İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Muratpaşa Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Muratpaşa Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Muratpaşa mahallesinde hurdacı olarak hurda eşya yüksek fiyata almaktayız İstanbul hurdacısı olan firmamız hizmetlerine devam ediyor. Bayrampaşa Muratpaşa mahallesinin tamamında hurda malzeme ve 2.el eşya alıyoruz İstanbul Bayrampaşa merkezde bulunan Muratpaşa hurdacı firma olarak Muratpaşa mahallesi bölgesinde hurdacılık yapmaktayız. Normalde Bayrampaşa firmasıyız. Fakat Bayrampaşa Muratpaşa mahallesinde de hizmet veriyoruz.

Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Bayrampaşa Muratpaşa mahallesi hurdacı firmaları içinde en başarılı geri dönüşüm şirketiyiz. Hursan Metal firmamızla Bayrampaşa mahallesinde hizmet veriyoruz. Güncel Bayrampaşa Muratpaşa hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaktayız.

Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Bayrampaşa bölgesinin her yerinde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile araç göndermekteyiz Bayrampaşa Muratpaşa mahallesi hurdacısıyız.

Bayrampaşa Muratpaşa Hurdacısı

Muratpaşa genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek sizin ve bizim faydası için çalışıyoruz. Muratpaşa hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Muratpaşa mahallesinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Bayrampaşa merkezinde ve Muratpaşa mahallesi çevresinde hurda ve 2.el elektronik eşya alan yerler içinde en güncel hurda fiyatını vermekteyiz. İstanbul merkezinin hızla gelişen mahallesi Muratpaşa ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Bayrampaşa Muratpaşa bölgesinde değil, her mahallede hurda alım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Bayrampaşa hurdacı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Hursan Metal hizmette sınırları tanımıyor! Sizlerde her tür sarı hurdası satışı sebebiyle telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Muratpaşa Hurdacı Numarası

Muratpaşa mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Şimdi arayın güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı satın. Muratpaşa yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasındadır. Bu nedenle hurda satmak sebebiyle sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Muratpaşa Kablo Hurdası Alan Yerler

Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasadan pahalı fiyat listesi veriyoruz. Müşterilerde çoğunlukla edinilebilen %50 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar alışverişinde peşin para ödeme yapıyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Muratpaşa hurda bakır kablo kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Kullanım yerleri itibariyle yeraltı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Adresten hurda antigron kablo, hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kablo iletkenliği ile elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdası için bize ulaşabilirsiniz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Muratpaşa hurdacı arayanlar için buradayız.

Hurda kablo içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arz eder. İstanbul Bayrampaşa Muratpaşa hurdacısı olarak her türlü antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. İstanbul Bayrampaşa Muratpaşa Mahallesinde hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Bayrampaşa hurda kablo metini ziyaret edin. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar, karışık hurda kablo satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Bayrampaşa Muratpaşa mahallesinde kablo hurdası alıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Bunlarla birlikte tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo alım satımı için piyasanın üzerinde fiyat listesini gönderiyoruz.

Muratpaşa Mahallesinde Hurda Krom Alım Satımı

Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom fiyatı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Krom hurdası alan hurdacı firma paylaşımımıza kesinlikle göz atabilirsiniz.

Muratpaşa Kurşun Hurda Alanlar

Doğada cevher halinde bulunan metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun metalinin eski madenler içinde olduğu dünüşünülmektedir. Muratpaşa mahallesinde kurşun hurda alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Buradaki İstanbul Bayrampaşa Muratpaşa çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatı günceldir. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurda, Cami sökümü kurşun hurdası için özel fiyat sunuyoruz.

Muratpaşa Hurda Çinko Alanlar

Bu sayfadaki Muratpaşa hurda çinko levha fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız. Hurda çinko alan hurdacılar konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası kilo fiyatı için arayabilirsiniz. Muratpaşa etrafında hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası fiyatı konusunun olduğu bağlantıya tıklayınız.

Muratpaşa Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacılar

Muratpaşa genelinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Hursan Metal hurdacılık bu hurda sarıların yanı sıra sarı hurda bronz hurda araiş alım satımıyla iştigal ediyor. Satıcılarda sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri bulunabilir. Pirinç hurdalar halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda olarak anılmaktadır. Aslına bakarsanız hurda sarı isminde bir hurda bulunmamaktadır.

Haliyle Muratpaşa mahallesinde sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İstanbul Bayrampaşa Muratpaşa hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı yapmaktadır. Sitemizdeki sarı hurdası alanlar metni inceleyin. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır.

Muratpaşa Hurda Sac Alımı

Hali hazırda her ölçüde 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Şantiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alıyoruz. Muratpaşa mahallesinde hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek nedeni ile arayabilirsiniz.

Muratpaşa Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alanlar bölümümüzü incelerseniz güzel bir şey yapacaksınız. Demir hurdası, yer yüzünde en çok bulunan madenler içindedir. Buradaki Muratpaşa inşaat demiri ton fiyatını her gün göndermekteyiz. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları demir hurda konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile konusunun olduğu bağlantıya tıklamalısınız.

Muratpaşa çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz. Muratpaşa mahallesinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Bildiğiniz gibi her cins pencere demiri, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alıyoruz.

Muratpaşa Hurda Alan Yerler

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda kurşun almak üzere kapınıza kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içindeyiz. Muratpaşa Mahallesi adresten hurda alımı yapılan mahalleler içerisindedir. Hurdalarınızı şimdi nakite çevirin. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir suyla temas halinde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların değerini düşürmektedir.

Muratpaşa geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alanlar içerisindeki Hursan Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım hizmeti veriyor. Zamak hurda, hurda makina, çelik hurda, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ve bakır, alüminyum hurdası, hurda sarı, çinko hurdası, ekstra demir, kurşun hurdası alımlarında piyasasının üstünde fiyat teklifi vermekteyiz. Muratpaşa hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz.

Büyük imalathane ve fabrikalardan imalat artığı hurdası alıyoruz. Küçük malzemeleri biriktirebilmenizi sağlamaktayız. İmalathanelere ve üretim tesislerine konteyner yerleştiriyoruz.

Muratpaşa Hurda Bakır Alan Hurdacı

Bakır alan hurdacılar yazımızda geniş bilgilendirme mevcut. Sitemizdeki İstanbul Bayrampaşa Muratpaşa yanık bakır hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. İstanbul Bayrampaşa Muratpaşa bakır hurda alan yerler içindeyiz. Muratpaşa genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alım hizmeti veriyoruz.

antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil için nakit ödeme yapıyoruz. Muratpaşa bakır hurdası fiyatları için arayın. Hurda bakır alan Muratpaşa mahallesinde hurdacı telefonunu şimdi arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Muratpaşa Alüminyum Hurdası Alanlar

Bize gösterdiğiniz özen için saygılar sunarız. Ayrıca alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek almaktayız. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz.

Muratpaşa bölgesinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alımında hurda tartımını dilediğiniz yerde yapmaktayız. Her çeşit alüminyum hurdası peşin alınır. Bayrampaşa Muratpaşa Mahallesi hurda alüminyum alan yerler arasındayız.

Bize hurda satanların sayesinde sürekli kurumsallaşıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası alan hurdacıyız. . Her nevi hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alan firmayız.

Muratpaşa Mahallesinde Fabrika Söküm İşleri

Profesyonelce fabrika söküyoruz. Muratpaşa Mahallesinde fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz.

Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde nam saldık. Başlamadan önce sökümü istenen taşınmazın detaylı bir şekilde dolaşılması gerekiyor. Uzun süredir çok sayıda fabrika söküm ihaleleri başarıyla gerçekleştirdik. Etrafta söylendiği gibi kolay sayılmaz.

Muratpaşa Mahallesinde Cam Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Günümüzde renkli ve şeffaf soda şişesi, araba camı biçimlerinde hurda cam çeşitleri bulunabilmekte. Cam tam veya yarısaydam genellikle sert bir yapıda olan sıvıları tutan amorf ve organik olmayan katı bir malzemedir. İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa Muratpaşa mahallesinde hurda cam alanlar içindeyiz.

Muratpaşa Hurda Kağıt Alımı

Muratpaşa Mahallesinde kağıt hurda alan firmalar içindeki firmamız ile irtibat kurarak karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt satışı yapabilirsiniz. Muratpaşa kağıt hurdası ticareti yaptığımız yerler arasındadır. Sayfamızda paylaşılan Muratpaşa hurda karton kağıt fiyatları güncellendi Avantajlı fiyatlarla hurda peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alıyoruz. İlçenin her yerinde defter, kitap, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra özenle size çok daha fazla kazanç elde etme olanağı veriyoruz.

En Yakın Muratpaşa Hurdacı Firma

En yakın Muratpaşa hurdacı servisi ile her cins hurda metal ticareti yapmak sebebi ile deponuza deneyimli personel yolluyoruz. Muratpaşa hurdacı sitesi olan firmamız ile konumdan hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Hursan Metal firmamızla Muratpaşa genelinde her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Bu hizmetle hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Muratpaşa bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Muratpaşa Hurda Otomobil Alan Firma

Muratpaşa mahallesinde hurda alımında hizmet ediyoruz. Zaman zaman Muratpaşa yakınlarında araç hurdası alıyoruz. Elbette sizlere araç hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Fakat araba hurdası vergiden düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen çekme belgeli araç hurdası, hurda yük vagonu, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, hurda motor alıyoruz.

Muratpaşa Hurda Jeneratör Alan Hurdacı Firma

Bozuk jeneratör, elektrik trafosu alan hurdacı firmayız alımında nakit ödeme yapmaktayız. 2. el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör alım satımı için arayabilirsiniz.

Muratpaşa Nikel Hurda Alımı

İlçe genelinde turbo nikel hurda, anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurdalar ve %99 şablon nikel hurda alıyoruz. İstanbul Bayrampaşa ve Muratpaşa nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurda kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Bu sebeple hurda nikel alımı yapılırken gayet dikkat ile çalışılmalıdır.

7/24 Hizmet Veren Muratpaşa Mahallesinde Hurdacı Firma

Yaklaşık 13 yıldır geri dönüşüm yapan şirketiz. 7/24 açık Muratpaşa hurdacı firması olarak gece gündüz işimizin başındayız. Sektörde uzun yıllardır var olmanın sağladığı kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Muratpaşa Klima Hurdası Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Muratpaşa mahallesi bölgesinde en çok satılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır. Kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Muratpaşa çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

Muratpaşa Moloz Nakliyesi

Bina yıkımında anlaşmaya bağlı olarak bina molozunun taşınma işi itinayla araçlarımızla yapılıyor. Muratpaşa hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınacak her türlü hurda metallerin işyerimizi yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Bayrampaşa Belediyesi tarafından belirlenen alana taşınır.

Muratpaşa Hurdacılar Sitesi

Muratpaşa hurdacılar sitesi 5. blok içinde bulunan dükkanımız aracılığı ile geri dönüşümde sektöre hizmet veriyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Çocuklara temiz bir İstanbul Bayrampaşa ve daha yaşanır Muratpaşa oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz.

Muratpaşa Mahallesinde Akü Hurdası Alanlar

Akümülatör başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Hurda aküler barındırdığı kurşun içeren suları nedeni ile hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Hurda akü fiyatları bölümümüzü dolaşmak konu hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Bu yüzden iş yerimiz vb. kendisine ait geri dönüştürme kazanları olan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alım satımı yapar. Zamanla şarj olmaz aküye hurda akü denir. Akü hurda alanlar paylaşımına göz atmak isteyebilirsiniz. Otomobillerde elektrik ihtiyacı sebebiyle bulunabiliyor.

Muratpaşa Plastik Hurda Alanlar

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyata mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Muratpaşa hurda plastik alan yerler içerisinden öne geçmeyi başaran Muratpaşa hurdacı firmasıyız. Sayfamızda yer almakta olan İstanbul Bayrampaşa Muratpaşa plastik fiyatlarını arzu edene güncel olarak gönderilmektedir İstanbul ile Muratpaşa mahallesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda alımı yapıyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Güncel Muratpaşa Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurda alırken öteki Muratpaşa hurdacılardan özel fiyat teklifi sunuyoruz. Muratpaşa mahallesinde hurdacı hurda alım satımı yaparken uygulanılan kilo fiyatı piyasada anlık değişiyor. En güncel hurda fiyatına erişmek sebebi ile bizi arayabilirsiniz. Hurda çinko fiyatları başlıklı içeriğe göz gezdirebilirsiniz

Muratpaşa Hurda Raf Alan Yerler

Çoğunlukla kapatılan butikler tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, çelik raflar, hurda demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2. el market rafları satışı yapıyoruz. Bu sayfada yayımlanan Muratpaşa Mahallesi ikinci el raf kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Raf hurdası alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayınız. Hurda raf Muratpaşa almak amacı ile iş yerimize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. İstanbul Hurda raf fiyatları makalesini okuyunuz.

Muratpaşa Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış fabrika binalarından sökülmüş hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. Bununla birlikte işi bırakmak mecburiyetinde kalmış depolardan aldığımız İnşaat şantiyelerinde alçı mikseri, boya tabancası, yük asansörü, harç pompası 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır.

Muratpaşa Kumaş Hurdası Alanlar

Parça kumaş hurdası alıyoruz. Tonajlı penye hurdası, nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alım satımı yapıyoruz. İstanbul Bayrampaşa MuratpaşaMahallesi çevresinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş, viskon kumaş hurdası, hurda şifon, jesica kumaş hurdası, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası alım satımında adresinize gelmekteyiz. Kiloyla hurda kot kumaş, pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için bizi çok geçmeden arayınız. Bu sayfadaki İstanbul Bayrampaşa Muratpaşa kumaş hurdası ton fiyatını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. Muratpaşa kiloyla tartım yaparak kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Muratpaşa Kullanılmış Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makineleri, tabak kurutma tezgahı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolaplar satmak isteyenler buradaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. İyi kullanılan buz makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, çöp sıyırmalı tezgahlar, restaurant tipi bulaşık makinaları alıp satıyoruz. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, küvet, dinlendirici, restoran tipi ocaklar ve benzeri lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak alet edavatını incelemeniz amacıyla alıcıları işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. Profesyonel retoran mutfağı malzemeleri alıyoruz.

Muratpaşa İkinci El Eşya

Az kullanıldığı belli olan 2el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki mobilyalarınızı yerinizden yüksek fiyata alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için bulaşık makinası hurdası alımı yapanlar başlıklı paylaşımını gezebilirsiniz Her türlü 2.el derin dondurucular, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyası, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeniyle telefonumuzutuşlayabilirsiniz. İkinci el patron masası, ofis büro mobilyası, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop stoğu hakkında bilgi edinmek için iş yerimize ait hatları arayınız. İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa Muratpaşa çevresinde yeni gibi, ikinci el ev mobilyaları satabilirsiniz.

Muratpaşa Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Bayrampaşa Muratpaşa kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenmesi gereken apartmanların gerektiği bir biçimde inşa edilmesi nedeniyle yıkımlarını sağlıyoruz. Bina yıkımında istenen güvenlik önlemleri Aynı fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkım işi başarıyla yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri her cins hurdayı ücretle almaktayız. Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

0 (535) 043 31 17