İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İsmet Paşa Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

İsmet Paşa Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Hursan Metal ismiyle İstanbul Avrupa Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesinin tüm caddelerinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Avrupa yakası Bayrampaşa bölgesinde devamlı yaptığımız gibi hurda alımı için araç gönderiyoruz Şu an Bayrampaşa firmasıyız. Elbette ki Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İsmet Paşa mahallesinde hurdacısı olarak hurdalarınızı alıyoruz İstanbul Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesi hurdacı firması olarak hurda alıyoruz.

Güncel Bayrampaşa İsmet Paşa hurda fiyat listesi ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz. Bayrampaşa hurdacısıyız.

Avrupa yakası Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesinde kullanılmış eşya ve hurda malzeme alımında nakit ödemeler yapıyoruz İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız Hursan Metal hizmet vermeye devam ediyor.

İsmet Paşa mahallesi hurdacı firmaları arasında lideriz.

Bayrampaşa İsmet Paşa Mahallesi Hurdacıları

Bayrampaşa hurdacı firması olarak Avrupa yakası genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Bayrampaşa genelinde hurda alım hizmetleri sürdürüyoruz. Sizlerde her tür sarı hurdası satmak sebebiyle çağrı merkezimizi aramalısınız. İsmet Paşa mahallesi hurdacı firması mı arıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Hursan Metal hizmetinizdedir! İstanbul şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi Bayrampaşa merkezinin, İsmet Paşa mahallesi öncelikli hizmet verdiğimiz şehirler arasındadır. İstanbul Avrupa yakasında, Bayrampaşa İsmet Paşa mahalle genelinde tecrübeli bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ülkemizde bir senede 100.000 ton tıpsal atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi beş milyon ton ev tipi atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan malzemelerin yüzde 27’sini plastikler, yüzde oniki’sini hurda cam türevleri, yüzde dört civarını metal malzemeler, yüzde kırk üçünü kartonlar gibi hurdalardan oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu değerli malzemelerin yüzde seksen ikisi dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Boşa giden malzemeler yurdumuza zararı 1.5 milyar TL tutmaktadır. İstanbul İsmet Paşa Bayrampaşa İsmet Paşa geri dönüşümcüleri boşa giden bu paranın elimizden gelen kadarını kurtarabilmek için çaba sarf etmekteyiz.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine sebep olur. Metal hurdalar geri dönüştürülürken kullanılan düşük enerji miktarı emisyonun çevreye ve iklime verdiği zararın önüne geçiyor.

Geri dönüşüm firması Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Bir metal cevherinin ocaktan kazılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi zahmet gerektirir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için gayet fazla enerji harcanıyor. Bir hurdanın dönüştürülmesi yüzde doksan çok az az olacaktır.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynakları insanlığa yetersizdir. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla birlikte dünyanın tüketimi de her geçen gün artmaya devam etmektedir. Hurda metallerin geri dönüşümü ana kaynağı korumamızı sağlıyoruz. Böylece madenleri gelecek nesillere saklıyoruz.

İsmet Paşa Hurdacı Telefonu

Bayrampaşa İsmet Paşa hurda alım hizmetlerimizi verdiğimiz mahalleler içindedir. Avrupa yakasındaki Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesi hurdacı Hursan Metal telefonlarını unutmayınız Bu yüzden hurda atık satışı yapmak için çağrı merkezimizi aramalısınız. Şimdi arayın günlük hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz. İstanbul Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesi hurdacı numarası sitemizin altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumdadır.

İsmet Paşa Bakır Hurdası Alımı

İsmet Paşa bakır hurdası fiyatları için bizi arayın. Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Bakır hurdası alanlar konumuzda daha detaylı bilgilendirme mevcut. İstanbul Bayrampaşa İsmet Paşa hurda bakır alan yerler içindeyiz.

İsmet Paşa içerisinde bakır hurda almaktayız. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır bobin alıyoruz. Bakır hurdası alan Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesindeki hurdacı iş yerimizi acilen arayın hızlı hizmetin tadına varın.

İsmet Paşa Hurda Krom Alımı

Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. İsmet Paşa mahallesinde krom alan hurdacı firma arıyorsanız telefonlarımızı şimdi arayın Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası ticaretiyle ilgileniyoruz. Yapısı itibariyle çok sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılıyor. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Hurda krom kilo fiyatı krom hurda hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız.

İsmet Paşa Hurda Alan Firmalar

Hurda zamak, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı prensip edindik. İsmet Paşa mahallesinde kapıdan hurda alımı yapılan mahalleler arasındadır.

Hurda paslanmaz almak üzere biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı ilke edindik.

Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesi geri dönüşüm firması ve de İstanbul hurdacıları arasındaki Hursan Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Hurda Kumaş alan hurdacılar arasındayız. Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesinde hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkıyoruz.

İsmet Paşa Hurda Sac Alan Hurdacılar

Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alıyoruz. Firmamızda sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda var. İsmet Paşa mahallesinin her yerinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, oluklu sac galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek nedeniyle arayınız.

İsmet Paşa Mahallesinde Çinko Hurdası Alım Satımı

Bayrampaşa İsmet Paşa etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bayrampaşa Çinko hurda alan yerler yazısına göz atabilirsiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü ton fiyatı için arayabilirsiniz.

İsmet Paşa Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun cevheri gümüş-mavi rengiyle bilinir. Kurşunun en eski madenler arasında olduğu düşünülüyor. İsmet Paşa kurşun hurdası için adresinize geldiğimiz ilçelerden biridir. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda
, Cami kurşunu alırız.

İsmet Paşa Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, hurda fare yemez kablo satanlar iletişim kurabilirsiniz. Çünkü Hursan Metal firmamız ile sadece hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. İsmet Paşa mahallesi hurdacı firması olarak her çeşit hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları, antikron hurda kablolar alımı yapıyoruz.

Kablo iletkenliği sebebiyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. İlaveten hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Her tür hurda kablolar alan alan Bayrampaşa İsmet Paşa hurdacı firma arayanlara özenli hizmet etmeya devam ediyoruz. . İçerisindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isim alır. İstanbul Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesi hurdacı firması olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz.

Yerinden hurda tek damar kablo alıyoruz. Kullanılış yerlerine göre yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Sayfamızdaki kablo alan hurdacılar metine göz gezdirebilirsiniz. Fakat hurda enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken değerinin üstünde fiyatı vermekteyiz. Etrafta bolca bulunan %40 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır tel nedeni ile hurda kablo alan yerler için kıymetlidir.

İsmet Paşa mahallesinde hurda kablo alan firmalar arasında piyasasının üstünde fiyatı vermekteyiz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasasından oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz.

İsmet Paşa mahallesi Alüminyum Hurda Alım Satımı

Sitemizde önceden paylaşılmışalüminyum alan hurdacılar makaleye göz gezdirebilirsiniz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefon etmenizi diliyoruz. Her nevi alüminyum hurda alınır. Firmamıza güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler. İstanbul Bayrampaşa İsmet Paşa alüminyum hurda alan yerler arasında lideriz. Sizin sayesinde durmadan tecrübe elde ediyoruz. Bayrampaşa ilçesinin tamamında hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı için tartımları sizinle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Ek olarak hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda ticareti için arayın. Alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alım satımı yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız.

İsmet Paşa Sarı Hurda Alanlar

Bayrampaşa İsmet Paşa hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Hurda sarı alan hurdacı başlıklı metini okuyun. İsmet Paşa mahallesinin tümünde sarı hurdası alıyoruz. Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor.

İtiraf etmek gerekirse sarı hurdası diye adlandırılmış hurda cinsi yoktur. Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Pirinç hurdaya halk dilinde sarı renkli olduğundan sarı hurda ismi verilmiştir. Bu sebep ile Bayrampaşa İsmet Paşa sarı pirinç hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

İsmet Paşa Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

İsmet Paşa mahallesi çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alımı yapıyoruz. Güncel hurda demir fiyatı öğrenmek amacıyla fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir, dünyada en çok alınıp satılan metaller içindedir. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Bayrampaşa Demir hurda alanlar linkine tıklamalısınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türlü demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Hurdacı firmamız İsmet Paşa mahallesi genelinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor.

İsmet Paşa Mahallesinde Hurda Cam Alan Yerler

İsmet Paşa mahallesinde hurda cam alanlar arasındayız. Son zamanlarda rengarenk araba camı, kola şişesi şeklinde cam hurdası bulunabilmekte. Cam saydam veya yarısaydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıdaki suları koruyan amorf yumuşak olmayan maddelerin isimdir.

7/24 Alo İsmet Paşa Mahallesi Hurdacı

İki bin sekizden bu günlere hurdacılığa size hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 İsmet Paşa mahallesi hurdacı olan firmamızla zamana takılmadan hurda ticareti yapıyoruz. Sektörde uzun senelerdir Bayrampaşa İsmet Paşa hurdacısı olmanın kazandırdığı tecrübelerle araç gereç sayımızı çoğaltarak hizmetimize devam ediyoruz.

İsmet Paşa Mahallesinde Uygulanan Anlık Hurda Fiyatları

Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesi hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları hızlıca değişiyor. Şunu söylemekte yarar görüyoruz tonajlı hurdalar alırken diğer firmalardan yüksek ton fiyatları tavsiye ediyoruz. Doğru hurda fiyat listesine erişmek nedeni ile bize ulaşın.

İsmet Paşa Mahallesine En Yakın Hurdacı

Hursan Metal hurda alım firması olarak Bayrampaşa İsmet Paşa bölgesinde hurda alımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Bayrampaşa İsmet Paşa hurdacı firması servisiyle hurda malzeme alırken yerinize personel yolluyoruz. Bu haliyle sizlere en yakın hurda alan yerler Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesi mahallesi ve çevresindeki mahallelerde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. İsmet Paşa mahallesi hurdacısı firmamızla kapınızdan hurda alım satım hizmetimiz var.

İsmet Paşa Mahallesi 2.el Ev Eşyası

Temiz etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyaları, sekreter masaları, öğrenci koltukları depomuzda adetli bulunur. Titiz kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki koltuk, kanepenizi kapınızdan değerinde alıyoruz. Her çeşit 2. el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadıyla çağrı merkezimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. İsmet Paşa bölgesinin tamamında yeni gibi ve 2. el mobilyalar ve aksesuarlar satabilirsiniz.

İsmet Paşa Karton Hurda Alım Satımı

Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesinde karton hurda ticareti yaptığımız alanlar arasında yer alıyor. Bölgede renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla satıcılara normalden daha fazla oranda kâr elde etme şansı takdim ediyoruz. İstanbul Bayrampaşa İsmet Paşa hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız hizmetleriyle ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Daha fazla fiyata bristol hurda, kuşe kağıt, hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, kullanılmış gazete alımı yaparız.

İsmet Paşa 2.el Raf Hurdası

Özellikle batan kasaplar tarafından hurdaya ayrılan hurda çelik raf, orta reyonlar, hurda demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafları içinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el hurda raf satan firmalar arasındayız. Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Bayrampaşa Hurda raf alan yerler raf hurdası konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. İsmet Paşa 2. el raf hurdası satın almak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz.

İsmet Paşa Mahallesi Akü Hurdası Alım Satımı

Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası deniliyor. İstanbul Akü hurda alan hurdacılar linkine tıklayabilirsiniz. Hurda akü içinde bulunan kurşun bulunduran sıvı sebebi ile oldukça kıymetlidir. Akümülatör diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi deposudur. Dolayısı ile firmamız gibi kendine ait geri dönüştürme imalathanesi olan işletmeler sulu ve kuru akü alımı yaparlar. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacı nedeniyle bulunmaktadır.

İsmet Paşa İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan fabrika binalarından sökülen kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, pencereler, mutfak dolapları alıyoruz. Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç pompası, alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası 2.el iskele, hurda plywood alımı yapıyoruz. Birde işi bırakan şirketlerden almış olduğumuz

İsmet Paşa 2.el jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Her voltajda iyi durumda 2. el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alan İsmet Paşa mahallesinde hurdacıyız alımında en iyi fiyatları vermekteyiz.

Bayrampaşa İsmet Paşa Otomobil Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bazen Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesi çevresindebölgesinde araba hurdası alıyoruz. Fakat hurda araç trafikten düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Pek tabi size hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan hasarlı hurda araç, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, çeki demiri
, yük vagonu, motor hurdası alımı yapıyoruz.

İsmet Paşa Hurda Klima Alımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima İsmet Paşa çevresinde en fazla satılan elektronik hurdaları içindedir. 2. El Kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz. İsmet Paşa mahallesinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

İsmet Paşa Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Bayrampaşa Belediyesi tarafından belirlenen yerlere taşınıyor. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye göre molozların taşınma işleri güvenlikle tarafımızca yapılıyor.

İsmet Paşa Mahallesinde Bina Yıkımı

Üst taraftaki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda belirtilen tedbir önlemleri Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. İsmet Paşa kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenecek iş yerlerinin gerektiği biçimde inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma parkeler, sökülen çelik kapı hurdaları, çıkma pimapen benzeri her cinste hurdayı almaktayız.

İsmet Paşa Plastik Hurda Alım Satımı

En yüksek fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz. İstanbul ve İsmet Paşa mahallesinde abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurdası satmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

İsmet Paşa plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin adıdır. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri çeşitleri vardır.

İsmet Paşa Nikel Hurda Alanlar

Bu nedenle hurda nikel alımında elimizden geldiğince özen ile davranmalıyız. Hurda nikel zehirleyebilir. Bu bölgede anot nikel, %95 şablo nikel hurdası ve %99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel alıyoruz. Bayrampaşa İsmet Paşa nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

İsmet Paşa Mahallesinde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenilir bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihalelerini tamamladık. İsmet Paşa mahallesi fabrika sökümü yapıyoruz. Fabrika sökerken yıkılması teklif edilen taşınmazın incelikle dolaşılması gerekmektedir. Böylece fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde meşhur olduk.

İsmet Paşa Hurdacı Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türdeki eşyaları almıyoruz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bizi arayın. Bayrampaşa İsmet Paşa mahallesi hurdacılar sitesindeki firmamızın vasıtası ile hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Her haliyle yaşanır bir Bayrampaşa İsmet Paşa yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz.

0 (535) 043 31 17