İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yıldırım Hurdacı Hurda Alımı

Yıldırım Hurdacı Hurda Alımı

Bayrampaşa hurdacısıyız. Normalde İstanbul Bayrampaşa depoları arasındayız. Lakin Bayrampaşa Yıldırım mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım hurdacı firması olarak Yıldırım mahallesinde hurda alımı yapmaktayız. Bayrampaşa bölgesinde uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla uzman ekip göndermekteyiz

Bayrampaşa Yıldırım mahallesi hurdacı işletmeleri arasında lideriz. Yıldırım hurdacısı olarak hurdalarınızı değerinde alıyoruz İstanbul Avrupa yakası Bayrampaşa Yıldırım mahallesinin tamamında temiz kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzemeler almaktayız Hursan Metal adıyla İstanbul Avrupa Bayrampaşa Yıldırım bölgesinde hurda alım satımı yapıyoruz.

Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Günlük İstanbul Bayrampaşa Yıldırım hurda fiyatlandırma ile alım yapıyoruz.

İstanbul hurdacısı olan firmamız hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Yıldırım Mahallesi Hurdacı Firmalar

Yıldırım bölgesinde hizmet veriyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak halkımızın geleceğini korumaktayız. Bayrampaşa mahallesinde ve Yıldırım mahallesi çevresinde hurda alan hurdacılar içinde en güçlüsüyüz. Sizde her tür hurda satışı amacıyla bizi telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. Bayrampaşa hurdacı firması olarak Avrupa yakası semtlerinde hurda alım satımı yapmaktayız. Avrupa yakası hurdacı olarak gün geçtikçe gelişmekteyiz. Yıldırım hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım etrafında yep yeni anlayışlar ile hizmet sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı naif mahallesi Yıldırım sürekli hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Sırf İstanbul Bayrampaşa Yıldırım çevresinde değil, bütün mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Yıldırım Mahallesi Hurdacı Numarası

Yıldırım yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla hurda fiyatı sormak nedeniyle firmamızı arayabilirsiniz. Yıldırım hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde hızlıca çevirebileceğiniz konumdadır. Şimdi numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Yıldırım Demir Hurdası Alımı

Firmamız Yıldırım şehrinin tamamında hurda demir alımı ile uğraşıyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Bayrampaşa Demir hurdası fiyatı gönderimizi muhteşem bir iş yaparsınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alım satımı yapılır.

Güncel demir hurda fiyat listesi edinmek nedeniyle zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Yıldırım mahallesi ve çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Demir hurdası, Yıldırım bölgesinde en çok alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Yıldırım demir hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

Yıldırım Çinko Hurdası Alanlar

Yıldırım etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alan yerler paylaşımına bir göz atmalısınız. Buradaki İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa Yıldırım nikel hurdası ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Çinko hurda alım satımı paylaşımımızı dolaşmak öğrenmenizi sağlar. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha fiyatları için arayın.

Yıldırım Alüminyum Hurdası Alanlar

Yıldırım mahallesinde alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası alırken tartımları teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Bayrampaşa Hurda alüminyum alan yerler konulu makaleyi inceleyebilirsiniz. Hurda satanların desteğiyle her gün profesyonelleşiyoruz.

Bayrampaşa Yıldırım Mahallesinde hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Her türlü alüminyum hurda alınır. Ayrıca alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek satışı amacıyla arayabilirsiniz. Bizlere verdiğiniz destek nedeniyle saygılar sunarız.

Alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek Yıldırım hurdacılık firmaları içindeyiz. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alabilmek için telefon etmenizi istiyoruz. Her türlü alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz.

Yıldırım Mahallesi Kurşun Hurdası Alanlar

Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Minare kurşun hurda
, Cami sökümü kurşun hurdası alımı yapıyoruz. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renklidir. İstanbul Hurda kurşun ton fiyatı bölümüne bir göz bakınırsanız pişman olmazsınız.. Yıldırım mahallesi kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız mahallelerden biridir. Sayfamızdaki Yıldırım hurda kurşun ton fiyatını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. Metal kurşunun kullanılan eski madenlerden biri olduğu bilinmektedir.

Yıldırım Krom Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alan yerler krom hurdası konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Bayrampaşa Krom hurda alımı paylaşımına göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçin.

Yıldırım Hurda Alan Firma

İstanbul Bayrampaşa Yıldırım mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alımı yapmaya devam eden Hursan Metal her tür hurda malzeme alım satımı yapıyor. Hurda zamak, makina artığı, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Yıldırım adresten hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Zararı önlemek için hurdanızı şimdi paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda malzemenin değerleri düşmektedir.

Hurda kablo almak üzere adresinize gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi ilke edindik. Tonajlı kablo hurdası ve hurda bakır, hurda alüminyum, sarı hurdası, çinko hurda, demir hurda, kurşun aldığımızda değerinden daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Yıldırım hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkıyoruz.

Yıldırım Hurda Kablo Alım Satımı

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçinde bulunan telin türüne göre ve de dışındaki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki İstanbul Bayrampaşa Yıldırım fare yemez kablo fiyatları güncelliğini korumaktadır. Yıldırım hurdacısı Hursan Metal firmamız her türlü hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Bunların yanısıra tek damar hurda kablolar, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için ederinin üzerinde öneriyoruz. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi bölgesinde TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. Yıldırım mahallesinde mahallesinin tümünde hurda kablo alanlar içinde en yüksek ton fiyatını veriyoruz. Konumdan hurda enya kablo, hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu almaktayız.

Kullanılış alanlarına göre yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında kablo hurdası borsasından pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Sitemizdeki kablo hurdası alanlar metni inceleyin.

Ek olarak hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile makinelerde kullanılıyor. Satıcılarda hızlıca toplanlanan 40% bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yıldırım hurdacı arayanlar için buradayız. . Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo satmak isteyenler hemen arayın. Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için kıymetlidir.

Yıldırım Hurda Bakır Alan Firma

Bayrampaşa Bakır hurda alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Yıldırım içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır alan Yıldırım mahallesinde hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Sayfamızdaki İstanbul Bayrampaşa Yıldırım soyma bakır hurdası kilo fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alan hurdacıyız.

Yıldırım bakır hurdası kilo fiyatı için bizi arayın. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapılır.

Yıldırım Sac Hurdası Alanlar

Şu anda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac var. Sac hurda alıyoruz. Ek bina çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Yıldırım mahallesinde hurda levha, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, trapez sac, galvanizli boru hurdası, alımı sebebiyle iletişime geçebilirsiniz.

Yıldırım Hurda Sarı Alan Firma

Yıldırım mahallesinin tamamında sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurdası adında bir hurda yoktur. Satıcılarda hurda sarı kırkambar, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri sıkça bulunur. Detaylı bilgi öğrenmek için hurda sarı alanlar makaleye göz atabilirsiniz. Bu neden ile Yıldırım mahallesinde sarı pirinç hurda ticareti yapan firmayız.

Pirinç hurdaya mahalle arasında renginden ötürü sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde hurda sarı çeşitleri vardır. Hursan Metal hurdacılık bu çeşitlerin ticaretinde hurda radyatör, hurda sarı hurda fosfor, bronz hurdası alımında piyasaya hakimdir. Yıldırım hurdacı işletmemiz her çeşit hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Yıldırım Hurdacı Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Çok daha iyi bir İstanbul Bayrampaşa Yıldırım oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Yıldırım hurdacılar sitesindeki tesisimiz iş birliği ile geri dönüşüm işi yapıyoruz. Yalnızca bu türlerdeki hurdanızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

Yıldırım Hurda Araba Alan Firmalar

Yıldırım mahallesinde hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekteyiz. Bazen Yıldırım mahallesi etrafında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Ama hurda araç trafikten düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, çekme belgeli araba hurdası, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz.

Yıldırım İkinci El Jeneratör Alımı

Endüstriyel yüksek kw 2.el jeneratör satışı için buradayız. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içindeyiz.

Yıldırım Fabrika Söküm İşleri

Öncelikle yıkıma hazırlanan üretim yerinin etraflıca gezilerek ihtiyaç duyulan aletlerin hazırlanması uygun olacaktır. Profesyonel biçimde fabrika ve tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik. Yıldırım fabrika sökümü işleri profesyonelleşmenin deneyimine sahibiz.

Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde öncü bir yerdeyiz. Hurdacı firmaların söylediği şekilde kolay bir iş değildir.

Yıldırım Mahallesi Klima Hurda Alım Satımı

Yıldırım çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Yıldırım mahallesi çevresinde oldukça fazla alınan elektronik hurdaları içerisindedir. 2. El Kombi alan firmalar içerisindeyiz.

Yıldırım Moloz Dökümü

Hursan Metal tarafından alınacak her çeşit hurda malzemelerin işyerimizi taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımdan sonra müşteriyle anlasmamıza göre yıkım molozunun nakliye işi itina ile yapılmaktadır. Molozlar Bayrampaşa Belediyesi’nce planlanan arazilere boşaltılıyor.

Güncel Yıldırım Hurda Fiyatları

Kesin fiyat listesine erişmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Yıldırım hurdacı firma olarak hurdacılık esnasında kullanılan kilo fiyatı Yıldırım hurdacılar sitesinde hızlıca güncellenmektedir. Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatlarından daha fazla fiyata alımlar yapıyoruz. Daha geniş bloğumuzda önceden yazılan hurda bakır fiyatları metne bir göz atın

Yıldırım 2.El Eşya

Kısa bir zaman ikinci el olarak satılabilecek bir durumdaki kanepelerinizi yerinize gelerek satın alıyoruz. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgilere amacı ile hurda buzdolabı alımı yapanlar konusunda detaylı bilgi yazılmış gönderimizi ziyaret ediniz Sıfır gibi 2. el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart almak nedeni ile telefonlarımızıarayabilirsiniz. Çok ekonomik fiyatlarla sıfır gibi ve 2.el ev mobilyaları alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları bulunmaktadır.

Yıldırım Hurda Akü Alım Satımı

Arabalarda elektrik ihtiyacında sıkça bulunur. Akü içindeki kurşunlu akü suyu sebebi ile geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurda fiyatları bölümünün linkine tıklayınız. Dolayısıyla İstanbul Bayrampaşa Yıldırım hurdacı Hursan Metal ve benzeri fabrika bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan tesisler içerisindedir. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Bayrampaşa Akü hurda alanlar paylaşımımızı okumak öğrenmenizi sağlayacaktır.

Yıldırım Hurda Plastik Alımı

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

İstanbul şehri Yıldırım mahallesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin alım satımı yapıyoruz. Yıldırım plastik hurdası alanlar içerisinde lider konumda olan işletmeyiz. Sitemizdeki İstanbul Bayrampaşa Yıldırım plastik ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz Güncel fiyata pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda beyaz naylon, pimapen hurda, kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz.

Yıldırım Mahallesi Hurda Cam Kırığı Alan Firma

Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla kırılgan bir yapıya sahip sıvıları muhafaza eden inorganik katı maddedir. Çağımızda rengarenk oto camları, gazoz ve soda şişesi biçimlerinde cam hurdalar bulunuyor. Yıldırım çevresinde hurda cam alan yerler içindeyiz.

Yıldırım Hurda Raf Alan Yerler

Hurda raf demiri alım satımı tecrübeli olduğumuz işlerdendir. Raf hurdası alan yerler paylaşımımızı inceleyiniz. Sitemizdeki İstanbul Bayrampaşa Yıldırım 2.el market rafı kilo fiyatını dileyene günlük gönderilmektedir. Hurda raf alımıbağlantısına tıklayın. Hurda raf Yıldırım satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Özellikle raflarını yenileyen fabrikalardan satın aldığımız hurda market rafı, ürün reyonları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir rafları içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf satışı yapıyoruz.

Yıldırım Mahallesi Hurda Nikel Alımı

Bu bölgede %99 şablo nikel hurdası ve %95 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda, anot hurda nikel alımında en iyi fiyatları veriyoruz. Nikel hurdaları muhteviyatında arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. Bu sebep ile nikel hurdalar alındığında mümkün olduğunca hassasiyet ile çalışmalıyız. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım mahallesi hurda nikel alıyoruz.

Yıldırım Hurda Karton Alımı

Yıldırım kağıt hurda aldığımız alanlar içinde yer alıyor. Sitemizdeki Yıldırım Mahallesi hurda kağıt ve karton fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız İlçede renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası alıp satarken uyguladığımız extra duyarlılıkla müşterilerimize piyasadan daha yüksek kazanma olanağı veriyoruz. Daha fazla fiyatlarla kuşe kağıt hurda, kağıt peçete, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alım satımı yapan firmalar içerisindeyiz. İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa Yıldırım hurda kağıt alanlar arasındaki firmamız Hursan Metal verdiği hizmetlerle toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satışı hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

7/24 Açık Yıldırım Mahallesinde Hurdacı Firması

Okuduğunuz gibi bin dokuz yüz doksan altı yıllarından beri hurdacılık ile hizmet veriyoruz. Sizlerin bahşettiği özgüvenle alet sayımızı çoğaltarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 Yıldırım hurdacı firması şirketimiz sayesinde yirmi dört saat hurda malzeme alıyoruz.

En Yakın Yıldırım Mahallesinde Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Metal şirketimizle Yıldırım çevresinde hurda malzeme alıyoruz. En yakın Yıldırım hurdacı deposu servisi ile her tür hurda metal alım satımında adresinize gelmekteyiz. Bu sebeple sizlere en yakın hurda alanlar Yıldırım etrafında servisler vermekten kıvanç duyarız. Yıldırım mahallesi hurdacı firması olan firmamız ile kapıdan hurda alım satımı yapıyoruz.

Yıldırım Parça Kumaş Alanlar

Parti malı hurda ceketlik, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş satışı yapmak için buradaki numaraları şimdi arayabilirsiniz. Yıldırım kilo ile tartıp kumaş hurdası alanlar arasındayız.

Sayfamızdaki Yıldırım hurda kumaş ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. İstanbul Bayrampaşa Yıldırım mahallesi bölgesinde viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı hurdası, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alım satımında adresinize geliriz.

Spot parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, baskı altı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş için yüksek fiyattan ödeme yapıyoruz. Kumaş fire hurdası alım satımı yapıyoruz.

Yıldırım 2.el Restaurant Aletleri Alımı

Profesyonel restaurant aletleri alım satımı yapıyoruz. Titizlik ile kullanılmış bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, çöp sıyırmalıklı tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız. Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, aspiratör, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri, lokanta tipi ocaklar vb. endüstriyel otel ve mutfak aletini görmek için almak isteyenleri depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolap satan yerler firmamızı arayabilir.

Yıldırım 2.El İnşaat Malzemeleri

Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, alçı makinesi, boya tabancası, harç mikseri 2.el seyyar iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Bununla birlikte batan esnaflardan edindiğimiz Yıldırım mahallesinde yıkılan ev vs binalardan çıkarılan sıfır ayarında 2. el pencereler, mutfak dolapları, kapı satıyoruz.

Yıldırım Bina Yıkımı

Yıkımlarda gerekli tüm önlemler Üst tarafta fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıldırım mahallesi kentsel dönüşüm alanında yeniden inşa edilecek dairelerin tekrar inşa edilmesi amacıyla yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler vs. her türden hurda malzemeleri satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız.

0 (535) 043 31 17