Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Sizinde öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı hurda türleri vardır. Aslında hurda sarı adıyla hurda türü bulunmamaktadır. Bu nedenle İstiklal mahallesi sarı pirinç hurdası alan firmalar arasındayız. Satıcılarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır.

Güncel sayfamızdaki sarı alan hurdacılar içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. İstiklal hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. İstiklal mahallesinin tamamında sarı hurda ticareti yapıyoruz.

Firmamız bu hurdaların piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurdası, hurda bronz ticaretinde piyasaya hakim konumdadır. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denilmektedir.

İstiklal Bakır Hurdası Alan Yerler

Hurda bakır alanlar yazımızda detaylı bilgilendirme mevcut. İstiklal içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alımı yapıyoruz. İstiklal mahallesi hurda bakır fiyatları için arayın. Sayfamızdaki İstiklal bakır ton fiyatını günlük yollamaktayız. İstanbul Beyoğlu İstiklal bakır hurda alan yerler içindeyiz. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, Hurda kızıl talaş, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Bakır alan İstiklal mahallesi hurdacı numarasını hızlıca arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

7/24 Açık İstiklal Hurdacı Firma

7/24 hurda alan İstiklal mahallesi hurdacı olarak zamana takılmadan işimizin başındayız. Sektörün sağladığı profesyonellikle makine sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına 13 yıldır geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz.

İstiklal Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bunları almıyoruz. İstiklal hurdacılar sitesi B blokta bulunan hurda alım dükkanımızla atık hurda alım gerçekleştiriyoruz. Sevenlerine iyi bir İstanbul Beyoğlu ve olması gerektiği gibi iyi İstiklal mahallesi yaratmak için durmadan çalışıyoruz.

Güncel Anlık İstiklal Hurda Fiyatları

Anlık fiyata ulaşabilmek amacıyla bizimle irtibat kurmanız gerekiyor. Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarlı hurdalar alırken borsasından fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz. İstiklal hurdacısı olarak hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan ton fiyatları anlık değişiklik göstermektedir.

İstiklal 2. El Jeneratör Alımı

Her türlü iyi durumda ikinci el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacı firmayız. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz için yüksek fiyatı vermekteyiz.

İstiklal 2.el Raf Hurdası

Hurda depo rafı alıyoruz. Hurda raf alımı sayfamıza göz atmalısınız. Genellikle yenilen yerler tarafından hurdaya ayrılan çelik raflar, orta reyonlar, demir raf hurdaları, hurda market rafı, mağaza rafları içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan 2. el raf satan yerler içindeyiz. Sayfamızdaki İstiklal ikinci el raf ton fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz yollanmaktadır. Hurda raf alım satımıyazımıza mutlaka bir göz atmalısınız. İstiklal 2.el raf hurdası alımı nedeni ile iş yerimize ulaşabilirsiniz.

En Yakın İstiklal Hurdacı

Hursan Metal şirketimizle İstiklal etrafında hurda malzeme alırız. İstiklal en yakın hurdacı firması servisi ile her tür hurda eşya nakliyesi yapmak amacı ile deponuza deneyimli ekip yolluyoruz. Bu yöntem ile müşterilere en yakın hurda alanlar İstiklal mahallesinin her sokağında hizmet ediyoruz. İstiklal hurdacı şirketi olarak adresinizden hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var.

İstiklal Klima Hurda Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima İstiklal çevresinde çok alımı yapılan hurda malzemeler arasında yer alır. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. İstiklal etrafında 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin.

İstiklal Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre ortaya çıkacak molozların taşıma işi güvenlikle yapılır. Yıkım molozu Beyoğlu Belediyesi tarafından bildirilen yere dökülür. Hursan Metal tarafından satın alınan her türlü hurdaların iş yerimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır.

İstiklal Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Genellikle söylendiği gibi kolay sayılmaz. İstiklal Mahallesinde fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak üretim yerinin titizlikle incelenmesi gerekir.

Güvenilir bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Uzun zamandır sayısız fabrika yıkımı ihalelerini gerçekleştirdik. Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık.

İstiklal Mahallesinde Araba Hurdası Alan Yerler

Pek tabi müşterilerimize hurda araba alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. İstiklal mahallesinde hurda alımında hizmet veriyoruz. İşten fırsat buldukça İstiklal bölgesinde araba hurdası alımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı araba hurdası, hurda vagon, pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler
, motor hurdası için hemen arayın. Ama otomobil hurdası vergiden muafiyet alma işleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

İstiklal Mahallesinde Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdaları taşınırken mümkün olduğunca hassasiyet ile davranılmalıdır. İstiklal mahallesinde nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Bu mahallede anot nikel, turbo nikel hurdası, %95 şablon nikel ile %99 hurda nikel şablon alımında en iyi fiyatları veriyoruz.

İstiklal Cam Hurdası Alımı

İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu İstiklal mahallesinde cam hurda alanlar içinde bulunuyoruz. Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıdaki suları geçirmeyen amorf ve organik olmayan katı maddelerdir. Bu dönemde renkli ve şeffaf kırılmış oto camı, kola şişesi biçiminde cam hurdalar bulunabiliyor.

İstiklal Mahallesinde Akü Hurdası Alanlar

Biraz süre sonra kullanılamayacak duruma düşen bataryalara hurda akü denilmektedir. Akü hurdası alan yerler yazısını incelemelisiniz. Arabalarda elektrik ihtiyacı sebebi ile sıkça kullanılabiliyor. Aküler diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda akü alan hurdacı hurda akü konusunda bilgi edinmek amacıyla bölümünün olduğu bağlantıya tıklayınız. Bu yüzden İstiklal hurdacısı depomuz ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm tesisi olanlar kuru ve sulu akü alan tesisler arasındadır. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren suyu nedeniyle geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir.

İstiklal Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler ve benzeri her cinsten hurda malzemeleri satın alıyoruz. İstiklal mahallesi kentsel dönüşüm dahilinde yıkılacak iş yerlerinin yenilenerek imar edilmesi sebebiyle yıkımlarını yapıyoruz. Daha önce fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere binaların yıkımını ücretsiz yapıyoruz. Bina yıkımında önem verilen tüm tedbirler

İstiklal 2.El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitler tarafından kullanılan inşaat vinci, boya makinesi, alçı makinesi, harç makinesi az kullanılmış iskele, hurda plywood bulunur. Yıkılmış ardiye binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, demir kapı, pencere alıyoruz. Bununla birlikte kapanan şirketlerden aldığımız

İstiklal Mahallesi Hurda Kumaş Firesi Alımı

Hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapıyoruz. Kiloyla poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, spot kumaş, hurda mayo kumaşı, nevresim kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş alım satımında iyi fiyattan ödeme yapmaktayız. İstiklalMahallesi etrafında hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica alımlarında yerinize gelmekteyiz. Spota düşmüş pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası satmak için bizi çok geçmeden arayabilirsiniz. Bu sayfadaki İstiklal hurda kumaş fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. İstiklal kiloyla kumaş hurda alan yerler içindeyiz.

İstiklal İkinci El Mutfak Ekipmanı Alım Satımı

Depomuzdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, restoran tipi set üstü mekap, dinlendirici, paslanmaz krom evye, bakır davlumbaz, dilendirici küveti, aspiratör vb endüstriyel mutfak alet edavatını görmek amacıyla sizi işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. 2. El paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma tezgahı satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, tezgah altı üç kapaklı dolap, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıyoruz. Endüstriyel tipte 2. El lokanta mutfağı aletleri almaktayız.

İstiklal Mahallesinde Plastik Hurdası Alım Satımı

Avantajlı fiyata hurda şeffaf naylon, hurda mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda alım satım işleri yapıyoruz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

İstiklal hurda plastik alan yerler içinde öncü firmayız. Sayfamızdaki İstiklal naylon hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız İstanbul il İstiklal bölgesinin tamamından jelatin hurda, hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır.

İstiklal Hurda Kağıt Alım Satımı

İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu İstiklal Mahallesinde kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki şirketimiz sunduğu hizmetler sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, karton koli fiyatı sorabilirsiniz. Karton hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki İstiklal hurda karton ton fiyatlarını dileyenlere günlük ulaştırılmaktadır Yüksek fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası alım satımı yapan firmalar arasındayız. İlçede beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent sayesinde size çok daha fazla miktarda kazanım elde etme olanağı yöneltiyoruz.

İstiklal İkinci El Eşya

Her türlü 2.el derin dondurucular, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev aletleri, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart almak nedeniyle firmamıza ait telefonları arayarak iletişim kurarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Titiz 2el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki koltuklarınız adresten satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile çamaşır makinesi hurdası alan firma başlıklı paylaşımını inceleyin İkinci el büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası alınır satılır. İstiklal ve çevresinde yeni gibi, 2. el ev mobilyası satabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17