İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Poyraz Mahallesi Hurdacı Firması

Poyraz Mahallesi Hurdacı Firması

Beykoz Poyraz mahallesi hurdacı depoları içinde lider konumdayız. Poyraz mahallesinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan fabrikayız. Poyraz mahallesinde hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemeyi yerinden almaktayız Hursan Metal adıyla Beykoz ilçesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Anadolu yakası Beykoz Poyraz mahallesinde temiz kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda eşyalar alımı yapıyoruz Beykoz hurdacı firması olarak Poyraz mahallesinde hizmet veriyoruz.

İstanbul hurdacıları içerisindeki firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. Güncel İstanbul Beykoz Poyraz hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız. Şu an İstanbul Beykoz firmaları arasındayız. Lakin Poyraz mahallesinde de hizmetler veriyoruz.

Her çeşit hurda alıyoruz. İstanbul Beykoz ilçesi çevresinde olduğu gibi hurda alımı sebebiyle gönderdiğiniz konuma kadar profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz

Beykoz Poyraz Hurdacı Firma

Beykoz hurdacısı olarak Anadolu yakasının her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda kablo satışı yapmak nedeniyle hatlarımızı aramalısınız. Beykoz mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Poyraz mahallesi hurdacı firması mı arıyordunuz? İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmetinizde! İstanbul merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Beykoz merkezindeki, Poyraz mahallesi daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Poyraz mahallesi çevresinde tecrübeli bir firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Geri dönüşüm firmaları doğal kaynakların yok edilmesini önlemektedir. Yeraltı kaynakları sınırlıdır. Birkaçı yüksek miktarda gibi gözüksede artan nüfusla dünyanın tüketimi de her geçen gün artmaya devam ediyor. Atık madeni geri dönüştererek ihtiyacımız olan madenlerin korunmasını sağlamaktayız. Böylelikle doğal kaynakları çocuklarımıza aktarmayı başarabiliriz.

Geri dönüşüm firması enerji tasarrufunu sağlıyor. Bir metal cevherinin madenlerden çıkartılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi zahmet gerektirir. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji çok fazladır. Hurdaların geri dönüşümü yüzde 90 daha az olacaktır.

Geri dönüşüm firması olanlar karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Hurdaların geri dönüşümünde harcanılan enerjinin düşüklüğü emisyonun iklimlere zarar vermesinin önüne geçiyor.

Türkiye’de yıllık 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi altı milyon ton evsel atık, 100 bin ton hastane atığı ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu atık malzemenin yüzde dört kadarını maden hurdası, yüzde 27’sini plastik hurdaları, yüzde on ikisini hurda camlar, yüzde 43’ünü kağıtlar oluşturmaktadır. Ne yazık ki, bu kıymetli atıkların %75’i dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler senede ülkemizi 1 milyar 5 yüz milyon TL zarara uğratıyor. Bizim gibi İstanbul Beykoz Poyraz hurdacı firmalar boşa giden bu miktarın elimizden geldiği kadarını kurtarmaya çalışmaktayız.

Poyraz Hurdacı Numarası

İstanbul Beykoz Poyraz mahallesi hurda alım hurda alım satımı faaliyetleri verdiğimiz mahalleler içindedir. Beykoz Poyraz mahallesi hurdacı Hursan Metal iletişim numarasını unutmayınız Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak üzere telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Beykoz Poyraz mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz yerdedir.

Poyraz Çinko Hurda Alım Satımı

Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu satmak için arayabilirsiniz. Beykoz Poyraz mahallesinde çinko hurdası alıyoruz. Beykoz Çinko hurdası alanlar linkine tıklamalısınız.

Poyraz Krom Hurda Alan Hurdacılar

Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Poyraz mahallesinde krom hurdası alan firmalar arıyor iseniz arayın Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurdası alanlar krom hurdası konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayın.

Poyraz Mahallesinde Hurda Bakır Alım Satımı

Kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz. Poyraz mahallesinde bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Antikron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Bakır talaş hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır.

Poyraz genelinde bakır hurda almaktayız. İstanbul Beykoz Poyraz hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Beykoz Poyraz hurdacı telefonunu tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadına varın. Hurda bakır alanında detaylı bilgilendirme mevcut.

Poyraz Hurda Alan Firmalar

Beykoz Poyraz mahallesi geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal her tür demir hurdası alımı yapıyor. Poyraz mahallesinde adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Fire hurda kumaş alanlar içerisindeyiz. Beykoz Poyraz hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkmaktayız. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Zamak hurda, hurda kalay, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda alüminyum alımı için yerinize gelmekteyiz.

Poyraz Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

İçindeki iletkenin cinsine göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Satıcılarda çoğunlukla edinilebilen %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablo alışverişinde nakit ödeme yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz. Poyraz mahallesi hurdacı firması olarak her nevi antikron kablolar, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız.

Tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden fazla teklifler sunuyoruz. Poyraz hurdacı firma olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Beykoz Poyraz hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Beykoz Poyraz mahallesi ilçesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz. Kullanım alanları itibariyle çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

Kablo elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten fare yemez kablo hurdası için bize ulaşabilirsiniz. Bunların yanısıra tek damar kablo hurdası, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında değerinin üstünde fiyat listesini gönderiyoruz. Hurda kablo başlıklı makaleyi inceleyin. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar satmayı isteyenler şimdi arayın. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeni ile hurda kablo alan yerler için büyük önem taşır.

Poyraz Kurşun Hurda Alımı

Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Yeryüzünde cevher olarak çıkarılan kurşun metali mavimsi renklidir. Beykoz Kurşun hurda alanlar paylaşımını ziyaret ederseniz mükemmel bir şey yapacaksınız.. Kurşun metalinin en eski madenler arasında olduğu düşünülmektedir. Beykoz Poyraz mahallesinde hurda kurşun aldığımız bölgelerdendir.

Poyraz Hurda Sarı Pirinç Alımı

Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz araiş hurdası almaktadır. Bununla birlikte kırkambar sarı hurda, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri vardır. Haliyle Beykoz Poyraz hurda sarı alanlar içerisindeyiz.

İstanbul Beykoz Poyraz hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı parça isimlerinde hurda sarı türleri vardır.

Aslını söylemek lazım ise sarı hurda diye hurda çeşidi varolmamıştır. Poyraz mahallesinin her yerinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Hurda sarı pirinç hakkındaki makaleye göz gezdirebilirsiniz. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denilmektedir.

Poyraz Hurda Alüminyum Alanlar

İstanbul Beykoz Poyraz hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapılır. Güvenilir bir şekilde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkür ederiz. Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki yazıyı inceleyebilirsiniz. Her türde hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizin yardımıyla her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Beykoz ilçesinin her yerinde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası alımı yaparken tartımı teknolojik aletlerle yapıyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası alıyoruz. Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası almak için telefonlaronızı diliyoruz.

Poyraz Hurda Sac Alım Satımı

Firmamızda her kalitede ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurda alım satımı yapanlar içerisindeyiz. İstanbul Beykoz Poyraz mahallesinde sac levha, sac varil, hurda oluklu sac galvaniz hurda, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih etmelisiniz. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Poyraz Demir Hurda Alım Satımı

Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alımı yapılır. Demir hurdası, dünyada çokça çıkarılan madenler içerisinde yer almaktadır. Güncel anlık hurda demir ton fiyatı için Poyraz hurdacı firmamıza ulaşın. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımımıza mutlaka göz atın. Poyraz mahallesi ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Poyraz mahallesinin tamamında hurda demir alımı ile uğraşıyor.

Poyraz Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında alçı karıştırma mikseri, yük asansörü, harç karıştırma mikseri, boya makinesi 2.el portatif, hurda 2.el plywood satılıktır. Birde ne yazık ki iflas eden depolardan satın aldığımız Yıkılmış öğrenci yurdu binalarından alınan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı satıyoruz.

Poyraz İkinci El Jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satanlar içindeyiz. Çalışmayan jeneratör hurdası alan Poyraz mahallesi hurdacıyız alırken en yüksek fiyatı vermekteyiz. Sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör alınır, satılır.

7/24 Hurda Alan Poyraz Hurdacı

Sektörde uzun zaman geçirmenin kazandırdığı deneyimle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz. Bin dokuz yüz doksan iki senelerinden bu günlere kadar hurdacılığa hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Poyraz mahallesi hurdacı olarak zamana takılmadan hurda alımı yaparız.

Poyraz Bina Yıkımı

Yıkım esnasında bilinen iş güvenliği önlemleri Yukarıdaki fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Poyraz kentsel dönüşüm alanında yıkılacak ev ve işyerlerinin yeniden imar edilmesi nedeniyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeleri almaktayız.

Poyraz Mahallesi Hurda Cam Alan Yerler

Özellikle renkli ve şeffaf meşrubat şişesi, araç camı ve benzeri hurda cam tonlarca alınıyor. Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle sert yapıya sahibi sıvı koruyan amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Poyraz mahallesinde cam hurda alanlar arasındayız.

Poyraz Plastik Hurda Alan Hurdacılar

Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Poyraz mahallesi plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden ön planda olan Poyraz mahallesi hurdacısıyız. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi plastik çeşitleri vardır. İstanbul Poyraz mahallesinin her yerinden abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen, polistren fiyatı sormak amacı ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyatla hurda pet şişe, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda poşet, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası alıyoruz.

Poyraz İkinci El Raf Hurdası

Beykoz Poyraz hurda raf satın almak sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alım satımı yapmaktayız. Beykoz Raf hurda fiyatı gönderimizi okumalısınız. Çoğunlukla raflarını yenileyen kasaplardan temin ettiğimiz çelik raflar, ürün reyonları, market rafı hurdaları, mağaza rafı hurdaları, hurda demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda ikinci el market rafları satıcıları içindeyiz.

Poyraz Fabrika Bozumu

Fabrika sökümünde önce yıkımı arzu edilen üretim yerinin etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Sektöre başladığımızdan bu yana yüzlerce fabrika yıkım ihalesini başarıyla gerçekleştirdik.

Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde öncü olduk. Güvenilir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde öncü olduk. İnsanların söylediği biçimde kolay bir iş değildir. İstanbul, Poyraz fabrika söküm işleri yapıyoruz.

Poyraz Klima Hurda Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Poyraz çevresinde en çok satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Beykoz Poyraz çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Poyraz Mahallesinde Moloz Nakliyesi

Beykoz Poyraz mahallesi hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından satın alınacak her cins hurdanın işyerimizi nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Beykoz Belediyesi’nce imzalanan karar ile bildirilen moloz dökme yerlerine nakledilir. Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozun taşınması itina ile araçlarımızla yapılıyor.

Poyraz Akü Hurda Alanlar

Hurda aküler içinde bulunan kurşunlu sıvı nedeni ile geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Toplu taşıma araçlarında enerji kaynağı bulunur. Akü başka bir deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolanan depolardır. Bu nedenle firmamız vb. kendine ait geri dönüşüm fabrikası olan işletmeler sulu ve kuru akü alımı yapar. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası diyoruz. İstanbul Hurda akü alımı akü hurda konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayın.

Poyraz Hurdacı Sitesi

Beykoz Poyraz ilçesinde yaşayanlara iyi bir İstanbul ve şimdikinden daha yaşanılır Beykoz Poyraz bırakmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Hurda metaller alırken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türlü atıkları alıyor değiliz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bize ulaşın. Poyraz mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda alım depomuz aracılığı ile geri dönüşümde hizmet ediyoruz.

Poyraz Mahallesi Karton Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Bölgenin tümünde okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında uyguladığımız extra duyarlılık sayesinde size daha fazla oranda kazanma şansı veriyoruz. derinden çok fiyata bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, hurda peçete, gazete hurdası alım satımı yapan hurdacılar içindeyiz. Hurda karton, kağıt almaktayız. Poyraz mahallesi kağıt hurda alan yerler arasındaki Hursan Metal sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Poyraz Mahallesi Hurda Fiyatları

Anlık fiyatlara ulaşmak sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurda alırken kilo fiyatından fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Beykoz Poyraz hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları hızlı bir şekilde değişiklik göstermektedir. Hurda fiyatları 2022 başlıklı konuya bir göz atabilirsiniz

Poyraz Mahallesinde En Yakın Hurdacı Firması

En yakın Poyraz hurdacı firması ismiyle her nevi hurda malzeme tartmak nedeni ile ayağınıza gelmekteyiz. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Beykoz Poyraz bölgesinde hurda alırız. Poyraz hurdacıları içinde firmamız ile konumdan hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Bu sebep ile hurda satanlara en yakın hurda alanlar Poyraz etrafında servisler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Poyraz Nikel Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Nikel hurdaları zehirlidir. Bu sebep ile nikel hurdası taşınırken çok özen ile hareket edilmelidir. Beykoz Poyraz mahallesi hurda nikel alıyoruz. Özellikle nikel turbo hurda, anot nikel hurdası, %99 şablon nikel hurdalar ve %95 şablo nikel hurdası alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

Beykoz Poyraz Mahallesi Araç Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Poyraz etrafında otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Tabiki de size araç hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda otomobil vergiden düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri
, hurda yük vagonu, vergiden düşmüş otomobil hurdası, hurda motor .

Poyraz İkinci El Ev Eşyası

Değerinden fiyatlarla yeni, 2.el koltuklar satabilirsiniz. Her çeşit ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile bizlere ait cep telefon numaralarıyla iletişimde bulunarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi adresten değerinde alıyoruz. 2. El büro mobilyası, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası alma işlerinde peşin para ödemeler yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17