İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Bebek Hurdacı Hurda Fiyatları

Bebek Hurdacı Hurda Fiyatları

Bebek mahallesinde geri dönüşüm fabrikaları içerisindeyiz. Güncel İstanbul Beşiktaş Bebek hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Bebek mahallesi hurdacı firmalar içerisinde en en avantajlı fiyatı uygulayan şirketiyiz. Beşiktaş Bebek hurdacı firma olarak Bebek mahallesinde her nevi hurda alıyoruz. Her türlü hurda satışı sebebiyle iletişime geçin.

İstanbul hurdacı firması olan firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. Şu anda Beşiktaş firmasıyız. Ancak Beşiktaş Bebek mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle Bebek mahallesine ekiplerimizi gönderiyoruz Hursan Metal şirketimizle İstanbul Avrupa yakasında hizmet veriyoruz.

Avrupa yakası Beşiktaş Bebek mahallesinde kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzemeler alımlarında peşin ödemeler yapıyoruz Bebek hurdacı firması olarak hurda eşyanızı adresten alıyoruz

Beşiktaş Bebek Hurdacı Firmalar

Beşiktaş hurdacı firması olarak Avrupa yakasında her çeşit hurda alım satımı yapmaktayız. Beşiktaş mahallelerinde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Sizde her türlü hurda demir satmak sebebi ile mobil hatlarımızı tuşlamalısınız. Beşiktaş Bebek mahallesi hurdacı mı arıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmette sınır tanımıyor! İstanbul merkezinin gelişen ilçesi Beşiktaş merkezine bağlı, Bebek mahallesi gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Bebek mahalle genelinde firma olarak hizmet veriyoruz.

Yurdumuzda yıllık olarak yirmi 6 milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıbbi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık atılmaktadır. Çöplere giden atık malzemenin yüzde 27’sini plastiklerden oluşan eşyalar, %4’ünü madenler, %43’ünü kağıtlar, yüzde 12’sini cam hurdası oluşturuyor. Aksi gibi, bu atılan atıkların 4/5 çöpe gitmektedir. Bu atıklar Türkiye’ye 1.6 milyar Türk Lirası zarar veriyor. Hursan Metal benzeri geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu harcamanın elimizden gelen kadarını Türkiye’ye kazandırmak amacı ile çaba sarf etmekteyiz.

Bir İstanbul geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önlemektedir. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bazıları yeterli gözükse de artan nüfusla insanların tüketimide artmaktadır. Atık madenleri geri dönüştererek ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltı kaynaklarını gelecek dönemlere saklayabiliriz.

Karbon emisyonunu azaltır. Gereksiz enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğinin kaynağıdır. Hurda metallerin geri dönüşümü yapılırken kullanılan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun doğaya vereceği zararın önüne geçmektedir.

Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu sağlıyor. Bir metal cevherinin madenden kazılarak işlenmesi zahmet gerektirir. En baştan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdaların dönüştürülmesi yüzde doksan daha azdır.

Bebek Hurdacı Telefonu

Beşiktaş Bebek adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasında yer almaktadır. İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş Bebek hurdacı Hursan Metal iletişim numarasını not ediniz İstanbul Beşiktaş Bebek mahallesi hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak nedeni ile firmamızı arayabilirsiniz. Boş yere zaman geçirmeden arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satın.

Bebek Pirinç Sarı Hurda Alan En Yakın Yerler

İstanbul Beşiktaş Bebek mahallesi hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Hurda sarı alanlar hakkında paylaşılmış metine bir göz gezdirebilirsiniz. Bebek mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, hurda bronz ticaretinde piyasaya hakimdir.

Gerçekte sarı hurda olarak geçen hurda cinsi varolmamıştır. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Bu sebep ile Beşiktaş Bebek sarı hurdası ticareti yapmaktayız.

Bebek Mahallesi Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

Güncel demir hurdası kilo fiyatı edinmek amacıyla fazla aman geçmeden arayın. Bebek mahallesinin tamamında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz.

Demir hurdası, yer kabuğunda en fazla kullanılan madenler içerisindedir. Firmamız Beşiktaş Bebek mahallesi yakınlarında hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Sizinde bildiği gibi her türden pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı için nakit ödeme yapmaktayız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alımı gönderimize bir göz atmalısınız.

Bebek Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Beşiktaş ilçesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımları dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Alüminyum alan hurdacı hakkındaki metini okuyun. İstanbul Beşiktaş Bebek mahallesinde alüminyum hurdası alan firmalar arasında fark yaratıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefonunuzu diliyoruz. Sizlerin sayesinde her gün kurumsallaşıyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant Beşiktaş Bebek hurdacılık firmasıyız.

Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda gerçekleştiriyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem için saygılar sunarız.

Bebek Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Bebek mahallesinde yerinden hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurda sarı almak üzere adresinize gelmekteyiz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Antimon zamak hurdası, çelik hurdası, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Hep beraber kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

Beşiktaş Bebek mahallesi hurdacı firması olan Hursan Metal her nevi hurda alüminyum alıyor. Hurda kumaş çaput alan hurdacı fimayız. Beşiktaş Bebek mahallesi hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmetler ve uzman personelimiz ile öne geçiyoruz.

Bebek Mahallesi Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firma

İstanbul Beşiktaş Bebek mahallesi kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Dünyada cevher şeklinde bulunan kurşun metali mavimsi gümüş rengiyle öne çıkıyor. İstanbul Hurda kurşun alım satımı yazımıza bir göz atmalısınız.. Metal kurşunun kullanılan eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami kurşun hurdası alırız.

Bebek Mahallesi Hurda Bakır Alanlar

Bakır alan Beşiktaş Bebek mahallesi hurdacı firmamızı hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Bebek mahallesi hurda bakır kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayınız. Beşiktaş Bakır alan hurdacılar sitemizde geniş bilgilendirme mevcut.

İstanbul Beşiktaş Bebek bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bebek içinde bakır hurda alıyoruz. Hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda alıyoruz. Soyma bakır hurda, antikron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır.

Bebek Mahallesi Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Bebek mahallesinde hurda krom alan hurdacı arıyor iseniz bizi hemen arayın Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Beşiktaş Krom hurda alanlar sayfamızı okumak iyi gelir.

Bebek Çinko Hurda Alan Firma

Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz. Beşiktaş Bebek yakınlarında hurda çinko alıyoruz. Çinko hurda kilo fiyatı içeriğinin olduğu linke tıklayınız.

Bebek Sac Hurda Alanlar

Sac hurdası alımı yapıyoruz. Şu anda tek deliği bulunmayan ikinci el trapez sac vardır. Bebek bölgesinde hurda sac levha, sac varil hurdası, hurda oluklu sac galvaniz hurda, trapez, hurda galvanizli boru, bizi tercih etmelisiniz. Şantiye çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Bebek Kablo Hurdası Alanlar

Bebek mahallesi hurdacısı Hursan Metal her çeşit elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antikron kablo hurdaları için buradayız. Her yerden tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Etrafta bolca ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdaları,Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları alımında değerini anında ödüyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Bundan başka hurda fare yemez kablo ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Bununla birlikte tek damar hurda kablo, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı için piyasanın üzerinde fiyat listesini gönderiyoruz. İstanbul Beşiktaş Bebek hurda kablo alanlar arasında en iyi kilo fiyatını veriyoruz. Kablo hurda alanlar başlıklı makaleye göz atın.

Avrupa Yakası Beşiktaş Bebek mahallesi hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken hurda kablo piyasasından pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Kullanılış biçimlerine göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır.

Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablolar satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Beşiktaş Bebek hurdacı arayanlar için buradayız. Kablo hurdaları içerdiği bakır tel sebebi ile kablo hurdası alanlar için kıymetlidir. Çünkü Hursan Metal firmamızla yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz.

Bebek 2.el Hurda Raf Fiyatları

Genelde kapanan fabrikalardan temin ettiğimiz ürün reyonları, hurda market rafı, çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan ikinci el raf hurdası satıyoruz. Demir raf hurdası alımı öncülük ettiğimiz alanlardandır. Hurda raf alan yerler raf hurda konusunda bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Bebek mahallesi hurda raf satışı yapmak için bize ulaşabilirsiniz.

Bebek Mahallesinde Hurda Kağıt Alımı

Bebek mahallesi karton hurdası alımı yaptığımız alanlar içinde yer alıyor. Piyasanın üstünde fiyata kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, hurda bristol kağıt, hurda kağıt peçete, hurda gazete alıyoruz. Beşiktaş Bebek mahallesinde kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki iş yerimiz hizmetleriyle kırpıntı kağıt, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası kilo fiyatı talep edebilirsiniz. İlçede 1. hamur kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, kitap, defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken göstermiş olduğumuz ekstra titizlik ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere piyasa değerinden yüksek kazanç etme avantajı takdim ediyoruz.

En Yakın Bebek Mahallesi Hurdacı Firması

Hursan Metal hurdacılık olarak Bebek mahallesinin her yerinde hurda malzeme satımı yapıyoruz. Bu sebeple hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Bebek mahallesi genelinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. En yakın Beşiktaş Bebek hurdacı firma ismi ile hurda eşya nakliyesi yapmak için gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Bebek hurdacıları arasında bünyesinde çalışan ekiplerimizle dilediğiniz mekandan her çeşit hurda malzeme almaya devam ediyoruz.

Bebek Mahallesi Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Beşiktaş Bebek fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Başlamadan önce yıkılacak binanın detaylı bir şekilde dolaşılarak gerekli aletlerin hazırlanması doğru olur.

Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan firmalar arasında nam saldık. Uzun süredir bol miktarda fabrika bozum ihalesi yerine getirdik. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. İnsanların dediği gibi kolay olmamıştır.

Bebek Plastik Hurda Alım Satımı

Bebek plastik hurda alan firmalar arasında olan Beşiktaş Bebek mahallesi hurda deposuyuz. En avantajlı fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin adıdır. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul Avrupa Yakası Bebek bölgesinin tümünden abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, hurda jelatin alımı için bize ulaşabilirsiniz.

Bebek Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Bebek mahallesinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Cam tam ya da yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Çağımızda renkli ve şeffaf kırık araç camı, soda şişesi şeklinde cam hurdaları bulunmaktadır.

Bebek İkinci El Ev Eşyası

Kısa süre kullanıldığı belli olan 2.el olarak satılabilecek biçimdeki kanepelerinizi dilediğiniz yere gelerek değerinde alıyoruz. Kullanılmış ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masaları alıyoruz. Ederinden ekonomik fiyatlara sıfır, 2.el oturma grubu satın alabilirsiniz. Çok az kullanılan ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart satın almak nedeni ile bize ait mobil numaraları ile irtibat kurarak ulaşabilirsiniz.

Bebek Hurda Klima Alımı

2.el Klima Bebek mahallesi çevresinde çok alınan hurda malzemeler arasında yer alıyor. Beşiktaş Bebek bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Bebek Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Beşiktaş Belediyesi tarafından planlanan yere boşaltılıyor. Yıkımdan sonra anlaşmaya göre yıkım molozunun nakliyesi itinayla yapılır. Bebek mahallesi hurdacı tarafından alınacak her türlü hurda eşyanın depomuza taşınma işleri ücretsiz yapılır.

Bebek Nikel Hurda Alan Firmalar

İl genelinde turbo nikel, anot nikel, %95 hurda nikel şablon – %99 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Bu yüzden nikel hurdası taşınırken elimizden geldiğince dikkatli davranmalıyız. Bebek mahallesinde hurda nikel alıyoruz.

Bebek Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Her türlü titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alım satımında peşin para ödemeler yapmaktayız. 2.el jeneratör satan yerler içinde en iyi hurdacı firmasıyız.

Anlık Güncel Beşiktaş Bebek Mahallesi Hurda Fiyatları

Beşiktaş Bebek hurdacı hurda alım sırasında kullanılan fiyat listeleri çabucak değişmektedir. En güncel hurda kilo fiyatına erişmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken kilo fiyatlarından yüksek ton fiyatları uyguluyoruz.

7/24 Hurda Alan Bebek Mahallesi Hurdacı

Yılların kazandırdığı deneyim aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Bebek mahallesi hurdacı olan firmamızla cumartesi pazar dahil açığız. Farkına vardığınız üzere 1998 yılından bu günlere hurdacılık yaparak hizmet etmeye devam ediyoruz.

Bebek Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi

Birde iflas etmek mecburiyetinde kalan esnaflardan edindiğimiz Bazı projelerde boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı mikseri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywoon hurda alımı yapıyoruz. Yıkılmış ev binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolabı alan hurdacılar içerisindeyiz.

Bebek Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığı bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenecek dairelerin gerektiği bir şekilde inşa edilmesi nedeni ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vs. tüm hurda eşyayı almaktayız. Tıpkı fabrika sökümlerinde olduğu üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Hurda karşılığında yıkım yapılırken bilinen tüm önlemler

Bebek Mahallesi Hurda Akü Alım Satımı

Yoğun kullanımla enerji depolamaz akülere akü hurdası deniliyor. Hurda akü alan hurdacı firma gönderimizi incelemelisiniz. Dolayısı ile Beşiktaş Bebek hurdacısı gibi kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı pil benzeri enerji depolanan cihazdır. Akü hurdaları içerdiği kurşun içeren sıvı geri dönüştürülebildiğinden hurdacılar için oldukça değerlidir. Araçlarda enerji ihtiyacını karşılamak nedeniyle bulunabiliyor.

Bebek Mahallesi Hurda Otomobil Alan Yerler

Pek tabi sizlere hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Beşiktaş Bebek hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bazen Beşiktaş Bebek mahallesi çevresindebölgesinde araç hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşmüş hurda araç, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, vagon hurdası, hurda motor . Fakat hurda otomobil trafikten düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

Bebek Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Bebek mahallesi hurdacılar sitesi içindeki hurdacı dükkânımız vasıtası ile geri dönüşümde sektöre hizmet ediyoruz. Sadece bu tür hurda malzemelerinizin alımını yapmıyoruz. Hepsini öğrenmek için bizimle iletişim kurun. Olması gerektiği gibi temiz bir İstanbul ve çok daha yaşanır Bebek mahallesi yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz.

0 (535) 043 31 17