İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü hurdacı firmalar arasında en iyi işletmesiyiz. Beylikdüzü merkezi etrafında ikinci el ofis mobilyaları ve hurda almaktayız. Beylikdüzü hurdacısı olarak hurdalarınızı almaktayız. Hali hazırda Beylikdüzü hurdacı firmasıyız. Fakat Beylikdüzü merkezinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul Beylikdüzü merkezde hurdacı firması olarak tüm sokaklarda her nevi hurda alımı yapmaktayız.

Beylikdüzü şehir merkezinde hurdacı firmasıyız. Hursan Metal ismiyle İstanbul Beylikdüzü merkezine yakın konumlarda hizmet veriyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz. Günlük İstanbul Beylikdüzü hurda fiyatları ile hurda alımı yapıyoruz.

İstanbul hurdacıları arasındaki firmamız Hursan Metal takdirinizi toplamaya devam ediyor. Toptan hurda malzeme alışverişlerinde piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Beylikdüzü merkezinde olduğu gibi hurda alım satımı nedeniyle konumunuza uzman ekip göndermekteyiz.

İstanbul Beylikdüzü Hurdacıları

Beylikdüzü merkez mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek insanlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Sizde her tür hurda malzeme satışı yapmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İstanbul genelinde hurda atık alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda malzemenizin alımı için yakın çevredeki araçlarımızı gönderiyoruz. Beylikdüzü hurdacı firması mı arıyorsunuz? Başardınız. İstanbul Beylikdüzü etrafında benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı naif ilçesi Beylikdüzü ilk hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İstanbul çevresinde değil, yedi bölgede hizmet vermekteyiz.

Yurdumuzda yılda yirmi dört milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıpsal atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık çöpe gidiyor. Ortaya çıkan atıkların %4 civarını metal hurdası, yüzde on ikisini camlar, yüzde kırk üçünü kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları gibi atıklardan oluşuyor.

Üzülerek söylüyoruz ki, bu değerli atıkların yüzde seksen ikisi yok oluyor. Çöpe atılan malzemeler ülkemizin geçen her yıl 1 milyar altı yüz milyon TL zararına yol açmaktadır. Hursan Metal boşa giden bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Beylikdüzü Hurdacı Numarası

İstanbul Beylikdüzü hurda alım hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Şimdi telefon numaramızı arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurdanızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak üzere sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. İstanbul Beylikdüzü hurda fabrikası telefonu sitemizin içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir.

Beylikdüzü Kablo Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Bir de hurda fare yemez kablo fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılıyor. Etrafta çoğunlukla bulunan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar,Yüzde elli bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini kapınızda ödüyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız.

Kablo alan yerler içinde hizmetindeyiz. . İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Buradaki Beylikdüzü fare yemez kablo ton fiyatı daima güncelleniyor.

Beylikdüzü hurda fabrikası olarak özellikle antigron kablolar, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz. Karışık hurda kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdaları satanlar bize ulaşın. Kablo hurdaları telindeki bakır oranı yüzünden hurdacılık yapanlar için büyük önem taşır.

Çünkü Hursan Metal adıyla sadece hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında piyasasından daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Ek olarak enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımında en iyi fiyatı sunuyoruz.

Beylikdüzü genelinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablo alımı yapıyoruz. Kablo hurda alanlar konulu metne göz atın. Yerinden hurda tek damar kablolar, antigron hurda kablo, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

İstanbul Beylikdüzü ilçesinin tamamında kablo hurdası alıyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kablosu çeşitleri bulunur. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Beylikdüzü Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

Cevher halindeki kurşun maviye yakın gümüş renkli haliyle bilinir. Hurda kurşun fiyatı yazımızı dolaşmak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Beylikdüzü İstanbul kurşun hurda alımı için en iyi fiyatı uyguladığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Beylikdüzü çatı minare kurşunu kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Beylikdüzü Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Hursan Metal firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurda, bronz hurdası alımı yapıyor. Ek olarak kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Bu sebep ile Beylikdüzü sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz.

Beylikdüzü geri dönüşüm firması olarak her nevi hurda ticareti yapmaktadır. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde hurda sarı cinsleri vardır.

Aslına bakarsanız sarı hurdası adında hurda türü varolmamıştır. Beylikdüzü ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Beylikdüzü sarı pirinç ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Sayfamızda bulunan sarı alan hurdacılar konuya göz gezdirebilirsiniz. Pirinç hurdalar halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismi verilmiştir.

Beylikdüzü Hurda Alan Firmalar

Beylikdüzü ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Hurda bakır almak için kapınıza geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Beylikdüzü adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir.

Hurda malzemeleri geç kalmadan elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylece hurdaların piyasa fiyatını düşürüyor.

Tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun satanlara özel yükseltilmiş fiyat listeleri sunuyoruz. Beylikdüzü hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve uzman personelimizle öne geçiyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Hep beraber kazançlı çıkarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz.

Beylikdüzü Hurda Alüminyum Alım Satımı

Hurdalarını bize satanların destekleriyle her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Beylikdüzü ilçesinin tümünde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için tartımları sizinle gerçekleştiriyoruz. Buradaki Beylikdüzü hurda alüminyum fiyatlarını kayıt olanlara ücretsiz ulaştırmaktayız.

Sitemizde önceden yazılmış alüminyum alan hurdacılar yazıya göz atabilirsiniz. İş yerimize verdiğiniz destek sebebiyle teşekkür ederiz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak ticareti yapıyoruz.

Her türde alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. İstanbul Beylikdüzü hurda alüminyum alan yerler içinde fark yaratıyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurda yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapılır. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alabilmek için aramanızı beklemekteyiz.

Beylikdüzü Krom Hurdası Alımı

Nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Beylikdüzü krom ton fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak gönderiyoruz. Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firmalar makalesini dolaşmak iyi gelir.

Yapısı itibari ile sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz.

Beylikdüzü Hurda Demir Alanlar

Sizinde bildiği gibi her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Hurda demir alan yerler hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Hurda demir fiyatları yazımızı geziniz. Demir, yer kabuğunda çokça alım satımı yapılan madenler içerisinde bulunmaktadır.

Bu yazıda yer alan İstanbul Beylikdüzü demir hurda fiyat listesini dileyene saat başı gönderilmektedir. Hurdacı firmamız Beylikdüzü’nün her yerinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Beylikdüzü etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alımı yapıyoruz.

Beylikdüzü Hurda Bakır Alımı

antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alıyoruz. Bakır alan hurdacılar bölümünde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Beylikdüzü bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Beylikdüzü genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

Bakır alan hurdacı telefon numarasını kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Bakır boru hurda, bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. Burada yayınlanan İstanbul Beylikdüzü yanık bakır hurdası kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. İstanbul Beylikdüzü bakır hurda alan yerler arasındayız.

Beylikdüzü Sac Hurdası Alım Satımı

Müştemilat çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Hali hazırda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Hurda sac alım satımı yapan firmalar arasındayız. Beylikdüzü bölgesinin tümünde hurda sac onduline, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurda, bizi tercih etmelisiniz.

Beylikdüzü Çinko Hurda Alım Satımı

Beylikdüzü etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sitede yayınlanan İstanbul Beylikdüzü nikel hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurda alan yerler paylaşımımızı gezmelisiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Kumaş Hurdası Alan Firma

İstanbul Beylikdüzü bölgesinde parça kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Beylikdüzü çevresinin tamamında hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda viskon, hurda jesica, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş alım satımında adresinize geliyoruz.

Parti malı parça poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, hurda penye, dokuma kumaş alıyoruz.

Toptan gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı, hurda eteklik, ceket kumaşı satışı yapmak amacıyla firmamızı çok geçmeden arayınız. Beylikdüzü kiloyla kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Sayfamızda bulunan Beylikdüzü kumaş hurdası fiyatlarını telegram grup üyelerine her gün ulaştırmaktayız.

İkinci El Restoran Malzemesi Alımı

Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel ocaklar, yemek dilendiricileri, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak malzemelerini yakından incelemek amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz.

Temiz çelik tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan firmalar firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. Endüstriyel lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız. Titiz kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolap, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz.

Beylikdüzü Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığında bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkım esnasında bilinen güvenlik önlemleri Beylikdüzü kentsel dönüşüm nedeni ile kısmen yıkılmış evlerin en baştan inşa edilmesi nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler ve benzeri her türde hurdaları alıyoruz. Daha önce fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz.

Beylikdüzü Hurda Fiyatları

Anlık demir hurdası fiyatları konulu metini okuyabilirsiniz. Beylikdüzü geri dönüşüm firmaları tarafından hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan ton fiyatı piyasada an be an değişiklik göstermektedir. Anlık hurda fiyatına erişmek nedeniyle bizimle irtibat kurabilirsiniz. Bir defa daha söylemekte yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken piyasasından yüksek fiyatlar öneriyoruz.

Beylikdüzü Araç Hurdası Alan Hurdacılar

Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Beylikdüzü çevresinde hurda araba alım satımı yapıyoruz.

Lakin hurda araba trafikten çekme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil alımı hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan çekme belgeli araba hurdası, yük vagonu, hurda çeki demiri hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz.

Hurda Akü Alım Satımı

Akümülatör başka deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçları sebebiyle kullanılabiliyor.

Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denilmektedir. Hurda akü içerisindeki kurşun içeren sıvılar sebebiyle hurdacılar için değerlidir. Akü hurdası alımı akü hurda konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla Beylikdüzü hurda depomuz benzeri fabrika içinde geri dönüştürme kazanları olan işletmeler kuru ve sulu akü alımı yaparlar.

Beylikdüzü Hurda Raf Alan Yerler

Genelde raflarını yenileyen kasaplardan satın aldığımız market rafı hurdaları, hurda çelik raflar, ürün teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda ikinci el raf hurdası satıcıları içerisindeyiz.

Sitemizdeki Beylikdüzü 2.el market rafı ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda raf alan yerler yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Raf hurdası Beylikdüzü satmak amacı ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Beylikdüzü İkinci El İnşaat Malzemesi

Hurda kağıt, karton alımı ile ilgileniyoruz. Sitemizdeki İstanbul Beylikdüzü hurda kağıt ve karton fiyat listesini arzu edene ücretsiz gönderiyoruz Beylikdüzü kağıt hurda alıp satanlar arasındaki firmamız ile toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Beylikdüzü Hurdacı

Sektörde uzun süredir Beylikdüzü hurdacısı olmanın bahşettiği deneyim aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz. 2016 senesinden bugüne hurda alımında hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 hurda alan Beylikdüzü hurdacı firması olan şirketimiz ile gece gündüz sektöre çalışmaktayız.

Beylikdüzü Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika söküm ihalesi gerçekleştirdik. Fabrika söküm işi yapanların anlattığı gibi kolay bir işlem değildir. Beylikdüzü fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Öncelikle yıkılacak binanın detaylı şekilde gezilerek uygun araçların ayarlanması gerekmektedir. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde nam saldık.

2. El Jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alan hurdacı firmalar içindeyiz. İkinci el jeneratör satan yerler arasında en yakın işletmeyiz. Endüstriyel az kullanılmış ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Beylikdüzü Hurdacılar Sitesi

Beylikdüzü yeni sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Her haliyle yaşanılır bir Beylikdüzü oluşturmak için sürekli çalışıyoruz. Beylikdüzü hurdacılar sitesindeki tesisimiz aracılığı ile geri dönüşüm yapıyoruz. Sırf bu türdeki atıkları alıyor değiliz.

Nikel Hurda Alan En Yakın Firmalar

Dolayısı ile hurda nikel alınırken mümkün olduğunca dikkatle hareket etmeliyiz. İstanbul Beylikdüzü hurda nikel alıyoruz. Özellikle anot nikel, nikel turbo, %95 nikel şablon ile %99 hurda nikel şablon alımında en iyi fiyatları veriyoruz. Hurda nikel muhteviyatında arsenik bulunduğundan zehirlidir.

Hurda Klima Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. İkinci el klima Beylikdüzü çevresinde çok alınıp satılan hurda eşyalar içindedir. Bozuk kombi hurdası alan firmalar içindeyiz. Beylikdüzü bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin.

Beylikdüzü Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya göre ortaya çıkan molozun nakliye işleri titiz bir biçimde yapılmaktadır. Molozlar Beylikdüzü Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından bildirilen yere nakledilir. Hursan Metal tarafından satın alınan tüm hurdaların depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır.

En Yakın Beylikdüzü Hurdacı Telefonu

Beylikdüzü firması içinde çalışan ekiplerimizle konumdan hurda malzeme alım satım hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetle atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Beylikdüzü bölgesinde servis veriyoruz. Beylikdüzü en yakın hurdacı firması ismiyle hurda nakliyesi yapmak amaçlı deponuza gelmekteyiz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Beylikdüzü bölgesinde her türde hurda eşya satımı yapmaktayız.

Beyaz Eşya Hurdası

Uygun fiyatlarla kullanılmış ve ikinci el masa, sandalye satabilirsiniz. Yeni gibi 2. el bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebi ile numaralarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Temiz patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltukları alınır satılır. Temiz kullandığınız 2el olarak değerlendirilebilecek durumdaki yatak odası takımlarınızı kapınıza gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz.

Eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla çamaşır makinası hurdası alan yerler hakkında detaylı bilgi yazılan paylaşımımızı okuyunuz

0 (535) 043 31 17