İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Göztepe Hurdacı Firması

Göztepe Hurdacı Firması

Göztepe mahallesi hurdacısıyız. Güncel İstanbul Beykoz Göztepe hurda fiyat listesi ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. Beykoz Göztepe mahallesi hurdacı depoları içinde lider konumdayız. İstanbul Beykoz Göztepe mahallesi hurdacı firma olarak Göztepe mahallesinin tümümünde her tür hurda alıyoruz. Her çeşit hurda satmak sebebiyle iletişim kurabilirsiniz.

İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hurdacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Hali hazırda Beykoz depoları arasındayız. Lakin Beykoz Göztepe mahallesinde de hizmet veriyoruz. İstanbul Anadolu yakası Beykoz ilçesi çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı göndermekteyiz Hursan Metal ismiyle İstanbul Beykoz Göztepe çevresinde hizmetimize devam ediyoruz.

Miktarı yüksek hurda malzeme ticaretlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul Beykoz Göztepe mahallesi çevresinde hurda eşyalar ve kullanılmış eşyalar için hurdanızın ederini piyasadan yüksek fiyat ile ödüyoruz Göztepe mahallesinde hurdacı firması olarak hurda eşyanızı alıyoruz

Beykoz Göztepe Mahallesi Hurdacısı

Göztepe mahallelerinde hizmet veriyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak çocuklarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Göztepe hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. İstanbul Beykoz Göztepe çevresinde yep yeni anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaktayız. Beykoz mahallesinde ve Göztepe mahallesi yakınlarında hurda alan yerler arasında en yüksek fiyatı sunuyoruz.

İstanbul merkezinin eşi benzeri olmayan mahallesi Göztepe 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Göztepe için değil, her şehirde hizmet veriyoruz. Beykoz hurdacısı olarak Anadolu yakasında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Anadolu yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. Sizde her nevi demir hurdası satışı yapmak sebebiyle şirketimizi aramalısınız.

Göztepe Hurdacı Telefonu

Göztepe adresten hurda malzeme alımı hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Boş yere süre geçirmeden arayın güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme satmak nedeniyle bizi aramanız gereklidir. İstanbul Beykoz Göztepe mahallesi hurdacı numarası bu sayfanın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır.

Göztepe Hurda Alan Yerler

Büyük imalathane ve fabrikalardan imalat artığı hurdası almaktayız. Küçük parçalardan oluşan hurdalarınızı biriktirmenize yardım ediyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere hurda konteyneri bırakıyoruz.

Antimon zamak hurda, makina artığı, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda krom alımı için adresinize gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

İstanbul Beykoz Göztepe geri dönüşüm firması Hursan Metal her türlü ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı hurda kablo ve hurda bakır, alüminyum, hurda sarı, hurda çinko, ekstra demir, kurşun alırken fiyatlar sunuyoruz. Göztepe hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Göztepe adresten hurda alımı yapılan mahalleler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla biriktirdiğiniz hurda malzemeleri geç kalmadan satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir suyla temas halinde korozyona uğrar. Bu yüzden metallerin kıymeti düşmektedir.

Göztepe Kablo Hurdası Alımı

Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan Göztepe mahallesi hurdacı firmayız. . Ek olarak tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar, enya kablolar alımı esnasında en yüksek fiyat teklifini sunuyoruz.

Kablo hurdaları içindeki bakır teller sebebiyle hurda kablo alanlar için önem arz eder. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İstanbul Beykoz Göztepe Mahallesi bölgesinin tamamında %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alımına liderlik ediyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde piyasasından oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz.

Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, hurda fare yemez satarak daha çok kazanmak isteyenler bize ulaşın. Genel olarak yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır.

Göztepe hurdacısı olarak her nevi hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kabloları alıyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Göztepe hurda kablo kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız.

Hurda kablo alanlar içerikli makaleye göz atabilirsiniz. Üstelik hurda fare yemez kablo için telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılıyor. Etrafta bolca ele geçen Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdaları,50% bakırlı hurda kablo alımında değerini yerinde ödüyoruz.

Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. İstanbul Beykoz Göztepe mahallesinde mahallesinde hurda kablo almaktayız.

Göztepe Mahallesi Hurda Sac Alımı

Sac hurdası alıyoruz. Firmamızda her kalitede ikinci el trapez sac mevcuttur. Ek bina tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Göztepe bölgesinde sac levha hurdası, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, bizi tercih ederek daha fazla kazanabilirsiniz.

Göztepe Kurşun Hurdası Alımı

Minare kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kurşun cevherleri gümüş-mavi rengiyle göze çarpar. Kurşun hurda alan yerler sayfamızı gezmek bilgiye erişmenizi sağlayacaktır.

Kurşun metali kullanılmakta olan madendir. Göztepe hurda kurşun alım satımı için iyi fiyatı sunduğumuz bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Göztepe çatı minare kurşunu kilo fiyatını telegram grubumuzda paylaşmaktayız.

Göztepe Hurda Çinko Alımı

Göztepe mahallesi bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alım satımı gönderimizi okumak konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Sitemizdeki İstanbul Beykoz Göztepe mahallesinde çinko hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Çinko hurdası alan yerler gönderisine bir bakmak istemelisiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Göztepe Krom Hurda Alımı

Krom, nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Krom hurda alımı paylaşımını okumak iyi gelecektir. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurda fiyatı gönderimize bir göz bakınırsanız harika olacaktır.

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Sert olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda hurda krom kullanılmaktadır.

Göztepe Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Sizlerin desteğiyle durmadan tecrübe elde ediyoruz. Bizlere gösterdiğiniz özen sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Her çeşit alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası almaktayız. Adresten alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı için telefonlarınızı diliyoruz.

Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek satışı yapmak amacıyla arayabilirsiniz. Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. alüminyum hurda alanlar konulu yazıyı okuyun.

Beykoz Göztepe hurda alüminyum alanlar arasındayız. Göztepe mahallesinde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken hurda tartımını müşteriyle birlikte yapmaktayız.

Göztepe Demir Hurdası Alımı

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı yazısına bir göz atın. Demir, yer kabuğunda bol miktarda bulunan metaller içerisindedir. Sitemizde yer almakta olan Göztepe demir hurdası ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız.

Güncel anlık hurda demir ton fiyatı için firmamıza ulaşın. Hurda demir alan hurdacı gönderisine bakınmak isteyebilirsiniz. Göztepe mahalle genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Göztepe ve çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alırız.

Göztepe Mahallesinde Hurda Bakır Alanlar

Göztepe Mahallesi hurda bakır kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bakır alan Göztepe mahallesinde hurdacı şirketimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Bakır boru hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Bakır hurda alanlar sayfamızda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bu sayfadaki Göztepe soyma bakır hurdası kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. İstanbul Beykoz Göztepe hurda bakır alan yerler içindeyiz. Göztepe içerisinde hurda bakır alıyoruz.

Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz.

Göztepe Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Göztepe Mahallesinde hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır. Hurda sarı alan yerler içerikli konuya bir göz atabilirsiniz. Gerçeği demek lazımsa sarı hurdası adında hurda türü bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri sarı hurda çeşitleri vardır.

Göztepe mahallesinin her yerinde hurda sarı alıyoruz. Pirinç hurdalar bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda denmektedir. Firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurda almaktadır. Bu yüzden Göztepe sarı hurdası alımı alan hurdacıyız. Satıcılarda sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri değerli hurdalar içerisinde sayılır.

Göztepe Hurdacı Sitesi

Göztepe mahallesi hurdacılar sitesindeki firmamızın aracılığı ile hurda eşya geri dönüşüm yapmaya başladık. Sadece bunları alıyor değiliz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Her haliyle yaşanılır bir İstanbul Beykoz ve şimdiki halinden yaşanır Göztepe için gece gündüz çaba sarfediyoruz.

Göztepe Hurda Raf Alımı

Hurda depo rafı alımı işimizin bir parçasıdır. Beykoz Raf hurdası fiyatı paylaşımına göz atarsanız şahane olur. Özellikle raflarını yenileyen aktarlar tarafından satışa sunulan mağaza rafları, ürün reyonları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, market rafı hurdaları arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el market rafı satışı yapıyoruz. Buradaki Göztepe mahallesinde hurda çelik raf fiyatlarını telegram hattımızda paylaşıyoruz. Hurda raf fiyatları bölümünü geziniz. Göztepe 2. el raf hurdası satmak sebebi ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Göztepe Akü Hurda Alım Satımı

Arabalarda elektrik ihtiyaçlarında bulunur. Uzun süre sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Hurda akü alımı gönderisini okusanız iyi olur. Hurda akü alan hurdacı firma yazısını gezmek iyi gelir.

Bu yüzden iş yerimiz gibi firma içerisinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunan işletmeler kuru akü ve sulu akü alımı yapan tesisler içerisindedir. Hurda aküler içindeki kurşun içeren suları geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Aküler diğer adıyla biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır.

Göztepe Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenecek dükkanların uygun şekilde inşa edilmesi sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, sökülen kapılar, yer döşemeleri benzeri her cins hurdayı ücretle almaktayız. Hurda karşılığı yıkım yapılırken istenen tüm iş güvenliği önlemleri Aynen fabrika sökümünde yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Göztepe Hurdacı Firması

7/24 açık Göztepe hurdacı firması olan şirketimizle haftanın yedi günü geri dönüşümde çalışmaktayız. Sektörde harcadığımız senelerin kazandırdığı özgüven süreci ile teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Farkına vardığınız üzere on dokuz yıldır geri dönüşüm yapıyoruz.

Göztepe Klima Hurda Alım Satımı

Göztepe mahallesi etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima Göztepe çevresinde en fazla satılan hurda eşyalar içindedir. Hurda kombi alanlar arasındayız. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Göztepe Moloz ve Hurda Nakliyesi

Hursan Metal tarafından satın alınacak her nevi hurda malzemelerin bizlere ait depoya taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar Beykoz Belediyesi tarafından bildirilen yere taşınıyor. Yıkımda müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozun taşınma işleri itinayla firmamızca yapılıyor.

Göztepe Hurda Fiyatları

Göztepe hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listesi Göztepe piyasasında her dakika değişiyor. Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz yüksek miktarlı hurda alım satımı yaparken borsasından daha fazla fiyatla alımlar yapıyoruz. Anlık fiyata ulaşabilmek amacıyla irtibata geçebilirsiniz.

Göztepe Hurda Araç Alanlar

Tabiki de size araç hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Göztepe hurda alımında hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Göztepe bölgesinde hurda otomobil alıyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı otomobil hurdası, hurda vagon, patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, motor hurdası alımı yapıyoruz. Ancak hurda araba trafikten düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Göztepe Mahallesinde Plastik Hurdası Alım Satımı

Güncel fiyata hurda mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik almaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir.

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Göztepe hurda plastik alan firmalar içerisinde lider konumda olan hurdacı firmasıyız.

Sitemizdeki İstanbul Beykoz Göztepe hurda plastik ton fiyatı güncelliğini korumaktadır İstanbul ile Göztepe bölgesinin her yerinden polipropilen moblen hurdası, abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin fiyatı sormak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

Göztepe İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan yurt vb. binalardan elde edilmiş hala kullanılabilir ikinci el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler satan firmalar arasındayız. İnşaat alanlarında inşaat vinci, alçı sıva makinesi, boya tabancası, harç pompası 2.el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood mevcuttur. Dolayısı ile kapatılan satıcılardan satın aldığımız

Göztepe Fabrika Bozumu

Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana çok sayıda fabrika bozum ihaleleri aldık. Göztepe Mahallesi fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak mülkün incelikle gezilerek uygun ekipmanların seçilmesi uygun olacaktır.

Göztepe Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

2. el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacı firmayız. Sanayi tipi sıfırdan farkı bulunamayan 2. el jeneratör alınır, satılır. Bozulmuş hurda jeneratör, elektrik trafosu alan şirketler arasındayız.

En Yakın Göztepe Mahallesinde Hurdacı Telefonu

Hursan Metal olarak Göztepe çevresinde her türlü hurda malzeme almaktayız. Bu yöntemle atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Göztepe mahallesinin tümünde hizmetler ediyoruz. Göztepe hurdacı firması olan firmamızla kapıdan hurda almaya başladık. En yakın Göztepe hurdacı firma servisi ile hurda alım satımında ayağınıza güvenilir çalışanlarımızı yolluyoruz.

Göztepe Mahallesi Hurda Beyaz Eşya

En makul fiyatlara yeni ve 2.el mobilyalar satabilirsiniz. 2. El ofis mobilyaları, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası alınır satılır.

Yeniden farksız ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik el aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı öğrenmek sebebiyle bizlere ait numaralar ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Titiz kullanıldığı belli olan 2el piyasasında satılabilecek bir biçimdeki yemek odası takımlarını evinize gelerek iyi fiyata alıyoruz.

Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası için piyasanın üstünde fiyat teklifi verilmektedir. Detaylı bilgilere amacıyla çamaşır makinası hurdası alanlar konusunda detaylı bilgi içeren içeriğe ulaşınız

Göztepe Kullanılmış Endüstriyel Aletleri Alımı

Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü dolap satan firmalar buradaki numaraları arayabilirsiniz. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, aspiratör, krom evye, dilendirici küveti, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz dinlendirici, lokanta tipi set üstü mekap ve benzeri lokanta tipi mutfak ekipmanını incelemek amacı ile sizleri işyerimizi ziyarete davet ediyoruz. Endüstriyel tipte ikinci el retoran mutfağı aletleri almaktayız. Temiz kullanılmış tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgah üstü iki kapaklı dolap, bulaşık makinaları, buz makineleri alınır.

Göztepe Nikel Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Nikel hurda zehirleyebilir. Bu sebep ile nikel hurdaları toplanırken elimizden geldiğince özen ile çalışmalıyız. İstanbul Beykoz ile Göztepe nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede anot nikel hurdası, turbo nikel, %95 hurda nikel şablon ile %99 şablon nikel alım satımında piyasasından yüksek kilo fiyatı sunuyoruz.

Göztepe Mahallesinde Parça Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

Yüksek tonajlı parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme satmak için firmamızı çok geçmeden arayın.

Defolu hurda dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, parça mayo kumaşı, hurda parti kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda alım satımında yüksek fiyattan ödeme yapmaktayız. İstanbul Beykoz Göztepe etrafında kumaş fire hurdası almaktayız.

Bu sayfadaki Göztepe kumaş hurdası fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. İstanbul Beykoz Göztepe kilosu ile kumaş hurda alan yerler arasındayız.

Göztepe Mahallesi çevresinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş, viskon kumaş, şifon kumaş, hurda jesica kumaşı, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımı için yerinize personelimizi göndermekteyiz.

0 (535) 043 31 17