İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Büyükşehir Mahallesi Hurdacı Firma

Büyükşehir Mahallesi Hurdacı Firma

Beylikdüzü Büyükşehir mahallesi hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Normalde İstanbul Beylikdüzü firmasıyız. Ancak Beylikdüzü Büyükşehir mahallesinde de hizmetler veriyoruz. İstanbul Beylikdüzü Büyükşehir hurdacı firması olarak Büyükşehir mahallesinin tümümünde hurdacılık yapıyoruz. İstanbul Beylikdüzü bölgesinin her mahallesinde olduğu gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere kadar geliriz

Büyükşehir mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lider işletmesiyiz. Büyükşehir mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız Büyükşehir mahallesi çevresinde 2.el eşya ve hurda almaktayız Hursan Metal olarak İstanbul Avrupa yakasına yakın yerlerde hizmetimize devam ediyoruz.

Her çeşit hurda alıyoruz. Anlık Beylikdüzü Büyükşehir hurda fiyatlandırma ile alım satım hizmeti veriyoruz.

İstanbul hurdacıları arasındaki firmamız hizmetlerine devam ediyor.

Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi Hurdacı Firma

Büyükşehir hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Hursan Metal hizmetinizde! Sizde her nevi demir hurdası satışı yapmak için telefonlarımızı telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. İstanbul ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Beylikdüzü merkezindeki, Büyükşehir mahallesi daimi hizmet bölgelerimizdendir. Avrupa yakası Beylikdüzü Büyükşehir mahalle genelinde tecrübeli bir firma olarak geri dönüşüm hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Beylikdüzü bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Beylikdüzü hurdacısı olarak Avrupa yakasının tamamında her nevi hurda alımı yapmaktayız.

Ülkemizde bir yılda 100 bin ton tıpsal atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık çöpe gitmektedir. Çöpe giden atık malzemelerin yüzde on ikisini cam türleri, yüzde 4’ünü maden hurdası, %43’ünü karton türevleri, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan eşyalar oluşturmaktadır. Maatteessüf, bu atıkların yüzde seksen ikisi boşa gidiyor. Bu atıkların piyasa değeri 1 milyar 6 yüz yetmiş milyon TL tutmaktadır. Hurdacı firmalar boşa giden bu miktarın gücümüzün yettiği kadarını geri kazanmak amacı ile çalışıyoruz.

Büyük bir Beylikdüzü geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önler. Bu dünyadaki yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Bazıları yüksek miktarda gibi gözükse de artan nüfusla beraber dünyanın tüketimi de her gün artmaya devam ediyor. Atık metalleri geri dönüştererek doğal kaynakların korunmasını sağlıyoruz. Bu sayede doğal kaynakları gelecek nesillerede aktarabiliriz.

Geri dönüşüm firmaları karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğine yol açar. Hurda metal geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji karbon emisyonunun iklime ve çevreye verdiği zararın önüne geçiyor.

İstanbul Geri dönüşüm enerji tasarrufunu sağlıyor. Bir metal cevherinin ocaktan çıkarılarak işlenmesi zahmetlidir. İşlenebilir ham maddeleri sıfırdan üretmek için yüksek enerji harcanır. Hurda madenin geri dönüşümü yüzde 90 daha azdır.

Büyükşehir Hurdacı Telefonu

İstanbul Beylikdüzü Büyükşehir yerinden hurda alımı hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz mahalleler içindedir. Avrupa Yakası Beylikdüzü Büyükşehir hurdacı Hursan Metal iletişim numarasını unutmayınız İstanbul Beylikdüzü Büyükşehir mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Şimdi arayıp günlük hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Dolayısıyla hurda atık fiyat listesi öğrenmek için mobil hattımızı aramalısınız.

Büyükşehir Hurda Çinko Alım Satımı

Büyükşehir çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Beylikdüzü Çinko hurdası alımı yazısını okumak iyi gelecektir. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz.

Büyükşehir Mahallesinde Hurda Bakır Alımı

İstanbul Beylikdüzü Büyükşehir bakır hurdası alan yerler arasındayız. Büyükşehir içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz.

Beylikdüzü Bakır hurdası alanlar sayfamızda geniş bilgilendirme mevcut. Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır.

Büyükşehir bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Bakır hurdası alan Beylikdüzü Büyükşehir hurdacı numarasını zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır boru hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alanlar içerisindeyiz.

Büyükşehir Hurda Alan Firma

İstanbul Beylikdüzü Büyükşehir mahallesi geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit hurda demir alım satımı yapıyor. Büyükşehir mahallesinde yerinden hurda alımı yapılan mahalleler içindedir.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı fimayız. Beylikdüzü Büyükşehir hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuzla öne çıkıyoruz.

Antimon zamak hurda, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda inşaat demiri almak amacıyla kapınıza kadar gelmekteyiz.

Büyükşehir Hurda Kablo Alanlar

Kullanıldığı biçimlere göre hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Beylikdüzü Büyükşehir mahallesi hurdacı firması olarak her çeşit antikron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Büyükşehir mahallesi mahallesinin her yerinde hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alırken değerinden yüksek teklifler sunuyoruz. Çünkü sırf hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Konumdan hurda tek damar kablosu, antikron hurda kablo, hurda enya kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Kablo hurdası alanlar konulu metne bir göz atabilirsiniz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler hemen arayın. Müşterilerde bolca edinilebilen %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo,50% bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini nakitle ödüyoruz. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. İçindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemeye göre isim alır.

Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Beylikdüzü Büyükşehir hurdacı firmayız. Hurda kablolar tellerindeki bakır sebebiyle hurdacılık yapanlar için önemlidir. Ancak tek damar kablo, enya kablo, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken en doğru fiyat teklifini gönderiyoruz. Üstelik hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alımı için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektrikli araçlarda kullanılıyor. Avrupa Yakası Beylikdüzü Büyükşehir ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımında uzmanız.

Büyükşehir Demir Hurdası Alanlar

Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Firmamız Büyükşehir mahallesinin çevresinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor.

Anlık demir hurda fiyatları için şimdi arayın. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız.

Büyükşehir mahallesi ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz. Demir, yeryüzünde en çok alım satımı yapılan metaller arasındadır.

Büyükşehir Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşunun hala kullanılan madenler içinde olduğu biliniyor. Kurşun cevheri mavi-gümüş rengiyle göze çarpar. Beylikdüzü Hurda kurşun alımı kurşun hurdası konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz.. Minare söküm kurşunu
, Hurda kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Beylikdüzü Büyükşehir kurşun hurda aldığımız ilçelerdendir.

Büyükşehir mahallesi Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Aslına bakarsanız sarı hurdası adıyla hurda cinsi yoktur. Bu sebep ile Beylikdüzü Büyükşehir mahallesi sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz.

Sitemizde bir süre önceden yazılan hurda pirinç sarı metini inceleyin. Hursan Metal şirketi tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımı yapıyor. Satıcılarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri sıkça bulunur. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı denilmektedir.

Beylikdüzü Büyükşehir hurdacı firma olarak her türlü hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Büyükşehir mahallesinin her yerinde hurda sarı alıyoruz.

Büyükşehir Krom Hurda Alım Satımı

Nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşur. İstanbul Hurda krom alanlar bağlantısına tıklayın. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Büyükşehir mahallesinde hurda krom alan yerler için geldiyseniz firmamızı şimdi arayın Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

Büyükşehir Mahallesi Sac Hurda Alanlar

İstanbul Beylikdüzü Büyükşehir mahallesinde sac hurda levha, hurda sac varil, hurda oluklu sac galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, ticareti için iletişime geçebilirsiniz. Depo tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hurda sac alımı yapıyoruz. Hali hazırda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurda bulunuyor.

Büyükşehir Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her tür alüminyum hurdası alınır. . Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz.

İstanbul Beylikdüzü Büyükşehir hurda alüminyum alanlar arasında fark yaratıyoruz. Bize gösterdiğiniz özen için şükranlarımızı sunarız. Alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası için nakit ödeme veriyoruz. Beylikdüzü bölgesinde alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımında tartımları müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu yapıyoruz.

Yerinden alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alabilmek için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Bize hurda satanların sayesinde sürekli büyüyoruz.

Büyükşehir Mahallesinde Karton Hurdası Alım Satımı

Daha fazla fiyata hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, hurda bristol kağıt, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alım satımı yapmaktayız. Büyükşehir mahallesi hurda karton aldığımız bölgeler içinde yer alır. İlçenin tümünde okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra titizlikle müşterilerimize değerinden daha fazla kazanma olanağı sunuyoruz. İstanbul Beylikdüzü Büyükşehir kağıt hurda alıp satanlar arasındaki firmamız Hursan Metal ile toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz.

Büyükşehir 2.el Raf Hurdası

Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurdası alım satımı linkine tıklamalısınız. Beylikdüzü Büyükşehir 2.el raf hurdası alım satımı nedeniyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla yenilen fabrikalar tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, çelik raflar, hurda market rafı, demir raf hurdaları içinden seçilen kullanılabilir olan 2.el raf satıcıları içerisindeyiz.

7/24 Açık Büyükşehir Hurdacı

2000 senesinden buyana hurdacılık ile hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Büyükşehir mahallesinde hurdacı firması olarak zamana takılmadan hurda alıyoruz. Bu sürenin sağladığı güvenle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz.

Büyükşehir Mahallesinde En Yakın Hurdacı

Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Büyükşehir mahallesi yakınlarında hurda satımı işleri yapmaktayız. Beylikdüzü Büyükşehir en yakın hurdacı firma hizmetleri ile her cins hurda metal alıp satarken deponuza geliyoruz. Beylikdüzü Büyükşehir mahallesi hurdacıları arasında firmamız ile yerinden her türlü hurda almaya başladık. Bu haliyle hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Büyükşehir mahallesinin etrafında hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız.

Büyükşehir Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika sökümünde yaptığımız üzere binaların yıkımını başarıyla yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda lüzum görülen tedbir önlemleri Yıkım bitiminde çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası benzeri her türde hurda eşyayı alıyoruz. Büyükşehir mahallesi kentsel dönüşüm alanında yenilenmesi gereken dairelerin uygun bir biçimde inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işini sağlıyoruz.

Büyükşehir Nikel Hurdası Alımı

Dolayısı ile hurda nikeller toplanırken gayet dikkatle davranmalıyız. İstanbul Beylikdüzü Büyükşehir mahallesinde nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Bu bölgede %95 şablo nikel hurdası , %99 şablon nikel, anot nikel, nikel turbo alıyoruz.

Büyükşehir Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

Güncel fiyata ulaşabilmek sebebi ile bize ulaşın. Büyükşehir hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatları anlık değişmekte. Tekrar etmekte fayda görüyoruz yüksek tonajlı hurdaların alım satımında ton fiyatından yüksek ton fiyatı tavsiye ediyoruz.

Büyükşehir Mahallesi Akü Hurda Alım Satımı

Akü içinde bulunan kurşun içeren suyu ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Taşıtlarda elektrik ihtiyacını karşılamak nedeniyle sıkça kullanılıyor. Akümülatör başka bir deyişle batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Zamanla kullanılamayacak duruma gelen aküye hurda akü denmektedir. Beylikdüzü Akü hurdası alan hurdacılar makalemize bir göz atmalısınız. Dolayısı ile depomuz gibi kendisine ait geri dönüştürme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar.

Büyükşehir Mahallesi 2.El Eşya

Titiz kullanılan 2. el olarak değerlendirilebilecek temizliğe sahip mobilyaları konumunuza gelerek değerinde alıyoruz. Sıfırdan farkı bulunmayan 2.el derin dondurucular, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek amacı ile telefonumuzla etkileşim kurabilirsiniz. En ucuz fiyatlara titiz bir biçimde kullanıldığı görür görmez anlaşılan, ikinci el mobilya ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Sahibinden sekreter masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları satılır.

Büyükşehir Klima Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Beylikdüzü Büyükşehir mahallesi yakınlarında klima hurdası satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Bozuk hurda kombi alan yerler arasındayız. Klima hurdası Beylikdüzü Büyükşehir mahallesi çevresinde en çok alım satımı yapılan hurda malzemeler arasında yer almaktadır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Büyükşehir Moloz Nakliyesi

Beylikdüzü Büyükşehir hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdaların iş yerimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Fabrika yıkımında müşteriyle yapılan sözleşmeye göre yıkım molozunun taşınması güvenli bir biçimde yapılır. Yıkım molozu Beylikdüzü Belediyesi tarafından planlanan yerlere taşınması gerçekleştiriliyor.

Büyükşehir Hurda Cam Alanlar

Cam saydam yada yarısaydam oldukça sert yapıda bulunan sıvı maddeleri tutan inorganik katı bir malzemedir. Büyükşehir mahallesinde cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Bu dönemde renkli ve şeffaf kola meşrubat şişesi, çıkma araba camları ve benzeri cam hurda yüksek miktarda eritiliyor.

Büyükşehir Plastik Hurdası Alan Firma

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ve Avrupa Yakası Büyükşehir mahallesinde jelatin, abs plastik hurda, polipropilen moblen, hurda polistren kristal satmak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Büyükşehir plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden öne çıkan firmayız. En idel fiyatlarla mavi kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Beylikdüzü Büyükşehir Hurda Araba Alan Yerler

Tabiki de sizlere otomobil hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Lakin araç hurdası vergiden düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan vergiden düşürülmüş hurda otomobil, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, hurda çeki demiri
, yük vagonu, hurda motor . Fırsat buldukça Büyükşehir mahallesi çevresindebölgesinde hurda araba alıyoruz.

Büyükşehir İkinci El İnşaat Malzemesi

Bazı projelerde yük asansörü, harç karıştırma makinesi, alçı makinesi, boya makinesi az kullanılmış iskele, hurda plywood alıyoruz. Dolayısı ile iflas eden şirketlerden almış olduğumuz Yıkılmış depo vb binalardan kenara ayrılan hala kullanılabilir durumda 2.el kapı, mutfak dolabı, pimapen pecere alıyoruz.

Büyükşehir Mahallesinde Fabrika Sökümü

Beylikdüzü Büyükşehir mahallesinde fabrika sökümü yapıyoruz. Güvenilir biçimde tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökülmeden önce yıkılacak binanın incelikle gezilmesi gerekmektedir. Hurdacı firmaların dediği biçimde kolay bir iş sayılmaz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde öncü yerdeyiz. Sektöre girdiğimizden bu yana bol miktarda fabrika bozum ihalesi aldık.

Büyükşehir Hurdacı Sitesi

Olması gerektiği gibi güzel bir İstanbul ve olması gerektiği gibi temiz Büyükşehir yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Büyükşehir mahallesi hurdacılar sitesi D blok içerisinde bulunan tesisimizle geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın ticaretini yapmıyoruz. Hepsini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Büyükşehir İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Her voltajda yüksek kw 2. el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alan yerler içerisindeyiz.

0 (535) 043 31 17