İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Adnan Kahveci Mahallesi Hurdacı Firma

Adnan Kahveci Mahallesi Hurdacı Firma

Beylikdüzü hurdacı firma olarak Adnan Kahveci mahallesinde her türde hurda alımı yaparız. İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü ilçesi etrafında uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz. Normalde İstanbul Beylikdüzü hurda depoları içindeyiz.

Ancak Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmalar içindeki firmamız hizmetinizdedir. Anlık İstanbul Beylikdüzü Adnan Kahveci hurda fiyat listesiyle alım yapmaya devam ediyoruz. Her çeşit hurda satmak sebebiyle arayabilirsiniz.

Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi hurdacı firmaları içerisinde en büyük geri dönüşüm fabrikasıyız.

İstanbul Avrupa yakası Adnan Kahveci mahallesinin tümünde ikinci el ofis mobilyası ve hurda değerinin üstünde almaktayız Adnan Kahveci hurdacı olarak her nevi hurda malzemeyi adresinizden alıyoruz Hursan Metal firmamız ile Avrupa Beylikdüzü Adnan Kahveci çevresinde hizmetimize devam ediyoruz.

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi Hurdacısı

Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi hurdacı firması mı arıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Hursan Metal hizmetinizde! Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile destek telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı nadide ilçesi Beylikdüzü merkezinin, Adnan Kahveci mahallesi öncelikli hizmet verdiğimiz şehirler arasındadır. Avrupa Yakası Adnan Kahveci mahallesi yakınlarında firma olarak geri dönüşüm hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Beylikdüzü bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. İstanbul Beylikdüzü hurdacı olarak Avrupa yakası bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Yer altı kaynakları sınırlıdır. Birkaç tanesi yeterli gözüksede artan nüfusla birlikte insanlığın doğal kaynaklara olan ihtiyacıda her gün artmaya devam ediyor. Hurdaları geri dönüşümü ihtiyacımız olan madenlerin korunmasını sağlıyoruz. Böylece yeraltındaki madenleri gelecek döneme saklıyoruz.

İstanbul Beylikdüzü Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Bir metal cevherinin ocaktan kazılarak işlenmesi oldukça pahalıya mâl olur. Sıfırdan hammadde üretmek için gayet çok enerji harcanmaktadır. Hurdaların dönüştürülmesi %90 daha az olacaktır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Gereksiz enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğinin ana sebebidir. Metaller geri dönüştürülürken kullanılan düşük enerji emisyonun çevreye zararının önüne geçiyor.

Türkiye’de bir yıl içerisinde yüz bin ton tıpsal atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, yirmi beş milyon ton ev tipi atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan atıkların yüzde kırk üçünü karton türevleri, %27’sini plastik hurdaları, yüzde 12’sini camlar, yüzde dördünü metal hurdalar vb malzemelerden oluşuyor. Maatteessüf, bu atıkların yüzde seksen ikisi dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Boşa giden malzemeler Türkiye’ye 1.6 milyar TL zarar veriyor. Hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu harcamanın mümkün olduğu kadarını kurtarmak amacıyla çalışmaktadır.

Adnan Kahveci Hurdacı Numarası

Beylikdüzü Adnan Kahveci yerinden hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi hurdacı Hursan Metal iletişim numarasını unutmayın Bu sebeple hurda atık satmak sebebi ile mobil hattımızı arayabilirsiniz. Boş yere zaman geçirmeden arayıp anlık hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Adnan Kahveci Demir Hurdası Alanlar

Hurdacı firmamız Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesinin her yerinde hurda demir alım satımı yapıyor. Hurda demir, Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi bölgesinde en fazla alınıp satılan madenler içindedir. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Hurda demir fiyatı paylaşımımıza mutlaka bir göz atmalısınız.

Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Sizlerinde bildiği üzere her tür pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alırız. Beylikdüzü Adnan Kahveci etrafında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

Adnan Kahveci Hurda Alüminyum Alanlar

Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Her nevi alüminyum hurda alımı yapılır. Müşterilerimizin sayesinde her geçen gün kurumsallaşıyoruz. İstanbul Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesinde alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Alüminyum hurdası alanlar hakkında paylaşılmış metini ziyaret edin.

Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefon etmenizi diliyoruz.

Beylikdüzü ilçesinin tamamında hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı için tartımı teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz. Ayrıca hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz.

Adnan Kahveci Mahallesinde Bakır Hurdası Alımı

Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alıyoruz. Soyma bakır hurda, antikron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası alımı yapılır. İstanbul Beylikdüzü Adnan Kahveci hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

Adnan Kahveci içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Beylikdüzü Adnan Kahveci hurdacı iş yerimizi acilen arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgi var. Adnan Kahveci hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Adnan Kahveci Mahallesinde Hurda Krom Alım Satımı

Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Adnan Kahveci mahallesinde krom alanlar için geldi iseniz arayabilirsiniz Krom ile nikel işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurdası alan hurdacı firma konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz.

Sert yapısıyla zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Adnan Kahveci Hurda Kablo Alanlar

Bunların yanısıra tek damar hurda kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı hurda kablo için değerinin üzerinde fiyat listesini biz veriyoruz. Hurda kablo içindeki bakır teller sebebiyle hurdacılık yapanlar için önem taşır. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz.

Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi hurdacısı olarak her nevi elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, antikron kablo alım satımı yapmaktayız. Kullanım alanları itibariyle çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Beylikdüzü Adnan Kahveci hurdacı arayanlar için buradayız. Ayrıca çok damarlı kablo hurdaları fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılıyor.

Her yerden tek damar hurda kablo alıyoruz. İstanbul Kablo hurdası alanlar başlıklı metne bir göz atın.

Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasadan pahalı teklifler sunuyoruz. Avrupa Yakası Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi hurdacı firması olarak TTR hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Müşterilerde hızlıca satılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo satarak daha çok para kazanmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz.

Çünkü firmamız sadece hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Adnan Kahveci mahallesi hurda kablo alanlar içindeyiz. İçerisindeki telin madenine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isimlendirilir.

Adnan Kahveci Hurda Sac Alan Hurdacı Firma

Adnan Kahveci mahallesinin tümünde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda oluklu sac hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatları öğrenmek nedeniyle. Sac hurda alıyoruz. Kiler tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şu anda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac bulunuyor.

Adnan Kahveci Sarı Hurda Alımı

Aslında sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi yoktur. İstanbul Pirinç sarı hurda alanlar konulu metini inceleyin. Bu sebep ile Beylikdüzü Adnan Kahveci sarı hurdası ticareti yapanlardanız. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Adnan Kahveci mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz.

Pirinç metali halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda denmektedir. Firmamız bu hurda sarıların yanında radyatör hurdası, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası almaktadır.

Benzer şekilde kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. İstanbul Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi hurdacı firması olarak piyasaki her türde hurda alımı yapıyor.

Adnan Kahveci Hurda Alım Satımı

Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her nevi kağıt hurdası alım hizmeti veriyor. Hurda kurşun almak amacıyla kapınıza gelmekteyiz. Adnan Kahveci mahallesinde kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Beylikdüzü Adnan Kahveci hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve uzman personelimizle öncü konuma çıkmaktayız. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Antimon zamak hurdası, hurda kalay, hurda çelik alan Adnan Kahveci hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazançlı çıkarak sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Adnan Kahveci Kurşun Hurdası Alımı

Cami minaresi kurşun hurda
, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami kubbe kurşunu alırız. İstanbul Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesinde hurda kurşun alımı hizmetleri verdiğimiz ilçelerdendir. Metal kurşunun kullanılan en eski madenler içinde olduğu düşünülmektedir. Cevherleri olan kurşun mavimsi renktedir.

Adnan Kahveci Çinko Hurdası Alımı

Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz. Adnan Kahveci bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Beylikdüzü Çinko hurda fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Beylikdüzü Adnan Kahveci Hurda Araç Alanlar

Tabiki de müşterilerimize hurda araç hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Beylikdüzü Adnan Kahveci yakınlarında hurda araç alım hizmeti veriyoruz. Resmi belge işi olmayan römork, ağır hasarlı araç hurdası, patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, motor hurdası . Lakin araç hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Adnan Kahveci Mahallesinde Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı madde tutabilen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir. Adnan Kahveci mahallesinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Özellikle renkli kırık araba camı, şişesi benzeri hurda cam cinsleri bulunuyor.

7/24 Alo Adnan Kahveci Mahallesi Hurdacı

7/24 hizmet veren Adnan Kahveci mahallesinde hurdacı olarak zaman farketmeksizin kapınıza kadar geliriz. Yaklaşık 39 seneden bu yana geri dönüşüm yapıyoruz. Sektörde harcadığımız yılların bahşettiği kurumsallaşmalarla değişen tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Adnan Kahveci Mahallesinde İkinci El Ev Eşyası

Temiz bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları bulunur. Titizlik ile kullanıldığı belli olan 2. el olarak alıcı bulabilecek temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi yerinize gelerek satın alıyoruz. Yeni gibi 2. el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak maksadı ile telefonumuzuarayabilirsiniz. En ucuz fiyata kullanılmış ve 2.el mobilyalar ve aksesuarlar satabilirsiniz.

Adnan Kahveci Hurda Karton Alan Yerler

İstanbul Beylikdüzü Adnan Kahveci hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki iş yerimiz ile hurda kağıt kırpıntı, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. Adnan Kahveci mahallesinde karton hurda aldığımız ilçeler içerisindedir. Bölgede defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyet sayesinde satıcıya çok daha fazla kazanç elde etme imkanı takdim ediyoruz. derinden çok fiyatlarla kağıt peçete, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, karton bardak, gazete hurdası alan yerler içindeyiz.

Adnan Kahveci Mahallesi Nikel Hurdası Alan Hurdacı

Dolayısıyla hurda nikeller alım satımı yapılırken elden geldiğince dikkatli davranmalıyız. Nikel hurdası zehirli olabilir. Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi nikel hurda alım satımı yapıyoruz. İlçe genelinde %95 – %99 şablon nikel, turbo nikel, anot nikel alıyoruz.

Adnan Kahveci İkinci El İnşaat Malzemesi

Adnan Kahveci çevresinde yıkılmış ev ve benzeri binalardan çıkma kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pimapen pencereler satanlar içerisindeyiz. İnşatlarda yük asansörleri, harç pompası, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood alıp satıyoruz. Dolayısıyla iflas eden satıcılardan satın aldığımız

Adnan Kahveci Mahallesi Hurda Jeneratör Satanlar

İkinci el jeneratör satanlar içinde en yakın işletmeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör alımı yapıyoruz. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz.

Adnan Kahveci Mahallesinde En Yakın Hurdacı Firma

En yakın Beylikdüzü Adnan Kahveci hurdacı hizmetlerimizle her türden hurda malzeme alırken yolladığınız konuma gelmekteyiz. Dolayısı ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi bölgesinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyuyoruz. Beylikdüzü Adnan Kahveci hurdacı bünyesinde çalışan çalışanlarımızla konumuzdan her türde hurda alım satımı hizmetimiz var. Hursan Metal şirketimizle Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesinde her türlü hurda satımı yapıyoruz.

Adnan Kahveci Mahallesinde 2.el Hurda Raf

Genellikle yenilen elbiseciler tarafından satışa sunulan market rafı hurdası, çelik raflar, hurda demir raflar, teşhir reyonları, hurda mağaza rafları arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan ikinci el raf satışı yapıyoruz. Beylikdüzü Adnan Kahveci 2.el hurda raf satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Beylikdüzü Hurda raf alan hurdacı bölümümüzü incelemelisiniz.

Adnan Kahveci Klima Hurdası Alanlar

Hurda klima Adnan Kahveci mahallesi çevresinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Adnan Kahveci mahallesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda kombi alımı yapan hurdacı fimayız.

Adnan Kahveci Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Hursan Metal tarafından satın alınan her nevi hurdanın depomuza taşınması bedelsiz yapılır. Yıkım molozları Beylikdüzü Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından imzalanan karar ile belirlenen yerlere naklediliyor. Bina yıkımından sonra müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak molozların taşınması itinalı bir şekilde yapılmaktadır.

Adnan Kahveci Mahallesi Fabrika Bozumu

Fabrika sökümünde öncelikle yıkımı istenen mülkün etraflıca gezilmesi gerekiyor. Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi fabrika sökümü işi konusunda tecrübeliyiz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır.

Bu nedenler fabrika sökümü yapan firmalar arasında lider konumdayız. Profesyonelce fabrika söküyoruz. Yıllardır bol miktarda fabrika sökümü ihalesini başarıyla tamamladık.

Anlık Güncel Beylikdüzü Adnan Kahveci Hurda Fiyatları

Adnan Kahveci mahallesi hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri hızlıca değişmekte. En doğru hurda fiyatına ulaşabilmek amacı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Hatırlatmakta fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında piyasadan daha fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Daha kesin sayfamızdaki güncel hurda fiyatları metini okuyun

Adnan Kahveci Hurdacı Sitesi

Adnan Kahveci mahallesi hurdacılar sitesi E blok içindeki tesisimizle hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Daha yaşanılır bir İstanbul Beylikdüzü Adnan Kahveci yaratmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Sırf bu tür malzemelerinizin ticaretini yapmıyoruz. Hepsini öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Hurda eşya alımında ayrım yapmıyoruz.

Adnan Kahveci Mahallesi Bina Yıkımı

Bir üstte fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vs. her cinsten hurdanızı alıyoruz. Kentsel dönüşüm sebebi ile kısmen yıkılmış dükkanların tekrar inşaatının yapılması sebebiyle yıkılmasını yapıyoruz. Yıkım esnasında istenilen tedbir önlemleri Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız.

Adnan Kahveci Hurda Akü Alanlar

Arabalarda elektrik kaynağı kullanılıyor. Dolayısıyla depomuz ve benzeri firma içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan depolar kuru ve sulu akü alan firmalar içindedir. Akümülatör başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur. Hurda akü içindeki kurşun içeren sıvılar sebebiyle değerlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye hurda akü denir. Beylikdüzü Akü hurda fiyatları gönderisine bir göz atmalısınız.

Adnan Kahveci Hurda Plastik Alım Satımı

İstanbul Avrupa Yakası Adnan Kahveci mahallesinde hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satışı yapmak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir.

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Adnan Kahveci mahallesinde plastik hurda alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan Beylikdüzü Adnan Kahveci mahallesi hurda deposuyuz. Avantajlı fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, market poşeti, pimapen hurda, hurda beyaz naylon almaktayız.

0 (535) 043 31 17