İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Çamlıbahçe Hurdacı Hurda Fiyatları

Çamlıbahçe Hurdacı Hurda Fiyatları

Çamlıbahçe mahallesinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm firmasıyız. Anadolu yakası etrafında devamlı yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekip göndermekteyiz Hursan Metal şirketimizle İstanbul Beykoz mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Şu an Beykoz firmasıyız. Bununla birlikte Çamlıbahçe mahallesinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakası Çamlıbahçe mahallesinin her sokağında hurda ve temiz kullanılmış ev eşyası almaktayız İstanbul Beykoz Çamlıbahçe mahallesi hurdacı firma olarak hurda alıyoruz. Tonajlı hurda malzeme satımlarında İstanbul Beykoz fiyatlarından yüksek fiyat teklif veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Günlük Beykoz Çamlıbahçe hurda fiyatlandırmayla alım satım yapmaya devam ediyoruz.

Çamlıbahçe hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz İstanbul hurdacıları arasındaki Hursan Metal hizmetinizdedir. Her çeşit hurda alıyoruz. Çamlıbahçe mahallesi hurdacı firmaları içinde öncüyüz.

Çamlıbahçe Hurdacı Firmalar

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Geri dönüşümdeki tüketilen enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun doğaya ve iklime zarar vermesinin önüne geçiyor.

İstanbul Geri dönüşüm firması doğal kaynakların lüzumsuz sarfiyatını önler. Dünyamızdaki yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Bir kaçı çok gözükse de artan nüfusla insanlığın doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda artıyor. Hurdaların geri dönüşümü ihtiyacımız olan doğal cevherleri kurtarmaktadır. Böylelikle yeraltı madenlerini gelecek nesillerede aktarmayı başarabiliriz.

Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Metallerin ocaklardan kazılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi pahalıdır. Ham maddeyi sıfırdan üretmek için yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdaların geri dönüşümü yüzde 90 daha azdır.

Çamlıbahçe mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Atık plastikleri geri dönüştürerek bütün insanların geleceğini korumaktayız. Beykoz mahallesinde ve Çamlıbahçe mahallesi çevresinde hurda malzeme alan yerler içinde en güçlüsüyüz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda bakır satışı sebebiyle destek numaralarımızı çaldırabilirsiniz. İstanbul Beykoz hurdacısı olarak Anadolu yakası semtlerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacısı Hursan Metal hizmetinizde! Çamlıbahçe hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Çamlıbahçe bölgesinde benzersiz bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. İstanbul merkezinin tatlı mahallesi Çamlıbahçe öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Çamlıbahçe çevresinde değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Çamlıbahçe Hurdacı Telefonu

İstanbul Beykoz Çamlıbahçe hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Hemen arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı arayabilirsiniz. Çamlıbahçe mahallesi hurdacı telefonu bu sayfanın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

Çamlıbahçe Mahallesi Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda alüminyum almak amacıyla evinize kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Zamak hurda, makine artık hurdası, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Çamlıbahçe adresten hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Hurda malzemeleri hemen nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdaların değeri düşüyor.

Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alırken fiyat listesi sunmaktayız. Çamlıbahçe hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman personelimizle ön plana çıkmaktayız. Çamlıbahçe mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal her çeşit hurda atık alımı gerçekleştiriyor.

Çamlıbahçe Alüminyum Hurdası Alımı

Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Bize verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alabilmek için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası yapmaktayız. Beykoz Çamlıbahçe Mahallesi hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Hurdalarını bize satanların sayesinde daha hızlı büyüyoruz. . Çamlıbahçe mahallesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için tartımı gözünüzün önünde yapıyoruz. Hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası alıyoruz.

Çamlıbahçe Hurda Krom Alım Satımı

Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. İstanbul Hurda krom alan hurdacı bölümümüze göz gezdirmeniz pişmanlık hissetmezsiniz. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Hurda krom fiyatları makalesini okumak iyi gelecektir.

430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz. Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Çamlıbahçe Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşunun kullanılan en eski madenler içinde olduğu dünüşünülmektedir. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi renkli haliyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alım satımı gönderisine bakmak istemelisiniz.. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası satışı amacı ile bizi arayın. Çamlıbahçe hurda kurşun alım satımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki Çamlıbahçe kurşun hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

Çamlıbahçe Sac Hurda Alan Firma

Sac hurda alımı yapıyoruz. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Çamlıbahçe bölgesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle. Elimizde deliksiz 2. el trapez sac hurda vardır.

Çamlıbahçe Demir Hurdası Alım Satımı

Firmamız Çamlıbahçe mahallesinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Beykoz Hurda demir alanlar makalemizi dolaşmak iyi gelecektir. Hatırlatmak isteriz her cins demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alırız.

Güncel anlık hurda demir fiyatları talep etmek için fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir alımı yazımızı dolaşmak iyi gelir. Çamlıbahçe mahallesinin bütün sokaklarında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Hurda demir, yeryüzünde çokça alınıp satılan metaller içerisindedir. Buradaki Çamlıbahçe inşaat demiri kg fiyatını isteyene günlük gönderilmektedir.

Çamlıbahçe Mahallesinde Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Çamlıbahçe bölgesinde bakır hurdası almaktayız. Bakır hurdası alan Çamlıbahçe mahallesinde hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

Buradaki Çamlıbahçe soyma bakır hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. İstanbul Beykoz Çamlıbahçe bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurda, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz.

TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası alınır. Hurda bakır alan hurdacı konumuzda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Çamlıbahçe mahallesinde hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Çamlıbahçe Sarı Hurdası Alan Hurdacı

Çamlıbahçe genelinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati türleri sıkça bulunur.

Çamlıbahçe hurdacı işletmemiz her nevi hurda alımı için adresinize geliyor. Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Hursan Metal hurdacılık firması tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, hurda sarı pirinç bronz ticareti yapıyor. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurdası adıyla hurda cinsi bulunmamaktadır.

Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Sarı pirinç hurda alanlar içeriğiyle paylaşılmış metni okuyabilirsiniz. Bu sebeple Çamlıbahçe mahallesinde hurda sarı alanlar içindeyiz.

Çamlıbahçe Kablo Hurda Alımı

Fakat enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı için en doğru fiyat listesini öneriyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Adresten hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdası alıyoruz.

İstanbul Beykoz Çamlıbahçe Mahallesinde genelinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çamlıbahçe mahallesinin tümünde kablo hurdası alanlar arasındayız. Kullanılış alanlarına göre yer altı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur.

Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, fare yemez kablo hurdaları satanlar bize ulaşın. Müşterilerde kolayca bulunan 50% bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alırken değerini oracıkta ödüyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken ederinden oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Çamlıbahçe hurdacı arayanlar için buradayız. .

Kablo hurdası alanlar içerikli makaleyi ziyaret edin. İstanbul Beykoz Çamlıbahçe hurdacısı Hursan Metal firmamız her türlü iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları alım satımı için yerinize geliyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizde bulunan Çamlıbahçe elektrik kablosu ton fiyatını grubumuzda günlük olarak paylaşıyoruz. Ek olarak çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Kablo hurdası içerdiği bakır teller sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir.

Çamlıbahçe Hurda Çinko Alan Hurdacı Firmalar

Beykoz Çamlıbahçe mahallesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurdası alanlar paylaşımımıza göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Sitemizdeki İstanbul Anadolu Yakası Beykoz Çamlıbahçe Mahallesi nikel hurdası kg fiyatını abonelerimize güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda çinko fiyatı yazısını ziyaret edebilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası satımı için iletişim hatlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Çamlıbahçe Mahallesinde Bina Yıkılır

Üst taraftaki fabrika söküm işlerinde olduğu üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenmesi gereken dairelerin istenildiği bir şekilde yapılması nedeniyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vs. tüm hurdanızı ücreti karşılığında alıyoruz.

Yıkımda istenen iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

Çamlıbahçe Hurda Fiyatları

Çamlıbahçe hurdacı firma hurda alırken kullanılan kilo fiyatı hurda borsasında her an güncellenmektedir. Daha doğru güncel hurda krom fiyatları makaleyi ziyaret edin Şundan yarar görüyoruz yüksek tonajda hurdalar alırken piyasasından daha fazla ton fiyatları tavsiye ediyoruz. Doğru hurda kilo fiyatına erişmek nedeniyle bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

Çamlıbahçe Nikel Hurda Alım Satımı

Dolayısı ile hurda nikel alındığında mümkün olduğunca özenli hareket edilmelidir. Nikel hurdası zehirlidir. Bu bölgede %95 ile 99 nikel şablon, hurda turbo nikel, anot hurda nikel alıyoruz. İstanbul Beykoz Çamlıbahçe nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

En Yakın Çamlıbahçe Hurdacı

Çamlıbahçe en yakın hurdacı firma hizmeti ile her cinsten hurda malzeme alıp satarken yerinize geliyoruz. Hursan Metal olarak Çamlıbahçe mahallesinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla sizlere en yakın hurda alan yer Çamlıbahçe mahallesinin tamamında hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Çamlıbahçe mahallesi hurdacı şirketi olan firmamızla konumuzdan hurda malzeme alım ve satım hizmeti vermeye başladık.

Çamlıbahçe Mahallesinde Hurda Beyaz Eşya

Kullanılmış patron masaları, ofis mobilyaları, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop bulunmaktadır. Her türlü 2. el buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak maksadıyla bize ait telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek ihtiyacınız olan ürünün firmamızda hazırda bulunup bulunmadığını sorabilirsiniz. Titiz kullandığınız ikinci el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı yerinize gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda bulaşık makinası alan firma konusunda detaylı bilgi içeren sayfamızı okuyabilirsiniz Değerinden fiyatlara temiz bir şekilde kullanıldığı kolayca anlaşılan ve 2.el kanepe satabilirsiniz.

Çamlıbahçe Hurda Raf Alanlar

Genelde yenilen dükkanlar tarafından satışa çıkarılan ürün reyonları, hurda çelik raf, market rafı hurdaları, demir raflar, mağaza raf hurdası içinden seçtiğimiz kullanılabilir olan 2.el raf hurdası satıyoruz. Demir raf hurdası alım satımı deneyimli olduğumuz işlerdendir. İstanbul Raf hurda fiyatı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için sayfasının olduğu bağlantıya tıklayınız. Buradaki İstanbul Beykoz Çamlıbahçe çıkma raf fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurdası fiyatımakalemizi dolaşmalısınız. Çamlıbahçe 2.el raf hurdası satın almak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

Çamlıbahçe Mahallesi Fabrika Sökümü Yapılır

İlk önce yıkılacak imalathanenin detaylı bir şekilde gezilmesi gerekmektedir. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Profesyonelce fabrika söküyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde meşhur olduk. Çamlıbahçe fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika sökümü ihalesi yerine getirdik.

Çamlıbahçe İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış elbiseci vs binalardan elde edilen kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pencere, mutfak dolapları alan yerler arasındayız. Dolayısı ile kapatılan depolardan aldığımız Müteahhitlerce kullanılan yük asansörleri, boya tabancası, harç pompası, alçı makinesi az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood alım satımı yapıyoruz.

Çamlıbahçe Araba Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Çamlıbahçe etrafında araba hurdası alımı yapıyoruz. Tabiki de size hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama hurda otomobil vergiden muafiyet alma evrakları zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı otomobil hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri
, römork, hurda motor ve benzeri hurdalara fiyat almak için hemen arayın.

7/24 Hizmet Veren Çamlıbahçe Mahallesi Hurdacı

7/24 Çamlıbahçe hurdacı firması olarak yirmi dört saat sektöre çalışıyoruz. Sektörde uzun süre geçirmenin verdiği deneyimler süreciyle araç parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. Tam tamına iki bin on altı yıllarından bugüne hurdacılık sektöründe size hizmet veriyoruz.

Çamlıbahçe Jeneratör Hurda Alan Hurdacılar

Hurda jeneratör alan işletmeyiz alım satımında yüksek fiyatlarla ödeme yapmaktayız. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Her türlü yüksek kw ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Çamlıbahçe Hurdacı Sitesi

Çamlıbahçe mahallesi hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım dükkanımızla hizmetler veriyoruz. Olması gerektiği gibi iyi bir İstanbul Beykoz ve daha çok yaşanır Çamlıbahçe oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sırf bu malzemelerinizin geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Çamlıbahçe Hurda Akü Alanlar

Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçları nedeni ile sıkça kullanılıyor. Akü başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolayan enerji kaynağıdır. Uzun müddet sonra şarj olmaz akülere hurda akü denir. İstanbul Akü hurda alan hurdacılar paylaşımını muhteşem bir iş yapacaksınız. Akü hurda fiyatları bölümümüzü incelemelisiniz. Dolayısıyla İstanbul Beykoz Çamlıbahçe hurdacı firmamız vb. fabrika bünyesinde geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan iş yerleri kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Akü hurdaları içindeki kurşun içeren suları ayrıştırıldığından oldukça değerlidir.

Çamlıbahçe Mahallesinde Klima Hurdası Alımı

Çamlıbahçe mahallesi bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Çamlıbahçe bölgesinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer alır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Çamlıbahçe 2. El Endüstriyel Aletleri Alanlar

Endüstriyel mutfak malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Temiz bakır tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurulama makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma tezgahı satan firmalar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. Temiz kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, çöp sıyırmalı tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz. Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi ocaklar, aspiratör, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, krom paslanmaz salata ve meze reyonları vb. endüstriyel otel ve mutfak aletlerini incelemeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz.

Çamlıbahçe Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozları Beykoz Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce önceden bildirilen alana dökülür. Yıkımda müşteriyle sözleşmeye göre ortaya çıkacak molozun taşınması titizlikle yapılmaktadır.

0 (535) 043 31 17